lek.

Wojciech Sierawski

Ginekolog

Umów wizytę 100 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr Wojcich Sierawski jest ginekologiem-położnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Dostarcza profesjonalnej opieki kobietom cierpiącym z powodu schorzeń narządu rodnego, ciężarnym (także nosz... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Dr Wojcich Sierawski jest ginekologiem-położnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Dostarcza profesjonalnej opieki kobietom cierpiącym z powodu schorzeń narządu rodnego, ciężarnym (także noszącym ciążę patologiczną) oraz w okresie okołoporodowym.

Wszystkie działania podejmowane przez dra Wojcicha Sierawskiego mają na celu zapewnienie właściwej opieki lekarskiej nad pacjentkami oraz utrzymanie najwyższego standardu dostarczanych usług medycznych

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Profesjonalny, niezwykle komunikatywny ,, nie ma głupich pytań,, na wszystkie są odpowiedzi, polecam. Normalny, ciepły facet z poczuciem humoru, wizyta bez stresu i niedomówień.

 • bardzo dobry

  Witam, Pan doktor jak zwykle profesjonalny i potrafiący wszystko wyjaśnić. Atmosfera w gabinecie bardzo dobra. Pan Doktor odpowiada na wszystkie zadane pytania rzetelnie i zrozumiale

 • bardzo dobry

  Mój lekarz prowadzący ciążę jest na urlopie, więc w zamian poszłam do dr Sierawskiego. Bardzo sympatyczny człowiek, od wejścia stara się stworzyć atmosferę otuchy, do pacjentek zwraca się na "Ty", o ile komuś to nie przeszkadza to raczej wizyta mu się "spodoba", o ile można tak powiedzieć o wizycie u ginekologa:) dostałam numer telefonu gdybym miała pytania, doktor też okazał się pomocny pod względem wystawienia zwolnienia lekarskiego, które kończy mi się dopiero za kilka dni - kazał po prostu zgłosić się do jego prywatnego gabinetu w dowolnym momencie bez konieczności zapisywania się (oczywiście w luxmedzie na przyszły tydzień nie da się dostać do żadnego ginekologa, więc to naprawdę spore ułatwienie). Dostałam kilka pomocnych rad, zostałam potraktowana indywidualnie... Ogólnie polecam!

 • bardzo dobry

  Znam doktora Sierawskiego od wielu lat. Jest doskonałym lekarzem. Nigdy się na nim nie zawiodłam. Polecam ,polecam i jeszcze raz polecam.

 • bardzo dobry

  Jestem osobą bardzo wstydliwą i nie śmiałą.Pan doktor traktuje swój zawód jak pracę za co go cenię.Lubi żartować co bardzo pomaga przełamać stres..bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Wizyta odbyła się w bardzo miłej i.przyjaznej atmosferze. Pan doktor bardzo miły i delikatny przy badaniu,wytłumaczył mi wszystko tak jak należy i rozwial wszystkie moje wątpliwości. Jeśli zastanawiacie się jakiego lekarza wybrać polecam Pana doktora Anna O.

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła bezstresowo i w miłej atmosferze. Pan doktor sympatyczny i konkretny do tego bardzo delikatny podczas badania. Odpowiedział na wszystkie pytania, rozwiał wątpliwości i doradził. Poczucie humoru na plus. Z całą pewnością lekarz z powołania. 100% zadowolenia. Na pewno nie była to moja ostatnia wizyta.

 • Opinia z dnia 11.06.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie. Dowiedz się więcej

 • bardzo dobry

  Jestem po wizycie u Pana doktora i powiem szczerze, że pierwszy raz w życiu nie stresowałam się u ginekologa. Serdecznie polecam! Badanie bezbolesne, delikatnie, co więcej nie ma tematu tabu i o wszystko można zapytać!

 • bardzo dobry

  MÓJ ULUBIONY LEKARZ! Polecam dziewczynom, które stresują się pierwszą wizytą, u Pana Doktora napięcie zostaje rozładowane od samego progu! Chodzę do niego już ponad rok, jestem bardzo zadowolona. Jest przemiły, konkretny, odpowie na każde moje pytanie, w razie problemów dzwonie do niego bezpośrednio na komórkę, zawsze pomoże. Jest to lekarz z powołania. A poczucie humoru to wielki plus tylko trzeba też je posiadać :) Mnie podoba się jego indywidualne podejście do pacjenta. SERDECZNIE POLECAM

Najbliższe terminy:

kolejne dni