Waldemar Pawłosek

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • Przychodnia Rejonowa

  Wąska 15/17
  57-200, Ziębice, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

  48
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  2
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Włącz kalendarz wizyt

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Na tego lekarza trafiłam w szpitalu w Kłodzku, kiedy leżałam po planowanym terminie porodu. Już po pierwszym spotkaniu zauważyłam, że kompletnie nie ma podejścia do pacjentek, jest niesympatyczny, a wręcz ordynarny. Niestety pech chciał, że akurat podczas mojego porodu miał dyżur (wyglądał jakby był pijany, zresztą cały czas sprawiał takie wrażenie). Okazało się , że łożysko nie wyszło w całości, więc trzeba było łyżeczkować, dr zrobił to bez jakiegokolwiek znieczulenia, mimo moich błagań, gdyż mdlałam z bólu, później nadeszło szycie naciętego krocza, które wykonał nie czekając aż znieczulenie zacznie działać, strasznie się spieszył.... Na moje komentarze o bólu odpowiadał, że skoro poród przeżyłam to i to przeżyję. To był mój drugi poród, pierwszy odbył się w Wałbrzychu, gdzie mąż cały czas był przy mnie, a w Kłodzku jak tylko wszedł dr Pawłosek na salę porodową, wyprosił mojego męża. Zdecydowanie odradzam!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Doktora Pawłoska polecił mi mój urolog. Jest to świetny lekarz. Miły, sympatyczny i wszystko dobrze wytłumaczy. A co najważniejsze i co bardzo cenię u lekarza ginekologa to jego delikatność. Jeżdżę do niego do Kamieńca. Zawsze jest na czas a nawet się zdarza, że przed czasem. Wcześniej się leczyłam u innego lekarza i teraz mam porównanie. Doktor Pawłosek to świetny specjalista i ma dobrą opinię u pacjentek.

 • bardzo słaby

  Kiedys bardzo cenilam dr Pawlosek ale niestety z czasem ludzie sie zmieniaja. W Ziebicach dr nigdy nie przyjmuje w tych godzinach ,ktore widnieja na drzwiach. Wiecznie zabiegany i do tego bardzo ordynarny. Jesli ktos ma taki stosunek do pacjentow czemu jest lekarzem. Moze powinien zmienic ilosc etatow :(


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Jedenaście lat temu byłam operowana przez dr. Pawłosek. Operacja powiodła się.Byłam tak zadowolona, że po latach poleciłam córce dokonanie porodu pod okiem tego doktora.Dziś czteroletni wnuczek sprawia olbrzymią radość.Mam 59 lat odwiedziłam wielu lekarzy, jednak tylko ten okazał się być profesjonalistą.Córka i ja pomimo uciążliwości z dojazdem nadal korzystamy z jego usług.

 • bardzo słaby

  Kontakt z tym lekarzem miałam tylko raz - trafiłam do SP ZOZ Kłodzko akurat jak miał dyżur. Trafiłam z bardzo silnym bólem krzyża i pleców - byłam wtedy w 6 miesiącu ciąży - (później okazało się, że to wina kamieni), ale doktor przez pół godziny nie dał mi żadnego leku argumentując, że ginekologia nie będzie wydawać leków ze swoich zapasów i mam czekać na chirurga. Najgorsze było to, że spięli mnie pasami do badania funkcji życiowych dziecka a po badaniu już nie odpięli - w efekcie zwymiotowałam, a doktor Pawłosek wysilił się na komentarz, że wcale się nie dziwi że jestem taka gruba skoro tyle zwymiotowałam i to jest wręcz patologiczna otyłość. No cóż, fakt - przy ataku kamieni miałam bardzo twardy brzuch i nawet nie mogłam dopiąć spódnicy która jeszcze rano była bardzo luźna, ale mimo wszystko to nie było profesjonalnie zachowanie. Mam żal o taką opiekę, może gdybym była jego prywatną pacjentką to byłoby inaczej. Pozostało mi tylko uczucie zażenowania i determinacja aby zdążyć z porodem do innego szpitala.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Leczę się u dra Pawłoska od lat i nigdy mnie nie zawiódł. Mam dwójkę wspaniałych dzieci, przy których przyjściu na świat doktor asystował. Uważam go za rzetelnego i solidnego specjalistę!

 • bardzo dobry

  Przez 4 lata leczyłam się u jednego z najbardziej cenionych lekarzy ginekologów w kotlinie. Na moje szczęście zupełnie przypadkowo trafiłam na dr Pawłoska ( wcześniej zupełnie mi nieznanego) i jakoś w ciągu niespełna 3 miesięcy wyleczył mi przewlekłe chroniczne zapalenie szyjki macicy ratując jednocześnie przed zbędnym zabiegiem (pełnopłatnym w prywatnym gabinecie innego lekarza). To wszystko na "kasę chorych". Całe leczenie kosztowało mnie zaledwie 80,00 zł, gdzie poprzednio ponad 100,00 zł na miesiąc. Dzięki Bogu że jeszcze są PRAWDZIWI LEKARZE jak DR PAWŁOSEK. Magda

 • neutralny

  Bardzo miły i sympatyczny, jednak kiedy trafiłam do innego lekarza to złapał się za głowe, kiedy mówiłam czym leczył mnie dr Pawłosek i jakie tabletki łykałam przez kilka lat. Trzeba też wspomnieć o tym jak czekałam na niego na mrozie, wraz z innymi pacjentkami przed jego gabinetem w Ząbkowicach Śląskich, a naprawdę musiałam zostać szybko przyjęta, bo nabawiłam się bardzo uciążliwej infekcji. Mimo, że wszystkie umawiałyśmy się wcześniej telefonicznie, on nie przyjechał i nie odbierał telefonu, żeby chociaż poinformował nas, że go nie będzie. Mało profesjonalne. Jeśli nie ma się porówania to jest całkiem dobry, ale nie jesli się wie jak powinno to wyglądać.

 • bardzo dobry

  Byłam u wielu lekarzy, ale dopiero do Pana Pawłoska nabrałam naprawdę zaufania, miły, rzeczowy, kompetentny, potrafi na każde pytanie odpowiedziec wyczerpująco i na temat, zna się na rzeczy i pomógł mi nie jeden raz, jestem bardzo wdzięczna. Już nie będę szukac innego lekarza i cieszę się, że znalazłam Tego właściwego:)

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz z powołania, bardzo dokładny i co najważniejsze miły i przyjemny dla pacjenta. Żeby wszyscy lekarze w naszym kraju tacy byli to by to zupełnie inaczej wyglądało :) Gorąco polecam tego lekarza, naprawdę warto :)

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją