Renata Stawerska, endokrynolog Łódź
Endokrynolog dr n. med.

Renata Stawerska

Poproś o włączenie kalendarza
24
 • 24 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz. Profesjonalista pod każdym względem. Do Pani Stawerskiej nie boimy się wchodzić, ja takiego drugiego lekarza jeszcze nie spotkałam a odwiedzam wielu, mam dwoje dzieci i różne problemy. U Pani Stawerskiej nawet leżenie w szpitalu nie przeraża dziecka. Polecam wszystkim rodzicom szukającym endokrynologa. Nikt się nie zawiedzie.

  zgłoś nadużycie
 • 29 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor jest naprawdę bardzo dobrym lekarzem. Potrafi rozmawiać z pacjentem, rozumie go a co najważniejsze stawia trafne diagnozy.

  zgłoś nadużycie
 • 21 kwietnia 2014

  Ocena: Neutralny

  Być może Pani doktor jest świetnym specjalistą, jednak nie dane nam było tego z 4 letnim synkiem doświadczyć, ponieważ Pani doktor nie pojawila sie w FMC Medicus, gdzie przyjmuje, na umówioną wizytę na daną godzinę. Ba, nie pojawila się wcale! Po 45 minutach czekania odebrałam pieniądze z recepcji zapłacone z góry (120 zł) i wyszłam. Rozumiem, ze kazdy ma prawo się spóźnić, szczególnie w tak zakorkowanej Łodzi, jednak należałoby w takiej sytuacji poinformować recepcję, a Pani doktor telefonu od recepcjonistki nie odbierała, sama również nie zadzwoniła. Usłyszałam tylko, jak Panie na recepcji mówiły, ze "byc moze Pani doktor ma wiecej pracy ostatnio, bo czesto sie spóźnia" Hmmm, to jest wizyta płatna, żeby zarobić 120 zl przeciętny człowiek w Polsce pracuje cały dzień, a nie 15 min. Kwestia szacunku do pacjenta to tez ważna kwestia. Pozdrawiam, Mama 4 latka.

  zgłoś nadużycie
 • 28 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor jest Aniołem. Jestem zachwycona jej podejściem do pacjentów. Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza. Jestem zachwycona jej profesjonalizmem, chęcią udzielania pomocy... Pani Doktor chętnie odpowiada wyczerpująco na każde pytanie, jest zawsze uśmiechnięta, zainteresowana pacjentem. Przede wszystkim nastawiona na pomaganie i leczenie pacjentów, to człowiek, który został lekarzen z powołania. Działa szybko i skutecznie. Życzę jej wszystkiego najlepszego i dziękuję za opiekę. (Jestem mamą dziecka z niedoborem wzrostu).

  zgłoś nadużycie
 • 23 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Mimo młodego wieku jestem pacjentką Pani Doktor już od 6 lat. Zawsze w razie ponawiających się problemów Pani Dr kieruje na konieczne badania i służy bardzo dobrymi radami. Oprócz tego jest bardzo miła, a przede wszystkim szczera w rozmowie z pacjentem. Swoją pracę wykonuje absolutnie bezinteresownie nie oczekując żadnych dowodów wdzięczności w przeciwieństwie do innych lekarzy. W ogóle cały zespół Kliniki Endokrynologii ICZMP wydaje się składać z najlepszych fachowców, ale dr Stawerska wyróżnia się bezwzględnie swoją osobowością i wspaniałym nastawieniem do pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 13 stycznia 2012

  Ocena: Dobry

  dr. z powolania

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 15 października 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  SuperProfesjonalne podejście do dziecka. Moja, z zasady nieufna, córka robiła wszystko co Pani Doktor chciała. Miła, uprzejma, sympatyczna i uczynna. Aaa! najważniejsze. Na prawdę zna się na robocie i potrafi swoją ogromną wiedzę przekazać zesranym ze strachu rodzicom ;)

  zgłoś nadużycie
 • 28 grudnia 2010

  Ocena: Neutralny

  Pozostaje się pod tym wszystkim podpisać. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Czuje się od pierwszej minuty rozmowy, że to lekarz z powołania.

  zgłoś nadużycie
 • 6 września 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam - daje nadzieję i umie ją ziścić

  zgłoś nadużycie
 • 11 kwietnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Renata to klasa sama w sobie,jej podejście do dzieci jest adekwatne do profesjonalizmu jakim dysponuje.Przede wszystkim bardzo ciepła,sympatyczna.Bardzo zaangażowana do swojej pracy.Najlepszy endokrynolog jakiego znam.Serdecznie polecam!!!!!! retyored

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online