lek.

Wojciech Sierawski

Ginekolog

Umów wizytę 106 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr Wojcich Sierawski jest ginekologiem-położnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Dostarcza profesjonalnej opieki kobietom cierpiącym z powodu schorzeń narządu rodnego, ciężarnym (także nosz... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Dr Wojcich Sierawski jest ginekologiem-położnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Dostarcza profesjonalnej opieki kobietom cierpiącym z powodu schorzeń narządu rodnego, ciężarnym (także noszącym ciążę patologiczną) oraz w okresie okołoporodowym.

Wszystkie działania podejmowane przez dra Wojcicha Sierawskiego mają na celu zapewnienie właściwej opieki lekarskiej nad pacjentkami oraz utrzymanie najwyższego standardu dostarczanych usług medycznych

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Mój lekarz prowadzący ciążę jest na urlopie, więc w zamian poszłam do dr Sierawskiego. Bardzo sympatyczny człowiek, od wejścia stara się stworzyć atmosferę otuchy, do pacjentek zwraca się na "Ty", o ile komuś to nie przeszkadza to raczej wizyta mu się "spodoba", o ile można tak powiedzieć o wizycie u ginekologa:) dostałam numer telefonu gdybym miała pytania, doktor też okazał się pomocny pod względem wystawienia zwolnienia lekarskiego, które kończy mi się dopiero za kilka dni - kazał po prostu zgłosić się do jego prywatnego gabinetu w dowolnym momencie bez konieczności zapisywania się (oczywiście w luxmedzie na przyszły tydzień nie da się dostać do żadnego ginekologa, więc to naprawdę spore ułatwienie). Dostałam kilka pomocnych rad, zostałam potraktowana indywidualnie... Ogólnie polecam!

 • bardzo dobry

  Znam doktora Sierawskiego od wielu lat. Jest doskonałym lekarzem. Nigdy się na nim nie zawiodłam. Polecam ,polecam i jeszcze raz polecam.

 • bardzo dobry

  Jestem osobą bardzo wstydliwą i nie śmiałą.Pan doktor traktuje swój zawód jak pracę za co go cenię.Lubi żartować co bardzo pomaga przełamać stres..bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Wizyta odbyła się w bardzo miłej i.przyjaznej atmosferze. Pan doktor bardzo miły i delikatny przy badaniu,wytłumaczył mi wszystko tak jak należy i rozwial wszystkie moje wątpliwości. Jeśli zastanawiacie się jakiego lekarza wybrać polecam Pana doktora Anna O.

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła bezstresowo i w miłej atmosferze. Pan doktor sympatyczny i konkretny do tego bardzo delikatny podczas badania. Odpowiedział na wszystkie pytania, rozwiał wątpliwości i doradził. Poczucie humoru na plus. Z całą pewnością lekarz z powołania. 100% zadowolenia. Na pewno nie była to moja ostatnia wizyta.

 • Opinia z dnia 11.06.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie. Dowiedz się więcej

 • bardzo dobry

  Jestem po wizycie u Pana doktora i powiem szczerze, że pierwszy raz w życiu nie stresowałam się u ginekologa. Serdecznie polecam! Badanie bezbolesne, delikatnie, co więcej nie ma tematu tabu i o wszystko można zapytać!

 • bardzo dobry

  MÓJ ULUBIONY LEKARZ! Polecam dziewczynom, które stresują się pierwszą wizytą, u Pana Doktora napięcie zostaje rozładowane od samego progu! Chodzę do niego już ponad rok, jestem bardzo zadowolona. Jest przemiły, konkretny, odpowie na każde moje pytanie, w razie problemów dzwonie do niego bezpośrednio na komórkę, zawsze pomoże. Jest to lekarz z powołania. A poczucie humoru to wielki plus tylko trzeba też je posiadać :) Mnie podoba się jego indywidualne podejście do pacjenta. SERDECZNIE POLECAM

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista z wspaniałym podejściem do pacjentki. Polecam w 100% . Pierwszy raz w życiu trafiłam na ginekologa który potrafi stworzyć w gabinecie tak przyjazną atmosferę i wytłumaczyć wszystko tak bym nie będąc lekarzem mogła wszystko zrozumieć.

 • bardzo dobry

  bardzo dobry troskliwy lekarz pomógł mi bardzo duzo przy mojej chorobie polecam ze szczerego serca napewno po powrocie ze szpitala bede dalej chodziła na wizyte do niego

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę