Renata Stępień-Dutka

38

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój medycyny na świecie.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne
 • 8 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Tarczycę leczę już od wielu lat , do tej pory nie miałam szczęścia do lekarzy. Pani doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. To była moja pierwsza wizyta i nie trwała jak dotąd bywało 10 minut. Pani doktor przeprowadziła dokładny wywiad ,przeanalizowała wyniki badań. Mam zrobić dodatkowe badania ,których do tej pory nikt mi nie zlecał. Zobaczymy jak będzie wyglądało dalsze leczenie. Na razie jestem pozytywnie zaskoczona.

  zgłoś nadużycie
 • 26 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm, wiedza, znajomość najnowszych metod leczenia, a przy tym sympatyczne i "ludzkie" podejście do pacjenta. Ja osobiście nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z tak dobrym lekarzem. Najważniejsze jest to, że Pani Doktor słucha, co pacjent ma do powiedzenia-u innych lekarzy to często jest nie do pomyślenia. Dobór leczenia oparty jest nie tylko na wynikach badań, ale też na samopoczuciu pacjenta. Moja wizyta była wręcz wzorowa, bardzo polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 20 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, dokładnie i powoli tłumaczy wszystko pacjentowi zachowując przy tym pełen profesjonalizm- szczerze polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 20 czerwca 2014

  Ocena: Dobry

  Na razie wystawiam ocenę dobrą, jeśli okaże się, że leczenie daje efekty i nie chodzi tylko o pierwsze dobre wrażenie to chętnie zamienię na bardzo dobrą. Skąd taka powściągliwość? Nie pamiętam już od kiedy leczę chorobę Hashimoto i trafiałam już na endokrynologów, którzy pierwsze wrażenie robili fantastyczne a później było wielkie rozczarowanie. Obecnie jestem po pierwszej wizycie u pani doktor, kolejną mam w lipcu. Po pierwsze chylę czoła za dostępność terminów, naprawdę. Nie będę komentować polskiej służby zdrowia, ale sytuacja kiedy pacjent ma tak złe wyniki, że ledwo żyje i słyszy, że na prywatną wizytę, za którą płaci niemało musi czekać 6-7 miesięcy to jakaś patologia. A tutaj bez problemu się można umówić i od razu zaplanować kolejną kontrolę - oby tak dalej, to jest ważne w leczeniu hormonalnym, kiedy z miesiąca na miesiąc stan zdrowia może się zmienić. Druga rzecz - czas wywiadu lekarskiego i sama wizyta. Ja siedziałam chyba 40 minut w gabinecie. Wiadomo, że pierwsza wizyta to zawsze parę minut dłużej, ale pierwszy raz lekarz tak dociekliwie mnie wypytywał o moment zachorowania, o leczenie,no o wszystko! A jak zobaczyłam, że Pani Doktor spisuje sobie nawet moje obecne objawy choroby to zbaraniałam. Bo wcześniejsi lekarze tylko kiwali głowami, nawet na mnie nie patrząc, z wielką łaską dawali dojść do głosu na 3 minuty, potem recepta i do domu i 100-150zł w kieszeń. I lecz się sam. A tutaj zostałam zasypana informacjami możliwych problemów w przyszłości, obiektywny osąd leczenia do tej pory, nad samymi badaniami z laboratorium Pani Doktor siedziała chyba z 10 minut. No brak mi słów, jestem zachwycona podejściem do pacjenta. A spokój i opanowanie Pani Doktor sprawia, że ja już (pomimo, że wyniki badań są bardzo złe) czuję, że ktoś w końcu mi pomoże. Nie mam żadnych "ale". Miałabym jedno - dostałam spis badań, które trzeba zrobić, żeby ustalić dalsze leczenie. Wyszło drogo, ale zdaję sobie sprawę, że nie każdy gabinet ma kontrakt z NFZ-em i nie zawsze da się robić badania nieodpłatnie w przychodni. Z drugiej strony jak pomyślę, że na państwową wizytę miałabym czekać jakieś 10 miesięcy tylko po to, żeby móc bezpłatnie robić diagnostykę to wolę zapłacić. Polecam każdemu z czystym sumieniem i jeśli tylko po 2-3 wizycie moje odczucia się nie zmienią to stawiam 5.

  zgłoś nadużycie
 • 17 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetna Pani Dr. Potrafi porozmawiać z pacjentem o wszystkim co go niepokoi. Doradzi wszystko proponuje różne rozwiazania. Pani Dr jest przesympatyczna kobieta wiecznie usmiechnietą. Dzięki niej zaprzestałam niepotrzebne leczenie z powodu złej diagnozy u innego lekarza, dziękuje Pani bardzo. Polecam z czystym sumieniem,warto mieć takiego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 24 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor posiada wszystkie cechy, jakie chcielibyśmy widzieć u każdego lekarza:)- kompetentna, dociekliwa, sympatyczna, bardzo zainteresowana pacjentem i jego objawami - cierpliwie słucha jak i wypytuje o możliwe objawy zwracając uwagę na inne choroby -czasem pozornie niezwiązane z dziedziną, którą się zajmuje. Cierpliwe tłumaczy zawiłości choroby dając pacjentowi poczucie, że jest w dobrych rękach. Bardzo polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 24 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Po kilkuletnich "wycieczkach" po endokrynologach Pani Doktor w końcu zaczęła mnie trafnie leczyć... POLECAM W 100 !!

  zgłoś nadużycie
 • 11 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor to człowiek dusza. Taki lekarz jaki powinien być tłumaczy wszystko po kolei ale zanim cokolwiek stwierdzi szczegółowo analizuje każdy wynik badania. Jest bardzo miłą, sympatyczną osobą która poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje ze spokojem tłumaczy przebieg choroby i leczenia. Lekarz godny polecenia

  zgłoś nadużycie
 • 3 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor przemiła, kulturalna i kompetentna. Nie udało mi się zarejestrować w ramach NFZ więc skorzystałam z możliwości umówienia się na wizytę prywatną. Cieszę się, że znalazłam właśnie tego lekarza, między innymi poprzez ten portal. Bo choć to moja pierwsza wizyta i czekają mnie badania juź dziś czuję się spokojna, że wszystko będzie dobrze. Za 3 tygodnie kolejna wizyta a ja już się cieszę na ponowny kontakt. Polecam wszystkim potrzebującym z czystym sumieniem i całkowitą pewnością, że będą państwo równie zadowoleni.

  zgłoś nadużycie
 • 26 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Rewelacyjna Pani doktor, wizyta w gabinecie to sama przyjemność. Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy dzięki czemu wychodząc z gabinetu ma się poczucie że jesteśmy pod dobrą opieką. Polecam bardzo gorąco.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?