dr n. med.

Stanisław Dyczkowski

Pediatra, Neurolog

Poproś o włączenie kalendarza

Adresy

 • Medlife

  Opolska 1
  42-700, Lubliniec, śląskie

  Dane kontaktowe

  387
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  4
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Włącz kalendarz wizyt

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  POLECAM Pana doktora :)bardzo pomocny,spokojny ,ma podejście do dzieci!!!!po prostu WSPANIAŁY!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest oazą spokoju do tego miły sympatyczny i ma podejście do dzieci.Pomógł mojej dwumiesięcznej córeczce(kolka),wszystko wyjaśnił dokładnie prócz tego zbadał ją neurologicznie.Polecam doktora Dyczkowskiego jak najbardziej ponieważ zależy Mu na zdrowiu dzieci,a nie na pieniądzach,kilkakrotnie kazał podjechać po receptę i nie wziął za to żadnych pieniędzy,lekarz z powołania i do tego kompetentny.Powinno być więcej takich lekarzy :)

 • bardzo dobry

  Pan doktor to po prostu anioł a nie lekarz.rzadko kiedy spotyka się takich lekarzy.Przede wszystkim bardzo dokładnie bada dziecko a po za tym wszystko wytłumaczy.Do tego lekarstwa które przepisuje naprawdę pomagają.Nie zdziera z pacjentów i jest bardzo miły i uprzejmy więc same pozytywy.W naszej służbie zdrowia baaaardzo brakuje takich lekarzy jak pan doktor.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor jest pozytywnym zaprzeczeniem wyobrażenia o służbie zdrowia. Zawsze oddzwania, odpisuje a co najważniejsze nie pozostawia bez pomocy - kiedyś przyjął nas nawet w niedzielę. Tłumaczy dokładnie jak podawać lekarstwa, bada dokładnie i powoli. Odpowiada na wszystkie pytania. Podczas wizyty tworzy przyjazną atmosferę i potrafi zainteresować nawet niesfornego dwulatka:) Pana doktora poznaliśmy przy okazji uciążliwych kolek - na które zapisał nam robione lekarstwo i ulżył brzuszkowi syna i naszym uszom:) Teraz przyszedł czas na choroby dziecięce, gdzie również możemy liczyć na skuteczne leczenie. Dziękujemy. Rodzice Stasia J.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam. Wspaniały lekarz, kompetentny i bardzo pomocy.

 • bardzo dobry

  polecam gorąco !! Dr. Dyczkowski jest wspaniałym człowiekiem i wybitnym lekarzem. Chodzimy do Niego z moim synem od urodzenia. Zawsze mogę na Niego liczyć. Jestem Mu dozgonnie wdzięczna. za opiekę nad moim Bartkiem.

 • bardzo dobry

  Pozdrawiam lekarz godny polecenia ,podnosi na duchu,oddzwania, wkłada w swoja prace dużo serca.Dziękujemy

 • bardzo dobry

  Polecam zapisanie numeru tego człowieka w swoich telefonach. To lekarz z powołania. Dla niego nie są ważne pieniądze od pacjentów, tylko pomoc. Potrafi w piątek o godzinie 21 przyjąć pacjenta w swoim gabinecie i ze stoickim spokojem go przebadać, zdiagnozowa, wypisać recepty, a na końcu życzyć powrotu do zdrowia. Polecam!!!

 • bardzo dobry

  Witam serdecznie. Zgadzam sie z opiniami moich poprzedników, doktor Stanisław Dyczkowski to nie tylko bardzo dobry lekarz, ale i człowiek. Chodziłam z synem do doktora a teraz z córeczką od 3 lat, ze względu na kłopoty zdrowotne córki, pan doktor pomaga nam załatwic wiele spraw i ułatwia jak tylko może. Dziś byłam z kolejną prośbą u doktora i nie odmówił mi pomocy, chodź 2 godziny wczesniej zostałam potraktowana przez lekarzy ginekologów i położną (jestem w ciąży) jak intruz i .... Zresztą szkoda mówić. Polecam współpracę z doktorem Dyczkowskim, naprawdę warto. O takich lekarzy cięzko w dzisiejszym świece, gdzie nadrzędną rolę grają pieniądze. Zadowwolna mama.

 • dobry

  Jak dla mnie super!!! Dla mojej małej też!!!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją