Szymon Chlubek, ginekolog Rybnik

Szymon Chlubek

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

106

Adresy

 • Prywatne Gabinety Lekarskie

  Rybnik, ul. Reymonta 50

  32 432 ... (zobacz więcej)

 • 28 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Karolina K. Do szpitala trafiłam w zaawansowanej ciąży w stanie przedrzucawkowym - który zdiagnozowała Pani doktor Anna Krzak - Bieńkowska. W szpitalu czekał już na nas doktor Chlubek, który po zbadaniu mnie wszystko spokojnie mi wytłumaczył. Cesarkę zrobiono za 1,5h, bo doktor Chlubek nie chciał czekać dłużej i ryzykować i to była najlepsza decyzja, bo uratowała nam życie. Doktor Chlubek był bardzo miły i próbował mnie uspokajać i pocieszać żartami, co patrząc z perspektywy czasu naprawdę mi pomogło. Po porodzie odwiedził nas dwa razy i pytał o stan zdrowia syna.

  zgłoś nadużycie
 • 24 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Doktora polecam. Miałam zdiagnozowany stan zapalny byłam u innego lekarza, ale dopiero u pana dotkora stan zapalny został wyleczony ostatecznie w przeciągu paru dni dzięki dobrze dobranym lekom. Doktor wszystko tłumaczy w zrozumiały dla laika sposób, co nie tak i co trzeba zrobić, itd. Także nie jest milczący, nie jest arogancki. Za to bardzo delikatny i kulturalny ! Lekarz u którego nie czuje się dyskomfortu.

  zgłoś nadużycie
 • 8 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Z Panem Doktorem Chlubkiem pierwszy raz spotkałam się na sali porodowej w 2013 roku. Wtedy na świat przyszła moja córeczka Paulinka. Trzy tygodnie temu również mieliśmy okazję się spotkać również na sali porodowej podczas cesarskiego cięcia. Kiedy to na świat przyszły moje dwie córeczki: Alicja i Zuzanna. Kto wie może przy trojaczkach również się spotkamy:) Dziękuje Panie Doktorze za fachową i profesjonalną opiekę oraz za bardzo sympatyczną atmosferę podczas porodów:) Serdecznie pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 1 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem po mojej pierwszej w życiu wizycie u ginekologa, miałam wielkie obawy i niepokój, chyba jak każda kobieta idąc do lekarza tej specjalizacji :)) Zdecydowałam się na Doktora Szymona Chlubka przez opinie zasłyszane od koleżanek i zawarte na tej stronie i nie żałuje tej decyzji!!! Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne i delikatne podejście Pana Doktora sprawiło, że nie czułam się skrępowana. Poświęcił mi dużo czasu, wszystko wytłumaczył i odpowiedział na każde moje pytanie, powoli i dokładnie. Polecam Doktora z czystym sumieniem! :)

  zgłoś nadużycie
 • 30 lipca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Jest najlepszym !!! ginekologiem jakiego kiedykolwiek spotkałam.( a ze względu no moje kobiece choroby "przerobiłem" wielu ginekologów ) Doskonale zorganizowany, bardzo profesjonalny ! życzliwy! , sympatyczny i z poczuciem humoru. Mimo dużej ilości pacjentek nigdy nie okazujący zniecierpliwienia czy wyższości tak charakterystycznych dla innych lekarzy. Odpowiada spokojnie na wszelkie pytania przy czym masz poczucie, że wyczerpuje temat a nie tylko Cię zbywa jak inni. Prowadziłem u niego ciążę i po czasie wiem, że to doskonały wybór ;)

  zgłoś nadużycie
 • 4 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Również polecam tego lekarza. Prowadził moją ciąże i jak pojawiły się komplikacje szybko skierował mnie do szpitala. Dzięki temu urodziłam zdrowego, ślicznego synka. Do swej pracy podchodzi profesjonalnie. Bardzo dokładnie i delikatnie bada, za każdym razem ogląda dziecko na usg. Czasem jak mu na to czas pozwoli to im ma duże poczucie humoru. Poza tym jest człowiekiem spokojnym, opanowanym i do tego przemiłym. Co prawda był tylko częściowo przy moim porodzie, ale i tak czułam się bezpieczna. Postarał się o odpowiednią opiekę. Poród był wywoływany, przy tym długi i trudny. Owszem wolałabym by Doktor był do końca mojego porodu, ale zdawałam sobie sprawę, że nie jestem jedyną Jego pacjentką i on też musi wykonywać inne swoje obowiązki. Ten lekarz wzbudził moje zaufanie. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 1 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem pacjentką pana doktora od 7 lat. Prowadził moje 2 ciąże, jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu a także wrażliwości i wielkiego taktu. Polecam każdej kobiecie szukającej dobrego fachowca a zarazem miłego człowieka

