Szymon Chlubek, ginekolog Rybnik

Szymon Chlubek

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

102

Adresy

 • 30 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jest najlepszym !!! ginekologiem jakiego kiedykolwiek spotkałam.( a ze względu no moje kobiece choroby "przerobiłem" wielu ginekologów ) Doskonale zorganizowany, bardzo profesjonalny ! życzliwy! , sympatyczny i z poczuciem humoru. Mimo dużej ilości pacjentek nigdy nie okazujący zniecierpliwienia czy wyższości tak charakterystycznych dla innych lekarzy. Odpowiada spokojnie na wszelkie pytania przy czym masz poczucie, że wyczerpuje temat a nie tylko Cię zbywa jak inni. Prowadziłem u niego ciążę i po czasie wiem, że to doskonały wybór ;)

  zgłoś nadużycie
 • 4 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Również polecam tego lekarza. Prowadził moją ciąże i jak pojawiły się komplikacje szybko skierował mnie do szpitala. Dzięki temu urodziłam zdrowego, ślicznego synka. Do swej pracy podchodzi profesjonalnie. Bardzo dokładnie i delikatnie bada, za każdym razem ogląda dziecko na usg. Czasem jak mu na to czas pozwoli to im ma duże poczucie humoru. Poza tym jest człowiekiem spokojnym, opanowanym i do tego przemiłym. Co prawda był tylko częściowo przy moim porodzie, ale i tak czułam się bezpieczna. Postarał się o odpowiednią opiekę. Poród był wywoływany, przy tym długi i trudny. Owszem wolałabym by Doktor był do końca mojego porodu, ale zdawałam sobie sprawę, że nie jestem jedyną Jego pacjentką i on też musi wykonywać inne swoje obowiązki. Ten lekarz wzbudził moje zaufanie. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 1 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pacjentką pana doktora od 7 lat. Prowadził moje 2 ciąże, jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu a także wrażliwości i wielkiego taktu. Polecam każdej kobiecie szukającej dobrego fachowca a zarazem miłego człowieka

  zgłoś nadużycie
 • 12 lutego 2014

  Ocena: Neutralny

  Byłam pacjentką Pana Chlubka przez prawie 10 lat i uważałam go za "lekarza z powołania". Prowadził 2 z moich ciąż. Z pierwszą wszystko było ok. Natomiast druga ciąża była ciążą bliźniaczą. Wg lekarza wszystko było ok. Jak się jednak później okazało nie rozpoznał on hipotrofii u jednego z bliźniąt i zahamowania dalszego wzrostu. Okazało się również (ale to dopiero w szpitalu, przy badaniach przez innych lekarzy), że lekarz ten błędnie określił ułożenie dzieci i błędnie obliczał ich wymiary oraz masę. Dodam, że podczas mojego pobytu w szpitalu i po zdiagnozowaniu hipotrofii lekarz ten nawet nie przyszedł, żeby chociażby przeprosić.Ktoś powie, że każdy ma prawo do błędów. Owszem, ale nie w przypadku, gdy chodzi o czyjeś życie. Mam do niego żal, że pomimo braku pewności swoich diagnoz i badań nie poinformował mnie o tym i nie zalecił chociażby konsultacji u innego specjalisty. A od jego kompetencji jako lekarza zależy przecież życie nasze i naszych dzieci.

  zgłoś nadużycie
 • 10 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam tego lekarza. Może zacznę od początku. W 2010 urodziałam pierwsze dziecko i natrafiłam na pana doktora, który błyskawicznie podjął decyzję o cesarskim cięciu ze wzgledu na zagrożenie życia syna. Na sali spotkałam dziewczynę, której dziecko znalazło się w Zabrzu ponieważ zwlekano z cesrką i mały zachłysnął sie zielonymi wodami i wtedy to uświadomiłąm sobie ile miałam szczęścia, że mój syn urodził się zdrowy i że spotałam dr Chlubka, który podjął taką decyzję. Potem widywalam Pana doktora codziennie i pomimo, że ta dziewczyna nie była jego pacjentką bardzo się interesowałam losem jej syna i zawsze miał dla niej miłe słowo. Tak więc będąc w ciąży z drugim dzieckiem zmianiałm lekarza i zamiast do dr Grudnia udałam się do dr Chlubka. Do szpitala trafiłam po teminie porodu w czwartek a w piątek urodził sie mój drugi syn też poprzez cesarskie cięcie za co jestem wdzięczna dr Chlubkowi, który załatwił to z ordynatorem. Na USG wyszło, że syn ma około 4 kg i bardzo obawiałam sie porodu naturalnymi siłami i prosiłam dr Chlubka o cesrkę a on po rozmowie z ordynatorem uzyskał jego zgodę. Urodziłam początkiem tego roku zdrowego syna :) Pan doktor był ze mną podczas KTG na trakcie porodowym i to on przeprowadził cięcie. Ważne jest to , że jest codziennie w szpitalu za wyjątkiem weekendu tak więc widziałam się z nim codziennie i interesował się mna. Przeyszedł się ze mną pożegnać. W gabinecie jest bardzo delikatny i miły. Polecam go z czystym sumieniem.

  zgłoś nadużycie
 • 10 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Mam jak najlepsze zdanie o doktorze Chlubku. W styczniu tego roku urodziłam drugie dziecko i tę ciążę prowadził wlaśnie doktor Chlubek. Pierwszą ciążę prowadził dr Grudzień co do którego nie ma uwag ale kolejne dziecko zdecydowałam się powierzyć doktorowi Chlubkowi, ponieważ odbierał poród pierwszego syna i po badaniu w szpitalu po przyjściu na poranną zmianę bardzo szybko podjął decyzję o cesarkim cięciu ze względu na zagrożenie życia dziecka a wiem, że akurat w kwestii cesarskiego cięcia lekarze sa bardzo ostrożni. Drugi poród też zakończył się cesarskim cięciem, który przeprowadził doktor Chlubek i jestem mu za to bardzo wdzięczna ponieważ dziecko miało około 4 kilogramów i bałam się go urodzić naturalnymi siłami i to własnie za pomocą doktora było to możliwe ponieważ załatwił to z ordynatorem oddziału ginekologiczneo w Rybniku. W szpitalu znałazłam się po terminie porodu w czwartek a urodziałam w piątek i w oba te dni było mi dane widzieć się z doktorem i miałam z nim kontakt i nade wszytsko interesował sie moim losem. Atutem jest to, że jest codziennie w szpitalu za wyjatkiem weekendu. Na koniec przyszedł się ze mną pożegnać. Ma bardzo dobre podejście do pacjentki i dużo ciepla w sobie.

  zgłoś nadużycie
 • 3 lutego 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam tego lekarza! Wzorowo przeprowadził moją ciążę. Bardzo fajne podejście do pacjentki - rzeczowo i cierpliwie odpowiadał na wciąż nękające mnie pytania, wszystko wytłumaczył i nie bagatelizował wątpliwości, a przy tym potrafił wszystko wytłumaczyć w taki sposób, żeby mnie nie wystraszyć;) Jeszcze raz POLECAM!

  zgłoś nadużycie
 • 19 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Myślę że na temat większości lekarzy można znaleźć opinie pozytywne i negatywne, lekarz też człowiek i może mieć gorszy dzień, byleby to nie były gorsze dni ważące o życiu naszych dzieci... Gdy trafiłam do szpitala ze skurczami i rozwarciem w 20 tyg. ciąży wszyscy lekarze oprócz dr Chlubka postawili krzyżyk na moim dziecku, nie znałam go wcześniej, mój prowadzący lekarz miał problemy rodzinne i mnie olał, inni lekarze których prosiliśmy o pomoc umywali ręce bo mam swojego prowadzacego a doktor Chlubek nie tylko dał mi nadzieję, okazał cierpliwość i zainteresowanie ale widział sens w podawaniu mi leków wspomagających rozwój płucek małej mino tak wczesnej ciąży. Żeby nie on na pewno nie dotrzymałybyśmy do 29 tyg.ciąży a dziś nie miałabym zdrowej córci. Miałam problemy z utrzymaniem wcześniejszych ciąż i przeszłam przez kilka gabinetów i niestety innym lekarzom nie mogłabym wystawić pozytywnych opinii a tu w tym rankingu wiele kobiet ich poleca jako wspaniałych lekarzy... Ja osobiście mogę polecić doktora Chlubka jako bardzo dobrego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 15 listopada 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Jakaś dziwna ta ostatnia opinia chyba ktoś (asia b.) pomylił lekarzy. Z tego co wiem Pan doktor na Parkowej nie przyjmuje już ponad 2 lata. Jestem pacjentką Pana doktora ponad 5 lat i uważam go za bardzo dobrego specjalistę.

  zgłoś nadużycie
 • 8 listopada 2011

  Ocena: Bardzo słaby

  Do Pana Chlubka trafiłam przez przypadek gdyż po kuracji antybiotykowej obdzwaniałam cały Rybnik aby ktoś mnie przyjął "na już". Najpierw zgodził się Pan Rochalski, a potem gdy zadzwoniłam do Chlubka okazało się, że też może mnie przyjąć, ale dzień później. Zaklepałam termin (wszak w przychodni na Parkowej na fundusz). Podczas wizyty u Rochalskiego (fakt że prywatnej) fachowe podejście, oczywiście USG, wykryta torbiel) Na drugi dzień idę państwowo do Chlubka i co? Badanie na kozetce trwało 30 sekund. Na moje pytanie "Już??" pan doktor zażartował, że zapisze sobie w karcie, że ja potrzebuję dłużej! Powiedział, że jestem zdrowa jak ryba i mam się ubierać! USG oczywiście mi niepotrzebne! O ile dobrze pamiętam to sprzęt był wtedy zepsuty, ale słowem nie wspomniał, abym przyszła następnym razem albo do szpitala albo gdziekolwiek indziej zrobić USG!!! Wszak jestem zdrowa jak ryba! Jedyne czego żałuje, to tego że nie zrobiłam mu wtedy awantury tylko grzecznie podziękowałam i wyszłam! Kobiety - ostrzegam, proszę, błagam - omijajcie tego faceta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online