lek.

Wojciech Sierawski

Ginekolog

Umów wizytę 95 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr Wojcich Sierawski jest ginekologiem-położnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Dostarcza profesjonalnej opieki kobietom cierpiącym z powodu schorzeń narządu rodnego, ciężarnym (także nosz... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Dr Wojcich Sierawski jest ginekologiem-położnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Dostarcza profesjonalnej opieki kobietom cierpiącym z powodu schorzeń narządu rodnego, ciężarnym (także noszącym ciążę patologiczną) oraz w okresie okołoporodowym.

Wszystkie działania podejmowane przez dra Wojcicha Sierawskiego mają na celu zapewnienie właściwej opieki lekarskiej nad pacjentkami oraz utrzymanie najwyższego standardu dostarczanych usług medycznych

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • dobry

  Przede wszystkim wspaniały człowiek, podaję rękę , wita się , pyta - w czym może pomoc , uważnie słucha, zleca komplet badań , nie ignoruje tego co się do niego mówi, jest ciepłym , zyczliwym człowiekiem z doza entuzjazmu i pozytywnym nastawieniem. Pierwszy lekarz w luxmedzie który wywarł na mnie mega pozytywne wrażenie, tu decyduje sie zatem prowadzić moją 3 ciążę. Człowiek z pasja oddany swojej pracy i niesamowitym poczuciem humoru ponad norme. Wizyta jest niekrepujaca a napawajaca entuzjamem na reszte dnia. Takich ludzi nam trzeba w tym kraju !!!!

 • bardzo dobry

  Doktor Sierawski prowadzi moją ciążę od początku. Człowiek z niezwykłym poczuciem humoru, potrafi wyjaśnić, wytłumaczyć, zalecić i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania. Cieszę się na każdą umówioną wizytę, co jest dosyć niezwykłe jeśli chodzi o wizyty u ginekologów. Zdecydowanie polecam!

 • bardzo dobry

  U Pana doktora prowadziłam ciążę, to naprawdę najlepszy ginekolog, u jakiego kiedykolwiek byłam, i cieszę się, że trafiłam właśnie na niego. Zleca wszystkie potrzebne badania, słucha pacjentki, odpowiada na pytania, nie zbywa niepokojących objawów, a do tego jest przesympatycznym i bardzo taktownym człowiekiem. Polecam Pana doktora z całego serca!

 • bardzo dobry

  Takich lekarzy to z lupą by szukać. Jestem pod wielkim wrażeniem po pierwszej wizycie u pana dra. Weszłam do gabinetu a pan dr wstał, wyciągnął rękę, przywitał się i rozpoczął rozmowę. Niby zwykła uprzejmość a jednak rzadko spotykana u lekarzy. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, pan doktor umie zażartować z wyczuciem i przełamać stres pacjentki. Jeśli chodzi o sprawy zdrowotne bardzo rzetelny, rzeczowy, konkretny, a także otwarty na wszelkie pytania. Nie ma przy nim tematów tabu i nie owija w bawełnę. Polecam!

 • bardzo dobry

  TAK, TAK, TAK. Lekarz rzetelny, kompetentny, przy tym dokładny i sympatyczny. Wzbudza zaufanie. Cieszę się, że trafiłam do Niego. Chcę żeby poprowadził moją ciążę. Polecam!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo miła atmosfera. Można bez problemu uzyskać odpowiedz na nurtujące pytania. Być może niektórym nie odpowiada otwartość pana doktora jednak mi to nie przeszkadza. W gabinecie nie czuję stresu. Wizyta nie jest nie miłym obowiązkiem. Gorąco polecam zwłaszcza tym z poczuciem humoru.

 • bardzo dobry

  Profesjonalny, niezwykle komunikatywny ,, nie ma głupich pytań,, na wszystkie są odpowiedzi, polecam. Normalny, ciepły facet z poczuciem humoru, wizyta bez stresu i niedomówień.

 • bardzo dobry

  Witam, Pan doktor jak zwykle profesjonalny i potrafiący wszystko wyjaśnić. Atmosfera w gabinecie bardzo dobra. Pan Doktor odpowiada na wszystkie zadane pytania rzetelnie i zrozumiale

 • bardzo dobry

  Mój lekarz prowadzący ciążę jest na urlopie, więc w zamian poszłam do dr Sierawskiego. Bardzo sympatyczny człowiek, od wejścia stara się stworzyć atmosferę otuchy, do pacjentek zwraca się na "Ty", o ile komuś to nie przeszkadza to raczej wizyta mu się "spodoba", o ile można tak powiedzieć o wizycie u ginekologa:) dostałam numer telefonu gdybym miała pytania, doktor też okazał się pomocny pod względem wystawienia zwolnienia lekarskiego, które kończy mi się dopiero za kilka dni - kazał po prostu zgłosić się do jego prywatnego gabinetu w dowolnym momencie bez konieczności zapisywania się (oczywiście w luxmedzie na przyszły tydzień nie da się dostać do żadnego ginekologa, więc to naprawdę spore ułatwienie). Dostałam kilka pomocnych rad, zostałam potraktowana indywidualnie... Ogólnie polecam!

 • bardzo dobry

  Znam doktora Sierawskiego od wielu lat. Jest doskonałym lekarzem. Nigdy się na nim nie zawiodłam. Polecam ,polecam i jeszcze raz polecam.

Najbliższe terminy:

kolejne dni