Tutaj jesteś: 
Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Bożego W Łodzi

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego w Łodzi

Interna, Chirurgia, Kardiologia, Okulistyka, Diabetologia, Ortopedia, Ginekologia, Anestezjologia, Proktologia, Medycyna rodzinna, Medycyna chorób zakaźnych, Pediatria, Geriatria, Dermatologia, Położnictwo, Gastrologia, Diagnostyka, Fizjoterapia, Radiologia więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jacek Stańczyk

  Internista, Gastrolog,

  • bardzo dobry

   Wspaniały lekarz ,cudowny człowiek ,zna się na tym co robi . Uratował moja Mamę . Taki lekarz z powołania .Dziękuje Panie Doktorze .

  • bardzo dobry

   8 maja 2013 roku zgłosiłem się do Pana Doktora Jacka Stańczyka ( SALVE, ul. Szparagowa ) na kolonoskopię. Było to badanie w ramach programu profilaktyki zdrowotnej (bezpłatne ). Miłe zaskoczenie pojawiło się już w rejestracji, gdzie zostałem przyjęty bardzo życzliwie i profesjonalnie. Później było podobnie. Badanie rozpoczęło się punktualnie a przygotowująca mnie do zabiegu Pani Pielęgniarka swoją kulturą i fachowością zrobiła dużo, by złagodzić towarzyszący mi stres. Następnie lekarz przeprowadził samo badanie. W mojej "ocenie" wykonał je dokładnie i fachowo. W trakcie zabiegu czułem się bezpieczny. Dodam jeszcze, że w całej klinice jest bardzo czysto i estetycznie, co bardzo pozytywnie wpłynęło na mój komfort psychiczny. Wszystkim, którzy się mną opiekowali, bardzo dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu

 • Anna Łyszkowska-Golińska

  Internista,

  • bardzo dobry

   Cudowny, lekarz, empatyczna, kompetentna.Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

  • bardzo dobry

   Rewelacyjna Pani Doktor, najlepsza jaką spotkałam na swojej drodze. Kompetentna, życzliwa a przede wszystkim stawiająca prawdziwe diagnozy i zawsze znajdująca czas dla pacjentów. Jedyny minus to ogromne kolejki do Pani Doktor - ale powiem szczerze, ze WARTO poczekać...

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Piotr Gozdek

  Okulista,

  • bardzo dobry

   Bardzo dokładnie obejrzy oko niczego nie przeoczy , nie śpieszy się . Zobaczył u mnie dziure na obwodzie siatkówki , od razu wziął mnie na oddział i to oblaserował . Miły i mówi wprost co jest na rzeczy .

  • bardzo dobry

   Wreszcie lekarz z prawdziwego zdarzenia w Wieluniu. Byłam na wizycie w środę, a w piątek juz na specjalistycznych badaniach w Łodzi. Wreszcie się ktoś mną porządnie zajął. Polecam p. doktora każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy z oczami. Rzeczowy i kompetentny specjalista. Dziekuję

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Magdalena Staszewska-Cynkier

  Internista, Lekarz Chorób Zakaźnych, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Polecam Panią doktor Staszewską-Cynkier! To lekarka posiadająca bardzo rozległa wiedzę i potrafiąca ją wykorzystać, wyprowadziła moje zdrowie na prostą, choć nie było kolorowo. Na tej podstawie chciałbym podziękować Pani doktor i polecić ją innym.

  • bardzo dobry

   Do pani doktor trafiłem z polecenia znajomego-znajomego, miałem problem z nadmiarem wapnia w organizmie. Nie wymyślała mi chorób jak to robi co drugi lekarz w małym mieście tylko zleciła szereg badań i powoli wszystko się klaruje. Ma się poczucie, że nie jestem w końcu pozostawiony samemu sobie i chyba rzeczywiście ktoś chce mi pomóc.. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że trafiłem na dobrego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Piotr Styczyński

  Dermatolog,

  • bardzo dobry

   Leczyłam sie już u dwóch dermatologów U Pani Szwarc i Pani Trzcinskiej - przez 3 lata niestety nic mi nie pomogły. Mam trądzik w wieku 30 lat. Natomiast on jako pierwszy mi pomógł, moja cera wygląda tak jak kiedyś. Wprawdzie jest małomówny ale skuteczny.

  • dobry

   Bardzo dobry małomówny ale skuteczny. dziecko mialo problemy i jeżdziłam do wielu dermatologów gdzie przepisywano dużo leków za duzo kasy a poszłam raz do doktora który przepisał maśc robioną za grosze i zeszło.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Dariusz Starnicki

  Chirurg, Proktolog, lek.

  • bardzo dobry

   Zanim trafiłam do chirurga Dariusza Starnickiego słyszałam o nim bardzo wiele pozytywnych opinii. Nie zawiodłam się! Świetny lekarz! Ma ogromną wiedzę i umiejętności. Miły, opiekuńczy i szczery. Profesjonalnie wykonał zabieg! Teraz ja polecam go innym!

  • bardzo słaby

   miałem po usunięciu polipów perforację, ropno kałowe zapalenie otrzewnej i wyłonioną stomię metodą Hartmana. Po pięciu miesiącach dr Starnicki dokonał zespolenia jelit ale operacja się nie udała i powstała przetoka skórno-jelitowa.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu

 • Elżbieta Czerniawska

  Diabetolog, Pediatra,

  • bardzo dobry

   Również jestem już długoletnim pacjentem , i przyznaję ,że to Pani Lekarz z powołania. Kiedy tylko może odbiera i zawsze doradzi ,porozmawia o problemie . Wizyty są lekko długie ale to przez troskę o pacjenta . Kochana Kobieta

  • bardzo dobry

   Mój ukochany lekarz od 25 lat :) dokładna, wnikliwa, czasem męcząca ale to wszystko dla mojego dobra ;) Świetny fachowiec

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu

 • Tomasz Stodulski

  Ortopeda,

  • bardzo dobry

   Najlepszy ortopeda. Swietnie mnie poprowadził, wytłumaczył dolegliwość i możliwości leczenia. Widać ze ma wiedzę i wie co robi. 5 z plusem

  • bardzo dobry

   Witam serdecznie . Nie będę się rozpisywał na temat dr. Stodulskiego. Przyznaje opinie bardzo dobrą , bo nie ma lepszej. Doskonały fachowiec, przemiły człowiek. Jak dla mnie jest to lekarz z powołania. Przeprowadził u mnie artroskopie kolana lewego. Z czystym sumieniem POLECAM WSZYSTKIM.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu

 • Tadeusz Tkaczyk

  Ortopeda,

  • bardzo dobry

   DR.TKACZYK to wysokiej sławy specjalista.Dzięki niemu mogę chodzić gdyż miałam poważną operację GUZA kości łonowej lewej.Obyło się bez żadnych komplikacji i żadnej chemii a wystarczyłby jeden ruch i mogłabym nie chodzić ,nie widzieć itp. .Teraz czeka mnie jeszcze raz taka sama operacja i mam nadzieję że znów trafię na niego.Byłam wcześniej u innego lekarza i powiedział mi że zostało mi 3 ms.życia.a miałam wtedy ok.21lat.Sąsiad mówił mamie żebym się nie poddawała i mam spróbować do WOJSKOWEGO SZPITALA KLINICZNEGO W BYDGOSZCZY.I tam właśnie trafiłam na dr.Tkaczyka.A ogólnie rzecz mówiąc to SZPIT>WOJ>W BYDG.ma 1 miejsce w sprzęcie który posiada i w dezynfekcji narzędzi.A to WAŻNE podczas operacji żeby nie załapać jakiejś bakterii.Gorąco polecam . :-)

  • bardzo dobry

   Pan Doktor Tkaczyk to lekarz o nieprzeciętnej osobowości, zupełnie nie pasujący do bajki "Służba zdrowia w Polsce rok 2013". Profesjonalny, życzliwy, "dostępny", uśmiechnięty. Pełen empatii i zrozumienia względem pacjenta. Emanuje spokojem, który udziela się pacjentowi dając poczucie bezpieczeństwa, jasny przekaz informacji, sprawia, że chory wie co go czeka. Dr Tkaczyk od pierwszego kontaktu wzbudza ogromne zaufanie. Bardzo dobre pierwsze wrażenie z każdą następną chwilą tylko wzrasta i pozostaje do samego końca. Można żartobliwie przytoczyć powiedzenie : Anioł nie mężczyzna :), ale to mogłoby Pana Doktora obrazić, a przecież Pan Doktor to "fajny" facet o nienagannych manierach :). Szczerze polecam Pana Doktora Tkaczyka .Pacjentka bez torbieli w kolanie.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu

 • Piotr Cabaj

  Ortopeda, Chirurg,

  • bardzo dobry

   W maju 2014 r. dr Cabaj operował mi moje kolano -wg rtg tylko plastyka łąkotki - po artroskopii okazało się że że w środku kompletna ruina. Naprawił wszystko /wsp.z dr Tkaczykiem/. Rewelacja. Żadnych powikłań ani nawet bólu.Praktycznie na drugi dzień bez bólu mogłam stać na tej operowanej nodze. Dr uprzedził bym oszczędzała przez 2 tygodnie operowaną nogę by wszystko w środku zagoiło się. Żałuję tylko że wcześniej nie trafiłam do dr Cabaja - nie męczyła bym się przez ponad 3 lata.Znakomity specjalista, cudowny człowiek całym serce oddany pacjentom, niezwykle ciepły, serdeczny i wyjątkowo kompetentny. Rzadko dziś spotyka się takich lekarzy. Polecam, polecam, polecam !!!!!!!!! J.Czerwińska

  • bardzo dobry

   Marek Stanisławski. Dwa tygodnie temu Pan dr. Cabaj i Pan dr. Tkaczyk przeprowadzili protezoplastykę bezcementową lewego stawu biodrowego. Operacja wspaniale się udała. Lekarze Ci są chyba cudotwórcami bo tak wspaniale zoperowali mi biodro. Po operacji parę razy dziennie odwiedzali mnie przy łóżku, zawsze szalenie kulturalni i uprzejmi. Wspaniali lekarze. Pielęgniarki teżdopasowały się do ich poziomu. Jestem lekarzom i pielęgniarkom bardzo wdzięczny i z serca bardzo dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu