lek.

Robert Gardocki

Ginekolog

Umów wizytę 94 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Wieloletni asystent Oddziału Ginekologii w Szpitalu na Solcu w Warszawie. Obecnie związany z Międzyleskim Szpitalem Specjalistycznym w Warszawie. Pracował jako lekarz w United States Peace Corps. B... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Wieloletni asystent Oddziału Ginekologii w Szpitalu na Solcu w Warszawie. Obecnie związany z Międzyleskim Szpitalem Specjalistycznym w Warszawie.
Pracował jako lekarz w United States Peace Corps.
Był kierownikiem i lekarzem pierwszego Centrum Medycznego Medicover w Polsce.
Pracował w Przychodni Studenckiej Palma.
Był konsultantem ginekologii w szpitalu na Islandii.

Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych.
Posiada doświadczenie w diagnostyce ultrasonograficznej ginekologii, położnictwa, ultrasonografii piersi oraz USG dna miednicy (w nietrzymaniu moczu).
Doświadczenie w przeprowadzaniu operacji i zabiegów ginekologicznych

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Profesjonalista wzbudzający pełne zaufanie, uważnie słuchający i wykonujący badania w sposób komfortowy. Polecam!

 • neutralny

  Niestety nie mogę ocenić doktora jednoznacznie pozytywnie. Doktor sam zaproponował badania dodatkowe, za co jestem wdzięczna, bo wykryte zostały niezgodności w poziomie hormonów. Zostały wykryte i nie wiem co z tym zrobić... Nie zwracał też uwagi na inne zgłaszane dolegliwości, tak jakby wizyta była przeznaczona tylko na jeden temat i kiedy poruszałam inny, to czułam się zbywana. Postanowiłam więc wybrać się do innego lekarza - i bardzo dobrze, bo okazało się że mam już sporą nadżerkę. Podczas około rocznych regularnych wizyt nie odczuwałam większego zainteresowania moim zdrowiem, pan doktor jest miły, odpowiada na pytania, ale sam raczej nie dopytuje. Rozumiem, że może być dobrze oceniany (nie ma problemu z kierowaniem na badania, wystawia recepty), ale ja już do przychodni pana doktora nie pójdę.

 • bardzo dobry

  To była moja pierwsza wizyta u tego lekarza. Po pierwsze byłam mile zaskoczona krótkim terminem oczekiwania na wizytę.Po drugie lekarz poświęcił mi tyle czasu ile było konieczne- odpowiedział na wszystkie moje pytania, wytłumaczył. Zlecił dodatkowe badania, aby upewnić się co do diagnozy. Na miejscu, "od ręki" można również zrobić USG, co dla mnie jest dużą zaletą/wygodą. Koszt wizyty -110 zł. Koszt USG - 100 zł.

 • bardzo dobry

  Profesjonalny, konkretny i miły. Dobrze zna się na sprzęcie, na którym pracuje. Zdecydowanie polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo przyjemna wizyta kontrolna. Lekarz godny zaufania i kompetentny. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie mógł poprowadzić moją ciążę.

 • bardzo dobry

  świetny specjalista. Wszystko dokładnie tłumaczy. Bardzo delikatny i sypatyczny. Poświęca 100% uwagi, robi dokładny wywiad. Co ważne, nie daje leków bez wcześniejszej diagnozy schorzenia. Co ważne do pana doktora nie trzeba czekać dwóch tygodnii! zapis i wizyta to jeden dzień. Serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Dobre podejście do pacjenta, kompetentny i chętny do pomocy. Sprawnie i profesjonalnie wykonane badanie usg z dokładnym opisem. Doktor odpowiedział na moje wszystkie pytania. Polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Prowadził moją ciążę. Miły, dokładny, nie czułam skrępowania, zawsze wszystko dokładnie tłumaczył. Polecam.

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz, Do każdej pacjentki wychodzi osobiście do poczekalni. Potrafi wysłuchać oraz słusznie ochrzanić w słusznej sprawie. ;-) Rzeczowy, niekrepując. Polecam w 100%!!!

 • bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz, cierpliwy, konkretny, bardzo uprzejmy. Lekarz z powołania. Świetny ginekolog , polecam wszystkim:)

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę