Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój me... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta 120 zł
Badanie USG 100 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój medycyny na świecie.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Witam wszystkich, Co jakiś czas czytam wszystkie komentarze o Pani doktor. Zaskoczyły mnie opinie negatywne na temat Pani doktor. Absolutnie się z nimi nie zgadzam. Odnosząc się do komentarza Pani Moniki informuję, że już jakiś czas temu sama wystawiłam opinię "bardzo dobry" dla Pani doktor wraz z komentarzem. Zdecydowanie raz jeszcze polecam Panią doktor. Ciesze się, że w końcu udało mi się trafić do lekarza, który słucha i rozumie problemy z którymi się przychodzi.

 • bardzo dobry

  Pani doktor to najlepszy nie tylko endokrynolog, ale także najlepszy lekarz jakiego znam. Cieszę się, że do niej trafiłam. Pani doktor dokładnie analizuje wyniki badań jak i bardzo chętnie tłumaczy co się dzieje, na co warto zwrócić uwagę, co jest obecnie ważne w leczeniu, czy jest coś niepokojącego na co powinnam być bardziej wyczulona. Leczę się u Pani doktor już kilka lat( wcześniej również leczyłam się u kilku innych endokrynologów, ale bez widocznego rezultatu, a wizyta maksymalnie 5-10 minutowa kończyła się szybkim wypisaniem recepty i kolejny pacjent).Pani doktor nie trzyma się sztywno ram czasowych, co wynika z indywidualnego podejścia do pacjenta, każdy przychodzi z innego powodu. Podczas wizyty nie odczuwa się presji czasu, dzięki czemu można swobodnie zapytać o wszystko.Byłam świadkiem, że przychodzi do pracy sporo przed czasem i zaczyna przyjmować pacjentów, ale też przyjmowała mnie już po godzinach pracy poświęcając swój czas w gabinecie. Dzięki leczeniu pod jej okiem moja niedoczynność tarczycy już nie jest niczym strasznym, a po wyrównaniu gospodarki hormonalnej jestem nareszcie szczęśliwą mamą:). Potrzeba wytrwałości i szczerej współpracy, żeby odnieść pełen sukces. Chciałabym, żeby wszyscy lekarze mieli tyle cierpliwości, zrozumienia, empatii i czasu dla pacjenta co Pani doktor. I żeby wszyscy byli tak kompetentni i chętni do pomocy. Polecam Panią doktor z całego serca!!!

 • bardzo dobry

  Najlepszy endokrynolog w Krakowie! Wyczerująca diagnoza, rzetelne omówienie problemu, polecenie specjalistycznych badań i przede wszystkim wstrzymanie się z podawaniem jakichkolwiek leków bez całkowitego zbadania problemu. Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy Pani Doktor. Dodam jeszcze że to najmilszy lekarz u jakiego miałam okazję się leczyć.

 • bardzo dobry

  Najbardziej rzetelny i kompetentny endokrynolog w Krakowie (miałem do czynienia z niejednym). Wszystko szczegółowo analizuje, oczywiście trafne diagnozy do tego pacjenta traktuje indywidualnie wykazując cierpliwość i niezwykłą uprzejmość. Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Pani doktor ma podejście do pacjenta,jest bardzo dokładna, miła, fachowa, życzliwa. Naprawdę można zaufać Pani doktor :) Najlepszy lekarz - specjalista.

 • bardzo dobry

  Trafiłam do Pani doktor dzięki opiniom na tej stronie. Nie zawiodłam się. Cierpliwość, dokładność i holistyczne podejście do pacjenta to jest w dzisiejszych czasach BEZCENNE. Dziękuję, pozdrawiam :)

 • bardzo dobry

  Bardzo miła, konkretna i profesjonalna osoba, ze spokojem odpowiedziala na moje wszystkie pytania, wyjasnila wszystkie watpliwosci i powiedziala wiele istotnych rzeczy, ktorych nie uslyszalam wczesniej od zadnego innego lekarza. Polecam bardzo bardzo! :)

 • bardzo dobry

  Polecam polecam polecam ! profesjonalizm..kompetencja..Pani Doktor jest bardzo ciepła osoba...zaraz po wejsciu do gabinetu wzbudza zaufanie..zadaje mnostwo pomocniczych pytan..jest dociekliwa..napewno jest lekarzem z powołania a to moim zdaniem jest najważniejsze.. :) Juz dwie wizyty za mną :)

 • dobry

  Na razie wystawiam ocenę dobrą, jeśli okaże się, że leczenie daje efekty i nie chodzi tylko o pierwsze dobre wrażenie to chętnie zamienię na bardzo dobrą. Skąd taka powściągliwość? Nie pamiętam już od kiedy leczę chorobę Hashimoto i trafiałam już na endokrynologów, którzy pierwsze wrażenie robili fantastyczne a później było wielkie rozczarowanie. Obecnie jestem po pierwszej wizycie u pani doktor, kolejną mam w lipcu. Po pierwsze chylę czoła za dostępność terminów, naprawdę. Nie będę komentować polskiej służby zdrowia, ale sytuacja kiedy pacjent ma tak złe wyniki, że ledwo żyje i słyszy, że na prywatną wizytę, za którą płaci niemało musi czekać 6-7 miesięcy to jakaś patologia. A tutaj bez problemu się można umówić i od razu zaplanować kolejną kontrolę - oby tak dalej, to jest ważne w leczeniu hormonalnym, kiedy z miesiąca na miesiąc stan zdrowia może się zmienić. Druga rzecz - czas wywiadu lekarskiego i sama wizyta. Ja siedziałam chyba 40 minut w gabinecie. Wiadomo, że pierwsza wizyta to zawsze parę minut dłużej, ale pierwszy raz lekarz tak dociekliwie mnie wypytywał o moment zachorowania, o leczenie,no o wszystko! A jak zobaczyłam, że Pani Doktor spisuje sobie nawet moje obecne objawy choroby to zbaraniałam. Bo wcześniejsi lekarze tylko kiwali głowami, nawet na mnie nie patrząc, z wielką łaską dawali dojść do głosu na 3 minuty, potem recepta i do domu i 100-150zł w kieszeń. I lecz się sam. A tutaj zostałam zasypana informacjami możliwych problemów w przyszłości, obiektywny osąd leczenia do tej pory, nad samymi badaniami z laboratorium Pani Doktor siedziała chyba z 10 minut. No brak mi słów, jestem zachwycona podejściem do pacjenta. A spokój i opanowanie Pani Doktor sprawia, że ja już (pomimo, że wyniki badań są bardzo złe) czuję, że ktoś w końcu mi pomoże. Nie mam żadnych "ale". Miałabym jedno - dostałam spis badań, które trzeba zrobić, żeby ustalić dalsze leczenie. Wyszło drogo, ale zdaję sobie sprawę, że nie każdy gabinet ma kontrakt z NFZ-em i nie zawsze da się robić badania nieodpłatnie w przychodni. Z drugiej strony jak pomyślę, że na państwową wizytę miałabym czekać jakieś 10 miesięcy tylko po to, żeby móc bezpłatnie robić diagnostykę to wolę zapłacić. Polecam każdemu z czystym sumieniem i jeśli tylko po 2-3 wizycie moje odczucia się nie zmienią to stawiam 5. Po paru wizytach zmieniam ocenę na bardzo dobrą. Gdyby była celująca to też bym wystawiła.

 • bardzo dobry

  Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy Pani Doktor oraz podejścia do pacjenta. Była to moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia, gdyż po zrobionych badaniach zamierzam umówić się ponownie. Serdecznie polecam Panią Doktor! Po wizycie jestem w 100 % usatysfakcjonowana!!!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę