Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój me... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta 100 zł
Konsultacja USG 100 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój medycyny na świecie.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Witam wszystkich, Co jakiś czas czytam wszystkie komentarze o Pani doktor. Zaskoczyły mnie opinie negatywne na temat Pani doktor. Absolutnie się z nimi nie zgadzam. Odnosząc się do komentarza Pani Moniki informuję, że już jakiś czas temu sama wystawiłam opinię "bardzo dobry" dla Pani doktor wraz z komentarzem. Zdecydowanie raz jeszcze polecam Panią doktor. Ciesze się, że w końcu udało mi się trafić do lekarza, który słucha i rozumie problemy z którymi się przychodzi.

 • bardzo dobry

  Pani doktor to najlepszy nie tylko endokrynolog, ale także najlepszy lekarz jakiego znam. Cieszę się, że do niej trafiłam. Pani doktor dokładnie analizuje wyniki badań jak i bardzo chętnie tłumaczy co się dzieje, na co warto zwrócić uwagę, co jest obecnie ważne w leczeniu, czy jest coś niepokojącego na co powinnam być bardziej wyczulona. Leczę się u Pani doktor już kilka lat( wcześniej również leczyłam się u kilku innych endokrynologów, ale bez widocznego rezultatu, a wizyta maksymalnie 5-10 minutowa kończyła się szybkim wypisaniem recepty i kolejny pacjent).Pani doktor nie trzyma się sztywno ram czasowych, co wynika z indywidualnego podejścia do pacjenta, każdy przychodzi z innego powodu. Podczas wizyty nie odczuwa się presji czasu, dzięki czemu można swobodnie zapytać o wszystko.Byłam świadkiem, że przychodzi do pracy sporo przed czasem i zaczyna przyjmować pacjentów, ale też przyjmowała mnie już po godzinach pracy poświęcając swój czas w gabinecie. Dzięki leczeniu pod jej okiem moja niedoczynność tarczycy już nie jest niczym strasznym, a po wyrównaniu gospodarki hormonalnej jestem nareszcie szczęśliwą mamą:). Potrzeba wytrwałości i szczerej współpracy, żeby odnieść pełen sukces. Chciałabym, żeby wszyscy lekarze mieli tyle cierpliwości, zrozumienia, empatii i czasu dla pacjenta co Pani doktor. I żeby wszyscy byli tak kompetentni i chętni do pomocy. Polecam Panią doktor z całego serca!!!

 • bardzo dobry

  bardzo miła i konkretna osoba, jestem zadowolona. nie wypisała mi na odwalsię leków, skierowała na konkretne badania, jestem zadowolona.

 • bardzo dobry

  Trudno wystawiać opinie po pierwszej wizycie. Pani Doktor przeprowadziła ze mną bardzo długi i dokładny wywiad dokładnie tłumacząc po co pyta i jaki to może mieć ze sobą związek, poza tym nie zasypała mnie całą długą listą badań do wykonania tylko poprosiła o wykonanie tych najważniejszych. Jestem obecnie bardzo zadowolona. Ponadto Pani Doktor sprawia wrażenie bardzo ciepłej osoby i jest przy tym bardzo konkretna.

 • bardzo dobry

  Dzisiaj przekonałam się, że Pani Doktor to nie tylko wspaniały, rzetelny lekarz, ale przede wszystkim ciepła, życzliwa osoba. Sposób przebiegu leczenia, przyjmowania lekarstw omawia z pacjentem bardzo konkretnie i rzeczowo. Polecam gorąco tę Panią Doktor:)

 • bardzo dobry

  Ja także jestem zaskoczona negatywnymi opiniami. Piszą je chyba osoby, którym nigdy nic nie pasuje i wszędzie doszukują się problemu. Pani Doktor to świetny fachowiec, a przy tym słucha ludzi. Zawsze odpowiada wyczerpująco na moje pytania. Widać, że zależy jej na pacjencie. Zanim wypisze leki, każe zrobić szereg badań, po to żeby leczyć przyczynę choroby, a nie tylko jej objawy. Także, naprawdę gorąco polecam wizytę u Pani Doktor.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor,jest bardzo ciepłą i miłą osobą.Mam wrażenie,że w końcu trafiłam na lekarza z prawdziwego zdarzenia. Świetnie,że można skontaktować się mailowo i telefonicznie. A.Przewoźnik

 • bardzo dobry

  Jestem po pierwszej wizycie i moje odczucia są jak najbardziej pozytywne.Czuję,że po prawie 3 latach wreszcie trafiłam na właściwą osobę, która w końcu mnie zdiagnozuje i zaleci właściwe leczenie. Pani Doktor to osoba która bardzo dokładnie przypatruje się wynikom badan, przeprowadza wnikliwy wywiad z pacjentem, ma ludzkie podejście a nie traktuje swoje pracy wyłącznie zarobkowo. Widać, że jest lekarzem z powołaniem , w pełni profesjonalnym.Liczę, że pomoże mi z moimi problemami zdrowotnymi. Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor :)

 • bardzo dobry

  Byłam na pierwszej wizycie u Pani Doktor i odniosłam miłe wrażenie.Zostałam szczegółowo wypytana o historię choroby a wszystko co powiedziałam,oraz wyniki badań, zostało zapisane w karcie.Następnie Pani doktor wytłumaczyła o co w tym wszystkim chodzi i jak zamierza leczyć, a także odpowiedziała na wszystkie moje pytania.Moja ocena to bdb.

 • bardzo słaby

  Wydaje się mi, że te wszystkie pozytywne opinie są nieprawdziwe, może napisane przez nią samą (da się założyć konto na różne fałszywe adresy e-mail i samemu pisać fałszywe pozytywne opinie). Moim zdaniem bardzo słaby lekarz: - gubi się w trakcie rozmowy, - zmienia dawki leków bez badań, - nie wydaje się kompetentna w swoich wypowiedziach, - nie słucha pacjenta.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Renata Stępień-Dutka ( 8 grudnia 2014)

  Myślę , że opinia ta zdecydowanie przekracza granicę przyzwoitości, jest to ewidentna próba zaszkodzenia mi i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Pani „Monika” (nie przyjmowałam pacjentki o tym imieniu od kilku tygodni wcześniej przed datą zamieszczenia tego wpisu a ta pacjentka którą przyjmowałam, umówiona jest już na kolejną wizytę) zarzuca mi fałszowanie pozytywnych opinii na moim profilu a wiec może powinna pójść dalej , czyż nie powinna w swoim stylu wytłumaczyć, że ta duża ilość pacjentów czekających do mnie po poradę i leczenie są statystami, że te: opóźnienia w przyjęciu pacjentów czekających na wizytę pod gabinetem, ten miesięczny okres oczekiwania na wizytę o których to w opiniach piszą pacjenci to przecież zapewne nic innego tylko kolejna mistyfikacja, tylko po co? aby wprowadzić w błąd Panią „Monikę” żeby zechciała przyjść na wizytę a potem zamieściła swoją opinię jako jedyną prawdziwą? – gdzie w tym wszystkim sens i logika. Wiem że dobro dane drugiemu człowiekowi wcześniej czy później wraca do dającego , czy podobnie jest gdy wyrządzamy komuś krzywdę, tego nie wiem ale na pewno Pani „Monice” tego nie życzę. Renata Stępień Dutka

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę