dr n. med.

Rafał Tarkowski

Ginekolog, Onkolog

Poproś o kalendarz wizyt

Pełnię funkcję adiunkta w I Katedrze i Klinice Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii SPSK 1 w Lublinie. Posiadam duże doświadczenie w laparoskopii i histeroskopii. Wykonuję zabiegi z zakresu g... więcej

Adresy

Usługi

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dr.Tarkowski jest bardzo dobrym i sympatycznym lekarzem, który nie tylko szybko i trafnie stawia diagnozę, ale i szybko stara pomóc swojej pacjentce nie wprowadzając przy tym nerwowej atmosfery (a przecież to jest tak bardzo ważne dla każdej z nas). Od momentu wykrycia u mnie mięśniaka macicy do momentu przeprowadzenia operacji chirurgicznej ( gdyż niestety ale już był za duży do usunięcia laparoskopowego) był miesiąc. Sama operacja którą Pan doktor przeprowadzał a raczej pierwszy tydzień po muszę przyznać, że nie należał do najprzyjemniejszych w moim życiu ale już z jej efektu jestem bardzo zadowolona. Wszystkie dolegliwości ustąpiły, blizna po operacji jest równa, mało widoczna i bardzo ładnie się goi. I to wszystko za sprawą sprawnych rąk i ogromnego doświadczenia dr. Rafała Tarkowskiego którego napewno zostanę pacjentką na długie lata.Z czystym sercem gorąco polecam Pana doktora a sama mu za wszystko bardzo dziękuję. Sylwia G-W.

 • bardzo dobry

  Cudowny człowiek, wspaniały specjalista, doskonały i doświadczony operator ... dziękuję i polecam, Monika

 • bardzo dobry

  Dr Tarkowski to świetny lekarz i przemiły człowiek.Operował mi laparoskopowo torbiel dermoidalną jajnika.Po zabiegu nie odczuwałam żadnego bólu,wieczorem tego samego dnia już chodziłam,a następnego w świetnej formie zostałam wypisana do domu.Panu doktorowi bardzo dziękuję,a wszystkim potencjalnym pacjentkom gorąco doktora Tarkowskiego polecam! K.Klimkowicz

 • bardzo dobry

  Dr Tarkowski to najlepszy specjalista w dziedzinie ginekologii. Szczegółowo odpowiada na wszelakie pytania, dokładny i konkretny.Gorąco polecam doktora!

 • bardzo dobry

  Pan doktor Tarkowski w pełni zasługuje na miano lekarza idealnego. Począwszy od trafnie postawionej diagnozy poprzez skuteczny proces hospitalizacji i doskonałą opiekę, zapewnił mi poczucie bezpieczeństwa. Doświadczenie, talent i niezwykłe umiejętności Pana doktora w zakresie laparoskopii pozwoliły mi na niemal błyskawiczny powrót do aktywności życiowej po zabiegu. Wielką zaletą jest atmosfera która panuje w gabinecie; Pan doktor odpowiada cierpliwie na nawet najbardziej absurdalne i męczące pytania. Badanie ginekologiczne przeprowadza w sposób delikatny i bezbolesny. Odczucie zakłopotania czy onieśmielenia jest ograniczone do minimum. Przed pierwszą wizytą obawiałam się, że płeć może zdyskwalifikować doktora jako perfekcyjnego ginekologa – nic bardziej mylnego! Uważam też, że jest nie tylko imponującym specjalistą a również człowiekiem który swoim uśmiechem i wewnętrznym spokojem potrafi uspokoić nawet wyjątkowo zestresowaną pacjentkę. Dla mnie – wielki autorytet.

 • bardzo dobry

  Bardzo miły, spokojny lekarz. Odpowie na każde pytanie, choć może się wydawać, że jest troche nieśmiały;) znakomity specjalista jeśli chodzi o laparoskopowe usuwanie torbieli jajników. Polecam gorąco.

 • bardzo dobry

  Dr Tarkowski to niezwykle życzliwy i kulturalny człowiek oraz doskonały lekarz. Zawsze z uwagą słucha pacjentki i cierpliwie odpowiada na każde zadane pytanie. Poza tym swoim uśmiechem i spokojem "kupił" mnie już na pierwszej wizycie. Z całego serca polecam.

 • bardzo dobry

  Pan doktor operowal mi prawy jajnik- laparaskopowo, po tym jak okazalo sie ze mam torbiel. To wspanialy, mily i kompetentny czlowiek. Wszystko wyjasnia a swoim spokojem zaraza. Goraco polecam! Swietny specjalista

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, a przede wszystkim miły i uprzejmy, służy radą i pomocą, o wszystko można doktora zapytać, a przede wszystkim wizyty u Niego nie są krępujące a to w ginekologii bardzo ważna zaleta. Zdecydowania polecam.

 • bardzo dobry

  Wspaniały specjalista. Robił mi histerektomię laparoskopowo.Jestem wdzięczna ,że polecono mi tak dobrego lekarza. Nie odważyłam się położyć do szpitala w Białej Podlaskiej i szczerze tego odradzam innym kobietom.Szpital- budynek mamy piękny, niestety dobrych lekarzy nie mamy.Polecam Pana Doktora Tarkowskiego.Pozdrawiam.