dr hab. n. med.

Rafał Tarkowski

Ginekolog, Onkolog

Oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Pracuję w I Katedrze i Klinice Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii SPSK 1 w Lublinie. Specjalizacje: ginekologia onkologiczna, ginekologia i położnictwo Posiadam duże doświ... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

Pracuję w I Katedrze i Klinice Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii SPSK 1 w Lublinie.
Specjalizacje: ginekologia onkologiczna, ginekologia i położnictwo

Posiadam duże doświadczenie w operacjach laparoskopowych i histeroskopii.
Specjalizuję się w leczeniu operacyjnym endometriozy, mięśniaków macicy, torbieli/guzów jajnika oraz leczeniu operacyjnym nowotworów narządu płciowego

Wykonuję zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Ginekologia onkologiczna

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz na świecie ! Zawsze uśmiechnięty , dzięki czemu pacjent czuję się komfortowo. Ponadto zna się swoim zawodzie , poelcam w 100 % :)

 • bardzo dobry

  Pan Doktor operował mnie w zeszłym roku i powiem krótko: po pierwsze ogromny komfort dla pacjentki podczas całego procesu przed i po operacyjnego, móc leczyć się u kogoś takiego. Niesamowicie serdeczny, sympatyczny lekarz - i fachowiec!

 • bardzo dobry

  Podpisuje sie pod tymi opiniami dwoma rekawiczki!!! To wspanialy czlowiek,Lekarz z powolania,Swietny operator. Skoda,ze tak malo teraz jest takich lekarzy-specjalistow.Goraco polecam wszystkim dr Tarkowskiego. Alicja

 • bardzo dobry

  Dr.Tarkowski jest bardzo dobrym i sympatycznym lekarzem, który nie tylko szybko i trafnie stawia diagnozę, ale i szybko stara pomóc swojej pacjentce nie wprowadzając przy tym nerwowej atmosfery (a przecież to jest tak bardzo ważne dla każdej z nas). Od momentu wykrycia u mnie mięśniaka macicy do momentu przeprowadzenia operacji chirurgicznej ( gdyż niestety ale już był za duży do usunięcia laparoskopowego) był miesiąc. Sama operacja którą Pan doktor przeprowadzał a raczej pierwszy tydzień po muszę przyznać, że nie należał do najprzyjemniejszych w moim życiu ale już z jej efektu jestem bardzo zadowolona. Wszystkie dolegliwości ustąpiły, blizna po operacji jest równa, mało widoczna i bardzo ładnie się goi. I to wszystko za sprawą sprawnych rąk i ogromnego doświadczenia dr. Rafała Tarkowskiego którego napewno zostanę pacjentką na długie lata.Z czystym sercem gorąco polecam Pana doktora a sama mu za wszystko bardzo dziękuję. Sylwia G-W.

 • bardzo dobry

  Cudowny człowiek, wspaniały specjalista, doskonały i doświadczony operator ... dziękuję i polecam, Monika

 • bardzo dobry

  Dr Tarkowski to świetny lekarz i przemiły człowiek.Operował mi laparoskopowo torbiel dermoidalną jajnika.Po zabiegu nie odczuwałam żadnego bólu,wieczorem tego samego dnia już chodziłam,a następnego w świetnej formie zostałam wypisana do domu.Panu doktorowi bardzo dziękuję,a wszystkim potencjalnym pacjentkom gorąco doktora Tarkowskiego polecam! K.Klimkowicz

 • bardzo dobry

  Dr Tarkowski to najlepszy specjalista w dziedzinie ginekologii. Szczegółowo odpowiada na wszelakie pytania, dokładny i konkretny.Gorąco polecam doktora!

 • bardzo dobry

  Bardzo miły, spokojny lekarz. Odpowie na każde pytanie, choć może się wydawać, że jest troche nieśmiały;) znakomity specjalista jeśli chodzi o laparoskopowe usuwanie torbieli jajników. Polecam gorąco.

 • bardzo dobry

  Dr Tarkowski to niezwykle życzliwy i kulturalny człowiek oraz doskonały lekarz. Zawsze z uwagą słucha pacjentki i cierpliwie odpowiada na każde zadane pytanie. Poza tym swoim uśmiechem i spokojem "kupił" mnie już na pierwszej wizycie. Z całego serca polecam.