lek.

Robert Gardocki

Ginekolog

Umów wizytę 66 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Więcej terminów wizyt na: www.ochota-mc.pl/nasz-zespół/ . Współpracuje z Międzyleskim Szpitalem Specjalistycznym w Warszawie. Wieloletni asystent Oddziału Ginekologii w S... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Więcej terminów wizyt na: www.ochota-mc.pl/nasz-zespół/ .

Współpracuje z Międzyleskim Szpitalem Specjalistycznym w Warszawie.
Wieloletni asystent Oddziału Ginekologii w Szpitalu na Solcu w Warszawie.
Był konsultantem ginekologii w szpitalu na Islandii
Pracował jako lekarz w United States Peace Corps.
Był kierownikiem i lekarzem pierwszego Centrum Medycznego Medicover w Polsce.

Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych.
Posiada doświadczenie w diagnostyce ultrasonograficznej ginekologii, położnictwa, ultrasonografii piersi oraz USG dna miednicy (w nietrzymaniu moczu) i sono HSG (niepłodność).
Doświadczenie w przeprowadzaniu operacji i zabiegów ginekologicznych

więcej na ochota-mc.pl

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia

Artykuły

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Profesjonalista wzbudzający pełne zaufanie, uważnie słuchający i wykonujący badania w sposób komfortowy. Polecam!

 • bardzo dobry

  Potwierdzam pozytywne opinie o Dr. Jestem pacjentką od kilku lat i z czystym sumienie mogę polecić Dr. Gardockiego. Uważam, że jest rewelacyjnym lekarzem o ogromnym doświadczeniu. Jest przede wszystkim bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem. Jest to lekarz dzięki, któremu będąc w ciąży „możesz spać spokojnie”, zaleca wszystkie potrzebne badania w terminie, a przy jakichkolwiek wątpliwościach co do stanu zdrowia mamy lub dziecka zleca dodatkowe badania. Bardzo dokładnie wykonuje USG. Przede wszystkim - poświęca czas i uwagę pacjentkom, nie odczuwa się żadnej presji z powodu dłuższej wizyty w gabinecie. Odpowiada na wszystkie pytania, podczas USG zawsze mógł towarzyszyć nam tata Dziecka. Dzięki Panu dr przez całą ciążę czułam, że jestem pod dobrą opieką ! Polecam!!!

 • słaby

  Niestety, nie byłam zadowolona. Lekarz udzielił mi szczątkowej informacji. Próbowałam dopytywać o dalsze postępowanie (chodziło o cin I) i niestety więcej powiedziało mi google. Pacjent po to płaci (szczególnie ginekologowi- bo w wawie terminy na nfz wcale nie są odległe) aby zostać możliwie najlepiej poinformowanym o CAŁYM procesie leczenia tj.cytologia--> kolposkopia--->póżniej wycinki-->później LEEP i lekarz powinien dokładnie opisać mi na czym polega każde z tych działań, jakie są rezultaty i skutki uboczne. Więcej powiedziało mi google i lekarz w ramach nfz. Przykro mi bardzo ale tego lekarza niepolecę.

 • bardzo dobry

  Wizyta, mimo, że krótka, przebiegła w miłej atmosferze, ze zrozumieniem i odpowiedziami na wszelkie zadawane pytania. Pierwszy raz w życiu zdecydowała się na wizytę u ginekologa - mężczyzny i nie żałuję.

 • bardzo dobry

  Bardzo spokojny, przyjemny lekarz. Pierwszy raz odbyłam wizytę u mężczyzny i szczerze mniej sie krępowałam niż przy kobietach, które zawsze mierzyły mnie od góry do dołu, a to paznokcie, a to ubranie. Tutaj faktycznie wizyta jak u lekarza który leczy a nie ocenia. Nie wiem jak jest u danego doktora w przypadku groźnych chorób, ale badanie ginekologiczne odbyło się bez bólu i wszystko było ok z wytłumaczeniami.

 • bardzo dobry

  Przede wszystkim skuteczny. Jasno i rzeczowo informował i objaśniał. Uprzejmy i taktowny, pomagał mi pozbyć się stresów, które na ogół przeżywam w gabinecie lekarskim.

 • bardzo dobry

  Do Pana Doktora chodzę od lat, bardzo profesjonalne podejście, nie jest krępujący. Bardzo cenię sobie u niego spokój i przyjazne nastawienie. Wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Przykłada dużą wagę do badań kontrolnych, o których sama nie musze pamiętać, jak to bywało u poprzednich lekarzy. Pan Doktor sam ich pilnuje. Co więcej, właściwie wszystkie badania można zrobić od ręki. Niedrogo, miło i profesjonalnie. Taki ginekolog to prawdziwy skarb.

 • dobry

  Lekarz miły ,choć nie do końca mnie wysłuchał (bardzo dużo mówię, a wszystko wydawało mi się ważne bo byłam u Pana doktora pierwszy raz). Brakuje mu empatii. Jestem młoda i chce dużo wiedzieć. Ale mimo wszystko jestem zadowolona z wizyty. Dał mi dobre leki ale innych wskazówek co do np sposobów łagodzenia bólu nie otrzymałam i musiałam doczytać w internecie.

 • dobry

  Miły, profesjonalny. Na moje dolegliwości zaradził od razu, zrobił wywiad, na każde moje pytanie odpowiedział. Polecam

 • bardzo dobry

  Pan lekarz jest bardzo mily, co jest bezcenne akurat w tym zawodzie. Bardzo profesionalne podejscie. Polecam

Najbliższe terminy:

kolejne dni