Robert Kijowski

Dermatolog

Poproś o włączenie kalendarza

Specjalista dermatolog Lek. med. Robert Kijowski Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi Specjalizacje: 1996 r – I° dermatologia-wenerologia 2000 r – II° dermato... więcej

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista dermatolog
Lek. med. Robert Kijowski

Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi

Specjalizacje:

1996 r – I° dermatologia-wenerologia
2000 r – II° dermatologia-wenerologia

Uczestnik wielu kursów, konferencji i zjazdów naukowych z zakresu Dermatologii, Dermatologii Estetycznej.

Członkowstwo:

Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego,
Sekcji Medycyny Estetycznej PTL,
Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych,
Sekcji Dermatochirurgii PTD

Zatrudnienie:

gabinet prywatny "NOWOCZESNA DERMATOLOGIA" (klinika Asklepios)
starszy asystent Oddziału Dermatologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rzeszowie;

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan Doktor Kijowski to dobry lekarz, dobrze zajął się mną w szpitalu, jak również dalej się mną zajmuje w przychodni, jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Od paru miesięcy mam spokój z chorobą, z którą bardzo długo się borykałam i nigdy nie było widać poprawy. Pan Doktor kieruje na potrzebne badania jak również służy pomocą. Jest sympatyczny z poczuciem humoru. Polecam go innym i oczywiście szpital w którym pracuje Pan Doktor :)

 • bardzo dobry

  Doktor Kijowski to świetny lekarz - trafna diagnoza, skuteczne leczenie, a w dodatku bardzo sympatyczny i empatyczny w kontakcie z pacjentem. Polecam wizytę u Doktora, bo naprawdę warto.

 • bardzo dobry

  POLECAM! Lekarz świetny. Bardzo uprzejmy, zna się na rzeczy. Jeśli nie jest czegoś pewien to od razu kieruje na potrzebne badania. W razie potrzeby przyjmuje na Oddział Dermatologii. Mi bardzo pomógł, gdy dwaj poprzedni lekarze rozłożyli ręce. Na prawdę warto się do niego wybrać.

 • bardzo słaby

  Nieuprzejmy, arogancki traktujący pacjenta z góry, na dzień dobry powiedział mi, że mam szczęście, że dzisiaj do niego przyszłam ponieważ odwołałam 1 raz wcześniejszą wizytę, gdybym nie przyszła już by mnie nigdy nie przyjął ohoho znalazł się. A on to niby co może spóźniać się po 30-40 minut. Dziękuję bardzo jest wielu innych bardziej kompetentnych lekarzy od niego. A może to dlatego, że przyszłam do niego na NFZ??!!!

 • bardzo dobry

  Doktor bardzo przyjemny, życzliwy i z poczuciem humoru. Potrafi dobrze zająć się pacjentem. Wszystko wyjaśni, a i powtórzy w razie wątpliwości. Można na Niego jak najbardziej liczyć. Serdecznie polecam. :)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, poza tym miły człowiek. Pomocny, życzliwy i posiadający dużą wiedzę, jego diagnozy są trafne, a przypisane leki działają szybko. Polecam.

 • bardzo słaby

  Jestem w szoku po tym jak lekarz Kijowski zachowal sie podczas wizyty u niego. Jest niedostepny ,olewajacy swoje obowiazki .Wydawalo mi sie ,ze jest wsciekly ,iz ma tak wiele zniam na skorze poogladac.Oczywiscie tego nie zrobil . POza tym spoznil sie do pracy ponad godzine a pacjentom poswiecal zaledwie pare minut.Niektorym 2-3/doslownie/ Tasmowo mu to szlo. Wyszlam pierwszy raz tak zniesmaczona podejsciem lekarza do pacjenta .

 • bardzo dobry

  Jak dla mnie bardzo dobry lekarz a poza tym przemiły i sympatyczny człowiek. Trafna diagnoza i szybkie leczenie.

 • bardzo dobry

  Pan Kijowski to przede wszystkim bardzo dobry fachowiec.Byłam u niego z powodu moich znamion,które po przebadaniu zdecydował sie usunąc chirurgicznie.Obecnie leczę sie u niego z problemów trądzikowych.Naprawdę szczerze mogę go polecić bo kuracje którą mi zalecił jest skuteczna,ale wymaga cierpliwości i systematyczności.

 • bardzo słaby

  Pan dr bardzo niemiły i nieprzyjemny pierwszy i ostatni raz tam u niego byłam. Chciał wymrozić mi pieprza z marszu nawet go nie zbadając i jak mu powiedziałam, że nie wiem czy nie trzeba go zbadać jakoś? To mi odpowiedział: niech się szybko pani decyduje bo nie mam czasu.... więc odpowiedziałam, że nie jestem na to gotowa bo pieprz był spory i nawet nie nadawał się do wymrożenia co się okazało po wizycie u innej Pani dr tylko trzeba było go normalnie wyciąć pod znieczuleniem.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Maria Ferenc - Dłuska - dermatolog, Justyna Bartoszak-Orzeł - dermatolog, Jan Rozmus - dermatolog, Dalia Chrzanowska - dermatolog, Grażyna Ryżewska-Lawrence - dermatolog, Stanisaw Bajcar - dermatolog, Barbara Patruś - dermatolog, Marta Rzepecka - dermatolog, Ewa Mikuła - dermatolog, Renata Rusin - dermatolog, Magorzata Kowalska-Kobak - dermatolog, Maria Baran - dermatolog, Elżbieta Latawiec - dermatolog, Anita Kazieńko-Jóźwik - dermatolog, Zofia Piela - dermatolog, Izabela Młynarczyk - dermatolog, Lucyna Cieślińska - dermatolog, Anna Kluz-Maramorosz - dermatolog, Lucyna Wójcik - dermatolog, Małgorzata Biśto - dermatolog
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online