dr n. med.

Sebastian Kliwicki

Psychiatra

Umów wizytę 20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista Psychiatra. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Starszy asystent w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu oraz w Katedrze Historii Nauk Medycznych Uniwersytetu Medycznego w Po... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Wizyta kolejna
Zwykła wizyta
Badania diagnostyczne
Wizyta pierwszorazowa
Wizyta kontrolna
Wizyta domowa

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista Psychiatra. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Starszy asystent w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu oraz w Katedrze Historii Nauk Medycznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Doświadczenie kliniczne.
Więcej o mnie na stronie www.kliwiccy.pl

Zapisując się na PIERWSZĄ wizytę wybierz proszę PODWÓJNY CZAS wizyty!

Specjalizacje

 • Psychiatria

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Doktor Kliwicki jest bardzo dobrym specjalistą. Pomógł mi w dotychczas najtrudniejszym momencie mojego życia. Dokładnie mnie wysłuchał, przeprowadził szczegółowy wywiad. Postawił trafną diagnozę i odpowiednio dobrał leki. Jego pomoc była dla mnie nieoceniona.

 • bardzo dobry

  powiem tak kontakt rewelacja-dużo czasu dla pacjenta , nie ma pośpiechu idealne dobranie leków. nie mam żadnych problemów aby mówić o swoich problemach-szczerze polecam . zadowolony

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny lekarz,obawialam sie wizyty ale na prawdę nie ma czego :), bardzo ciepły mily człowiek a przy tej specjalizacji to bardzo ważne

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Żona mnie zaprowadziła gdy było juz bardzo zle ze mną i dzieki niemu wyszedłem na prosta. Polecam i pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry psychiatra. Wnikliwy i cierpliwy. Już po pierwszej wizycie poczułem się lepiej. Oby więcej takich lekarzy.

 • bardzo dobry

  Lekarz wyciągnął mnie z depresji! Bóle brzucha, napaści ciepła to wszystko prowadziło mnie do wielu specjalistów. Na końcu padło stwierdzenie, że to wszystko to objawy depresji. Tak trafiłem do Pana Kliwickiego, który mi pomógł.

 • dobry

  dobry specjalista , chociaż wizyta u psychiatry nie należy do łatwych , trafil z lekami , rozmowa z nim tez pomogla

 • bardzo dobry

  Super lekarz. Konkretny specjalista. Pomógł mi, kiedy nie widziałem już szans na kolejny dzień. Myślę, że miał większą wiarę w moje wyzdrowienie niż ja sam. I choć walczyliśmy z moją depresją długo, dobierając precyzyjnie leki i dużo rozmawiając – teraz jest dobrze. Obecnie już nie biorę leków ponad rok, moje życie się zmieniło. Uratował mnie Pan – dziękuję.

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo dobry chociaż krótko się leczę u pana Kliwickiego to odczułam że jest sympatyczny , miły widać że troszczy się o pacjenta .

 • bardzo dobry

  Leczę się u Pana Doktora Kliwickiego już kilka lat. Pomógł mi w najtrudniejszych chwilach, w kolejnych nawrotach mojej choroby, kiedy było już bardzo źle, kiedy jeszcze nie rozumiałam, że muszę się leczyć. Doktor Kliwicki leczy również moją mamę, od kiedy rozpoznano u niej chorobę nowotworową i mojego tatę z powodu problemów z alkoholem. Jest niesamowity. Zawsze miał dla nas chwilę, wysłuchał, pomagał często kosztem swojego wolnego czasu. Kiedy czytam negatywną opinie to myślę, że może być ona jedynie tworem ZAZDROSNEJ KONKURENCJI, bo Pan Doktor jest oddany bez reszty swoim pacjentom. Dziękujemy Panie Doktorze!!!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę