Wieloletni asystent Oddziału Ginekologii w Szpitalu na Solcu w Warszawie. Obecnie związany z Międzyleskim Szpitalem Specjalistycznym w Warszawie. Pracował jako lekarz w United States Peace Corps. B... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Wieloletni asystent Oddziału Ginekologii w Szpitalu na Solcu w Warszawie. Obecnie związany z Międzyleskim Szpitalem Specjalistycznym w Warszawie.
Pracował jako lekarz w United States Peace Corps.
Był kierownikiem i lekarzem pierwszego Centrum Medycznego Medicover w Polsce.
Pracował w Przychodni Studenckiej Palma.
Był konsultantem ginekologii w szpitalu na Islandii.

Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych.
Posiada doświadczenie w diagnostyce ultrasonograficznej ginekologii, położnictwa oraz ultrasonografii piersi.
Doświadczenie w przeprowadzaniu operacji i zabiegów ginekologicznych

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo rzeczowe podejście, lekarz zwraca uwagę na wszystkie aspekty, zachowując jednocześnie takt. Polecam.

 • dobry

  Wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Pan Doktor był trochę lakoniczny, ale wdrożył leczenie, które, mam nadzieję, że okaże się skuteczne. Ogólnie jestem zadowolona z wizyty.

 • bardzo dobry

  Jest tak jak zawsze, rzeczowo, miło, bez pośpiechu i co ważne zawsze jestem przyjęta o umówionej porze. Polecam.

 • bardzo dobry

  Polecam. Pierwszy raz nie byłam skrępowana u ginekologa. Poza tym w gabinecie na Mochnackiego jest łazienka, gdzie można się przygotować do wizyty - co w innych gabinetach nie jest standardem. Dostępność lekarza też jest ogromnym plusem. Można umówić się na wizytę nawet tego samego dnia. Ogromne tak.

 • bardzo dobry

  Polecam, Pan Doktor bardzo rzeczowy i konkretny. Wszystko tłumaczy, otacza opieką, bardzo miły. Zdecydowanie wybiorę się jeszcze raz.

 • bardzo dobry

  bardzo rzeczowy, kompetentny i przede wszystkim niekrepujący lekarz, bylam na wizycie kontrolnej potem na potwierdzeniu bobaska, podczas usg wszystko tlumaczył co robi co mierzy, dlaczego tak, i odpowiada wyczerpująco, dostalam tez na koniec zdj Maleństwa:P jedyny mankament to fakt ze tam gdzie przyjmuje nie ma mozliwosci badan na nfz, aczkolwiek wizyty niedrogie, polecam

 • bardzo dobry

  Polecam. Trafiłam do Pana doktora, trochę w ciemno, kierując się opiniami z tego portalu. rzeczywiście jest to osoba uprzejma, która potrafi wysłuchać pacjenta i doradzić.

 • słaby

  Generalnie nie polecam, badanie nie obyło się bez bólu, a na jakiekolwiek pytania lekarz odpowiadał "ciężko stwierdzić".

 • bardzo dobry

  Polecam tego lekarza szczególnie tym dziewczynom, które, tak jak ja kiedyś, panikują przed (pierwszą) wizytą u ginekologa i potrzebują lekarza wyrozumiałego, sympatycznego i niezwiększającego jeszcze bardziej uczucia stresu, wstydu czy strachu. Dr Gardocki budzi zaufanie już na starcie, gdy wychodzi z gabinetu z uśmiechem na ustach, by przywitać pacjentkę. Jest bezpośredni i konkretny, ale przy tym miły i niekrępujący. Same badania wykonuje dokładnie, ale i delikatnie. Nie bagatelizuje żadnej ze zgłaszanych dolegliwości. Podczas wizyty się nie spieszy, poświęca pacjentce wystarczającą ilość czasu. Do takiego lekarza przyjemnie wracać!

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana doktora. Na pierwszym spotkaniu przeprowadził ze mną bardzo szczegóły wywiad. Badania za każdym razem są bezbolesne. Cierpliwie i szczegółowo odpowiada na każde pytanie. Dba o pacjentkę, sam proponuje przeprowadzanie dodatkowych badań. Jak najbardziej wszystkim polecam!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę