prof. dr hab. n. med.

Włodzimierz Sawicki

Ginekolog

Umów wizytę 439 odwiedzin w ciągu 30 dni

Kierownik Katedry i Kliniki Położnictwa Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej II WL Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ginekologia, Ginekologia onkologiczna. Położnictwo, a w szczególno... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta
Zwykła wizyta
Zwykła wizyta
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Kierownik Katedry i Kliniki Położnictwa Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej II WL Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Ginekologia, Ginekologia onkologiczna.
Położnictwo, a w szczególności ciąża wysokiego ryzyka.

Diagnostyka ultrasonograficzna w ciąży powikłanej i wysokiego ryzyka.
Ultrasonograficzne wykrywanie i różnicowanie nowotworów trzonu macicy, szyjki macicy i jajnika.

Specjalizacje

 • Ginekologia onkologiczna
 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  W mojej ocenie - najlepszy lekarz, jakiego spotkałam. Świetny specjalista, dokładnie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania. Dr od rzeczy niemożliwych. Poprowadził moją trudną ciążę do końca a dzidziuś dostał 10 punktów :) Monika

 • bardzo dobry

  Moja pierwsza wizyta u Profesora przebiegła bardzo pozytywnie. Nie czuć na plecach oddechu innych pacjentek, czuć jedynie komfort profesjonalnej rozmowy i empatii. Nie miałam wrażenia, że jestem pośpieszana, że nie mam prawa zapytać.Z przyjemnością wrócę ponownie, ponieważ zdobyła 100% mojego zaufania.

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny, wzbudza zaufanie i wszystko jasno tłumaczy. Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Niestety wizyty nie należą do najtańszych, jednak nie są to stracone pieniądze. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny człowiek i świetny lekarz! Na wizyte poszłam ze względu na odchylenia w wynikach USG w 12tyg ciąży. Lekarz wszystko wyjaśnił, pokierował dalej, zajął się jak "swoim". Polecam wszystkim!!

 • słaby

  Będąc pod opieką dr Sawickiego straciłam ciążę w 6 miesiącu ... cóż liczyłam na to że tak wspaniały specjalista wcześniej zorientuje się że coś jest nie tak...

 • bardzo dobry

  Znakomity specjalista, prawdziwy fachowiec i wspaniały człowiek. Ogromna wiedza i niesamowita intuicja pozwala Mu szybko i trafnie postawić diagnozę. Pan Profesor ma super podejście do pacjenta- dokładnie omawia problem i wyczerpująco odpowiada na pytania. Dla mnie jest prawdziwym lekarzem z powołaniem. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszystko Panie Profesorze.

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm, wiedza i doświadczenie. Miłe podejście do pacjenta. Szerokie omówienie problemu. Jeżeli masz problem jest to właściwa osoba aby go rozwiązać. Pozdrawiam Pana Profesora i bardzo dziękuję.

 • neutralny

  Rewelacyjny specjalista, ogromna wiedza i doświadczenie z którego korzysta już druga osoba w mojej rodzinie.

 • bardzo dobry

  Wizyta jak najbardziej na najwyższym poziomie. Wspaniały lekarz! Bardzo delikatny w badaniu, cierpliwy, uprzejmy. Chodziłam do wielu lekarzy, ale nigdy nie spotkałam kogoś z tak rewelacyjnym podejściem do pacjentek.

 • bardzo słaby

  Sugerując się dobrymi opiniami tutaj i w Junonie, postanowiłam zapłacić 220 zł za usg w 12 tygodniu (u każdego innego lekarza miałabym za darmo z ubezpieczenia). Na samym usg doktor 2 razy oglądał i mówił to samo i nie wiem, czy to była kwestia podwójnego sprawdzenia czy po prostu zamieszania. Potem pół wizyty walczył z problemami technicznymi w tym czasie wciąż nagrzewając mój brzuch aż w końcu przerwał i powiedział, że już mnie nie będzie męczyć (rozumiem, że miał w planach sprawdzić coś jeszcze, ale się poddał). Niestety, nie zrobił żadnych pomiarów genetycznych! Zorientowałam się już za późno (jak minął 14-ty tydzień) i straciłam szansę na wczesne zbadanie mojego dziecka! Jest mi bardzo przykro, że specjalnie wybrałam najlepszego (zdawało mi się) specjalistę i zapłaciłam niemałe pieniądze a w efekcie mój dzidziuś nie ma pełnego badania.

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę