Kierownik Katedry i Kliniki Położnictwa Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej II WL Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ginekologia, Ginekologia onkologiczna. Położnictwo, a w szczególno... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta
Zwykła wizyta
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Kierownik Katedry i Kliniki Położnictwa Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej II WL Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Ginekologia, Ginekologia onkologiczna.
Położnictwo, a w szczególności ciąża wysokiego ryzyka.

Diagnostyka ultrasonograficzna w ciąży powikłanej i wysokiego ryzyka.
Ultrasonograficzne wykrywanie i różnicowanie nowotworów trzonu macicy, szyjki macicy i jajnika.

Specjalizacje

 • Ginekologia onkologiczna
 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny, wzbudza zaufanie i wszystko jasno tłumaczy. Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Niestety wizyty nie należą do najtańszych, jednak nie są to stracone pieniądze. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny człowiek i świetny lekarz! Na wizyte poszłam ze względu na odchylenia w wynikach USG w 12tyg ciąży. Lekarz wszystko wyjaśnił, pokierował dalej, zajął się jak "swoim". Polecam wszystkim!!

 • słaby

  Będąc pod opieką dr Sawickiego straciłam ciążę w 6 miesiącu ... cóż liczyłam na to że tak wspaniały specjalista wcześniej zorientuje się że coś jest nie tak...

 • bardzo dobry

  Znakomity specjalista, prawdziwy fachowiec i wspaniały człowiek. Ogromna wiedza i niesamowita intuicja pozwala Mu szybko i trafnie postawić diagnozę. Pan Profesor ma super podejście do pacjenta- dokładnie omawia problem i wyczerpująco odpowiada na pytania. Dla mnie jest prawdziwym lekarzem z powołaniem. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszystko Panie Profesorze.

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm, wiedza i doświadczenie. Miłe podejście do pacjenta. Szerokie omówienie problemu. Jeżeli masz problem jest to właściwa osoba aby go rozwiązać. Pozdrawiam Pana Profesora i bardzo dziękuję.

 • neutralny

  Rewelacyjny specjalista, ogromna wiedza i doświadczenie z którego korzysta już druga osoba w mojej rodzinie.

 • bardzo dobry

  Wizyta jak najbardziej na najwyższym poziomie. Wspaniały lekarz! Bardzo delikatny w badaniu, cierpliwy, uprzejmy. Chodziłam do wielu lekarzy, ale nigdy nie spotkałam kogoś z tak rewelacyjnym podejściem do pacjentek.

 • bardzo słaby

  Sugerując się dobrymi opiniami tutaj i w Junonie, postanowiłam zapłacić 220 zł za usg w 12 tygodniu (u każdego innego lekarza miałabym za darmo z ubezpieczenia). Na samym usg doktor 2 razy oglądał i mówił to samo i nie wiem, czy to była kwestia podwójnego sprawdzenia czy po prostu zamieszania. Potem pół wizyty walczył z problemami technicznymi w tym czasie wciąż nagrzewając mój brzuch aż w końcu przerwał i powiedział, że już mnie nie będzie męczyć (rozumiem, że miał w planach sprawdzić coś jeszcze, ale się poddał). Niestety, nie zrobił żadnych pomiarów genetycznych! Zorientowałam się już za późno (jak minął 14-ty tydzień) i straciłam szansę na wczesne zbadanie mojego dziecka! Jest mi bardzo przykro, że specjalnie wybrałam najlepszego (zdawało mi się) specjalistę i zapłaciłam niemałe pieniądze a w efekcie mój dzidziuś nie ma pełnego badania.

 • bardzo dobry

  Zdiagnozowana torbiel jajnika i skierowanie na operacje. Pan profesor bardzo szczegolowo wyjasnil mi na czym bedzie polegala operacja, co moze sie zdarzyc jezeli sie jej nie poddam, na czym polega laparoskopia, jakie ewentualne powiklania moga wystapic po operacji. W dniu dzisiejszym wyszlam ze szpitala, powoli dochodze do siebie i jestem bardzo wdzieczna Panu profesorowi oraz calemu personelowi oddzialu ginekologii szpitala brodnowskiego za profesjonalne i ludzkie podejscie do pacjenta. Magda Z.

 • bardzo dobry

  Jest wspaniały, dzięki temu lekarzowi w 2008 roku urodziłam zdrowego pięknego synka. Pomógł mi gdy przyszłam do Niego po wcześniejszych 2 obumarciach ciąży w tym jednej z nich w 35tyg ciąży. Podczas wizyt pamieta pacjenta, analizuje i zasatanawia się nad jego przebiegiem historii, traktuje pacjenta jak przyjaciela. Na swojej drodze spotkałam wielu lekarzy uznawanych przez innych za "wspaniałych" ale ten pomógł mi i będę mu wdzieczna zawsze:)).

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę