lek.

Robert Gardocki

Ginekolog, Położna, położnik

Umów wizytę
Umówienie wizyty online jest darmowe

Wieloletni asystent Oddziału Ginekologii w Szpitalu na Solcu w Warszawie. Obecnie związany z Międzyleskim Szpitalem Specjalistycznym w Warszawie. Pracował jako lekarz w United States Peace Corps. B... więcej

Dodaj opinię

Adresy

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Wieloletni asystent Oddziału Ginekologii w Szpitalu na Solcu w Warszawie. Obecnie związany z Międzyleskim Szpitalem Specjalistycznym w Warszawie.
Pracował jako lekarz w United States Peace Corps.
Był kierownikiem i lekarzem pierwszego Centrum Medycznego Medicover w Polsce.
Pracował w Przychodni Studenckiej Palma.
Był konsultantem ginekologii w szpitalu na Islandii.

Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych.
Posiada doświadczenie w diagnostyce ultrasonograficznej ginekologii, położnictwa oraz ultrasonografii piersi.
Doświadczenie w przeprowadzaniu operacji i zabiegów ginekologicznych

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo rzeczowe podejście, lekarz zwraca uwagę na wszystkie aspekty, zachowując jednocześnie takt. Polecam.

 • dobry

  Wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Pan Doktor był trochę lakoniczny, ale wdrożył leczenie, które, mam nadzieję, że okaże się skuteczne. Ogólnie jestem zadowolona z wizyty.

 • bardzo dobry

  Jest tak jak zawsze, rzeczowo, miło, bez pośpiechu i co ważne zawsze jestem przyjęta o umówionej porze. Polecam.

 • bardzo dobry

  Polecam. Pierwszy raz nie byłam skrępowana u ginekologa. Poza tym w gabinecie na Mochnackiego jest łazienka, gdzie można się przygotować do wizyty - co w innych gabinetach nie jest standardem. Dostępność lekarza też jest ogromnym plusem. Można umówić się na wizytę nawet tego samego dnia. Ogromne tak.

 • bardzo dobry

  Polecam, Pan Doktor bardzo rzeczowy i konkretny. Wszystko tłumaczy, otacza opieką, bardzo miły. Zdecydowanie wybiorę się jeszcze raz.

 • bardzo dobry

  bardzo rzeczowy, kompetentny i przede wszystkim niekrepujący lekarz, bylam na wizycie kontrolnej potem na potwierdzeniu bobaska, podczas usg wszystko tlumaczył co robi co mierzy, dlaczego tak, i odpowiada wyczerpująco, dostalam tez na koniec zdj Maleństwa:P jedyny mankament to fakt ze tam gdzie przyjmuje nie ma mozliwosci badan na nfz, aczkolwiek wizyty niedrogie, polecam

 • bardzo dobry

  Polecam. Trafiłam do Pana doktora, trochę w ciemno, kierując się opiniami z tego portalu. rzeczywiście jest to osoba uprzejma, która potrafi wysłuchać pacjenta i doradzić.

 • słaby

  Generalnie nie polecam, badanie nie obyło się bez bólu, a na jakiekolwiek pytania lekarz odpowiadał "ciężko stwierdzić".

 • bardzo dobry

  Polecam tego lekarza szczególnie tym dziewczynom, które, tak jak ja kiedyś, panikują przed (pierwszą) wizytą u ginekologa i potrzebują lekarza wyrozumiałego, sympatycznego i niezwiększającego jeszcze bardziej uczucia stresu, wstydu czy strachu. Dr Gardocki budzi zaufanie już na starcie, gdy wychodzi z gabinetu z uśmiechem na ustach, by przywitać pacjentkę. Jest bezpośredni i konkretny, ale przy tym miły i niekrępujący. Same badania wykonuje dokładnie, ale i delikatnie. Nie bagatelizuje żadnej ze zgłaszanych dolegliwości. Podczas wizyty się nie spieszy, poświęca pacjentce wystarczającą ilość czasu. Do takiego lekarza przyjemnie wracać!

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana doktora. Na pierwszym spotkaniu przeprowadził ze mną bardzo szczegóły wywiad. Badania za każdym razem są bezbolesne. Cierpliwie i szczegółowo odpowiada na każde pytanie. Dba o pacjentkę, sam proponuje przeprowadzanie dodatkowych badań. Jak najbardziej wszystkim polecam!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Wojciech Sierawski - ginekolog, Wacław Śmiertka - ginekolog, Tomasz Zbroch - ginekolog, Katarzyna Lewicka - ginekolog, Małgorzata Agnieszka Młynarczyk - ginekolog, Anna Nimer - ginekolog, Jacek Hołubka - ginekolog, Tomasz Lipiński - ginekolog, Mirosława Siemaszko-Pietrusiewicz - ginekolog, Urszula Brocka-Zakrzewska - ginekolog, Magdalena Trestka-Białkowska - ginekolog, Mirosława Grodzka - ginekolog, Małgorzata Ewa Chlebicka - ginekolog, Igor Wiśniewski - ginekolog, Rafał Dziąg - ginekolog, Jerzy Grzybowski - ginekolog, Zbigniew Sujkowski - ginekolog, Andrzej Nowakowski - ginekolog, Dennis Aduku - ginekolog, Piotr Jóźwiak - ginekolog

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę