Wojciech Jurczak

Hematolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • słaby

  Wyjątkowo niesympatyczny facet.Może i coś wie, ale w medycynie ważne jest podejście do chorego. Zdufany w swej, wątpliwej wiedzxy. odradzam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz hematolog,lekarz z powołania ,który leczy ludzi ,nie miałem nawet kiedy podziękować Panu doktorowi za wyleczenie Burkitta ,dziękuję za rzetelność ,poczucie humoru oraz szczerość co do stanu mojego zdrowia i dalszego leczenia Tomasz Wcisło

 • bardzo dobry

  Docent Jurczak to wybitny specjalista hematolog, człowiek o wielkim sercu, w rozmowie z Nim można zapomnieć o chorobach rozmawiać z Docentem to przyjemność dla ciała i ducha.

 • bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz z specyficznym poczuciem humoru i oryginalnym podejściem do pacjenta. Jego szybka diagnoza, decyzja o rozpoczęciu leczenia i kontakt w trakcie hospitalizacji najprawdopodobniej uratowały mi życie. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana docenta.

 • bardzo dobry

  Docent Wojciech Jurczak to jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam fakt zabiegany ale to przez ilość pacjentów jakich ma zawsze profesjonalny w swojej dziedzinie. Zawsze znalazł dla mnie czas kiedy go potrzebowałam.. Polecam oddać się pod jego opiekę. Na pewno tobie też pomorze. Pacjentka z chłoniakiem. Dziękuję za troskę. Krystyna Zaręba

 • bardzo dobry

  Chciałabym napisać pean na temat docenta Jurczaka, jego metod leczenia i podejścia do pacjenta, bo ten człowiek ratuje ludzkie życie, leczy ludzi z chorób nowotworowych, jest wybitnym specjalistą i ma bardzo dobre (acz specyficzne :)) podejście do pacjenta. Pean to pieśń dziękczynna cechująca się podniosłą radością. Takie właśnie emocje mi teraz towarzyszą, kiedy trzymam w rękach wyniki badań, które pokazują, że leczenie zakończyło się sukcesem. Przez całe leczenie docent Jurczak traktował mnie bardzo indywidualnie, zawsze miał dla mnie czas i odpowiadał wyczerpująco na wszystkie pytania, a kiedy była potrzeba - stawiał do pionu. Jest wyjątkowym lekarzem i życzę każdemu pacjentowi hematologicznemu takiej opieki merytorycznej i wsparcia!

 • bardzo dobry

  Najlepszy specjalista od chłoniaków. Ma specyficzny dla siebie sposób bycia, jednak fachowość i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Jestem w trakcie leczenia u niego i to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

 • bardzo dobry

  Pan dr jest bardzo profesjonalnym lekarzem, jego wstępne ekspertyzy potwierdziły sie w szpitalu. Dodał mi odwagi w trudnych chwilach. Bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista...Dokładnie wszystko tłumaczy.To prawda,zawsze zabiegany...))) miałam ziarnicę...już 5 lat minęło od zakonczenia leczenia...

 • bardzo dobry

  Hmm... bardzo szanuje tego doktora, wręcz można powiedzieć, że kocham go jak matkę, lecz nie toksyczną miłością :) Lubię jego bezpośredność, nie owija w bawełnę, tylko stawia kawe na ławe, ta cecha jest bardzo cenna moim zdaniem i rzadko spotykana nie tylko u innych lekarzy, lecz u ludzi ogólnie. Leczyłem się pod jego okiem przez okres 6 miesięcy (chłoniak z komórek B nieskalsyfikowany, z cechami pośrednimi pomiędzy DLBCL i Burkitt like). Rzadkie ścierwo (za przeproszeniem), lecz daliśmy radę. Jest charyzmatyczną osobowością, wydaje się być trochę "w gorącej wodzie kąpany", z brakiem dyplomacji, lecz z przywiązaniem do szczegołów, za to mu dziękuje ponieważ ważne dla niego jest posiadanie pełnych informacji. Nie ma większego sensu wspominać o wiedzy i doświadczeniu, które posiada ponieważ jeśli by tego nie posiadał, nie wykonywałby dobrze swojej pracy (to zdanie brzmi zabawanie, lecz nie szkodzi). Słowa uznania z mojej strony należą się też jego bliskim współpracownikom w klinice: bardzo pomocnej, ciepłej i dobrej kobiecie - dr Mosórska, "bankowi wiedzy" - dr Sobociński oraz Panu Tomaszowi. Dziękuje, Daniel Pawłowski

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Kinga Kwiecińska

pediatra,  hematolog,  onkolog

Umów się