Renata Stępień-Dutka

52

Adresy

 • Wybierz termin wizyty:

  MEDREN

  Kraków, ul. Kobierzyńska 117B/1u

  1220192 ... (zobacz więcej)

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój medycyny na świecie.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne
 • 7 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor to najlepszy nie tylko endokrynolog, ale także najlepszy lekarz jakiego znam. Cieszę się, że do niej trafiłam. Pani doktor dokładnie analizuje wyniki badań jak i bardzo chętnie tłumaczy co się dzieje, na co warto zwrócić uwagę, co jest obecnie ważne w leczeniu, czy jest coś niepokojącego na co powinnam być bardziej wyczulona. Leczę się u Pani doktor już kilka lat( wcześniej również leczyłam się u kilku innych endokrynologów, ale bez widocznego rezultatu, a wizyta maksymalnie 5-10 minutowa kończyła się szybkim wypisaniem recepty i kolejny pacjent).Pani doktor nie trzyma się sztywno ram czasowych, co wynika z indywidualnego podejścia do pacjenta, każdy przychodzi z innego powodu. Podczas wizyty nie odczuwa się presji czasu, dzięki czemu można swobodnie zapytać o wszystko.Byłam świadkiem, że przychodzi do pracy sporo przed czasem i zaczyna przyjmować pacjentów, ale też przyjmowała mnie już po godzinach pracy poświęcając swój czas w gabinecie. Dzięki leczeniu pod jej okiem moja niedoczynność tarczycy już nie jest niczym strasznym, a po wyrównaniu gospodarki hormonalnej jestem nareszcie szczęśliwą mamą:). Potrzeba wytrwałości i szczerej współpracy, żeby odnieść pełen sukces. Chciałabym, żeby wszyscy lekarze mieli tyle cierpliwości, zrozumienia, empatii i czasu dla pacjenta co Pani doktor. I żeby wszyscy byli tak kompetentni i chętni do pomocy. Polecam Panią doktor z całego serca!!!

  zgłoś nadużycie
 • 17 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Wydaje bardzo przemyślane decyzje odnośnie leczenia. Profesjonalna w każdym calu. Bardzo pomocna, okazująca dużo zrozumienia. Polecam wszystkim. Lucjan S.

  zgłoś nadużycie
 • 17 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Apropo negatywnego komentarza, miałam ten sam problem z insulina i jako ze jest ona najważniejszym hormonem w organizmie to nic dziwnego, że Pani dr szukała powiązań właśnie z nią. Nie narażala mnie na kolejne wizyty aby zrobić nowe badania tylko kontaktowałam się z nią mailowo. Zaleciła zmianę sposobu życia i leczenie wiec czy to jest skuteczne mogłabym się wypowiedzieć za ok 2mc ale za stosunek do pacjenta i branie poważnie każdego objawy wielki plus.

  zgłoś nadużycie
 • 26 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor bardzo miła, a przy tym rzeczowa i konkretna, dokładnie wszystko objaśnia i chętnie odpowiada na pytania. Posiada ogromną wiedzę, nie tylko w ściśle swojej dziedzinie. Zdecydowanie polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 25 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Cieszę się bardzo, że trafiłem na Panią doktor. Śmiało mogę polecić Panią doktor. Jest niesamowicie miła, otwarta i kompetentna. Serdecznie polecam wszystkim.

  zgłoś nadużycie
 • 24 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Doktor bardzo miła,uprzejma, uśmiechnięta, dokładnie przejrzała moje poprzednie badania i wyniki, zleciła nowe, zaproponowała dodatkowe konsultacje z profesorem z Warszawy (mój przypadek jest ciężki i cieszy mnie że nie zgrywa wszystko wiedzącej tak jak moi poprzedni lekarze), wyjaśniła wszystkie aspekty późniejszego leczenia. Atmosfera bardzo przyjazna. Gabinet trochę trudny do znalezienia dla osoby z poza krakowa (ukryty w alecje za przystankiem, ale następnym razem trafię bez problemu). Po pierwszej wizycie 5 gwiazdek w pełni zasłużonych!!!

  zgłoś nadużycie
 • 12 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor to nie tylko znakomity specjalista w swojej dziedzinie, ale również ciepły, życzliwy człowiek, który traktuje pacjentów jak kogoś bliskiego. Zawsze tłumaczy i interpretuje wyniki badań podnosząc tym samym świadomość pacjenta i wprowadzając go w przyczynę występujących dolegliwości bądź następstw terapii. Jest bardzo cierpliwa, nie zbywa pacjentów i poświęca im całą uwagę. Ma tak wielu pacjentów, że często przychodzi przed czasem zarówno do przychodni jak i do gabinetu prywatnego, albo przyjmuje już poza godzinami pracy. Wizyta nie trwa 5 minut podczas której pacjent jest zbywany bez żadnych wyjaśnień i niezbędnych informacji, dlatego może zdarzają się opóźnienia. Mimo to warto poczekać, ponieważ do każdego pacjenta pani doktor podchodzi indywidualnie i z wielkim sercem. Zawsze rozważa różne opcje i możliwości, szuka rozwiązań aby nie obciążać niepotrzebnie pacjenta badaniami, bądź lekami przepisywanymi bezmyślnie. Byłam pod opieką wielu endokrynologów, jednak dopiero Pani doktor pomogła mi dzięki czemu moje wyniki badań nareszcie zaczynają się normować. Jest to osoba godna zaufania, którą mogę polecić w 100%.

  zgłoś nadużycie
 • 7 października 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Miałem już trzy wizyty u Pani doktor, wszystkie trzy były opóżnione - 30 min, 45 min i ponownie 30 min dzisiaj - jak dla mnie oznacza to brak szacunku dla pacjenta. Żenujące. Sama wizyta jak zwykle miła ale znów okazało się że będę "umierać" - wyniki TSH zamierzają w dobrym kierunku (choruję na Hashimoto) jednak dzisiaj nagle się okazało, że mam tendencje do cukrzycy. Przed drugą wizytą miałem zrobić badanie glukozy i insuliny o które to oczywiście Pani doktor mnie nawet nie spytała a dzisiaj wystrzeliła że glukoza za wysoka. I nagle zaczęła dopytywać się o wagę i bezskutecznie szukać ile to ważyłem przy pierwszej wizycie - wtedy też mnie o to nie spytała a teraz okazuje się to istotnym czynnikiem. I okazało się że prawdopodobnie mam zbyt niski poziom witaminy D - też na podstawie morfologii krwi, które to wyniki prawie są nie zmienne od kilkunastu badań. Jak dla mnie Pani doktor wyszukuje u swoich pacjentów co raz to nowe dolegliwości aby mieć podstawy do wyznaczania kolejnych wizyt. Szczerze to radzę poszukać innego endokrynologa - choćby ze względu na notorycznie spóźnianie się Pani doktor!

  zgłoś nadużycie
 • 3 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Szczerze polecam. Jedyna Pani doktor, która była w stanie mnie zdiagnozować.Wizyta nie jest droga w stosunku do kompetencji.

  zgłoś nadużycie
 • 23 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczną i bezpośrednią osobą.Jest spokojna i kompetentna, bardzo dokładna.Mam zrobić dodatkowe badania.Czułam ,że Pani Doktor chciała mi pomóc , a dla mnie to jest najważniejsze.Polecam wszystkim zawiedzionym na innych lekarzach.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja