lek.

Renata Stępień-Dutka

Endokrynolog

Umów wizytę 211 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój me... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta 120 zł
Badanie USG 100 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój medycyny na świecie.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem stałą pacjentką Pani doktor i z czystym sumieniem polecam ją każdej osobie, która potrzebuje endokrynologa. Jest to lekarz nie tylko niezwykle kompetentny w swojej dziedzinie, dokładny i godny zaufania, ale także bardzo miły i ciepły jako człowiek. Wiem, że Pani doktor do każdego problemu podchodzi indywidualnie, ponieważ wielu moich znajomych jest również jej pacjentami. Zawsze dąży do rozwiązania problemu, wszystko tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania i cały proces leczenia jest dla pacjenta zrozumiały. Wiem, że nikt z moich znajomych się nie zawiódł i wiem, że każdy jest w dobrych rękach. Wiem również, że jak do tej pory nie trafiłam na lepszego lekarza, a także że w dzisiejszych czasach bardzo trudno jest trafić na lekarza z powołaniem. Dlatego nawet jeśli zdarzają się opóźnienia (pytam, a gdzie się nie zdarzają?) to tylko dlatego, że czasami ktoś potrzebuje więcej uwagi Pani doktor i dlatego, że nikt nie jest traktowany "masowo", z pośpiechem i pobieżnie tak jak to bywa u większości lekarzy, który wykonują swoje obowiązku rutynowo nie zagłębiając się w problem. Dlatego warto poczekać tą chwilę i być pewnym że jest się u osoby, która naprawdę chce pomóc najlepiej jak potrafi i której naprawdę na tym zależy. Polecam każdemu!!!

 • bardzo dobry

  Witam,postanowiła również zaopiniować Panią Doktor oczywiście pozytywnie,gdyż te komentarze negatywne bynajmniej w moim odczuciu są nie na miejscu. Byłam u Pani Doktor już 3 czy 4 razy i dopiero na ostatniej wizycie otrzymałam recepte na moje dolegliwości,co oczywiście nie zniechęciło mnie do wizyt bo osobiście uważam,że dobry lekarz szuka przyczyny a nie od razu daje lek celując na ślepo. Jest to lekarz,który własciwie moim skromnym zdaniem podchodzi do pacjenta,poświęcając czas na wizycie a także swój osobisty bo Pani Doktor oddzwania i wyjaśnia a wcale tego nie musi robic.Kolejki swiadczą o tym że nie narzeka na brak pacjentów i chyba to jest najlepszą wizytówką. Jestem zadowolona ,że trafiłam do Medrenu do Pani Doktor.

 • bardzo dobry

  Witam wszystkich, Co jakiś czas czytam wszystkie komentarze o Pani doktor. Zaskoczyły mnie opinie negatywne na temat Pani doktor. Absolutnie się z nimi nie zgadzam. Odnosząc się do komentarza Pani Moniki informuję, że już jakiś czas temu sama wystawiłam opinię "bardzo dobry" dla Pani doktor wraz z komentarzem. Zdecydowanie raz jeszcze polecam Panią doktor. Ciesze się, że w końcu udało mi się trafić do lekarza, który słucha i rozumie problemy z którymi się przychodzi.

 • bardzo dobry

  Pani doktor to najlepszy nie tylko endokrynolog, ale także najlepszy lekarz jakiego znam. Cieszę się, że do niej trafiłam. Pani doktor dokładnie analizuje wyniki badań jak i bardzo chętnie tłumaczy co się dzieje, na co warto zwrócić uwagę, co jest obecnie ważne w leczeniu, czy jest coś niepokojącego na co powinnam być bardziej wyczulona. Leczę się u Pani doktor już kilka lat( wcześniej również leczyłam się u kilku innych endokrynologów, ale bez widocznego rezultatu, a wizyta maksymalnie 5-10 minutowa kończyła się szybkim wypisaniem recepty i kolejny pacjent).Pani doktor nie trzyma się sztywno ram czasowych, co wynika z indywidualnego podejścia do pacjenta, każdy przychodzi z innego powodu. Podczas wizyty nie odczuwa się presji czasu, dzięki czemu można swobodnie zapytać o wszystko.Byłam świadkiem, że przychodzi do pracy sporo przed czasem i zaczyna przyjmować pacjentów, ale też przyjmowała mnie już po godzinach pracy poświęcając swój czas w gabinecie. Dzięki leczeniu pod jej okiem moja niedoczynność tarczycy już nie jest niczym strasznym, a po wyrównaniu gospodarki hormonalnej jestem nareszcie szczęśliwą mamą:). Potrzeba wytrwałości i szczerej współpracy, żeby odnieść pełen sukces. Chciałabym, żeby wszyscy lekarze mieli tyle cierpliwości, zrozumienia, empatii i czasu dla pacjenta co Pani doktor. I żeby wszyscy byli tak kompetentni i chętni do pomocy. Polecam Panią doktor z całego serca!!!

