lek.

Robert Gardocki

Ginekolog

Umów wizytę 95 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wieloletni asystent Oddziału Ginekologii w Szpitalu na Solcu w Warszawie. Obecnie związany z Międzyleskim Szpitalem Specjalistycznym w Warszawie. Pracował jako lekarz w United States Peace Corps. B... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

USG płodu 150 zł
Wkładka domaciczna 300 - 350 zł
USG dna miednicy (w nietrzymaniu moczu) 250 zł
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Wieloletni asystent Oddziału Ginekologii w Szpitalu na Solcu w Warszawie. Obecnie związany z Międzyleskim Szpitalem Specjalistycznym w Warszawie.
Pracował jako lekarz w United States Peace Corps.
Był kierownikiem i lekarzem pierwszego Centrum Medycznego Medicover w Polsce.
Był konsultantem ginekologii w szpitalu na Islandii.

Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych.
Posiada doświadczenie w diagnostyce ultrasonograficznej ginekologii, położnictwa, ultrasonografii piersi oraz USG dna miednicy (w nietrzymaniu moczu).
Doświadczenie w przeprowadzaniu operacji i zabiegów ginekologicznych

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Profesjonalista wzbudzający pełne zaufanie, uważnie słuchający i wykonujący badania w sposób komfortowy. Polecam!

 • dobry

  Lekarz spokojny i sympatyczny. Byłam 2 razy z jakimiś prostymi dolegliwościami i nie mam zastrzeżeń.

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest kompetentny i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. W bardzo zrozumiały sposób wytłumaczył mi, na czym polegają badania, które muszę wykonać. Ogólnie podczas wizyty był sympatyczny i dokładny.

 • bardzo dobry

  Lekarz pierwsza klasa....profesjonalne podejście do pacjenta,potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć...Pan Robert zna się na rzeczy z czystym sercem polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo bardzo dobry lekarz. Kompetentny, serdeczny, nie krępujący odpowiada na wszystkie pytania. Co bardzo ważne zrobił badania przed przepisaniem leków (co, niestety, po raz pierwszy mi się zdarzyło u ginekologa). Jestem pewna, że mi pomoże się wyleczyć. Polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny i fachowy, a do tego miły i cierpliwy - odpowiada na wszystkie pytania, co nie zawsze jest praktyką wśród lekarzy. Polecam!

 • bardzo dobry

  Konkretny, rzeczowy, a przy tym cierpliwy i taktowny. Po wielu nieprzyjemnych historiach z kilkoma innymi ginekologami- w końcu miła odmiana.Takiego lekarza szukałam i na pewno do niego wrócę.

 • neutralny

  Niestety nie mogę ocenić doktora jednoznacznie pozytywnie. Doktor sam zaproponował badania dodatkowe, za co jestem wdzięczna, bo wykryte zostały niezgodności w poziomie hormonów. Zostały wykryte i nie wiem co z tym zrobić... Nie zwracał też uwagi na inne zgłaszane dolegliwości, tak jakby wizyta była przeznaczona tylko na jeden temat i kiedy poruszałam inny, to czułam się zbywana. Postanowiłam więc wybrać się do innego lekarza - i bardzo dobrze, bo okazało się że mam już sporą nadżerkę. Podczas około rocznych regularnych wizyt nie odczuwałam większego zainteresowania moim zdrowiem, pan doktor jest miły, odpowiada na pytania, ale sam raczej nie dopytuje. Rozumiem, że może być dobrze oceniany (nie ma problemu z kierowaniem na badania, wystawia recepty), ale ja już do przychodni pana doktora nie pójdę.

 • bardzo dobry

  To była moja pierwsza wizyta u tego lekarza. Po pierwsze byłam mile zaskoczona krótkim terminem oczekiwania na wizytę.Po drugie lekarz poświęcił mi tyle czasu ile było konieczne- odpowiedział na wszystkie moje pytania, wytłumaczył. Zlecił dodatkowe badania, aby upewnić się co do diagnozy. Na miejscu, "od ręki" można również zrobić USG, co dla mnie jest dużą zaletą/wygodą. Koszt wizyty -110 zł. Koszt USG - 100 zł.

 • bardzo dobry

  Profesjonalny, konkretny i miły. Dobrze zna się na sprzęcie, na którym pracuje. Zdecydowanie polecam!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę