Witold Kędzia, ginekolog Poznań

Witold Kędzia

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

65

Adresy

 • 18 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Do Profesora trafilam ze zlymi wynikami cytologi.Od razu wyjasnil jak bedzie wygladalo moje lecznie,konkretny,rzeczowy nie owija w bawelne i to jest wazne.Dzis jestem prawie zdrowa,ale caly czas pod kontrola i dziekuje za to Profesorowi.

  zgłoś nadużycie
 • 4 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Trafiłam pod opiekę Pana Profesora Witolda Kędzi po traumatycznych przejściach związanych ze śmiercią mojego synka w 25 tyg. ciąży oraz operacją, która nastąpiła dwa miesiące po śmierci mojego dziecka. Poznałam Go przypadkowo w szpitalu na Polnej, kiedy po wspomnianej wcześniej operacji bardzo źle się poczułam i wymagałam konsultacji. Mimo, że nie byłam Jego pacjentką, zajął się mną ze szczególną troską i zaangażowaniem, czym tak mnie ujął, że zdecydowałam się zmienić swojego lekarza ginekologa i dalsze leczenie podjęłam już u Pana Profesora. Była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Szybko okazało się, że wspomniana wcześniej szczególna troska i zaangażowanie dotyczy wszystkich pacjentek, którymi opiekuje się Profesor na swoim oddziale. Nie rozgranicza ich na "swoje" i "nieswoje" pacjentki (z prywatnej praktyki), każdą pacjentkę traktuje z troską, o czym przekonałam się wielokrotnie, leżąc na oddziale ginekologicznym I w Szpitalu na Polnej. Pan Profesor jest wyjątkowym lekarzem - leczy nie tylko ciało, ale i duszę swoich pacjentek. Rzeczowy, konkretny, bardzo dokładny i "dmuchający na zimne" - jeśli pojawia się jakiś problem lub wątpliwość, Pan Profesor tego nie lekceważy. W prosty i przystępny sposób wyjaśnia w czym rzecz, kieruje na dodatkowe badania. Jeśli Mu się zaufa, można się czuć dobrze zaopiekowaną. Potrafi pocieszyć, dodać ducha, ale gdy podejmie jakąś decyzję, trudno z nim dyskutować. Zaufałam Mu i nie żałuję. Pan Profesor poprowadził dwie moje ciąże, które do łatwych nie należały. Dzięki Jego wiedzy, doświadczeniu i trosce mam dwoje zdrowych dzieci, którym pomógł przyjść na świat. Różnie mówi się o lekarzach, różne są oczekiwania pacjentek, ja nie mogę powiedzieć tylko dobre rzeczy o pracy Pana Profesora. Jeśli komuś na oddziale Profesor wyda się oschły, to zapewniam, że są to pozory - to zabiegany, zaangażowany w opiekę nad pacjentkami człowiek, a oddział ze swoją specyfiką do "radosnych" nie należy... I jeszcze jedna ciekawostka.- Nie można Go przekupić, nie bierze łapówek, nie oczekuje "wdzięczności" za opiekę - gatunek wymierający wśród lekarzy!!! Wystawiam tu być może taką ckliwą laurkę, ale ja Pana Profesora bardzo szanuję i szczerze polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 6 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam Pana Profesora wszystkim kobietom, którym zależy na własnym zdrowiu. Profesor prowadził moją ciążą. w dobie tylu przykrych historii cieszę się, że wybrałam go na mojego lekarza prowadzącego. Gdy tylko pojawiła się sytuacja zagrażająca zdrowiu mojemu czy maleństwa- reakcja była natychmiastowa. To nie była łatwa ciąża, a wszystko zakończyło się sukcesem. To dzięki niemu i jego profesjonalnemu podejściu. Nie zamierzam zmienić lekarza i polecam go każdej mojej koleżance.

  zgłoś nadużycie
 • 10 maja 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Profesora Witolda Kędzie polecam z całego serca... Wyleczył mnie z dysplazji szyjki macicy. Bardzo dziękuję Panie Profesorze.

  zgłoś nadużycie
 • 22 marca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  To naprawdę BARDZO DOBRY LEKARZ! POLECAM! Prowadził moje dwie ciąże - bardzo ciężkie ciąże z licznymi komplikacjami m.in. cholestaza ciążowa, zatrucie ciążowe,niewydolność szyjki macicy. Dzięki Panu Doktorowi mam dwójkę wspaniałych i zdrowych dzieci a ja żyję -choć otarłam się o śmierć! Polecam Pana Doktora wszystkim jest konkretny, zaangażowany i ważne jest dla niego życie pacjentki i jej dzieci. Chodząc na wizyty czułam, że ja i moje dzieci jesteśmy dla Pana Profesora ważni, że podchodzi do mnie indywidualnie. Byłam z Profesorem w kontakcie telefonicznym - zdarzało się, że oddzwaniał jeśli nie mógł w danym momencie odebrać telefonu. Bardzo jestem mu za wszystko wdzięczna - ja i moja rodzina!

  zgłoś nadużycie
 • 29 lipca 2012

  Ocena: dobry

  Szybka, trafna diagnoza. Konkretny lekarz, uroczy Człowiek. Z pewnością pomoże, zarazi optymizmem. Polecam!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 14 czerwca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Do profesora Kędzi trafiłam 10 lat temu w mojej pierwszej ciąży. To On odbierał poród i moje pierwsze dziecko. Potem druga ciąża i znowu bezpiecznie mogłam czuć się tylko z tym lekarzem. Potem na parę lat "zdradziłam" go i chodziłam do innego lekarza, ale teraz znowu grzecznie do niego wróciłam.

  zgłoś nadużycie
 • 18 stycznia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Ja trafiłam do doktora 4 lata temu z bardzo złą cytologią. Życie mi się zawaliło, tak bardzo się bałam. Co 2 tyg. byłam w Poznaniu, jak nie Polna to Katowicka. Cudowny człowiek, konkretny, bardzo ciepły, zabieg osobiście mi robił. Jedyny koszt to wizyty prywatne, dojazd do Poznania i czas który nie mogłam spędzić z córką bo martwiła się o mnie (a miała 6 lat). Poleciłam pana doktora już kilku osobom i nieraz się śmieję, że dla takiego profesora warto zachorować. Pozdrawiam pana doktora i życzę wszystkiego dobrego .........

  zgłoś nadużycie
 • 21 września 2011

  Ocena: bardzo dobry

  wspaniały człowiek !!! opieka na onkologi wzorowa !! jezdziłam z odległej o 2 godziny drogi miejscowości do profesora i jestem szczęśliwa że trafiłam na ul.Polnej właśnie na tak wspaniałego fachowca !!! polecam wszystkim profesora oraz dr.Dominika Pruskiego -dziękuję Wam bardzo za zdrowie i życie!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 20 marca 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Od jakiegoś czasu jestem pacjentką profesora Kędzi. Na początku odniosłam wrażenie, że to taki niesympatyczny człowiek, może nawet trochę arogancki, ale nie zniechęciło mnie to, bo ma opinię świetnego specjalisty. Potwierdziły to dwa udane zabiegi, które u mnie przeprowadził. Przy okazji zweryfikowałam też moje pierwsze wrażenie o nim. To nie jest zbyt wylewny człowiek, ale naprawdę miły i konkretny, do tego zainteresowany pacjentką. Potrafi wszystko świetnie wytłumaczyć, bez zbędnego owijania w bawełnę. W gabinecie na Katowickiej zawsze znajdzie czas, żeby przyjąć nawet niezarejestrowane pacjentki, ale szczerze polecam, żeby jednak umówić się u Pani Ewy i uniknąć długiego czekania w kolejce, bo Pan profesor na brak pacjentek na pewno nie narzeka. OK, niektórzy krytykują go, że jest drogi. Hmm... No cóż, 200 zł za wizytę to nie jest mało, ale czasami lepiej wydać więcej pieniędzy i trafić w ręce specjalisty godnego zaufania, niż szukać taniej okazji. Polecam i jeszcze raz polecam! A jeśli kogoś nie stać na wizytę prywatną, to przecież profesor Kędzia przyjmuje również państwowo w Pracowni Patofizjologii Szyjki Macicy w szpitalu na ul. Polnej, przeprowadza też zabiegi i operacje na oddziale onkologii tamtejszej placówki.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online