dr n. med.

Stanisław Dyczkowski

Pediatra, Neurolog

Poproś o włączenie kalendarza

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan doktor jest oazą spokoju do tego miły sympatyczny i ma podejście do dzieci.Pomógł mojej dwumiesięcznej córeczce(kolka),wszystko wyjaśnił dokładnie prócz tego zbadał ją neurologicznie.Polecam doktora Dyczkowskiego jak najbardziej ponieważ zależy Mu na zdrowiu dzieci,a nie na pieniądzach,kilkakrotnie kazał podjechać po receptę i nie wziął za to żadnych pieniędzy,lekarz z powołania i do tego kompetentny.Powinno być więcej takich lekarzy :)

 • bardzo dobry

  Pan doktor to po prostu anioł a nie lekarz.rzadko kiedy spotyka się takich lekarzy.Przede wszystkim bardzo dokładnie bada dziecko a po za tym wszystko wytłumaczy.Do tego lekarstwa które przepisuje naprawdę pomagają.Nie zdziera z pacjentów i jest bardzo miły i uprzejmy więc same pozytywy.W naszej służbie zdrowia baaaardzo brakuje takich lekarzy jak pan doktor.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor jest pozytywnym zaprzeczeniem wyobrażenia o służbie zdrowia. Zawsze oddzwania, odpisuje a co najważniejsze nie pozostawia bez pomocy - kiedyś przyjął nas nawet w niedzielę. Tłumaczy dokładnie jak podawać lekarstwa, bada dokładnie i powoli. Odpowiada na wszystkie pytania. Podczas wizyty tworzy przyjazną atmosferę i potrafi zainteresować nawet niesfornego dwulatka:) Pana doktora poznaliśmy przy okazji uciążliwych kolek - na które zapisał nam robione lekarstwo i ulżył brzuszkowi syna i naszym uszom:) Teraz przyszedł czas na choroby dziecięce, gdzie również możemy liczyć na skuteczne leczenie. Dziękujemy. Rodzice Stasia J.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam. Wspaniały lekarz, kompetentny i bardzo pomocy.

 • bardzo dobry

  polecam gorąco !! Dr. Dyczkowski jest wspaniałym człowiekiem i wybitnym lekarzem. Chodzimy do Niego z moim synem od urodzenia. Zawsze mogę na Niego liczyć. Jestem Mu dozgonnie wdzięczna. za opiekę nad moim Bartkiem.

 • bardzo dobry

  Pozdrawiam lekarz godny polecenia ,podnosi na duchu,oddzwania, wkłada w swoja prace dużo serca.Dziękujemy

 • bardzo dobry

  Polecam zapisanie numeru tego człowieka w swoich telefonach. To lekarz z powołania. Dla niego nie są ważne pieniądze od pacjentów, tylko pomoc. Potrafi w piątek o godzinie 21 przyjąć pacjenta w swoim gabinecie i ze stoickim spokojem go przebadać, zdiagnozowa, wypisać recepty, a na końcu życzyć powrotu do zdrowia. Polecam!!!

 • bardzo dobry

  Witam serdecznie. Zgadzam sie z opiniami moich poprzedników, doktor Stanisław Dyczkowski to nie tylko bardzo dobry lekarz, ale i człowiek. Chodziłam z synem do doktora a teraz z córeczką od 3 lat, ze względu na kłopoty zdrowotne córki, pan doktor pomaga nam załatwic wiele spraw i ułatwia jak tylko może. Dziś byłam z kolejną prośbą u doktora i nie odmówił mi pomocy, chodź 2 godziny wczesniej zostałam potraktowana przez lekarzy ginekologów i położną (jestem w ciąży) jak intruz i .... Zresztą szkoda mówić. Polecam współpracę z doktorem Dyczkowskim, naprawdę warto. O takich lekarzy cięzko w dzisiejszym świece, gdzie nadrzędną rolę grają pieniądze. Zadowwolna mama.

 • dobry

  Jak dla mnie super!!! Dla mojej małej też!!!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • dobry

  co to dużo pisać- po prostu :wspaniały fachowiec!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Jolanta Magdalena Kozłowska - pediatra, Barbara Grażyna Mańka - pediatra, Jadwiga Marion-Bryś - pediatra, Bożena Gutmańska - pediatra, Teresa Radomska - pediatra, Halina Pilch- Kucia - pediatra, Jolanta Teresa Dziadkiewicz - pediatra, Katarzyna Ewa Kiełek - pediatra, Anna Grus - pediatra, Dariusz Wojciech Buchelt - pediatra