Teresa Górnisiewicz, ginekolog Wieliczka

Teresa Górnisiewicz

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

21

Adresy

 • 21 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Serdecznie polecam, świetny lekarz , jestem bardzo zadowolona z prowadzenia mojej ciąży, Jeśli tylko miałam jakieś wątpliwości lub obawy zawsze moglam zadzwonić a pani doktor odpowiadała na moje pytania.Jeszcze przed porodem, po kontrolnym badaniu KTG , zostawiła mnie w szpitalu bo zaniepokoilo ją zbyt wysokie ciśnienie. Najważniejsze ,że przy niej czułam się bezpieczna i spokojna o moje Malęństwo. Jeszcze raz polecam - w kwestii malej poczekalni to Pani doktor przenosi gabinet i będzie wygodniej :)

  zgłoś nadużycie
 • 22 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Teresa jest nie tylko lekarzem, ale przede wszystkim kobietą!!! Będąc u niej po raz pierwszy zajęła się mną jakbym była jej pacjentką od lat. Niewiem jak jest w przypadku, chorób, czy niepłodności ale w przypadku prowadzenia ciąży jest rewelacyjna!!! Przede wszystkim słucha i odpowiada na wszystko co cię dręczy!!!Polecam dziewczynom, które szukają kompetentnej i doświadczonej ginekolog.

  zgłoś nadużycie
 • 3 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam!!! Lekarz dla kobiet , które w gabinecie szukają fachowej opieki, a nie koleżanki do pogadania. Dla mnie na plus jest to, że wizyty trwają do 15 min - nie trzeba długo siedzieć w poczekalni. Raz zważona - nie ukrywam, że to też dołujące :) ciśnie zmierzone na pierwszej wizycie, a potem gdy zgłosiłam problemy. Za to USG za każdym razem, a pewnie z niego da się najwięcej wyczytać. Rzeczywiście odnosi się wrażenie , że nie jest się kojarzonym na wizytach w prywatnym gabinecie (u mnie 10 wizyt cała ciąża) ale w sumie ja się nie dziwię Pani doktor widuje pewnie dziesiątki pacjentek dziennie. Wolę żeby miała pamięć do istotnych wiadomości medycznych, a nie koniecznie do mojej twarzy. Ja polecam Panią doktor.

  zgłoś nadużycie
 • 1 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  spędziłam sporo czasu na patologii ciąży w szpitalu-gdzie pracuje Pani Doktor.Jest to przemiła kobieta i bardzo dobry lekarz,troszczy się bardzo o pacjentki.Mimo że pobyt na patologii jest ogromnym stresem-to da się przeżyć dzięki takim Lekarzom jak właśnie Pani Doktor

  zgłoś nadużycie
 • 15 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja prowadzę ciążę od początku,a jestem już w 8 m-cu u niej prywatnie. Też miałam krwiaka i inne dolegliwości. Pani doktor zawsze fachowo mnie badała i trafnie dobierała leki. Nie mogę na nią narzekać, dla mnie to bardzo dobry lekarz. Jeśli chce coś dokładniej sprawdzić zaprasza na klinikę. Myślę, że zdanie można sobie "wyrobić" po kilku wizytach, a nie po pierwszej...

  zgłoś nadużycie
 • 15 czerwca 2010

  Ocena: Dobry

  Bardzo dobra i miła lekarka!!!! JA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA!

  zgłoś nadużycie
 • 10 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z Pani Dokotor

  zgłoś nadużycie
 • 11 stycznia 2010

  Ocena: Bardzo słaby

  niekompetentna przede wszystkim.. poza tym nie interesuje się pacjętkami nawet jesli chodzi się do niej prywatnie.. Bylam u tej dr tylko raz i juz nigdy nie pojde.. sprawia wrazenie sympatycznej ale to tylko wrazenie. Moim problemem byly bolesne miesiączki pani dr nie zlecila mi zadnych badan a moj problem skwitowala slowami ze to przeciez nic przyjemnego wiec bolec musi.. brak slów .. 2 miesiące pozniej po wizycie u innego lekarza okazalo sie ze mam endometrioze..

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 4 grudnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Ginekolog bardzo dobry konkretna i miła polecam !

  zgłoś nadużycie
 • 1 grudnia 2009

  Ocena: Bardzo słaby

  Szczerze Wam odradzam pania doktor!, Zero wiedzy,nie potafiła mi odpowiadzeć na pytania, ciężka z kontakcie, jakś sztucznie miła. Nie zdiagnozowała problemu, który inny lekarz zauważył na pierwszej wizycie.Wydaję się że chodzi jej tylko o kasę, ale tacy są wszyscy w miejscu gdzie pracuje. teraz chodzę do swuietnego pana doktora, uprzejmego i wydaje się że fachowego!!!!.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami