lek.

Renata Stępień-Dutka

Endokrynolog

Umów wizytę 196 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój me... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta 120 zł
Badanie USG 100 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój medycyny na świecie.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Witam wszystkich, Co jakiś czas czytam wszystkie komentarze o Pani doktor. Zaskoczyły mnie opinie negatywne na temat Pani doktor. Absolutnie się z nimi nie zgadzam. Odnosząc się do komentarza Pani Moniki informuję, że już jakiś czas temu sama wystawiłam opinię "bardzo dobry" dla Pani doktor wraz z komentarzem. Zdecydowanie raz jeszcze polecam Panią doktor. Ciesze się, że w końcu udało mi się trafić do lekarza, który słucha i rozumie problemy z którymi się przychodzi.

 • bardzo dobry

  Pani doktor to najlepszy nie tylko endokrynolog, ale także najlepszy lekarz jakiego znam. Cieszę się, że do niej trafiłam. Pani doktor dokładnie analizuje wyniki badań jak i bardzo chętnie tłumaczy co się dzieje, na co warto zwrócić uwagę, co jest obecnie ważne w leczeniu, czy jest coś niepokojącego na co powinnam być bardziej wyczulona. Leczę się u Pani doktor już kilka lat( wcześniej również leczyłam się u kilku innych endokrynologów, ale bez widocznego rezultatu, a wizyta maksymalnie 5-10 minutowa kończyła się szybkim wypisaniem recepty i kolejny pacjent).Pani doktor nie trzyma się sztywno ram czasowych, co wynika z indywidualnego podejścia do pacjenta, każdy przychodzi z innego powodu. Podczas wizyty nie odczuwa się presji czasu, dzięki czemu można swobodnie zapytać o wszystko.Byłam świadkiem, że przychodzi do pracy sporo przed czasem i zaczyna przyjmować pacjentów, ale też przyjmowała mnie już po godzinach pracy poświęcając swój czas w gabinecie. Dzięki leczeniu pod jej okiem moja niedoczynność tarczycy już nie jest niczym strasznym, a po wyrównaniu gospodarki hormonalnej jestem nareszcie szczęśliwą mamą:). Potrzeba wytrwałości i szczerej współpracy, żeby odnieść pełen sukces. Chciałabym, żeby wszyscy lekarze mieli tyle cierpliwości, zrozumienia, empatii i czasu dla pacjenta co Pani doktor. I żeby wszyscy byli tak kompetentni i chętni do pomocy. Polecam Panią doktor z całego serca!!!

 • neutralny

  Mam wrażenie, że niestety wizyty odbywają się na ilość, a nie na jakość. Pani Doktor, aby pomóc pacjentowi w pełni, powinna więcej czasu poświęcić, a nie 10 minut....

 • bardzo dobry

  Pani doktor est dokładna, bardzo uprzejma i sprawia wrażenie jakby zależało jej na pacjencie. Potrafi doradzić pocieszyć - polecam.

 • bardzo dobry

  Gdyby nie Pani Doktor, miałabym poważne problemy. Szybko zareagowała, skierowała do szpitala. Mam już teraz z górki. Każdemu polecę.

 • bardzo dobry

  Panią doktor mogę polecić z czystym sumieniem każdemu, kto szuka dobrego endokrynologa. Jest bardzo dokładna, tłumaczy wszystkie wyniki. Szuka przyczyn, nie skupiając się tylko na jednym złym wyniku. Nie stawia diagnoz typu "taka pani uroda"/"taka pani fizjologia" (co udało mi się usłyszeć od innego endokrynologa). Mimo tego, że byłam u niej do tej pory tylko dwa razy, nabrałam ogromnego zaufania i jestem pewna, że jeśli obecne leczenie nie będzie wystarczające, pani doktor poszuka innych sposobów radzenia sobie z moim organizmem. Zresztą kolejki świadczą o kompetencji pani doktor w wystarczającym stopniu. A to, że (jak piszą niektórzy) czas oczekiwania w poczekalni się przedłuża? To chyba dobrze, że do każdego pacjenta pani doktor podchodzi indywidualnie i poświęca mu tyle czasu ile tego wymaga sytuacja.

 • neutralny

  Trudno mi ocenić lekarza po pierwszej wizycie jedynie co mogę napisać to, że Pani doktor na pewno dokładnie analizuje wyniki badań, jest cierpliwa i słucha pacjenta - co z całą pewnością oczekuje się od każdego lekarza. Musiałam co prawda posiedzieć trochę dłużej w poczekalni, ale akurat cieszę się że jest to lekarz który nie trzyma się sztywno czasu bowiem wiem, że poświęci czas dla mnie tak jak dla innych, którzy potrzebują pomocy.

 • bardzo dobry

  Kompetencja, umiejętność słuchania pacjenta (co jest rzadko spotykaną cechą współczesnych lekarzy), życzliwość. Bardzo polecam, nawet jeśli trzeba posiedzieć w poczekalni (inni też potrzebują pomocy).

 • dobry

  Pomimo,żeby zrobic usg tarczycy trzeba się dodatkowo umówić,jestem zadowolona z wizyty i jak najbardziej polecam panią doktor :-) bardzo dobry lekarz.

 • bardzo dobry

  Potwierdzam wszystkie najlepsze komentarze na tej stronie dotyczące tego endokrynologa. Pani Renata to sumienny lekarz, ze świetnym podejściem do pacjenta i do sprawy. Fajnie tłumaczy jak wygląda problem i jak trzeba sobie z nim poradzić. Podoba mi się, że nie traktuje pacjenta byle jak, bo jej śpieszy do następnego. To jest perełka wśród lekarzy:)

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę