Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Bożego W Łodzi
Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego w Łodzi, Łódź - placówka medyczna

Kategoria:
interna,
chirurgia,
kardiologia,
okulistyka,
ortopedia,
ginekologia,
anestezjologia,
diabetologia,
medycyna rodzinna,
proktologia,
pediatria,
geriatria,
diagnostyka,
dermatologia,
położnictwo,
gastrologia,
radiologia,
fizjoterapia
więcej

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego w Łodzi

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Wczytuję...

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki:

 • Chirurg

  Witold Olejniczak

  • 20 stycznia 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Pięć gwiazdek i tak za mało by go opisać. Super człowiek i super lekarz. Nawet jak jesteś kolejnym medycznym przypadkiem jesteś traktowany jak człowiek.

  • 24 lutego 2013

   Ocena: bardzo dobry

   Przede wszystkim - wspaniały człowiek: bardzo życzliwy i empatyczny. Jako chirurg - świetny specjalista, który z ogromnym zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Mnie pomógł i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z pomocy dr Olejniczaka.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Kardiolog

  Wojciech Ptaszyński

  • 25 lutego 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Rewelacyjny lekarz kompetentny wie jak rozmawiac z pacjentem i do tego robi badania szuka przyczyny a nie tylko powierzchownie leczy do tego bardzo spokojny i przystojny polecam

  • 18 lipca 2013

   Ocena: bardzo dobry

   Leczę się u tego kardiologa od Stycznia 2004.r.bardzo jestem zadowolony z tej współpracy. Jestem pacjentem pana doktora w szpitalu Bonifratrów ale teras ze względu na obcięcie funduszy z N.F.Z. muszę niestety szukać innego kardiologa. Daj Bóg żebym znalazł równie dobrego i równie kompetentnego jak jest pan doktor bo takich jak on to ze świecą szukać. Oceniam prace pana doktora nie bardzo dobry ale sto razy bardzo dobry. J.M.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Chirurg, Proktolog

  Jurij Mandryka

  • 3 czerwca 2012

   Ocena: bardzo dobry

   W lipcu 2011r. miałem martwiczo -krwotoczne ostre zapalenie trzustki.Nastąpiły po nim powikłania w postaci torbieli na trzustce, wolnych płynów. W styczniu 2012 r. miałem przeprowadzoną operację przez doktora Jurija Mandrykę usunięcie woreczka, czyszczenie trzustki, usunięcie torbiela z płynami. Operacja udała się bez żadnych komplikacji.Czuję się jak przed chorobą. Po ponad 20 cm bliźnie nie ma śladu.Dziękuję doktorowi za wyleczenie.

 • Chirurg

  Wojciech Jankowski

  • 23 maja 2013

   Ocena: bardzo dobry

   8 maja 2013 r. dr Jankowski usunął mi laparoskopowo woreczek żółciowy. Zrobił to perfekcyjnie - po operacji tego samego dnia wieczorem już chodziłem, nie wystąpiły żadne powikłania, następnego dnia wyszedłem ze szpitala. Po wyjściu ze szpitala środki przeciwbólowe okazały się zbędnę, niewielki ból barku minął po tygodniu. Doszedłem do siebie błyskawicznie, żadnych problemów ze strony układu pokarmowego, świetny apetyt i samopoczucie, ranki prawie zagojone, choć minęły dopiero 2 tygodnie od zabiegu. Zabieg jest co prawda rutynowy i powikłania są dość rzadkie, tym niemniej zdarzają się niekiedy i powodują problemy zdrowotne do końca życia (np. przecięcie wspólnego przewodu żółciowego)

  • 24 lipca 2012

   Ocena: bardzo dobry

   Wspaniały człowiek,miły sympatyczny,dobry fachowiec bardzo opiekuńczy,prawdomówny. Posiada wspaniałe podejscie do chorego.Dzięki temu lekarzowi cieszę się nadal życiem, uratował mnie !!! Stan mojego zdrowia był bardzo ciężki,wielkie załamonie. Wyciągną mnie z tego ,jeszcze raz dziękuje. Jest to nie tylko dr n medycznych ale Człowiek Wielkiego Serca.

 • Ortopeda

  Tomasz Stodulski

  • 7 maja 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Najlepszy ortopeda. Swietnie mnie poprowadził, wytłumaczył dolegliwość i możliwości leczenia. Widać ze ma wiedzę i wie co robi. 5 z plusem

  • 14 września 2013

   Ocena: bardzo dobry

   Witam serdecznie . Nie będę się rozpisywał na temat dr. Stodulskiego. Przyznaje opinie bardzo dobrą , bo nie ma lepszej. Doskonały fachowiec, przemiły człowiek. Jak dla mnie jest to lekarz z powołania. Przeprowadził u mnie artroskopie kolana lewego. Z czystym sumieniem POLECAM WSZYSTKIM.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Okulista

  Dominik Odrobina

  • 26 sierpnia 2012

   Ocena: bardzo dobry

   Doktor Domink Odrobina to zdecydowanie moim zdaniem najlepszy specjalista. Mimo młodego wieku ma ogromną wiedze i umiejętności. To w jednej osobie fachowiec i człowiek, co wśród lekarzy jest rzadkością. Zawsze ma czas dla pacjenta.Poświęca mu tyle czasu ile trzeba, nie wykazując najmniejszego zniecierpliwienia odpowiadając na wszystkie pytania.To pasjonat, dla którego pacjent jest najważniejszy.Gdybym nie poznała WIELKIEGO DOKTORA DOMINIKA ODROBINY, to myślałabym, że świat lekarski, to świat skorumpowany.Gorąco polecam!!!

 • Internista

  Magdalena Staszewska-Cynkier

  • 21 czerwca 2013

   Ocena: bardzo dobry

   Polecam Panią doktor Staszewską-Cynkier! To lekarka posiadająca bardzo rozległa wiedzę i potrafiąca ją wykorzystać, wyprowadziła moje zdrowie na prostą, choć nie było kolorowo. Na tej podstawie chciałbym podziękować Pani doktor i polecić ją innym.

  • 27 lutego 2013

   Ocena: bardzo dobry

   Do pani doktor trafiłem z polecenia znajomego-znajomego, miałem problem z nadmiarem wapnia w organizmie. Nie wymyślała mi chorób jak to robi co drugi lekarz w małym mieście tylko zleciła szereg badań i powoli wszystko się klaruje. Ma się poczucie, że nie jestem w końcu pozostawiony samemu sobie i chyba rzeczywiście ktoś chce mi pomóc.. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że trafiłem na dobrego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Ortopeda, Chirurg

  Piotr Cabaj

  • 18 listopada 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Marek Stanisławski. Dwa tygodnie temu Pan dr. Cabaj i Pan dr. Tkaczyk przeprowadzili protezoplastykę bezcementową lewego stawu biodrowego. Operacja wspaniale się udała. Lekarze Ci są chyba cudotwórcami bo tak wspaniale zoperowali mi biodro. Po operacji parę razy dziennie odwiedzali mnie przy łóżku, zawsze szalenie kulturalni i uprzejmi. Wspaniali lekarze. Pielęgniarki teżdopasowały się do ich poziomu. Jestem lekarzom i pielęgniarkom bardzo wdzięczny i z serca bardzo dziękuję.

  • 17 lutego 2014

   Ocena: bardzo dobry

   8 pażdziernika 2013 pan dr Cabaj operował moje biodro. Zamienił stare i zużyte na endoprotezę. Jestem niezmiernia wdzięczny panu doktorowi. Atmosfera i fachowośc na oddziale ortopedii Szpitala im . Św. Jana Bożego w Łodzi jest niezwykła. Szkoda, że inne szpitale w Polsce (w większości) im nie dorównują.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu

 • Lekarz Rodzinny

  Beata Katarzyna Duraj-Skowron

  • 26 listopada 2013

   Ocena: bardzo dobry

   jestem pod opieką Pani Doktor od kilku lat, uważam,że to lekarka z powołania.nie bagatelizuje żadnych dolegliwości i podchodzi do nich wnikliwie.Jest osobą która zawsze z życzliwością odnosi się do pacjenta.Polecam

 • Chirurg

  Marek Władysław Staniaszczyk

  • 19 lutego 2014

   Ocena: dobry

   Dr. Staniaszczyk , ordynator chirurg, napewno o dobrych intencjach, ale to ''ale'' jego zespól nie zawsze aplikuje choremu max. swych umiejętności, na cztery operacje kazda była robiona przez innego chirurga, to tak jak by to samo auto naprawiało kolejnych 4-ch mechaników, i każdy ganił poprzednika---- myśe że tak się dzieje za sprawa decyzji ordynatora---- co mnie boli to to ze kompletny brak informacji o sposobie leczenia, o zagrożeniach, brak tego tzw. ciepła, potrzymania '' za ręke'' wsparcia , podbudowania na psychce

Lokalizacja

Inne placówki