Tutaj jesteś: 
Placówki
Chirurgia
Chirurgia Warszawa
Vertebralia Centrum Doskonałości Kręgosłupa

VERTEBRALIA Centrum Doskonałości Kręgosłupa

Chirurgia, Fizjoterapia, Ortopedia, Neurologia

Vertebralia – Centrum Doskonałości Kręgosłupa to prywatna klinika, która stosuje zintegrowane leczenie wszystkich rodzajów schorzeń kręgosłupa. Wnikliwa analiza przyczyn bólu - a nie wyłącznie objawów... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Vertebralia – Centrum Doskonałości Kręgosłupa to prywatna klinika, która stosuje zintegrowane leczenie wszystkich rodzajów schorzeń kręgosłupa. Wnikliwa analiza przyczyn bólu - a nie wyłącznie objawów - pozwala nam na przywrócenie sprawności i dobrego samopoczucia naszym Pacjentom w możliwie najszybszy sposób.
Stosujemy wszystkie znane i skuteczne metody leczenia, jednak przede wszystkim skupiamy się na interwencyjnym zwalczaniu bólu oraz na małoinwazyjnych zabiegach. Kierujemy się zasadą One-Stop-Shop, dzięki czemu możemy zaproponować naszym Pacjentom natychmiastową pomoc już w momencie pierwszej konsultacji z lekarzem.
Leczenie w klinice Vertebralia ma na celu uniknięcie operacji kręgosłupa. Najważniejszym elementem podczas pierwszej konsultacji lekarskiej jest diagnostyka manualna, wykonywana według specjalnych wytycznych i od 20 lat stosowana w naszej klinice w Austrii. Prześwietlenie, rezonans magnetyczny i tomografia komputerowa analizowane są w drugiej kolejności i porównywane z wynikiem badania manualnego. Na podstawie takiej diagnostyki dla każdego Pacjenta opracowywana jest indywidualna terapia, której efekty są na bieżąco konsultowane przez lekarza i fizjoterapeutów.
W skład naszego zespołu wchodzą lekarze różnych specjalności, koncentrujący się wokół problematyki bólu kręgosłupa, fizjoterapeuci, masażyści – jednak w odróżnieniu od innych klinik, całym zespołem kieruje Disease Manager, który ponosi całkowitą odpowiedzialność za terapię Pacjenta podczas procesu leczenia w klinice. Wykorzystujemy również specjalistyczne urządzenia diagnostyczne: Spineliner, Medi-Mouse, Back Check, niezwykle pomocne w procesie leczenia

Nasza oferta

Wizyty lekarskie
Fizykoterapia
Fizjoterapia
Blokady
Kroplówki
Kinezyterapia
Spineliner

Nasz sprzęt

 • Dr Wolff Sports & Prevention GmbH
 • Spineliner
 • Medi-Mouse
 • Dr Wolff Back-Check
więcej

Zabiegi

 • Blokada nadtwardówkowa
 • Blokada pod RTG
 • Cewnik Racza
 • Kroplówka
więcej

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wojciech Ceran

  Ortopeda, lek.

  • bardzo dobry

   Lekarz podchodzi do sprawy profesjonalnie. Bardzo dokładnie bada kontuzjowaną część ciała, zleca odpowiednie dokładne badania i proponuje operację na NFZ, jeżeli jest taka konieczność. Ponadto od razu można rozpoznać, że zna się na tym, co robi. Jestem pod wielkim wrażeniem. Polecam!

  • bardzo dobry

   Świetny specjalista. Trafiłam do niego ze względu na powracające, nagłe i bardzo dokuczliwe bóle w stawie skokowym. Z uwagą zajął się moim przypadkiem, skierował na porządne USG (co wcale nie jest takie oczywiste). Po trafnie postawionej diagnozie, mimo pewnych obaw i wątpliwości, poddałam się rekonstrukcji więzadeł bocznych i artroskopii w szpitalu w Otwocku. Po zabiegu otrzymałam wskazówki co do dalszego postępowania. Co ważne, doktor nie pozostawia pacjenta samemu sobie, a konsultuje przypadek z fizjoterapeutą, który czuwa nad dalszym powrotem do zdrowia. Kompetencja, uwaga, rozsądek i znajomość najnowszych trendów a na dodatek poczucie humoru :) sprawiają, że z czystym sumieniem mogę polecić dr Wojciecha Cerana wszystkim potrzebującym dobrego specjalisty z podejściem do człowieka. 2 miesiące po wielowątkowej operacji jestem całkowicie na chodzie choć rehabilitacja to długa droga.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu