Robert Skawiński

7 opinii

homeopata

Kraków, ul.Krowoderskich Zuchów 4/34

Opinie pacjentów

7
 • 7
 • 0
 • 0
 • W roku 2007r trafiłam do pana doktora z moim tatą u którego zdiagnozowano raka krtani. Zastosowana przez pana doktora terapia iskadorem przyniosła rewelacyjne skutki leczenia.Laryngolodzy opiekujący się tatą patrzą z niedowierzaniem mówią ze to cud!!!! Obecnie pod opiekę pana doktora oddałam moją ciocię u której stwierdzono raka płuc z przerzutami do nadnerczy. W październiku 2013 po zdiagnozowaniu stan był tak zaawansowany iż od onkologów "dostała" 2 tygodnie do miesiąca życia Na dzień dzisiejszy mija 5 miesiąc - ciocia czuje się dobrze bez skutków ubocznych znosi chemioterapię . Z całą odpowiedzialnością polecam pana doktora.

  joanna.leszczynska.aoi

  Ocena bardzo dobry

  6 mar 2014 09:42:17

 • Dr R. Skawiński to lekarz o niekwestionowanej wiedzy medycznej . jestem mile , gdyż miałem sceptyczne podejście do medycyny naturalnej. Od rodziny z Niemiec dowiedziałem się o terapii ISKADOREM . Dotarłem do dr Skawińskiego i mimo kiepskich rokowań Onkologów (choruję od 6 lat na nowotwór nerek z przerzutami do wątroby) żyję i czuję się doskonale. Regularnie bywam na wizytach i mam coraz lepsze wyniki badań. Onkolodzy przemilczają (cud) poprawy mojego samopoczucia. Naprawdę warto poddać się terapii . Bardzo dziękuję Panie Doktorze.

  rafał

  Ocena bardzo dobry

  30 gru 2013 22:03:08

 • Mój mąż jesienią 2011 miał operację usunięcia guza mózgu, który okazał się czerniakiem. Choroba rozwijała się bardzo dynamicznie. Wkrótce doszło do dalszych przerzutów do płuc i OUN. Został poddany radioterapii oraz chemioterapii w Centrum Onkologii w Warszawie. W lutym 2012 roku w Centrum Gamma Knife został wykonany zabieg radiochirurgii stereotaktycznej napromienienia czterech zmian w głowie. Prawie od początku choroby zdecydowaliśmy na kurację szwajcarskim preparatem Iscador i od grudnia 2011 roku mąż jest pacjentem dr. Skawińskiego. Każdy kto zetknął się z tym nowotworem wie jak poważne są rokowania. Pan doktor daje nam duże wsparcie psychiczne, wszystko dokładnie tłumaczy, czuwa nad dobrym stanem ogólnym i muszę powiedzieć, że podczas całego bardzo intensywnego leczenia, mąż miał dobre wyniki, a właściwie wszystkie parametry mieściły się praktycznie w normach. Przyjeżdżając do Krakowa wiemy, że możemy liczyć na pomoc w rozwiązaniu aktualnych problemów. Obecnie tomografia wykonana w połowie listopada potwierdziła prawie całkowitą regresję wszystkich zmian, a w opisie rezonansu głowy ( początek października) mamy stan stabilny wszystkich zmian, które wcześniej od chwili zabiegu uległy zmniejszeniu.

  Hanna Z.

  Ocena bardzo dobry

  29 lis 2013 16:48:53

 • Jestem mamą 3-letniego chłopca. Jeśli ktoś szuka dobrego lekarza dla swojego dziecka polecam gorąco dr Skawińskiego. Mój synek miał słabą odporność - dopadały Go infekcje i alergie czasem w ciągu pół roku zaliczaliśmy 4 antybiotyki. Dr Skawiński przewrócił do góry nogami diagnozy które stawiali Pediatrzy ale z jakim skutkiem !!!. Moje dziecko od prawie roku nie zażywało żadnego antybiotyku. Ten lekarz nie jest Pediatrą ale Jego kompetencje, podejście do dzieci, stawiane diagnozy,tłumaczenie procesu leczenia - po prostu super.Moje dziecko bardzo chętnie chodzi na wizyty a ja mam poczucie że w końcu znalazłam lekarza któremu naprawdę zależy na moim dziecku. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.

  Urszula

  Ocena bardzo dobry

  4 wrz 2013 10:02:07

 • Dr Skawiński to doskonały lekarz z ogromną wiedzą holistyczną o człowieku, ale również jest bardzo dobrym człowiekiem. Od lat leczymy się u Pana doktora całą rodziną. Dzięki niemu uniknęliśmy wielu nie potrzebnych zabiegów zalecanych przez innych lekarzy. Ale przede wszystkim zawdzięczam mu doskonałe zdrowie psychiczne, dzięki czemu ja również mogę pomagać innym. PANIE DOKTORZE- DZIĘKUJĘ:)

  Marysieńka W.

  Ocena bardzo dobry

  19 lip 2012 10:53:22

 • Tego jak bardzo jestem wdzięczna Panu Robertowi za pomoc nie da się opisać, polecam Go swoim znajomym i będę robić to zawsze. Lekarz to za mało powiedziane (biorąc jeszcze pod uwagę lekarzy naszej "wspaniałej" służby zdrowia :( )... to cudowny, przemiły człowiek, który swoim zaangażowaniem i pracą naprawdę działa cuda :) Żałuję, że nie trafiłam do Jego gabinetu wcześniej... Gorąco polecam :)

  monika

  Ocena bardzo dobry

  20 lut 2012 22:59:38

 • Wspaniały lekarz.Bardzo polecam.Jest rzeczowy,niezwykle sympatyczny i oddany pacjantowi.Z tego co wiem ,dużo czasu spędził w Szwajcarii i prezentuje poziom, jaki mają najlepsze kliniki na świecie. Moje dziecko miało wiele przykrych doświadczeń z lekarzami, którzy stosowali terapię antybiotykami i sterydami bez końca.Alergia i infekcje się pogarszały.Od roku jesteśmy pod opieką dr Skawińskiego.Wszystko się ustabilizowało.Trafiłam do Niego z polecenia koleżanki, której dziecku uratował trzeci migdał i jest całkiem zdrowe.Jak my dotarliśmy dr poprosił o wykonanie badań i zalecił konkretną terapię .Dziecko od roku nie wzięło ani jednego antybiotyku-wcześniej czasem trzy w miesiącu.POLECAM

  ewa r.

  Ocena bardzo dobry

  3 sty 2012 16:09:51


Pobieranie danych

Bogusława Gola

15 opinii

lekarz rodzinny, homeopata

Kraków, Ul. Żółkiewskiego 20 31-539 Kraków

Umów wizytę

Błąd

Wystąpiły problemy z połączeniem.<br/>Sprawdź czy masz dostęp do Sieci<br/>i spróbuj ponownie.

OK OK