Robert Kijowski

Dermatolog

Poproś o włączenie kalendarza

Specjalista dermatolog Lek. med. Robert Kijowski Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi Specjalizacje: 1996 r – I° dermatologia-wenerologia 2000 r – II° dermato... więcej

Adresy

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista dermatolog
Lek. med. Robert Kijowski

Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi

Specjalizacje:

1996 r – I° dermatologia-wenerologia
2000 r – II° dermatologia-wenerologia

Uczestnik wielu kursów, konferencji i zjazdów naukowych z zakresu Dermatologii, Dermatologii Estetycznej.

Członkowstwo:

Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego,
Sekcji Medycyny Estetycznej PTL,
Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych,
Sekcji Dermatochirurgii PTD

Zatrudnienie:

gabinet prywatny "NOWOCZESNA DERMATOLOGIA" (klinika Asklepios)
starszy asystent Oddziału Dermatologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rzeszowie;

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan Doktor Kijowski to dobry lekarz, dobrze zajął się mną w szpitalu, jak również dalej się mną zajmuje w przychodni, jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Od paru miesięcy mam spokój z chorobą, z którą bardzo długo się borykałam i nigdy nie było widać poprawy. Pan Doktor kieruje na potrzebne badania jak również służy pomocą. Jest sympatyczny z poczuciem humoru. Polecam go innym i oczywiście szpital w którym pracuje Pan Doktor :)

 • bardzo dobry

  Doktor Kijowski to świetny lekarz - trafna diagnoza, skuteczne leczenie, a w dodatku bardzo sympatyczny i empatyczny w kontakcie z pacjentem. Polecam wizytę u Doktora, bo naprawdę warto.

 • bardzo dobry

  POLECAM! Lekarz świetny. Bardzo uprzejmy, zna się na rzeczy. Jeśli nie jest czegoś pewien to od razu kieruje na potrzebne badania. W razie potrzeby przyjmuje na Oddział Dermatologii. Mi bardzo pomógł, gdy dwaj poprzedni lekarze rozłożyli ręce. Na prawdę warto się do niego wybrać.

 • bardzo słaby

  Nieuprzejmy, arogancki traktujący pacjenta z góry, na dzień dobry powiedział mi, że mam szczęście, że dzisiaj do niego przyszłam ponieważ odwołałam 1 raz wcześniejszą wizytę, gdybym nie przyszła już by mnie nigdy nie przyjął ohoho znalazł się. A on to niby co może spóźniać się po 30-40 minut. Dziękuję bardzo jest wielu innych bardziej kompetentnych lekarzy od niego. A może to dlatego, że przyszłam do niego na NFZ??!!!

 • bardzo dobry

  Doktor bardzo przyjemny, życzliwy i z poczuciem humoru. Potrafi dobrze zająć się pacjentem. Wszystko wyjaśni, a i powtórzy w razie wątpliwości. Można na Niego jak najbardziej liczyć. Serdecznie polecam. :)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, poza tym miły człowiek. Pomocny, życzliwy i posiadający dużą wiedzę, jego diagnozy są trafne, a przypisane leki działają szybko. Polecam.

 • bardzo słaby

  Jestem w szoku po tym jak lekarz Kijowski zachowal sie podczas wizyty u niego. Jest niedostepny ,olewajacy swoje obowiazki .Wydawalo mi sie ,ze jest wsciekly ,iz ma tak wiele zniam na skorze poogladac.Oczywiscie tego nie zrobil . POza tym spoznil sie do pracy ponad godzine a pacjentom poswiecal zaledwie pare minut.Niektorym 2-3/doslownie/ Tasmowo mu to szlo. Wyszlam pierwszy raz tak zniesmaczona podejsciem lekarza do pacjenta .

 • bardzo dobry

  Jak dla mnie bardzo dobry lekarz a poza tym przemiły i sympatyczny człowiek. Trafna diagnoza i szybkie leczenie.

 • bardzo dobry

  Pan Kijowski to przede wszystkim bardzo dobry fachowiec.Byłam u niego z powodu moich znamion,które po przebadaniu zdecydował sie usunąc chirurgicznie.Obecnie leczę sie u niego z problemów trądzikowych.Naprawdę szczerze mogę go polecić bo kuracje którą mi zalecił jest skuteczna,ale wymaga cierpliwości i systematyczności.

 • bardzo słaby

  Pan dr bardzo niemiły i nieprzyjemny pierwszy i ostatni raz tam u niego byłam. Chciał wymrozić mi pieprza z marszu nawet go nie zbadając i jak mu powiedziałam, że nie wiem czy nie trzeba go zbadać jakoś? To mi odpowiedział: niech się szybko pani decyduje bo nie mam czasu.... więc odpowiedziałam, że nie jestem na to gotowa bo pieprz był spory i nawet nie nadawał się do wymrożenia co się okazało po wizycie u innej Pani dr tylko trzeba było go normalnie wyciąć pod znieczuleniem.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją