lek.

Tomasz Poboży

Ortopeda, Chirurg

25 opinii +dodaj

Jestem specjalistą II stopnia w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Mam wiedzę i duże doświadczenie w leczeniu operacyjnym. W ciągu roku przeprowadzam około ... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem specjalistą II stopnia w dziedzinie ortopedii i traumatologii
narządu ruchu.

Mam wiedzę i duże doświadczenie w leczeniu operacyjnym. W ciągu roku
przeprowadzam około 500 zabiegów tego typu. Wykonuję zabiegi
artroskopowe stawów: kolanowego, ramiennego, łokciowego, skokowego i
biodrowego, a także zabiegi endoprotezoplastyki stawów, głównie
kolanowego i biodrowego, jak również specjalizuję się w ambulatoryjnym
leczeniu urazów i zmian pourazowych.

Od ponad 10 lat zajmuję się diagnostyką ultrasonograficzną narządu ruchu.

W celu podniesienia swoich kwalifikacji medycznych odbyłem liczne kursy
i szkolenia w dziedzinie diagnostyki narządu ruchu metodą USG.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Białałymstoku

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Kurs w zakresie: "Pourazowa niestabilność stawu kolanowego"(2001 r.)
 • Kurs w zakresie: " Techniki Rekonstrukcyjne Chrząstki Stawowej"(2005 r.)
 • Kurs w zakresie: "Całkowita aloplastyka stawu ramiennego" (2005 r.)
 • Kurs w zakresie: "Artroza, aloplastyka stawów" (2006 r.)
 • Kurs w zakresie:" Chirurgia artroskopowa barku" (2006 r.)
 • Kurs w zakresie: "Chirurgia kolana" (2006 r.)
 • Kurs w zakresie: " Onkologia narządu ruchu" (2006 r.)
 • VIII międzynarodowy kongres ultrasonografii układu mięśniowo- szkieletowego (2006 r.)
 • XIV-th Congress of the Federation of European Societies for Surgery of the Hand" (2009 r.)
 • Kurs rekonstrukcji łąkotki - Meniscus Expert Course - Anatomy Institute University Tubingen, Niemcy (2011 r.)
 • Live Surgery International Shoulder Course Annecy, Francja (2011r.)
 • NexGen Primary and Revision” Instructional Course Stolzalpe, Austria (2012 r.)
 • Indywidualny staż w zakresie małoinwazyjnych metod w endoprotezoplastyce stawu biodrowego w Monachium, Niemcy(2012 r.)
 • Udział w spotkaniu ekspertów w celu wymiany doświadczeń w zakresie rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego (ACL) pod kierunkiem doktora Alcindo Silvy w Hospital da Arrabida w Porto, Portugalia (2014 r.)
więcej

Certyfikaty

Lekarze polecają tego specjalistę

4

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Sebastian M Doktor Poboży jest znakomitym diagnostą jak i chirurgiem. Podejście do pacjenta dość " chłodne" i "rzeczowe" ale co najważniejsze na temat. Po roku od zabiegu rekonstrukcji ACL oraz szyciu łękotki wracam do sportu :). Lekarz godny polecenia.

 • bardzo dobry

  Dr Tomasz Poboży jest doskonałym diagnostą, a przede wszystkim świetnym chirurgiem -ortopedą. Zbieg rekonstrukcji łękotki przeprowadził osobiście w szpitalu MEDICOVER w ramach NFZ. Po 6 tygodniach rehabilitacji mogłem wrócić do mojego hobby - jazdy na rowerze. Zdecydowanie mogę go polecić jako wybitnego fachowca.

 • bardzo dobry

  Lekarz Tomasz Poboży jest wedle mojej opinii na prawdę dobrym i godnym polecenia specjalistą. Niedawno miałam operację w Warszawie i jestem bardzo mile zaskoczona podejściem doktora do mnie jako jego pacjentki i do mojej choroby. Jako pacjentka miałam poczucie przez cały czas pobytu w szpitalu, że zajmuje się mną ktoś kto ma ogromną wiedzę a do tego potrafi i przede wszystkim chce mi pomóc.

 • bardzo dobry

  To była moja pierwsza wizyta ale już mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z podejścia, znajomości tematu i rzeczowego wyjaśnienia problemu zdrowotnego. Lubię konkretnych lekarzy co mówią NA TEMAT i taki jest właśnie Pan dr. Poboży.

 • słaby

  Lekarz mało kontaktowy, zarozumiały o dość chłodnym podejściu do pacjenta, nawet nie próbował zastanowić się nad innym rozwiązaniem jak operacja. Wizyta nie zadowoliła mnie zupełnie.

 • bardzo dobry

  Z pełną odpowiedzilanością polecam Pana doktora Tomasza Pobożego. Uważam, że jest to wybitny specjalista w dziedzinie ortopedii. Jego ogromna wiedza okazała się bardzo pomocna przy dignozie mojego złamania stopy i ustaleniu programu dlaszego leczenia. Jego działania okazały się skuteczne co pozwoliło mi odzyskać pełną sprawność. Już po 4 miesiącach mogłem wroćić do aktywnego uprawiania sportu. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.

 • bardzo dobry

  Pan doktor bardzo mi pomógł ( jako jedyny nie potraktował moich dolegliwości jako fanaberii i zdiagnozował u mnie uszkodzenie nerwu łokciowego), skończyło się operacja i jest dobrze. Bardzo dziękuję. A tak na marginesie lekarzem się bywa a człowiekiem się jest, a Pan Tomek Poboży to bardzo dobry człowiek, dziękuję za wsparcie w trakcie choroby nowotworowej mojego syna. Życzę wszystkim , żeby trafiali na prawdziwych lekarzy z powołania takich jak Pan doktor..

 • bardzo dobry

  Lekarz z dużą wiedzą. Chłodny. Rzeczowy. Ukierunkowany zadaniowo. Na pewno nie będzie głaskał po głowie. Godny polecenia.

 • bardzo dobry

  W styczniu i maju 2013 roku operował mi kolejno prawy i lewy nadgarstek (cięnia nadgarstka). Przed operacją w trakcie konsultacji wyjąsnił mi dokładnie jakie sa metody odbarczania nerwów, jakie sa konsekwencje każdej metody, jakie on sam stosuje. Jakie korzyści mogę osiągnąć i jakie negoatywne konsekwencje mogą wystąpić. W żaden sposób nie próbował wpłynąc na moją decyzję. Oba zabiegi przeprowadziłam w szpitalu Medicoveru, obie na NFZ. Dziś szwów właściwie nie widać, objawy cofnęły sie całkowicie w prawej dłoni i prawie całkowicie w lewej. Pod każdym względem oceniam dra Pobożego pozytywnie: jako konsultanta, chirurga a także jako człowieka obdarzonego empatią.

 • bardzo dobry

  Rzetelny, sumienny, bardzo dobry lekarz. Polecam. Mnie uratował prawe ramię. Na początku marca 2013 uległam wypadkowi, zerwałam całkowicie dwa ścięgna oraz uszkodziłam tzw. stożek rotatorów, co spowodowało, że od łokcia w górę prawe ramię było "warzywem". Pod koniec marca zostałam zoperowana w ramach NFZ w państwowym szpitalu.. Przed tą operacją wykonałam rezonans, który jest w moim posiadaniu. Z uwagi na brak jakiejkolwiek poprawy zdrowia po operacji i utrzymujące się bóle, pod koniec maja wykonałam powtórnie rezonans. Okazało się, że stan jest gorszy niż przed operacją, którą przebyłam. Zaczęłam szukać intensywnie lekarza, który uratuje mnie od kalectwa. Na początku lipca zgłosiłam się do dr Pobożego i jeszcze w lipcu przeszłam bardzo skomplikowaną operację, przy czym pan doktor uprzedzał, że może nie udać się przywrócenie pełnej sprawności ramienia. Udało się !!!! Po operacji odbyłam bardzo intensywną i skomplikowaną rehabilitację i już w październiku miałam całkowicie sprawny manualnie cały prawy bark. Oczywiście prawą rękę muszę oszczędzać, ale zważywszy na fakt, że ja mam 62 lata, rezultat należy uznać za ogromny sukces. Polecam!!!!