Psychiatra dr n. med.

Sebastian Kliwicki

19

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalista Psychiatra. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
  Starszy asystent w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu oraz w Katedrze Historii Nauk Medycznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Doświadczenie kliniczne.
  Więcej o mnie na stronie www.kliwiccy.pl

  Zapisując się na PIERWSZĄ wizytę wybierz proszę PODWÓJNY CZAS wizyty!

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • 5 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Żona mnie zaprowadziła gdy było juz bardzo zle ze mną i dzieki niemu wyszedłem na prosta. Polecam i pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 10 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry psychiatra. Wnikliwy i cierpliwy. Już po pierwszej wizycie poczułem się lepiej. Oby więcej takich lekarzy.

  zgłoś nadużycie
 • 21 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz wyciągnął mnie z depresji! Bóle brzucha, napaści ciepła to wszystko prowadziło mnie do wielu specjalistów. Na końcu padło stwierdzenie, że to wszystko to objawy depresji. Tak trafiłem do Pana Kliwickiego, który mi pomógł.

  zgłoś nadużycie
 • 10 lutego 2014

  Ocena: Dobry

  dobry specjalista , chociaż wizyta u psychiatry nie należy do łatwych , trafil z lekami , rozmowa z nim tez pomogla

  zgłoś nadużycie
 • 15 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Super lekarz. Konkretny specjalista. Pomógł mi, kiedy nie widziałem już szans na kolejny dzień. Myślę, że miał większą wiarę w moje wyzdrowienie niż ja sam. I choć walczyliśmy z moją depresją długo, dobierając precyzyjnie leki i dużo rozmawiając – teraz jest dobrze. Obecnie już nie biorę leków ponad rok, moje życie się zmieniło. Uratował mnie Pan – dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 8 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz bardzo dobry chociaż krótko się leczę u pana Kliwickiego to odczułam że jest sympatyczny , miły widać że troszczy się o pacjenta .

  zgłoś nadużycie
 • 4 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Leczę się u Pana Doktora Kliwickiego już kilka lat. Pomógł mi w najtrudniejszych chwilach, w kolejnych nawrotach mojej choroby, kiedy było już bardzo źle, kiedy jeszcze nie rozumiałam, że muszę się leczyć. Doktor Kliwicki leczy również moją mamę, od kiedy rozpoznano u niej chorobę nowotworową i mojego tatę z powodu problemów z alkoholem. Jest niesamowity. Zawsze miał dla nas chwilę, wysłuchał, pomagał często kosztem swojego wolnego czasu. Kiedy czytam negatywną opinie to myślę, że może być ona jedynie tworem ZAZDROSNEJ KONKURENCJI, bo Pan Doktor jest oddany bez reszty swoim pacjentom. Dziękujemy Panie Doktorze!!!

  zgłoś nadużycie
 • 29 października 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Lekarz bardzo słaby. Nie zna się na rzeczy. Nie wiem jak można przepisywać coraz więcej i coraz bardziej dziwnych lekuw nie trafiając coraz bardziej i bardziej. Nie polecam i dziwię się, jak ostatnio może być tyle pozytywnych komentarzy skoro pan Sebastian nie zna się na swoim fachu.

  zgłoś nadużycie
 • 27 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej Pana Kliwickiego. Lekarz został mi polecony przez przyjaciółkę,która tak jak i Ja jest bardzo zadowolona z jego terapii. Leki trafnie dobrane. Czuję się znacznie lepiej. Terapia z Doktorem bardzo mi pomogła i jest to lekarz którego polecam. Dominika

  zgłoś nadużycie
 • 26 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Doskonały specjalista, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Doktor jest bardzo troskliwy i pomocny, o wszystko pyta i tłumaczy swoje decyzje. Dotąd myślałem ze w naszym kraju ciężko uzyskać fachową pomoc lekarską, przeważnie liczą się pieniądze i czas. W przypadku Doktora Kliwickiego te aspekty nie są na czele a prym wiedzie dobro pacjenta! Szczerze polecam!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?