Tomasz Piernik, urolog Poznań
Urolog dr n. med.

Tomasz Piernik

Poproś o włączenie kalendarza
31

Lekarze polecają tego specjalistę

 • Michał Kukulski, chirurg Poznań
 • 28 października 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo mi pomógł,szybko,z wyczuciem.Wielkie dzięki.

  zgłoś nadużycie
 • 6 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Do doktora Tomasza Piernika trafiłem kilka lat temu.Jest jednym z najwspanialszych urologów chirurgów z jakimi się spotkałem.Przy tym jest człowiekiem o nadzwyczajnie wysokiej moralności i uczciwości.Dzięki niemu żyję, przywrócił mi wiarę w siebie i po mistrzowsku przywrócił utracone funkcje mojego organizmu. W moim przypadku przeprowadził z sukcesem najcięższą operację urologiczną! Zawsze pogodny, troszczący sie o pacjentów przez całą dobę szczególnie po zabiegach operacyjnych.Bardzo dziękuję za wszystko co dla mnie zrobił!

  zgłoś nadużycie
 • 9 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy lekarz z jakim miałem do tej pory styczność. Bardzo otwarty i konkretny, a przed wszystkim oddany pacjentowi.

  zgłoś nadużycie
 • 1 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo miły i zaangażowany. O dwóch lat jestem pacjentem Pana Doktora, który w sposób kompetentny i konsekwentny, stosując wszystkie metody, docieka przyczyny istnienia mojego schorzenia. Po wizycie zapominam o problemie. Marian Kacz.

  zgłoś nadużycie
 • 29 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Super! Po kilku wizytach u dr Piernika nie mogę się do niczego przyczepić, profesjonalne podejście do pacjenta, podczas wizyt nie wystąpiły żadne komplikacje. Do tego jest to przyjazny, miły i sympatyczny lekarz, spokojnie mogę polecić wizytę u dr Piernika każdemu. Pozdrawiam.

  zgłoś nadużycie
 • 3 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Potwierdzam wcześniejsze komentarze, bardzo miły, w poważniejszych sytuacjach z chorobą potrafił zawsze pocieszyć i co ważniejsze znaleźć rozwiązanie i teraz, dzieki dr Piernikowi wracam do zdrowia i znowu zaczynam cieszyć się życiem. Świetny w swoim fachu, polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 30 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dobry, uprzejmy, gadatliwy. Bez komplikacji wykonał operacje u mojego męża, sam nawet zadzwonił z wynikiem histo-pat. Polecamy!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 27 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec, oddany swojej pracy i pacjentom.Życzliwy i zawsze z dobrym słowem podnosi na duchu. Troskliwie odnosi się do pacjentów nawet w niedzielę dzwoni do szpitala i dopytuje o postępy w zdrowieniu. POLECAMserdecznie.

  zgłoś nadużycie
 • 24 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Od prawie dwóch lat jestem pod specjalistyczną opieką pana doktora Tomasza Piernika. Bardzo szybko zdobył moje zaufanie. W najtrudniejszym okresie choroby potrafił wzbudzić we mnie nadzieję. Znakomity chirurg. Po trudnej, skomplikowanej operacji, która jest Jego zawodowym sukcesem, wracam do zdrowia.

  zgłoś nadużycie
 • 17 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Miły urolog, jestem z niego zadowolona ! W ogóle przystojny ;]]] ( ciacho mmmmmmmmm) Mam nadzieje ze wyzdrowieje dzięki Panu Tomaszowi . teraz tylko czekać na operację mam nadzieje że będzie dobrze. Pozdrawiam :)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online