Włodzimierz Molenda, kardiolog Wrocław

Włodzimierz Molenda

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

12

Adresy

 • Gabinet lekarski

  Wrocław, Róży Wiatrów 13a

  (71)372 ... (zobacz więcej)

 • 4 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  To bardzo dobry lekarz. Przez kilka lat chodziliśmy z mężem po lekarzach kardiologach, większość z nich twierdziła, że jego dolegliwości związane są nerwobólami, a on ma chore serce. Dopiero wizyty u dr Molendy dały nam nadzieję, po miesiącu zażywania leków przepisanych przez niego była wyraźna poprawa i wystarczyły odpowiednie badania krwi i badanie, które doktor sam robi w gabinecie. Dla nas wart jest każdych pieniędzy. Dziękujemy doktorze!

  zgłoś nadużycie
 • 13 kwietnia 2012

  Ocena: bardzo słaby

  300zł za wizytę???????? Nie zlecił żadnych badań, a krew w moim przypadku zbadałem sobie na własną rękę i od razu wiem co mi dolega. Generalnie 300zł to cena za małą kolejkę, co mi powiedziała pani przede mną, ale i tak godzinne opóźnienie. Na szczęście są inni kardiolodzy, tańsi i bardziej kompetentni. Średnio miły. Resztkę uprzejmości musiał pozorować, bo bym mu dał uśmiech zamiast 300zł... Odradzam zdecydowanie.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 19 lutego 2012

  Ocena: bardzo słaby

  Szanowni Państwo, absolutnie odradzam wszelkich konsultacji u rzeczonego Pana Doktora. Pan Doktor zajmował sie moim zmarłym tatą. Nigdy nie zapomnę w jaki sposób potraktował mnie, wiedząc, że mój ojciec jest po rozległym zawale, bez żadnych szans na przeżycie. Przede wszystkim brak szacunku, jeśli chodzi o merytoryczny aspekt, trudno powiedzieć. We Wrocławiu jest wiele lepszych kardiologów.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 29 marca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy Pana doktora. Moja Pani doktor stwierdziła u mnie kardiomiopatie a okazało sie że mam zespół barlowa. Fakt jest drogo ale ja juz wole zapłacic niż łykać tabletki ktore zamiast pomagac rujnują zdrowie. Wytłumaczył i odpowiedział na wszystkie moje pytania,prawdziwy profesjonalista.

  zgłoś nadużycie
 • 20 marca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Mam do niego ogromne zaufanie - leczył moich rodziców, teraz przyjaciółkę, która przylatuje specjalnie do niego z Anglii. Każdemu z nich uratował życie i za to jestem Mu bardzo wdzięczna. Dziękuję Panie Doktorze!!!

  zgłoś nadużycie
 • 11 marca 2010

  Ocena: neutralny

  uważam ,że jest świetnym lekarzem, bardzo mi pomógłi wyprowadził z krytycznego stanu.Podzielam zdanie, ze jest zbyt malomówny powinien szczególowo poinformować pacjenta ostanie zdrowia , leczeniu jakie stosuje i oefektach w przyszlości

  zgłoś nadużycie
 • 10 marca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry i uczynny lekarz. Sprowadził mnie już z drogi dalekiej gdzie wysłali wysłali mnie ze szpitala powiatowego w gorszym stanie niż przyjęli. po wizycie u dr.Molendy Powróciła chęć do życia,w krótkim czasie.Mam leki dopasowane jak trzeba, do kontroli co parę miesięcy chodzę i jak dotychczas unikam przed operacją,w moim wieku już nie będzie młodsze serducho. Polecam tego lekarza bo warto. Pacjent dolnośląskiego.

  zgłoś nadużycie
 • 18 stycznia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz,wspaniały diagnosta, zyczliwy, rzeczowao dopowiada na pytania,wyjaśnia dokładnie wątpliwości , bardzo taktowny. Lecze się u niego już 5 lat. Byłam w fatalnym stanie.Wyprowadził mnie szybko z tego, niestety wymagam stałej kontroli. Teraz kontroluję się 1 raz na rok . Podzielcie sobie te opłate za wizytę przez 12 miesiecy. Wychodzi 25.-zł. za miesiąc. to naprawdę niewiele. Wiem ,ze żyje do dzisiaj tylko dzieki dr Molendzie. A leki- no cóż, można prosic farmaceutę o zamienniki./bardzo szkoda, ale żyjemy w takich realiach dzieki "doskonałym zarzadzeniom ministerialnym"? Dodzwonic sie zawsze do niego można. Sama tego doświadczyłam ,gdy potrzeba była nagła .Doktor był wtedy w podróży i konkretnie pomógł choć nie było to dla niego łatwe. Bardzo życzliwy i ludzki człowiek.Polecam tego lekarza wszystkim potrzebującym. Pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 5 listopada 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Sympatyczny, konkretny a co najważniejsze skuteczny - to,że ktoś pisze o wysokich kosztach wizyty - no cóż za wiedzę się płaci. Można też odstać w kolejce do specjalisty - tylko,czy to nie będzie zbyt późno już? Mnie pomógł i pomaga w dalszym ciągu. Nie jest też prawdą,że nie można się z Nim skontaktować - a idąc tylko po receptę na kontynuację leczenie - wcale nie trzeba rejestrować się i dodatkowo płacić. Polecam zdecydowanie!

  zgłoś nadużycie
 • 25 marca 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista. Po miesiącu zażywania leków uzyskalem znaczną poprawę, potem bylo już coraz lepiej. Od swojej Pani Doktor nie dostalem nigdy skierowania do kardiologa. Pojechalem sam, bo czulem, że coś jest źle. Doktor internistka tlumaczyla dolegliwości wiekiem (mam 80 lat), zapisala sporo leków (źle się czulem). Do dra Molendy jeżdżę już drugi rok, doktor sam się zdziwil tak znaczną i szybką poprawą wyników. Czuję się dobrze, mieszkam na wsi i prowadzę aktywny tryb życia. Polecam dra Molendę, odradzam leczenie u internistów poważnych chorób, chorób przewleklych.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online