Robert Stroka, ortopeda Rybnik

Robert Stroka

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

42

Adresy i cenniki

 • 24 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Niesamowity lekarz! Najlepszy jakiego kiedykolwiek spotkałam. Zmagałam się przez 2 lata z bólem kolan i z wyskakującymi siniakami wokół stawów. Byłam u naprawdę wielu lekarzy, żaden nie potrafił mi pomóc, bagatelizowali sprawę. Dopiero Dr. Stroka wyszedł z prawidłową diagnozą NATYCHMIASTOWO po usłyszeniu objawów. Cudnowny człowiek i specjalista. Widać, że zależy mu na tym aby pacjentowi pomóc, a nie zarobić. Oby takich jaki najwięcej! Polecam, polecam :)

  zgłoś nadużycie
 • 19 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo się cieszę że udało mi się dostać do tego fachowca! Osobiście podchodzę do lekarzy z dystansem ale tutaj nie mam wątpliwości. Nie będę wymieniał wszystkich urazów jakie mam w kolanie ale leczenie trwa od sierpnia i jestem po pierwszej laparoskopi, ten człowiek jest jedynym w swoim rodzaju i nie wynosi się, bardzo ludzki i widać że kocha to co robi. Metody leczenia jakie stosuje są najmniej uciążliwe dla pacjenta, czyli gdzie naprawdę da się obejść bez np. gipsu tam też go nie zaklada! RTG i R.M tylko potwierdzają jego diagnozy więc nie zgaduje. W oczach ludzi to Anioł stąpający po Ziemi i to samo potwierdzają tutejsze komentarze.

  zgłoś nadużycie
 • 10 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Trafilem do niego z rezonansem magnetycznym, ktory wykazal zerwanie wiezadla krzyzowego. Dr Stroka nie bazowal bezposrednio na wynikach rezonansu, przeprowadzil dodatkowe badania i powiedzial ze najprawdopodobniej zerwania nie ma. Bardzo szybko zaproponowal termin operacji, a pozniej rehabilitacji. Priorytem dla niego jest zdrowie i pelne wyleczenie pacjenta, w przeciwienstwie do innych lekarz. Polecam dr Stroke z calego serca, mozna mu zaufac w 100%!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 5 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wstępna postawiona diagnoza dla obydwu kolan została potwierdzona przez MR. Liczę na dalsze dobre prowadzenie leczenia.

  zgłoś nadużycie
 • 4 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Z moim kolanem to chyba nie mogłem trafić do lepszego ortopedy. Stroka to prawdziwy fachowiec, a jego gabinet ortopedyczny w Rybniku jest dobrze przystosowany, dlatego będę tam chodził i polecę żonie tego specjalistę.

  zgłoś nadużycie
 • 12 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pierwszy raz spotkałem lekarza z tak ludzkim podejściem do pacjenta. Duża wiedza w zakresie swojej specjalizacji pozwala na całkowite poddanie się Jego zaleceniom, powodujące prawie od natychmiast widoczne oznaki poprawy stanu niesprawności.Po wilu miesiącach cierpienia, u mojej żony i u mnie bardzo wyraźna poprawa. Jesteśmy przekonani, że leczenie zakończy się całkowitem skcesem.

  zgłoś nadużycie
 • 13 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Leczyłam się u niego kilka lat temu i to właśnie dzięki niemu dziś jestem sprawna fizycznie.Oprócz tego ,ze jest bardzo dobrym lekarzem,jest również miłym ,serdecznym człowiekiem .Pacjenta traktuje jak człowieka ,któremu trzeba pomóc i robi to w najlepszy z możliwych sposobów.

  zgłoś nadużycie
 • 8 marca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Kiedyś się u niego leczyłem i przyjmował wtedy prywatnie w budynku basenu w Rybniku oraz na dyżurach pogotowia w szpitalu Rybnik - Orzepowice Teraz podobno jest ordynatorem w szpitalu w Rydułtowach. Mam prośbę i pytania jak się do niego można zarejestrować i gdzie przyjmuje (Prywatnie lub kasa tel i adres)

  zgłoś nadużycie
 • 17 lutego 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  najlepszy lekarz jakiego poznałam, kompetentny, doradza, udziela szczegółowych informacji na temat choroby, każdego traktuje z szacunkiem no i przede wszystkim rewelacyjny człowiek, z genialnym poczuciem humoru, wizyty u Niego nastrajają pozytywnie:) oby więcej takich lekarzy! :) Pozdrawiam.

  zgłoś nadużycie
 • 16 lutego 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  jak dla mnie najlepszy lekarz jakiego spotkałam. po zabiegu, który wykonał dokładnie wyjaśnił co była nie tak, co miałam robione i jakię bedzie dalsze leczenie. poza tym ma genialne poczucie humoru. jestem w 100% na tak :)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online