lek.

Renata Stępień-Dutka

Endokrynolog

Umów wizytę 184 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój me... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta 120 zł
Badanie USG 100 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój medycyny na świecie.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Witam wszystkich, Co jakiś czas czytam wszystkie komentarze o Pani doktor. Zaskoczyły mnie opinie negatywne na temat Pani doktor. Absolutnie się z nimi nie zgadzam. Odnosząc się do komentarza Pani Moniki informuję, że już jakiś czas temu sama wystawiłam opinię "bardzo dobry" dla Pani doktor wraz z komentarzem. Zdecydowanie raz jeszcze polecam Panią doktor. Ciesze się, że w końcu udało mi się trafić do lekarza, który słucha i rozumie problemy z którymi się przychodzi.

 • bardzo dobry

  Pani doktor to najlepszy nie tylko endokrynolog, ale także najlepszy lekarz jakiego znam. Cieszę się, że do niej trafiłam. Pani doktor dokładnie analizuje wyniki badań jak i bardzo chętnie tłumaczy co się dzieje, na co warto zwrócić uwagę, co jest obecnie ważne w leczeniu, czy jest coś niepokojącego na co powinnam być bardziej wyczulona. Leczę się u Pani doktor już kilka lat( wcześniej również leczyłam się u kilku innych endokrynologów, ale bez widocznego rezultatu, a wizyta maksymalnie 5-10 minutowa kończyła się szybkim wypisaniem recepty i kolejny pacjent).Pani doktor nie trzyma się sztywno ram czasowych, co wynika z indywidualnego podejścia do pacjenta, każdy przychodzi z innego powodu. Podczas wizyty nie odczuwa się presji czasu, dzięki czemu można swobodnie zapytać o wszystko.Byłam świadkiem, że przychodzi do pracy sporo przed czasem i zaczyna przyjmować pacjentów, ale też przyjmowała mnie już po godzinach pracy poświęcając swój czas w gabinecie. Dzięki leczeniu pod jej okiem moja niedoczynność tarczycy już nie jest niczym strasznym, a po wyrównaniu gospodarki hormonalnej jestem nareszcie szczęśliwą mamą:). Potrzeba wytrwałości i szczerej współpracy, żeby odnieść pełen sukces. Chciałabym, żeby wszyscy lekarze mieli tyle cierpliwości, zrozumienia, empatii i czasu dla pacjenta co Pani doktor. I żeby wszyscy byli tak kompetentni i chętni do pomocy. Polecam Panią doktor z całego serca!!!

 • bardzo dobry

  Kompetencja, umiejętność słuchania pacjenta (co jest rzadko spotykaną cechą współczesnych lekarzy), życzliwość. Bardzo polecam, nawet jeśli trzeba posiedzieć w poczekalni (inni też potrzebują pomocy).

 • dobry

  Pomimo,żeby zrobic usg tarczycy trzeba się dodatkowo umówić,jestem zadowolona z wizyty i jak najbardziej polecam panią doktor :-) bardzo dobry lekarz.

 • bardzo dobry

  Potwierdzam wszystkie najlepsze komentarze na tej stronie dotyczące tego endokrynologa. Pani Renata to sumienny lekarz, ze świetnym podejściem do pacjenta i do sprawy. Fajnie tłumaczy jak wygląda problem i jak trzeba sobie z nim poradzić. Podoba mi się, że nie traktuje pacjenta byle jak, bo jej śpieszy do następnego. To jest perełka wśród lekarzy:)

 • bardzo słaby

  Niestety poraz kolejny przekonałam się, że na lekarza z powołaniem ciężko trafić. Pani doktor mydliła mi oczy hiperprolaktynemią czynnościową i leczyła ją, nie zwracając uwagi na inne objawy. I jak ostatnio lekarz na pogotowiu stwierdził, że jako młoda osoba mam dużo poważnych objawów, teraz trzeba mądrego fachowca, który to poukłada i da diagnozę. Niestety Pani doktor dobrym specjalistą się nie okazała, z resztą byłam u 4 endokrynologów i żaden nie poukładał składanki, jaką jest moja choroba. O mało nie przypłaciłam życiem. A teraz mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. Diagnozę postawił mądry lekarz z Mysłowic. A Pani doktor podziękuję, ale nie za leczenie, ale za współpracę bo więcej już się u niej nie pojawię.

 • bardzo dobry

  Do pani doktor trafiłam dzięki tej stronie i nie zawiodłam się, to jedna z najlepszych lekarek, z którymi miałam do czynienia. Jej doskonałe przygotowanie, kompetencja i dokładność sprawiają iż jest człowiekiem godnym zaufania, w której ręce bez wahania można powierzyć swoje zdrowie. Polecam

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Jestem pod wrażeniem wiedzy Pani doktor, jej rzeczowego i kompleksowego podejścia do pacjenta. Nie mogę zgodzić się z opinią Pana Łukasza, ponieważ moim zdaniem właśnie kompleksowe podejście do pacjenta i "walka na wielu frontach" może przynieść efekty i zapobiec rozwojowi innych chorób. Wydaje mi się, że akurat pacjenci z problemami hormonalnymi mają świadomość, że wahania jednego hormonu to najcześciej czubek góry lodowej i o reakcję łańcuchową nietrudno. Właśnie dzięki takiemu podejściu, w końcu przyczyna moich problemów została wykryta i mogę zapobiec gorszym następstwom, które już uwidaczniały się na horyzoncie.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest osobą bardzo sympatyczną, otwartą na pacjenta, a przede wszystkim kompetentną. Szczegółowy wywiad, komplet badań, kontakt mailowy, wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania i indywidualne podejście powodują, że po kilku wizytach mogę z czystym sumieniem polecić tego specjalistę.

 • bardzo dobry

  Najlepszy endokrynolog w Krakowie! Wyczerująca diagnoza, rzetelne omówienie problemu, polecenie specjalistycznych badań i przede wszystkim wstrzymanie się z podawaniem jakichkolwiek leków bez całkowitego zbadania problemu. Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy Pani Doktor. Dodam jeszcze że to najmilszy lekarz u jakiego miałam okazję się leczyć.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę