lek.

Tomasz Owczarski

Ortopeda

43 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

www.tomaszowczarski.rehasport.pl Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, specjalistą w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Specjalizuję s... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

www.tomaszowczarski.rehasport.pl

Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, specjalistą w ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
Specjalizuję się w leczeniu urazów sportowych i chorób zwyrodnieniowych stawów.
Od 1999 roku jestem lekarzem kadry narodowej hokeja na trawie, współpracuję z Polskim Komitetem Olimpijskim, a od 2002 roku głównym lekarzem Europejskiej Federacji Hokeja na Trawie.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Choroby

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  We wrześniu 2014 r.byłam pacjentką na oddziale ortopedycznym w szpitalu im.W.Degi,miałam operację endoprotezoplastyki.Jestem b.zadowolona z przeprowadzonej operacji,z opieki lekarskiej.Dr.Owczarski jak i inni ortopedzi z tego oddziału jest b.dobrym specjalistą i człowiekiem z poczuciem chumoru,oprócz tego że naprawili mi staw biodrowy,zrelaksowałam sie psychicznie.

 • bardzo słaby

  Osobiście nie chce współpracować z takim człowiekiem dla którego najważniejszym celem jest zebranie pieniędzy, a nie dobro pacjenta. Odwiedzając raz doktora, kazał przyjechać mi po 2 dniach po recepty. Oczywiście nie mógł wypisać ich od razu, wykręcając się ich brakiem. Prawdziwym celem było oczywiście zgarnięcie dwukrotnej sumy za wizytę.Zdecydowanie odradzam.

 • bardzo dobry

  Popieram wszystkie pozytywne opinie i sama się do nich dołączam a także POLECAM Pana Doktora, który operował mnie 5 miesiecy temu. Z operacji jestem Mega zadowolona, Pan Doktor sprawił że wiem jak to jest żyć bez bólu i normalnie funkcjonować i cieszyć sie z życia. Za co Panu Doktorowi bardzo bardzo Dziękuję. A osobą które poszukuja NAJLEPSZEGO, PEŁNEGO PROFESJONALIZMU Ortopedy to jeszcze raz POLECAM I ZACHĘCAM do wybrania sie do Doktora Owczarskiego:), Pacjentka Marcelina

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry ortopeda, konkretny, o dużej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Pan doktor robił mi artroskopię stawu kolanowego. Rewelacja, na drugi dzień chodziłem o kulach, po ośmiu dniach już bez. Bardzo wysoko oceniam również REHASPORT clinic. Pełen profesjonalizm !!!

 • bardzo dobry

  Nareszcie ktos zdiagnozowal poprawnie co sie dzieje z biodrami mlodej kobiety...Poprawnie bo jego zalecenia pomogly. Poza tym super podejscie do pacjenta. W ogole niesamowity czlowiek.

 • bardzo dobry

  Wreszcie ktos dobrze zdiagnozowal co sie dzieje z biodrami mlodej kobiety...dobrze, bo jest poprawa po jego zaleceniach. Super podejscie do pacjenta. Polecam!

 • bardzo dobry

  Popieram w 100% wszystkie pozytywne opinie , mój mąż przeszedł już 2 operacje ( endoproteplastyka )i dzięki dr Owczarskiemu teraz żyje bez bóli i może chodzić . Dr Owczarski to nie tylko wspaniały lekarz, a także i człowiek: cierpliwy , zawsze pogodnie nastawiony , na wizycie nie czuliśmy się jak u lekarza ale jak u przyjaznego nam człowieka , który ze stoickim spokojem nie wypuścił nas z gabinetu , dopuki nie poznaliśmy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Dodam, że 1,5 roku przed trafieniem do dr mąż miał nierozpoznaną chorobą , gdy nastąpiło już rozpoznanie to przez kolejny długi czas jeździliśmy od lekarzy do lekarzy , którzy zamiast pomagać, błądzili lub szkodzili , na szczęście znaleźlimy dr Owczarskiego i nasz koszmar się skończył. My zawdzięczamy mu bardzo wiele , więc polecam i będę polecać zawsze ( a byliśmy już u niejednych lekarzy, więc mamy porównanie). Pozdrawiamy z Darłowa.

 • bardzo dobry

  Oddając się w ręce lekarzy w obliczu komplikacji zdrowotnych, każdy z nas marzy, aby trafić w tzw. dobre ręce, czyli ręce profesjonalisty rozumiejącego pacjenta, który zrobi wszystko, aby uczynić jego życie lepszym (a w tym przypadku sprawniejszym). Poddając się w maju 2012 roku operacji kolana w klinice Rehasport w Poznaniu (prawie całkowity "remont" łącznie z re konstrukcją ACL - allograft) i kierując się bardzo pochlebnymi opiniami wśród aktywnych sportowo mieszkańców południowej Polski, trafiłam do Pana Doktora Tomasza Owczarskiego. Tę decyzję uważam za jedną z najbardziej trafnych w swym życiu, chociaż na pewno trochę spóźnioną. Profesjonalizm, dokładność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista i ujmująca osobowość Pana Doktora sprawiły, że dzisiaj, po paru miesiącach doskonałej rehabilitacji pod opieką wysoce wykwalifikowanej kadry rehabilitantów Rehasport, snuję plany o dalszych wyjazdach na narty, tańcu, tenisie i innych aktywnościach, o które miałam poważne obawy, a z których trudno byłoby mi zrezygnować. Istotnym atutem Pana Doktora Owczarskiego jest jego zainteresowanie pacjentem również po operacji (czego nie można powiedzieć o wielu chirurgach) i cierpliwość z jaką odpowiada na najbardziej dziwne pytania a do tego jeszcze zawsze z ujmującym uśmiechem. Pasja z jaką Pan Doktor podchodzi do leczenia i operacji nie dotyczy tylko ludzi młodych i sportowców, ale również z dużym zaangażowaniem pomaga w cierpieniach ruchowych ludziom starszym (również leczy moją mamę, dla której także jest dużym autorytetem), a to stanowi czasem duże wyzwanie. Panie Doktorze Owczarski! Również tą drogą pragnę Panu bardzo, bardzo podziękować za udaną operację oraz długotrwałe leczenie. Do tego sukcesu przyczynili się również bardzo fachowi rehabilitanci Rehasport - dziękuję Panu Barnabie, Maciejowi oraz Bartoszowi.

 • bardzo dobry

  Lekarz rewelacyjny!!! Jestem po endoprotezo-plastyce stawu biodrowego po urazie. Była to moja 3 operacja i nie ukrywam, że po pierwszych 2 ból był masakryczny i tego samego się spodziewałem teraz. Jednak ku mojemu zaskoczeniu ból był naprawdę bardzo słaby. Jestem 19 dni po operacji i odnoszę wrażenie, że mogę odstawić kule i pójdę sam o własnych siłach. Jeśli chodzi o samego dr Owczarskiego to rewelacyjny człowiek w rehasporcie wyjaśnił mi na czym będzie polegała operacja, jakie są warianty protezy, doradził jaką powinienem wybrać protezę i jakie znieczulenie byłoby najlepsze. Nawet po operacji potrafił zatrzymać się na korytarzu i porozmawiać bardziej jak kolega z kolega niż w relacji lekarz - pacjent. Świetny lekarz polecam każdemu!!!!

 • bardzo dobry

  Jedyny godny polecenia. Bardzo dobry specjalista i lekarz - człowiek co najważniejsze.