dr hab. n. med.

Przemysław Kunert

Neurochirurg

Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

http://dyskopatia.com/ Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurochirurgii dla woj. mazowieckiego. Jestem neurochirurgiem z ponad 20-letnim stażem. Zajmuję się leczeniem operac... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

http://dyskopatia.com/

Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurochirurgii dla woj. mazowieckiego.

Jestem neurochirurgiem z ponad 20-letnim stażem. Zajmuję się leczeniem operacyjnym w bardzo szerokim zakresie procedur neurochirurgicznych, w tym przede wszystkim leczeniem patologii wewnątrzczaszkowych oraz leczeniem schorzeń kręgosłupa małoinwazyjnymi technikami operacyjnymi.

Chirurgia podstawy czaszki
Operacje guzów mózgu, kanału kręgowego i rdzenia
Chirurgia kręgosłupa
Zespolenie nerwu twarzowego
Leczenie tętniaków wewnątrzczaszkowych
Leczenie naczyniaków wewnątrzczaszkowych oraz kanału kręgowego
Leczenie operacyjne jamistości rdzenia i zespołu Chiari
Leczenie wodogłowia
Operacje nerwów obwodowych

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem 7 miesięcy po operacji guza mózgu którą wykonał docent Kunert.Nie tylko że ma ;złote ręce; ale posiada w sobie dużo ciepła i indywidualnego podejścia do pacjenta.Wspaniały człowiek.Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tak wspaniałego specjalistę i bardzo się cieszę że trafiłem w jego ręce.

 • bardzo dobry

  Dr.Kunert to wspaniały człowiek i profesjonalista w dziedzinie neurochirurgii. Korzystając z okazji chcę ponownie podziękować Panu doktorowi za przywrócenie mi możliwości normalnego życia. Trafiłem do Pana doktora po trwającym półtora miesiąca ataku rwy kulszowej, która powodowała fatalne bóle wchodzące w prawą nogę, totalne zblokowanie mięśni prawej części pleców oraz przekrzywienie ciała o o 35 stopni w lewo i jakieś 40 stopni w przód, osoby cierpiące na przepuklinę kręgosłupa wiedzą o czym piszę. W chwili badania pomagały mi tylko zastrzyki z Tramalu oraz Diclaku i to tylko na parę godzin. Pan doktor na podstawie rezonansu postawił diagnozę przepukliny L5S1, wyznaczył termin zabiegu operacyjnego aby następnie w 40 minut uporać się z moją przypadłością. Po 6 godzinach od zabiegu chodziłem na własnych nogach, po bólu nie zostało ani śladu, pisząc opinię jestem 11 dni od operacji i czuję się lepiej i lepiej, dzień po dniu :) Osoby, które się obawiają ingerencji, proszę przestańcie cierpieć, ten zabieg to nowe życie, nie zwlekajcie, szkoda życia! Na zakończenie powiem to raz jeszcze Pan dr. Kunert to profesjonalista w każdym calu, a Odział Neurochirurgii w szpitalu WUM na ul. Banacha w Warszawie to przykład perfekcyjnie zarządzanej jednostki oraz perfekcyjnie działającego, profesjonalnego personelu!!! Michał L

 • bardzo dobry

  Niezwykle ludzki lekarz- jestem po pierwszej wizycie po wielu u innych lekarzy i w kocu wyszlam z lzami szczescia, a nie bezsilnosci w oczach. Lekarz z powolania, chce zajmowac sie pacjentem, nie traktuje przedmiotowo. Woalalbym nawet nie oceniac na forum, bo pojawia sie zaraz kolejki nie do przebrniecia ;-)

 • bardzo dobry

  Jestem tydzień po operacji oponiaka..którą przeprowadził błyskawicznie i profesjonalnie..Wspaniały miły człowiek..fachowiec wysokiej klasy...!!!!

 • neutralny

  No cóż, takie molochy i fabryki jak szpital Banacha robią z ludźmi swoje i niestety w podobny sposób. Przeczytałam poprzednie wpisy i potwierdzam że Pan Dr jest dobrze przygotowanym lekarzem ale ten jego niegdysiejszy uśmiech i ciepło są dziś bardzo schematyczne i jakby przyklejone. Również nastawienie na zysk bardzo przeformułowuje podejście do drugiego człowieka. Pan doktor jest fachowcem ale mógłby powalczyć o siebie i swoje podejście do wykonywanego zawodu i pacjenta. Mam nadzieję że podejmie dobrą decyzję i nie stanie się kolejnym profesjonalnym ale i cynicznym, cwaniakowatym i skupionym na zysku doktorkiem tylko opowie się po stronie wspaniałych, ludzkich i dobrze zarabiających lekarzy - takiego wyboru mu życzę.

 • bardzo dobry

  Niesamowity profesjonalizm i perfekcja w każdym calu, począwszy od umiejętności, a skończywszy na podejściu do pacjenta i jego rodziny. Cierpliwy, rzeczowy, potrafi wyczerpująco udzielić szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. W kwietniu usunął mi oponiaka, operacja obarczoną dużym ryzykiem powikłań, a jednak drugiego dnia po operacji wstałam z łóżka, po tygodniu wyszłam ze szpitala. Teraz zrobiłam badanie kontrolne i lepszych wyników nikt nie mógłby sobie życzyć. Przed operacją przygotował mnie, dokładnie wyjaśnił jak będzie wyglądała, jakie będą jej konsekwencje i jakie są możliwe powikłania. Kiedy po tej operacji i hospitalizacji powiedział „jest pani zdrowa”, to był to absolutnie najpiękniejszy moment życia, a w dodatku miałam pełne zaufanie, że nie są to puste słowa. Przed operacją byłam na kilku konsultacjach neurochirurgicznych i mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że nie można trafić lepiej niż na dr. P. Kunerta i Neurochirurgię na Banacha. Świetni fachowcy, doskonała opieka, a dr. Kunert to klasa sama w sobie.

 • słaby

  Pewnego razu w szpitalu na Banacha przychodzi do mnie ten lekarz z praktykantem i mówi, że mi pobiorą płyn z kręgosłupa i zrobi to praktykant. OK no to ja się odwróciłem i się skuliłem leżąc na łóżku i czuję okropne ukucie i ból. OK wyjął igłę i lekarz mówi do praktykanta żeby powtórzył bo jest przy dużo krwi i musimy powtórzyć tą operacje i jeszcze raz to samo i znów mnie bolało tak jak poprzednio. No i wyciąga igłę i doktor mówi, że znowu jest dużo krwi i muszą zrobić to jeszcze raz, ale teraz zrobi to lekarz i zrobił w końcu wzięła się za to osoba, która ma o tym pojęcie nie mógł tak od razu. I niestety muszę dać dwie gwiazdki.

 • bardzo dobry

  Doktorze bardzo ,bardzo Panu dziękuję ,w lutym miałam operację kręgosłupa ,na którą Pan specjalnie dla mnie przyjechał.Jest Pan wspaniałym pogodnym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem, oraz wspaniałym profesjonalnym fachowiecem.Z pełną odpowiedzialnością polecam dr P. Kunerta jako najwyższej klasy lekarza neurochirurga. Bardzo ,bardzo Panu dziękuję .Urszula K.

 • bardzo dobry

  Dr Kunert podarował mi uśmiech:) przeprowadził operację zespolenia 7 nerwu czaszkowego z 12. Jestem pod wrażeniem jego wiedzy, niesamowitego ciepła i kontaktu z pacjentem. LEKARZ WYMARZONY. dziękuję Doktorze:)

 • bardzo słaby

  Byłem 08.2013 w Enelmedzie u Pana doktora. Okazało się że niestety Pan doktor nie potrafił prawidłowo zinterpretować wyniku rezonansu kręgosłupa czemu sie nie dziwie bo poświecił na to ok 1 minuty. Ale fakty są takie, żę nie zauważył przepukliny L5 -LS1 i ucisku na nerw rdzeniowy !!!!. NA takie schorzenie nakazał bieganie (sic!) . Samo badanie polegało na przejściu 2 metrów na pietach . Wizyta trwała ok. 5minut. Szerze nie polecam tego neurochirurga w przypadku chorób kręgosłupa o innych się nie wypowiadam.

Najbliższe terminy:

kolejne dni