Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój me... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta 120 zł
Badanie USG 100 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój medycyny na świecie.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Witam wszystkich, Co jakiś czas czytam wszystkie komentarze o Pani doktor. Zaskoczyły mnie opinie negatywne na temat Pani doktor. Absolutnie się z nimi nie zgadzam. Odnosząc się do komentarza Pani Moniki informuję, że już jakiś czas temu sama wystawiłam opinię "bardzo dobry" dla Pani doktor wraz z komentarzem. Zdecydowanie raz jeszcze polecam Panią doktor. Ciesze się, że w końcu udało mi się trafić do lekarza, który słucha i rozumie problemy z którymi się przychodzi.

 • bardzo dobry

  Pani doktor to najlepszy nie tylko endokrynolog, ale także najlepszy lekarz jakiego znam. Cieszę się, że do niej trafiłam. Pani doktor dokładnie analizuje wyniki badań jak i bardzo chętnie tłumaczy co się dzieje, na co warto zwrócić uwagę, co jest obecnie ważne w leczeniu, czy jest coś niepokojącego na co powinnam być bardziej wyczulona. Leczę się u Pani doktor już kilka lat( wcześniej również leczyłam się u kilku innych endokrynologów, ale bez widocznego rezultatu, a wizyta maksymalnie 5-10 minutowa kończyła się szybkim wypisaniem recepty i kolejny pacjent).Pani doktor nie trzyma się sztywno ram czasowych, co wynika z indywidualnego podejścia do pacjenta, każdy przychodzi z innego powodu. Podczas wizyty nie odczuwa się presji czasu, dzięki czemu można swobodnie zapytać o wszystko.Byłam świadkiem, że przychodzi do pracy sporo przed czasem i zaczyna przyjmować pacjentów, ale też przyjmowała mnie już po godzinach pracy poświęcając swój czas w gabinecie. Dzięki leczeniu pod jej okiem moja niedoczynność tarczycy już nie jest niczym strasznym, a po wyrównaniu gospodarki hormonalnej jestem nareszcie szczęśliwą mamą:). Potrzeba wytrwałości i szczerej współpracy, żeby odnieść pełen sukces. Chciałabym, żeby wszyscy lekarze mieli tyle cierpliwości, zrozumienia, empatii i czasu dla pacjenta co Pani doktor. I żeby wszyscy byli tak kompetentni i chętni do pomocy. Polecam Panią doktor z całego serca!!!

 • bardzo dobry

  Polecam polecam polecam ! profesjonalizm..kompetencja..Pani Doktor jest bardzo ciepła osoba...zaraz po wejsciu do gabinetu wzbudza zaufanie..zadaje mnostwo pomocniczych pytan..jest dociekliwa..napewno jest lekarzem z powołania a to moim zdaniem jest najważniejsze.. :) Juz dwie wizyty za mną :)

 • dobry

  Na razie wystawiam ocenę dobrą, jeśli okaże się, że leczenie daje efekty i nie chodzi tylko o pierwsze dobre wrażenie to chętnie zamienię na bardzo dobrą. Skąd taka powściągliwość? Nie pamiętam już od kiedy leczę chorobę Hashimoto i trafiałam już na endokrynologów, którzy pierwsze wrażenie robili fantastyczne a później było wielkie rozczarowanie. Obecnie jestem po pierwszej wizycie u pani doktor, kolejną mam w lipcu. Po pierwsze chylę czoła za dostępność terminów, naprawdę. Nie będę komentować polskiej służby zdrowia, ale sytuacja kiedy pacjent ma tak złe wyniki, że ledwo żyje i słyszy, że na prywatną wizytę, za którą płaci niemało musi czekać 6-7 miesięcy to jakaś patologia. A tutaj bez problemu się można umówić i od razu zaplanować kolejną kontrolę - oby tak dalej, to jest ważne w leczeniu hormonalnym, kiedy z miesiąca na miesiąc stan zdrowia może się zmienić. Druga rzecz - czas wywiadu lekarskiego i sama wizyta. Ja siedziałam chyba 40 minut w gabinecie. Wiadomo, że pierwsza wizyta to zawsze parę minut dłużej, ale pierwszy raz lekarz tak dociekliwie mnie wypytywał o moment zachorowania, o leczenie,no o wszystko! A jak zobaczyłam, że Pani Doktor spisuje sobie nawet moje obecne objawy choroby to zbaraniałam. Bo wcześniejsi lekarze tylko kiwali głowami, nawet na mnie nie patrząc, z wielką łaską dawali dojść do głosu na 3 minuty, potem recepta i do domu i 100-150zł w kieszeń. I lecz się sam. A tutaj zostałam zasypana informacjami możliwych problemów w przyszłości, obiektywny osąd leczenia do tej pory, nad samymi badaniami z laboratorium Pani Doktor siedziała chyba z 10 minut. No brak mi słów, jestem zachwycona podejściem do pacjenta. A spokój i opanowanie Pani Doktor sprawia, że ja już (pomimo, że wyniki badań są bardzo złe) czuję, że ktoś w końcu mi pomoże. Nie mam żadnych "ale". Miałabym jedno - dostałam spis badań, które trzeba zrobić, żeby ustalić dalsze leczenie. Wyszło drogo, ale zdaję sobie sprawę, że nie każdy gabinet ma kontrakt z NFZ-em i nie zawsze da się robić badania nieodpłatnie w przychodni. Z drugiej strony jak pomyślę, że na państwową wizytę miałabym czekać jakieś 10 miesięcy tylko po to, żeby móc bezpłatnie robić diagnostykę to wolę zapłacić. Polecam każdemu z czystym sumieniem i jeśli tylko po 2-3 wizycie moje odczucia się nie zmienią to stawiam 5. Po paru wizytach zmieniam ocenę na bardzo dobrą. Gdyby była celująca to też bym wystawiła.

 • bardzo dobry

  Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy Pani Doktor oraz podejścia do pacjenta. Była to moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia, gdyż po zrobionych badaniach zamierzam umówić się ponownie. Serdecznie polecam Panią Doktor! Po wizycie jestem w 100 % usatysfakcjonowana!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne, życzliwe i rzeczowe podejście do pacjenta. Szkoda, że czas oczekiwania na wizytę, mimo umówionego terminu, to 1 godzina.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor to bardzo kompetentny lekarz i przy okazji jeden z niewielu specjalistów, którzy podchodzą do pacjenta całościowo i dbają o miłą atmosferę wizyty. Jestem pacjentką od kilku miesięcy i jestem coraz bardziej zadowolona z tej decyzji. Jest to lekarka z dużą intuicją diagnostyczną, wszystkie zlecone badania miały sens i były potrzebne (nawet jeżeli wiązały się z większym wydatkiem, co już winą Pani Doktor nie jest), zalecone leczenie działa. Gorąco polecam Panią Doktor!

 • bardzo dobry

  Zadowolna jestem z wizyty chociaż było czasowe opóźnienie. Ale Pani doktor ma podejście do pacjenta więc zrozumiałe jest to, że jak pacjent potrzebuje więcej niż 15 minut to lekarz nie wyprasza z gabinetu bo czas się skończył. Bardzo skrupulatna, dokładna, miła, fachowa, ludzka. Naprawdę można zaufac Pani doktor :)

 • bardzo dobry

  Kompleksowe podejście do pacjenta, nie daje leków na siłę czy badań, które kosztują majątek, jak nie wymaga tego diagnoza.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Jest wspaniałą, przemiłą osobą, która bardzo precyzyjnie wszystko wyjaśnia. Jestem pozytywnie zaskoczona, że istnieją jeszcze tacy fantastyczni lekarze, którzy chętnie chcą pomóc swoim pacjentom. Od niej dowiedziałam się więcej informacji, niż od swojego lekarza rodzinnego i ginekologa. Serdecznie polecam. Jestem pewna, że się nie zawiedziecie ! Pozdrawiam :)

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę