Witold Kłosiński, ginekolog Łask
Ginekolog dr n. med.

Witold Kłosiński

Poproś o włączenie kalendarza
11
 • 16 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Do dr klosinskiego trafiłam przez przypadek po tym jak zmarła moja wieloletnia opiekunka pani ginekolog. Nie byłam nigdy z żadnym większym problemem tykko na badaniach okresowych i raz ze stanem zapalnym. Jest miły, zetelny i sympatyczny. Zapewnia komfort i intymna atmosferę. Jest życzliwy i można z pełna odpowiedzialnością go polecić. A do tego przystojny ze hej;)

  zgłoś nadużycie
 • 6 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Kłosinski prowadził obie moje ciąże i za każdym razem opieka byla bez zarzutu. Pytanie dr."czy mam jeszcze jakies pytania" przytoczone przez grzybiczną panią, pomagalo mi bez wstydu zamęczać dr. tysiącem pytań, na które cierpliwie odpowiadał(wizyta na pewno nie trwała 5 min), dzieki czemu bylam znacznie spokojniejsza. Polecam wskobietom i przyszlym mamom:)

  zgłoś nadużycie
 • 5 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  U dr lecze sie od niedawna. Wizyty moje związane sa z zaburzeniami miesiaczkowania i chyba trudnościami z zajściem w ciąże choć jakoś szczególnie to sie jeszcze nie staram:) pierwsza wizyta była az za bardzo rzeczowa i konkretna, ale moze dzieki temu juz na drugiej ustaliliśmy przyczynę moich problemów. Zastosowane leczenie przyniosło rewelacyjny efekt. Teraz jezeli nie zajdę w ciąże po wakacjach wrócimy do doktora z mężem. Wiem ze zajmuje sie niepłodnością bo moja bratowa ma dzieki niemu i dzieki lekarzom z Salve bliźniaczki. Bardzo jestem zbiegło zadowolona. I na pewno bedzie to mój ginekolog na długo... JA GO BARDZO POLECAM.

  zgłoś nadużycie
 • 4 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Witold Kłosiński jest od 3 lat moim doktorem. Historia zaczęła sie 3 lata po moim 3 porodzie, gdy nagle pojawiły sie bardzo obfite miesiączki i ciagle bóle podbrzusza. Diagnoza mnie powalila. Miesniaki... Skąd mięśniaki, skoro 3lata wstecz w trakcie ciazy nikt mi nic nie mówił? Ale stało sie. USG - i rzeczywiście 4 duże mięśniaki. Doktor poradził próbę leczenia hormonalnego ale ponieważ nawet po zmianie leczenia miesiączki były bardzo duże i długo trwały. Zapadła decyzja o wizycie w szpitalu. Doktor dbał o mnie i interesował sie moim zdrowiem rownież w szpitalu. Okazało sie ze mam anemię i trzeba usunąć mięśniaki z dużym ryzykiem usunięcia macicy. I tak tez sie stało, ale ulga i komfort zycia zrekompensowały utratę macicy. Doktor sam mnie operował i całokształt na prawde bez zarzutu. Obecnie jestem pod kontrola doktora i nadal bardzo go sobie chwale i szczerze polecam. Dobry na wszystko...

  zgłoś nadużycie
 • 23 maja 2014

  Ocena: Słaby

  Miły to on może jest, ale jako lekarz do niczego. Po pierwsze pomylił opryszczkę z grzybicą. Po drugie - wykonał cytologię w czasie infekcji - ginekolodzy u których byłam pozniej (musiałam, bo mimo wydanych 120 zł ten pan mnie nie wyleczył) że to jest absolutnie bezsensowne, że w czasie infekcji nie robi się badań bo i tak nic nie wyjdzie, czyli chodziło tylko o pieniądze...A ja głupia o tym nie wiedziałam i pozwoliłam zrobić to badanie...Po trzecie - powiedział że widzi u mnie nadżerkę, a żaden inny lekarz przed i po nim jakoś nadżerki nie widział... ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

  zgłoś nadużycie
 • 11 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Nie tylko nie polecam , co stanowczo odradzam. Mam wrażenie, że te kwieciste wpisy, to chyba sam Pan doktor wpisuje, bo usługa jest : po łebkach (wizyta trwa może 5 minut i przerywana jest co chwilę tekstem :"Ma Pani jeszcze jakieś pytania?" ... podirytowany Pan doktor zdaje się w ogóle nie przejmować kłopotem pacjenta. Ja przyszłam wprawdzie ze zwykłym problemem grzybicznym , ale miałam przy okazji kilka pytań ginekologicznych i zakładam, że jeżeli płacę za wizytę (NIEMAŁO!), to mam prawo załatwić od razu wszystkie swoje sprawy z tej dziedziny i rozwiać wątpliwości, a nie tylko odejść z wypisaną receptą . Byłam dwa razy i na pewno więcej nie przyjdę do tego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 24 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały doktor, bardzo życzliwy i miły. Ma duża wiedzę i umiejętności. Juz pôł mojej pracy leczy sie u niego i wszystkie jesteśmy zachwycone jego profesjonalnym i miłym podejściem do pacjentów. Szczerze Paniom polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 5 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  opieka u doktora Kłosińskiego jest profesjonalna i przebiega w miłej atmosferze. Opieka podczas przygotowania do invitro była przeprowadzana systematycznie i dokładnie. Nigdy nie zostałam pozostawiona w niewiedzy i na wszystkie pytania znalazłam u doktora odpowiedź. Udało sie zajść w ciąże przy pierwszym podejściu. Doktor opiekuje się mną w ciąży i w dalszym ciągu wszystko bez zarzutu. Szkoda tylko że trzeba płacić za każda wizytę:( GORĄCO POLECAM

  zgłoś nadużycie
 • 17 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Trafiłam do Salve Medica w Łodzi szukając pomocy w zajściu w ciąże. Do doktora Witolda Kłosińskiego trafiłam przez przypadek. Na początku zaniepokoił mnie jego młody wiek, ale szybko sie okazało, ze ma duża wiedzę i juz całkiem spore doświadczenie. Wprawdzie nie udało nam sie na razie zajść jeszcze w ciąże, ale opieka Pana doktora jest profesjonalna, widać ze wie co robi i potrafi dobrze wszystko wytłumaczyć. Przygotowujemy sie z mężem do drugiego podejścia do In vitro i jesteśmy właśnie po kolejnej wizycie u doktora. Przeanalizował poprzednie podejście i zaproponował inny sposob leczenia. Dotychczasowa opieka bez zarzutu!

  zgłoś nadużycie
 • 9 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Jako ojciec niepełnosprawnej Ewy Pachulskiej nie mogę polecić tego Pana. Z powodu złej interpretacji wykresu KTG NIE wykonał cesarskiego cięcia przez co moja córeczka urodziła się w ciężkiej zamartwicy z dużym niedotlenieniem i niedokrwieniem mózgu (apgar 0.0.2.4) Zamiast cieszyć się z narodzin ja wybierałem hospicjum, żeby pożyczyło sprzęt do domu. Nigdy nie usłyszeliśmy słowa przepraszam. SZCZERZE ODRADZAM

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online