Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój me... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta 120 zł
Badanie USG 100 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój medycyny na świecie.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Witam wszystkich, Co jakiś czas czytam wszystkie komentarze o Pani doktor. Zaskoczyły mnie opinie negatywne na temat Pani doktor. Absolutnie się z nimi nie zgadzam. Odnosząc się do komentarza Pani Moniki informuję, że już jakiś czas temu sama wystawiłam opinię "bardzo dobry" dla Pani doktor wraz z komentarzem. Zdecydowanie raz jeszcze polecam Panią doktor. Ciesze się, że w końcu udało mi się trafić do lekarza, który słucha i rozumie problemy z którymi się przychodzi.

 • bardzo dobry

  Pani doktor to najlepszy nie tylko endokrynolog, ale także najlepszy lekarz jakiego znam. Cieszę się, że do niej trafiłam. Pani doktor dokładnie analizuje wyniki badań jak i bardzo chętnie tłumaczy co się dzieje, na co warto zwrócić uwagę, co jest obecnie ważne w leczeniu, czy jest coś niepokojącego na co powinnam być bardziej wyczulona. Leczę się u Pani doktor już kilka lat( wcześniej również leczyłam się u kilku innych endokrynologów, ale bez widocznego rezultatu, a wizyta maksymalnie 5-10 minutowa kończyła się szybkim wypisaniem recepty i kolejny pacjent).Pani doktor nie trzyma się sztywno ram czasowych, co wynika z indywidualnego podejścia do pacjenta, każdy przychodzi z innego powodu. Podczas wizyty nie odczuwa się presji czasu, dzięki czemu można swobodnie zapytać o wszystko.Byłam świadkiem, że przychodzi do pracy sporo przed czasem i zaczyna przyjmować pacjentów, ale też przyjmowała mnie już po godzinach pracy poświęcając swój czas w gabinecie. Dzięki leczeniu pod jej okiem moja niedoczynność tarczycy już nie jest niczym strasznym, a po wyrównaniu gospodarki hormonalnej jestem nareszcie szczęśliwą mamą:). Potrzeba wytrwałości i szczerej współpracy, żeby odnieść pełen sukces. Chciałabym, żeby wszyscy lekarze mieli tyle cierpliwości, zrozumienia, empatii i czasu dla pacjenta co Pani doktor. I żeby wszyscy byli tak kompetentni i chętni do pomocy. Polecam Panią doktor z całego serca!!!

 • bardzo dobry

  Kompleksowe podejście do pacjenta, nie daje leków na siłę czy badań, które kosztują majątek, jak nie wymaga tego diagnoza.

 • bardzo dobry

  Pani doktor, to osoba kompetentna, rzetelna, cierpliwie wysłuchuje co ma się do powiedzenia, nie lekceważy tego. Do pacjenta podchodzi bardzo profesjonalnie, na dodatek bardzo życzliwa. Lekarz z powołania, bez dwóch zdań. Wystawiam ocenę bardzo dobrą, bez najmniejszej wątpliwości. Jeśli szukasz lekarza, który pomoże Ci uporać się z problemami, które są dziedziną Pani dr. Renaty Stępień- Dutka, to nie wahaj się, umów wizytę już teraz.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobre pierwsze wrażenie - po pierwszej wizycie. Pani Doktor dała się poznać jako osoba wysoce taktowna i kompetentna. Zamierzam kontynuować wizyty. Agnieszka

 • bardzo dobry

  Bardzo dobra, kompetentna i uprzejma lekarka z holistycznym podejściem do pacjenta. Polecam Panią Doktor!

 • bardzo dobry

  bardzo miła i konkretna osoba, jestem zadowolona. nie wypisała mi na odwalsię leków, skierowała na konkretne badania, jestem zadowolona.

 • bardzo dobry

  Trudno wystawiać opinie po pierwszej wizycie. Pani Doktor przeprowadziła ze mną bardzo długi i dokładny wywiad dokładnie tłumacząc po co pyta i jaki to może mieć ze sobą związek, poza tym nie zasypała mnie całą długą listą badań do wykonania tylko poprosiła o wykonanie tych najważniejszych. Jestem obecnie bardzo zadowolona. Ponadto Pani Doktor sprawia wrażenie bardzo ciepłej osoby i jest przy tym bardzo konkretna.

 • bardzo dobry

  Dzisiaj przekonałam się, że Pani Doktor to nie tylko wspaniały, rzetelny lekarz, ale przede wszystkim ciepła, życzliwa osoba. Sposób przebiegu leczenia, przyjmowania lekarstw omawia z pacjentem bardzo konkretnie i rzeczowo. Polecam gorąco tę Panią Doktor:)

 • bardzo dobry

  Ja także jestem zaskoczona negatywnymi opiniami. Piszą je chyba osoby, którym nigdy nic nie pasuje i wszędzie doszukują się problemu. Pani Doktor to świetny fachowiec, a przy tym słucha ludzi. Zawsze odpowiada wyczerpująco na moje pytania. Widać, że zależy jej na pacjencie. Zanim wypisze leki, każe zrobić szereg badań, po to żeby leczyć przyczynę choroby, a nie tylko jej objawy. Także, naprawdę gorąco polecam wizytę u Pani Doktor.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę