lek.

Renata Stępień-Dutka

Endokrynolog

Umów wizytę 242 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój me... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta 120 zł
Badanie USG 100 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój medycyny na świecie.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Witam,postanowiła również zaopiniować Panią Doktor oczywiście pozytywnie,gdyż te komentarze negatywne bynajmniej w moim odczuciu są nie na miejscu. Byłam u Pani Doktor już 3 czy 4 razy i dopiero na ostatniej wizycie otrzymałam recepte na moje dolegliwości,co oczywiście nie zniechęciło mnie do wizyt bo osobiście uważam,że dobry lekarz szuka przyczyny a nie od razu daje lek celując na ślepo. Jest to lekarz,który własciwie moim skromnym zdaniem podchodzi do pacjenta,poświęcając czas na wizycie a także swój osobisty bo Pani Doktor oddzwania i wyjaśnia a wcale tego nie musi robic.Kolejki swiadczą o tym że nie narzeka na brak pacjentów i chyba to jest najlepszą wizytówką. Jestem zadowolona ,że trafiłam do Medrenu do Pani Doktor.

 • bardzo dobry

  Witam wszystkich, Co jakiś czas czytam wszystkie komentarze o Pani doktor. Zaskoczyły mnie opinie negatywne na temat Pani doktor. Absolutnie się z nimi nie zgadzam. Odnosząc się do komentarza Pani Moniki informuję, że już jakiś czas temu sama wystawiłam opinię "bardzo dobry" dla Pani doktor wraz z komentarzem. Zdecydowanie raz jeszcze polecam Panią doktor. Ciesze się, że w końcu udało mi się trafić do lekarza, który słucha i rozumie problemy z którymi się przychodzi.

 • bardzo dobry

  Pani doktor to najlepszy nie tylko endokrynolog, ale także najlepszy lekarz jakiego znam. Cieszę się, że do niej trafiłam. Pani doktor dokładnie analizuje wyniki badań jak i bardzo chętnie tłumaczy co się dzieje, na co warto zwrócić uwagę, co jest obecnie ważne w leczeniu, czy jest coś niepokojącego na co powinnam być bardziej wyczulona. Leczę się u Pani doktor już kilka lat( wcześniej również leczyłam się u kilku innych endokrynologów, ale bez widocznego rezultatu, a wizyta maksymalnie 5-10 minutowa kończyła się szybkim wypisaniem recepty i kolejny pacjent).Pani doktor nie trzyma się sztywno ram czasowych, co wynika z indywidualnego podejścia do pacjenta, każdy przychodzi z innego powodu. Podczas wizyty nie odczuwa się presji czasu, dzięki czemu można swobodnie zapytać o wszystko.Byłam świadkiem, że przychodzi do pracy sporo przed czasem i zaczyna przyjmować pacjentów, ale też przyjmowała mnie już po godzinach pracy poświęcając swój czas w gabinecie. Dzięki leczeniu pod jej okiem moja niedoczynność tarczycy już nie jest niczym strasznym, a po wyrównaniu gospodarki hormonalnej jestem nareszcie szczęśliwą mamą:). Potrzeba wytrwałości i szczerej współpracy, żeby odnieść pełen sukces. Chciałabym, żeby wszyscy lekarze mieli tyle cierpliwości, zrozumienia, empatii i czasu dla pacjenta co Pani doktor. I żeby wszyscy byli tak kompetentni i chętni do pomocy. Polecam Panią doktor z całego serca!!!

 • bardzo dobry

  Byłam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor bardzo sympatyczna, serdeczna, dokładna i wykazująca autentyczna zainteresowanie pacjentką. Z pewnością będę kontynuować leczenie

 • bardzo dobry

  Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona. Pani doktor poświęciła mi sporo czasu. Wyczerpująco odpowiadała na moje pytania. Razem uzgodniłyśmy dalszy plan leczenia. Polecam

 • bardzo dobry

  Do Pani doktor chodzę od maja tego roku i jestem bardzo zadowolona. Przez 6 lat byłam pod kontrolą endokrynologa który twierdził ze wmawiam sobie choroby jak opowiadałam jaki mam objawy. Dopiero jak trafiłam na Panią Renatę to po dokładnym sprawdzeniu hormonów doszukała się przyczyny. Jestem w trakcie leczenia i widzę dużą poprawę stanu zdrowia zarówno w samopoczuciu jak i wynikach badań. Na Panią doktor trafiłam dzięki portalowi znany lekarz, z resztą jak widać przez pozytywne opinie, bo w te negatywne (których jest malutko) nie chce mi się wierzyć, ponieważ już jakiś czas chodzę do Pani doktor i mam inne zdanie na jej temat. Polecam wszystkim bo do naprawdę dobry lekarz!!! a co do czasu oczekiwania przed gabinetem to świadczy jedynie o tym że Pani doktor każdemu poświęca swój czas na ile potrzebuje a nie siedzi z zegarkiem w ręku i wyprasza po kilku minutach.

 • bardzo dobry

  Wysoko oceniam Panią Doktor. Konsultowałem się wcześniej u dwóch endokrynologów, jeden mi zaszkodził stawiając powierzchowną diagnozę, drugi odesłał z kwitkiem ("bliżej nieokreślony defekt genetyczny"). Pani Doktor skrupulatnie przeanalizowała stertę już wykonanych badań, uzupełniła kilka brakujących i w sposób systematyczny wykluczyła szereg hipotez, zawężając problem do dosyć rzadkiej diagnozy. I co cenię najbardziej, na tym etapie uczciwie przyznała że od tej jednostki chorobowej jest lepszy specjalista, do którego mnie skierowała z kompletem badań. Imponuje skrupulatność, systematyczność, poświęcanie tyle czasu ile tego wymaga przypadek. A przede wszystkim szacunek za rzetelną chęć pomocy i skierowania tam gdzie mogą wyleczyć a nie "leczenie" poprzez setną wizytę. Bardzo doceniam takie podejście, nie zawsze spotykane w prywatnych gabinetach (a przewinąłem się przez kilkanaście....)

 • bardzo słaby

  To, że Pani doktor jest osobą sympatyczną i miłą nie ulega żadnym wątpliwościom. Jednak nie to decyduje o tym, czy jest dobrym specjalistą w swoim zawodzie. Mnie nie pomogła, leczenie trwało kilka miesięcy bez widocznej poprawy. Niestety Pani doktor nie potraktowała mnie jako osobny, indywidualny przypadek i być może to zaowocowało postawieniem błędnej diagnozy. Odnoszę wrażenie, że Pani doktor leczy wyniki badań, a nie pacjenta. Nie słucha tego, co pacjent ma do powiedzenia na temat swoich dolegliwości i swojego ciała. Wyniki wynikami, ale tylko pacjent jest w stanie zaobserwować nieprawidłowości i ewentualne zmiany, bo kto jak nie on najlepiej zna samego siebie. Pani doktor trzyma się schematów i jednej wizji leczenia. Nie rozumie, że pacjent również może znać fizjologię swojego ciała i potrafić łączyć ze sobą zaobserwowane fakty. Ja do naiwnych pacjentów nie należę i nie traktuję tego co wypowie lekarz jako święte i niepodważalne. Mam swój rozum i odpowiednią wiedzę z zakresu medycyny. Pani doktor nie kojarzy swoich pacjentów, również odnoszę wrażenie, że stawia na ilość, a nie jakość swoich usług. Na każdą wizytę przychodziłam punktualnie, na wejście do gabinetu czekałam 40 minut, wizyta trwała niecałe 10. To nie jest profesjonalne traktowanie pacjenta i brak szacunku dla jego czasu. Skoro niektórzy pacjenci wymagają dłuższej wizyty, należałoby to uwzględnić w grafiku i przyjąć mniej osób. Jestem zawiedziona, ponieważ trafiłam do kolejnego lekarza, który pomimo swoich kompetencji, nie poradził sobie z moim przypadkiem. Liczyłam na rozwiązanie problemu, a jedyne co uzyskałam, to chudszy portfel. Jest to frustrujące i rozczarowywujące.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest miła, sympatyczna , kompetentna , nawet chwilowe opóźnienie wizyty wynika z tego , ile czasu potrzebuje pacjent. POLECAM!!!

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest wspaniałą osobą i doskonałym lekarzem. Dokładnie i szczegółowo przeprowadziła wywiad i dzięki niej wiem już z czym mam do czynienia (po wielu latach nieudolnego leczenia mnie przez innych lekarzy). Pacjentom poświęca tyle czasu ile tego wymagają. Odpowiada spokojnie i rzeczowo na każde pytanie. Jest profesjonalistką wśród endokrynologów, a o takich naprawdę trudno:) K.J.

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę