Robert Gardocki

42

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Wieloletni asystent Oddziału Ginekologii w Szpitalu na Solcu w Warszawie. Obecnie związany z Międzyleskim Szpitalem Specjalistycznym w Warszawie.
  Pracował jako lekarz w United States Peace Corps.
  Był kierownikiem i lekarzem pierwszego Centrum Medycznego Medicover w Polsce.
  Pracował w Przychodni Studenckiej Palma.
  Był konsultantem ginekologii w szpitalu na Islandii.

  Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych.
  Posiada doświadczenie w diagnostyce ultrasonograficznej ginekologii, położnictwa oraz ultrasonografii piersi.
  Doświadczenie w przeprowadzaniu operacji i zabiegów ginekologicznych

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • 1 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam tego lekarza szczególnie tym dziewczynom, które, tak jak ja kiedyś, panikują przed (pierwszą) wizytą u ginekologa i potrzebują lekarza wyrozumiałego, sympatycznego i niezwiększającego jeszcze bardziej uczucia stresu, wstydu czy strachu. Dr Gardocki budzi zaufanie już na starcie, gdy wychodzi z gabinetu z uśmiechem na ustach, by przywitać pacjentkę. Jest bezpośredni i konkretny, ale przy tym miły i niekrępujący. Same badania wykonuje dokładnie, ale i delikatnie. Nie bagatelizuje żadnej ze zgłaszanych dolegliwości. Podczas wizyty się nie spieszy, poświęca pacjentce wystarczającą ilość czasu. Do takiego lekarza przyjemnie wracać!

  zgłoś nadużycie
 • 30 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana doktora. Na pierwszym spotkaniu przeprowadził ze mną bardzo szczegóły wywiad. Badania za każdym razem są bezbolesne. Cierpliwie i szczegółowo odpowiada na każde pytanie. Dba o pacjentkę, sam proponuje przeprowadzanie dodatkowych badań. Jak najbardziej wszystkim polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 20 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pierwsza wizyta u Pana doktora. Wypytał o historię chorób w rodzinie, zalecił odpowiednie leczenie. Wreszcie!!! Wcześniejsi lekarze jakoś nie wpadli na tak oczywiste rozwiązania. Czuję sie świetnie. W dodaku diebelsko przystojny. Co tu pisać. Koszt wizyty 100zł, USG 100zł. Chętnie zapłaciłam za doskonałą jakość usług. polecam A

  zgłoś nadużycie
 • 29 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor zrobił szczegółowy wywiad przed badaniem i zastosował szybkie leczenie, które nie nadwyrężyło bardzo mojego portfela. Dodatkowo wizyta studencka za 60 zł - tylko polecać.

  zgłoś nadużycie
 • 31 marca 2014

  Ocena: Dobry

  Pan dr jest sympatycznym człowiekiem. Na wizycie, na którą umówiłam się w zasadzie tylko po receptę, dodatkowo mnie zbadał, żebym miała pewność że wszystko jest w porządku. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 13 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Z czystym sumieniem polecam! Miły, uprzejmy, kompetentny, profesjonalny lekarz. Jestem zadowolona z wizyty.

  zgłoś nadużycie
 • 6 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i uprzejmy, dzięki czemu nie czułam się skrępowana. Poświęca pacjentce dużo czasu, można o wszystko zapytać i uzyskać szczegółową odpowiedź. Mój problem nie był skomplikowany ,ale mimo to uważam że wdrożone leczenie było prawidłowe ponieważ poczułam różnice już po 1 dniu. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

  zgłoś nadużycie
 • 4 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz bardzo konkretny, pełen profesjonalizm. Doktor wie co to empatia, a niestety bardzo wielu naszym lekarzom tego brakuje. Podczas USG wyjaśnił wszystko konkretnie, bardzo dobry kontakt między lekarzem a pacjentką. Polecam z czystym sumieniem.

  zgłoś nadużycie
 • 19 lutego 2014

  Ocena: Dobry

  Bardzo dobry i rzeczowy lekarz. Serdecznie polecam. A dodatkowo ulgi dla studentów. Na serio bardzo polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 10 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor to bardzo sympatyczny i spokojny człowiek. Posiadający dużą wiedzę profesjonalista. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?