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest najlepszym lekarzem z jakim miałam do czynienia. Szalenie uczciwa i troskliwa o swoich pacjentów osoba. Dopiero u Pani doktor rozpoczęłam prawdziwe leczenie, na to co mi dolega. Pani doktor zleca różnego rodzaju badania, aby upewnić się co pacjentowi dolega. Spotkałam się w życiu z kilkoma ginekologami i endokrynologiem, żaden nie postawił trafnej diagnozy, żaden nie zlecił szczegółowych badań, dopiero Pani doktor Renata Stępień-Dutka.Tak ciężko jest znaleść lekarza, który leczy ,, z sercem, uczciwie''- a pani lekarz jest przykładem osoby, która dba o zdrowie pacjentów.Podczas wizyt nie patrzy na zegarek, każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Takiego lekarza w dzisiejszych czasach niestety trzeba ze świeczką szukać. 5 gwiazdek do za mała skala, aby ocenić Panią doktor. Polecam oczywiście z całego serca.

 • bardzo dobry

  Kiedy zaszłam w ciążę Pani Doktor udało się bardzo szybko ustabilizować stan zapalny mojej tarczycy, dzięki czemu przez 9 miesięcy nie żyłam w lęku, że złym poziomem TSH utrudniałam dziecku prawidłowy rozwój. W tym szczególnym czasie konieczne były częste badania i wizyty kontrolne, ale dzięki bezinteresowności Pani Doktor połowa z nich odbyła się telefonicznie. W kolejce w poczekalni trzeba na ogół czekać jakieś pół godziny, trochę szkoda, że nie informuje się pacjentów telefonicznie o opóźnieniu, żeby mogli przyjść później. To jednak według mnie mało istotne z dwóch powodów. Po pierwsze kiedy potrzebowałam pilnie umówić się na wizytę, to było to możliwe natychmiast, mimo długich terminów oczekiwania (tamtego dnia na pewno wydłużyłam kolejkę, ale taka była konieczność), po drugie przy każdej wizycie Pani Doktor wypytuje o mój ogólny stan zdrowia znacznie dokładniej, niż lekarz rodzinny i ginekolog, dzięki czemu dowiedziałam się kilku rzeczy o których nikt inny mi nie powiedział i czuję, że jestem pod dobrą opieką. Aha i jeszcze jedno, może najważniejsze, Pani Doktor nie zmienia tajemniczo dawki leku, ale dokładnie tłumaczy pacjentowi zmiany i ich przyczyny, jakie zaszły w organizmie. Czasem trudno to ogarnąć, ale widać, że podejmowane decyzje są przemyślane. Bardzo polecam!

 • słaby

  Niestety po ponad dwóch latach leczenia muszę nieco zmienić opinię o Pani doktor gdyż czuję się nieco zawiedziona . Na początku byłam zachwycona, myślałam, że wreszcie znalazłam super lekarza, ale się pomyliłam. Pani doktor może jest kompetentna, ale chyba wszystkich swoich pacjentów leczy tak samo, na te same schorzenia, co czasem okazuje się zupełnie bez sensu. Bardzo denerwujące jest również to, że Pani doktor nie przestrzega godzin przyjmowania pacjentów. W związku z moją ciążą chodziłam na kontrolę bardzo często i z każdą wizytą byłam coraz bardziej poirytowana , bo po pierwsze Pani doktor nie pamiętała co mówiła ostatnim razem i ciągle dodawała mi nowe wizyty po czym okazywało się, że wszystko jest ok co mogłam stwierdzić sama na podstawie wyników badań. A po drugie każda z tych minut trwała mniej więcej 3 minuty a czekać na nią musiałam minimum 40 minut co bardzo mnie denerwował bo ja muszę dojeżdżać aż 1,5 godziny i dla mnie to o prostu marnowanie mojego czasu. Pani doktor tłumaczy się, że te opóźnienia są związane z dużą ilością pacjentów, ale jeśli naprawdę chce być w porządku to powinna rejestrować pacjentów co 30 a nie 15 minut bo nie sądzę, żeby Pani doktor lubiła jak się marnuje jej czas. Ja tez nie lubię.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest świetnym specjalistą, wyniki omawia pacjentowi w zrozumiały sposób, po wyjściu z gabinetu nie ma niedomówień. Polecam z czystym sumieniem

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim gorąco Panią Doktor. Pani Doktor jest profesjonalistką, ma zwsze czas żeby wysłuchać pacjenta. Będę korzystać z usług Pani Doktor na pewno przez długi czas.

 • bardzo dobry

  Doktor bardzo miła i sympatyczna,pomagała mi z problemem związanym z tarczycą.Jak najbardziej polecam panią Doktor wszystkim osobom,które szukają kompetentnego lekarza.

Najbliższe terminy:

kolejne dni