  zgłoś nadużycie
 • 12 lutego 2014

  Ocena: neutralny

  Byłam pacjentką Pana Chlubka przez prawie 10 lat i uważałam go za "lekarza z powołania". Prowadził 2 z moich ciąż. Z pierwszą wszystko było ok. Natomiast druga ciąża była ciążą bliźniaczą. Wg lekarza wszystko było ok. Jak się jednak później okazało nie rozpoznał on hipotrofii u jednego z bliźniąt i zahamowania dalszego wzrostu. Okazało się również (ale to dopiero w szpitalu, przy badaniach przez innych lekarzy), że lekarz ten błędnie określił ułożenie dzieci i błędnie obliczał ich wymiary oraz masę. Dodam, że podczas mojego pobytu w szpitalu i po zdiagnozowaniu hipotrofii lekarz ten nawet nie przyszedł, żeby chociażby przeprosić.Ktoś powie, że każdy ma prawo do błędów. Owszem, ale nie w przypadku, gdy chodzi o czyjeś życie. Mam do niego żal, że pomimo braku pewności swoich diagnoz i badań nie poinformował mnie o tym i nie zalecił chociażby konsultacji u innego specjalisty. A od jego kompetencji jako lekarza zależy przecież życie nasze i naszych dzieci.

  zgłoś nadużycie
 • 10 kwietnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam tego lekarza. Może zacznę od początku. W 2010 urodziałam pierwsze dziecko i natrafiłam na pana doktora, który błyskawicznie podjął decyzję o cesarskim cięciu ze wzgledu na zagrożenie życia syna. Na sali spotkałam dziewczynę, której dziecko znalazło się w Zabrzu ponieważ zwlekano z cesrką i mały zachłysnął sie zielonymi wodami i wtedy to uświadomiłąm sobie ile miałam szczęścia, że mój syn urodził się zdrowy i że spotałam dr Chlubka, który podjął taką decyzję. Potem widywalam Pana doktora codziennie i pomimo, że ta dziewczyna nie była jego pacjentką bardzo się interesowałam losem jej syna i zawsze miał dla niej miłe słowo. Tak więc będąc w ciąży z drugim dzieckiem zmianiałm lekarza i zamiast do dr Grudnia udałam się do dr Chlubka. Do szpitala trafiłam po teminie porodu w czwartek a w piątek urodził sie mój drugi syn też poprzez cesarskie cięcie za co jestem wdzięczna dr Chlubkowi, który załatwił to z ordynatorem. Na USG wyszło, że syn ma około 4 kg i bardzo obawiałam sie porodu naturalnymi siłami i prosiłam dr Chlubka o cesrkę a on po rozmowie z ordynatorem uzyskał jego zgodę. Urodziłam początkiem tego roku zdrowego syna :) Pan doktor był ze mną podczas KTG na trakcie porodowym i to on przeprowadził cięcie. Ważne jest to , że jest codziennie w szpitalu za wyjątkiem weekendu tak więc widziałam się z nim codziennie i interesował się mna. Przeyszedł się ze mną pożegnać. W gabinecie jest bardzo delikatny i miły. Polecam go z czystym sumieniem.

  zgłoś nadużycie
 • 10 kwietnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Mam jak najlepsze zdanie o doktorze Chlubku. W styczniu tego roku urodziłam drugie dziecko i tę ciążę prowadził wlaśnie doktor Chlubek. Pierwszą ciążę prowadził dr Grudzień co do którego nie ma uwag ale kolejne dziecko zdecydowałam się powierzyć doktorowi Chlubkowi, ponieważ odbierał poród pierwszego syna i po badaniu w szpitalu po przyjściu na poranną zmianę bardzo szybko podjął decyzję o cesarkim cięciu ze względu na zagrożenie życia dziecka a wiem, że akurat w kwestii cesarskiego cięcia lekarze sa bardzo ostrożni. Drugi poród też zakończył się cesarskim cięciem, który przeprowadził doktor Chlubek i jestem mu za to bardzo wdzięczna ponieważ dziecko miało około 4 kilogramów i bałam się go urodzić naturalnymi siłami i to własnie za pomocą doktora było to możliwe ponieważ załatwił to z ordynatorem oddziału ginekologiczneo w Rybniku. W szpitalu znałazłam się po terminie porodu w czwartek a urodziałam w piątek i w oba te dni było mi dane widzieć się z doktorem i miałam z nim kontakt i nade wszytsko interesował sie moim losem. Atutem jest to, że jest codziennie w szpitalu za wyjatkiem weekendu. Na koniec przyszedł się ze mną pożegnać. Ma bardzo dobre podejście do pacjentki i dużo ciepla w sobie.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online