Tutaj jesteś: 
Zespół Lekarzy Specjalistów Alergo-Vita W Bydgoszczy

Zespół Lekarzy Specjalistów Alergo-Vita w Bydgoszczy

Alergologia, Dermatologia, Laryngologia, Psychologia, Logopedia, Pulmonologia, Pediatria, Laryngologia dziecięca więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dorota Stachowiak

  Pulmonolog,

  • dobry

   Miła, kompetentna i rzeczowa osoba. Pani doktor rozmawia z rodzicem, słucha co ma do powiedzenia, nie zapomina o dziecku, z którym też stara się nawiazać kontakt. Nie ocenia, fachowo doradza, zleca odpowiednie badania. Skutecznie ustawia leczenie.

  • bardzo dobry

   Lekarz naprawdę godny polecenia od kilku lat leczę syna u pani doktor i nie mogę narzekać.Miła kompetentna uprzejma i życzliwa

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Robert Bilewicz

  Laryngolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Witam, z synem przeszłam już kilku Laryngolog ów dziecięcych w tym również prywatnie. Z wizyt prywatnych jestem zadowolona ale teraz trafiłam na lekarza z NFZ i to że jest dobry lekarz państwowi szczególnie trzeba doceniać. Z synem mam szereg problemów i tutaj trafiłam z powodu podejrzenia niedostatku. Na miejscu szczegółowo mi wyjaśnił problemy i wykonał badanie słuchu. Przy tym ma super podejście do dziecka. Gorąco polecam. :-)

  • bardzo dobry

   W okresie wakacyjnym miałam poważny problem z zapaleniem ucha. Doszło do tego, że prawie nie słyszałam na prawe ucho, a później słyszałam denerwujący szum. Byłam u dwóch lekarzy, dostałam łącznie 2 antybiotyki jakieś krople, maści itd. i w sumie było coraz gorzej... Wtedy postanowiłam udać się na wizytę do doktora Bilewicza. Pan doktor bardzo fachowo podszedł do mojego problemu, wszystko sprawdził, zapisał antybiotyk i po 3 dniach znowu było w porządku! Teraz już wiem, że gdy kiedy kolwiek będę potrzebowała pomocy laryngologa, udam się do niego. Świetny lekarz, kompetentny i rzeczowy, a do tego sympatyczny. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Helena Łyczywek

  Alergolog, Pediatra,

  • bardzo dobry

   Leczę się u Pani Doktor od dziecka, pomogła mi nawet z problemami skórnymi, gdzie żaden dermatolog nie mógł mi pomóc. Na moje ciężkie problemy żołądkowe, też znalazła radę, kiedy nikt inny nie potrafił zapisać nic skutecznego. Bardzo dobry alergolog, dba o swoich pacjentów, troszczy się o nich i nigdy jeszcze nie zostałam przez Panią Doktor zlekceważona. Wizyty przebiegają w miłej i sympatycznej atmosferze, a każdy wywiad jest przeprowadzony szczegółowo. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Najlepszy alergolog i lekarz jakiego miałam okazję poznać!

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz. Wiele lat opiekowała sie moimi dziećmi i dzięki jej leczeniu synowie nie mają już kłopotów ze zdrowiem. Leczenie alergii jest bardzo długie i trwa latami, wiec niech niektórzy rodzice nie liczą na cuda, ze po pierwszej wizycie dziecko ozdrowieje. Kilka lat temu przeprowadziłam sie do innego miasta, ale lekarza nie zmieniałam dla moich dzieci.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu