dr n. med.

Wojciech Skibiński

Chirurg, Chirurg naczyniowy

Umów wizytę 22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Klinika specjalizuje się w laserowych operacjach żylaków - ponad 1500 wykonanych zabiegów!!! Gabinet powstał w 1995r. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń naczyń - żyla... więcej

Umów wizytę

 • GastroDerm

  Reymonta 20
  37-700 Przemyśl, podkarpackie

  Dane kontaktowe

  Usługi

  Skleroterapia żylaków 500 - 1 000 zł
  Zamykanie pajączków naczyniowych (laser, rf) 300 - 500 zł
  Operacja hemoroidów m. baron 700 zł
  Skleroterapia 300 - 500 zł
  Laserowa operacja żylaków 2 800 - 4 000 zł
  Laserowe usuwanie hemoroidów 1 200 - 1 500 zł
  Usg doppler tętnic kończyn dolnych, tętnic szyjnych 150 zł
  Zwykła wizyta

  więcej

 • Prywatny Gabinet Lekarski "Flebo-san"

  II Armii WP 42
  38-500 Sanok, podkarpackie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Skleroterapia żylaków 500 - 1 000 zł
  Zamykanie pajączków naczyniowych (laser, rf) 300 - 500 zł
  Operacja hemoroidów m. baron 700 zł
  Skleroterapia 300 - 500 zł
  Laserowa operacja żylaków 2 800 - 4 000 zł
  Laserowe usuwanie hemoroidów 1 200 - 1 500 zł
  Usg doppler tętnic kończyn dolnych, tętnic szyjnych 150 zł
  Zwykła wizyta

  więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Klinika specjalizuje się w laserowych operacjach żylaków - ponad 1500 wykonanych zabiegów!!!
Gabinet powstał w 1995r. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń naczyń - żylaków, owrzodzeń żylnych, żylnej choroby zakrzepowo - zatorowej oraz miażdżycy.
Duże wagę przykładamy do leczenia ran przewlekłych o różnej etiologii.
Wykonujemy laserowe operacje żylaków i szeroką gamę zabiegów chirurgicznych.

http://www.flebo-san.pl/laser.htm
https://www.youtube.com/watch?v=yABRheDbglc&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=MbkFYSUfswQ&feature=youtu.be

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo polecam Pana Doktora. Miło, sprawnie i przyjemnie udało mi się przejść przez zabieg usuwania pieprzyków. Przemiłe Panie pielęgniarki oraz Pan w recepcji. Klinika Flebo-San ładna, nowoczesna i profesjonalna.

 • bardzo dobry

  Witam, Pan Doktor usuwał mi żylaki oraz pajączki naczyniowe metodą skleroterapii piankowej. Efekt po kilku tygodniach świetny - zdecydowanie polecam. Personel towarzyszący Panu Doktorowi bardzo miły ;)

 • bardzo dobry

  Pan doktor usuwał u mnie „pajączki naczyniowe” na udzie za pomocą laseroterapii i wstrzyknięć leku zamykającego naczynia. Po zagojeniu się pozabiegowych zmian efekt jest bardzo dobry. Jestem zadowolona i uważam, że doktor jest bardzo dobrym i godnym zaufania specjalistą. Oprócz profesjonalnie wykonanego zabiegu otrzymałam dużą ilość ważnych informacji dotyczących problemów z żyłami. Towarzysząca panu doktorowi pielęgniarka jest również bardzo profesjonalna i miła. Polecam.

 • bardzo dobry

  Dziękuję bardzo Panu doktorowi Wojciechowi Skibińskiemu za punktualne przyjecie mnie o umówionej godzinie na wizytę w Przemyślu. To już mój kolejny raz. Zabieg polegał na domknięciu żyły odstrzałkowej. Zabieg zrobiony prawie bezboleśnie. Lekarz i Pani pielęgniarka bardzo sympatyczni. Polecam tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Miesiąc temu dokotor Skibiński usuwał mi pieprzyki. Zabieg przebiegł bardzo sprawnie i bezboleśnie, po pieprzykach nie zostały żadne ślady ani blizny. Podczas oczekiwania na zabieg w klinice zaproponowano mi herbatę, personel był bardzo miły. Polecam.

 • bardzo dobry

  Chciałabym bardzo podziękować doktorowi Skibińskiemu za profesjonalnie wykonane zabiegi. Już dwukrotnie korzystałam z usług pana Skibińskiego w jego nowej klinice w Sanoku. Zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie. Po zabiegu otrzymałam profesjonalną poradę oraz dalsze wskazówki dotyczące leczenia. Klinika pana doktora stoi na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam.

 • bardzo dobry

  Jestem zadowolona z pierwszej wizyty. Po zabiegu usuwania żylaka laserem oraz "pajączków" wypowiem się ponownie.

 • bardzo słaby

  zdecydowanie nie polecam- lekarz wg mnie nie miał ochoty i czasu na mój problem - choć wizyta kosztuje 200 zl- gdybym od razu zdecydowała się na drogi zabieg to może rozmawiałby inaczej-a tak pozostawił mnie z pielęgniarką i wyszedł ,nie rozumiem jak tak można - nie poszłam na nfz tylko chciałam pomocy poważnego lekarza na prywatnej wizycie- nie polecam

 • bardzo dobry

  Nic dodać nic ująć perfekcyjne podejście do pacjenta obsługa oraz wiedza pana doktora tego sie nie znajduje na ulicy.PERFEKT!!!!!!!!polecam wszystkim

 • bardzo dobry

  Miesiąc temu miałam zabieg skleroterapii piankowej oraz miniflebektomii żylaków , sam zabieg wspominam miło i prawie bezboleśnie , na pewno jest to zasługa super zespołu pana doktora Skibińskiego jak i samego Pana Doktora . Klinika FLEBO-SAN w Sanoku jest świetnym i przyjaznym miejscem . Z wyniku zabiegu jestem zadowolona , gorąco polecam. ;) PEŁNY PROFESJONALIZM !!! Adriana .