Tutaj jesteś: 
Placówki
Interna
Interna Bydgoszcz
Szpital Uniwersytecki Nr 2 Im. Dr. Jana Biziela W Bydgoszczy

Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy

Interna, Anestezjologia, Chirurgia, Ginekologia, Urologia, Kardiologia, Reumatologia, Alergologia, Położnictwo, Laryngologia, Gastrologia, Diabetologia, Chirurgia naczyniowa, Medycyna rodzinna, Stomatologia, Andrologia, Fizjoterapia, Immunologia, Chirurgia dziecięca, Onkologia, Neurochirurgia, Dietetyka, Pediatria więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Michał Duczmal

  Ginekolog, lek.

  • bardzo dobry

   Fantastyczny lekarz. Urodzilam przez cesarskie ciecie i dzieki szybkiej interwencji pana doktora moj synus Mateusz jest zdrowy i rosnie jak na drozdzach. DZIEKUJE panie doktorze

  • bardzo dobry

   Bardzo podoba mi się podejście, które stosuje doktor. Wszystko opowiada, jest miły, delikatny i żartobliwy. Dziękuję :)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Sławomir Mariusz Listopadzki

  Urolog, Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Świetny lekarz. Bardzo rzetelny i pomocny. Dokładnie wyjaśnił co z czego wynika precyzyjnie określając i tłumacząc medyczne zwroty dzięki czemu miałam obraz tego co mi dolega. Oddział urologiczny Szpitala św. Łukasza w Bydgoszczy uważam za najlepszy w kraju (zdażyło mi się na kilku przebywać) a Pana S. Listopadzkiego za najlepszego lekarza!

  • bardzo dobry

   Wszystko bylo sprawnie i dokladnie. Wyczerpujace odp na pytanie i ewentualne informacje dodatkowe.Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Maciej W. Socha

  Ginekolog, Onkolog, Androlog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Dr Maciej Socha to nie tylko wyśmienity, konkretny lekarz, ale też wspaniały człowiek z dobrym serduchem! Mimo zagrożonej ciąży wiedzieliśmy, że jesteśmy w najlepszych rękach! Bardzo serdecznie dziękujemy Panie Doktorze! Dorota, Tomek i Adaś :)

  • bardzo dobry

   Cudowny lekarz! Spokojnie przeprwadził nas przez niełatwą, bliźniaczą ciążę, do samego końca wspierał, tłumaczył, uspokajał. Przede wszystkim cenimy Pana doktora za jego holistyczne podejście do pacjenta, odwagę w zadawaniu pytań, otwartość w odpowiadaniu na nasze wątpliwości, ogromne przygotowanie merytoryczne, chęć poznawnia, poczucie humoru i panowanie nad sytuacją. Dziękujemy, że możemy dziś być komplecie - Kasia i Piotr z Mają i Klarą.

  Zobacz wszystkie opinie (81) o tym lekarzu

 • Renata Bijata-Bronisz

  Alergolog, Internista,

  • bardzo dobry

   Witam trafiliśmy z naszym pięciolatkiem do Dr.B gdy był bardzo chory od pięciu miesięcy (taj jak do Niej chodzimy) nie choruje .Polecam wszystkim rodzicom.Gdy chodziliśmy do przychodni to były ciągle te same historie ciągle to samo co dwa miesiące lub częściej byliśmy z wizytą w przychodni,nie mówię że już nigdy nie pójdę do przychodni bo być może że będzie taka potrzeba (oby nie) .Dr Bijata wspaniała , miła osoba .....bardzo dobry lekarz....

  • bardzo dobry

   Wyśmienita specjalistka w chorobach alergicznych. Od kilku lat leczymy naszą starszą pociechę, rezultaty wspaniałe teraz jest odczulana. Z młodszą ledwie ponad roczną także co problem, porada. Za każdym razem pełne trafienie z diagnozą. Czy zapalenie pieluszkowe, czy skaza białkowa same sukcesy w diagnozach. Z pełnym przekonaniem polecamy tą Panią w chorobach alergicznych.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu

 • Wiesława Kuczma

  Położna,

  • bardzo dobry

   Gorąco polecam Panią Wiesię! We wrześniu urodziłam z jej pomocą zdrowego, pięknego synka :) Poród trwał krótko, wystarczyło stosować się do jej poleceń. Cały czas czułam się otoczona najwyższej jakości opieką!

  • bardzo dobry

   bardzo polecam Panią Wiesię!rodziłam 4 lata temu. z natury jestem straszną panikarą i myślę że byłam bardzo trudną pacjętką ale mimo to pani Wiesia potrafiła mnie uspokoić i zadbała żebym jak najkrócej się męczyłą. Badania owszem, nie należały do przyjemności ale trzeba to przeżyć. teraz znów jestem w ciąży i nie wyobrażam sobie porodu bez nieocenionej Pani Wiesi ;-)

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu

 • Jerzy Cholewiński

  Ginekolog,

  • bardzo dobry

   Rodziłam drugie dziecko w Bizielu i nie ukrywam, że miałam wiele wątpliwości...Jak się potem okazało personel i obsługa zdała egzamin na 100%. Mimo tego, że p. Jurek nie odbierał mi porodu to uważam, że świetny z niego facet - nie tylko jako specjalista ale i przyjaciel...Z całą odpowiedzialnością polecam!!!! Pozdrawiam Cię Jurku!!!!

  • bardzo dobry

   Pana Jurka poznałam u Dr. Sarapa. Odbierał mój pierwszy poród. Jestem z niego bardzo zadowolona. Jest konkretny, miły, wyrozumiały i delikatny! Tak jak wyraziła się koleżanka poniżej on działa motywująco na pacjentkę :) Polecam go serdecznie!!! Jak położna - to tylko Pan Jurek! :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Piotr Korbal

  Pediatra,

  • bardzo dobry

   Jest ordynatorem na OIT w Bizielu. POLECAM!!!! Moje dziecko też dzięki niemu i reszcie wspaniałych lekarzy jest z nam mimo iż stan był krytyczny i nie dawano nam nadzieji!!!! Miły, odpowiada na wszystkie pytania

  • bardzo dobry

   Wspaniały lekarz!!!!!!!! Uratował mi dziecko!!!!! Bardzo mu jestem wdzięczna!!!!! POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Jacek Frasz

  Chirurg,

  • bardzo dobry

   Pan doktor Jacek Frasz jest wspaniałym, ciepłym człowiekiem.Oceniam bardzo wysoko jego kwalifikacje zawodowe.Wyprowadził mojego męża z ciężkiej , śmiertelnej choroby jaką jest rak jelita grubego.Zawsze uczynny, pomocny w kazdej sprawie dotyczącej chorego.Zczystym sumieniem mogę polecić go jako wspaniałego fachowca i specjalistę

 • Jacek Budzyński

  Kardiolog, Gastrolog, dr hab. n. med.

  • bardzo dobry

   Pan Doktor to lekarz z "szóstym zmysłem". Nie myśli sztampowo (a to wielka zaleta), jest niekonwencjonalny, ale w tym przejawia się jego geniusz. Ma świetny kontakt z pacjentami. Zawsze uśmiechnięty, wysłucha i doradzi, nawet, jeśli jest bardzo zajęty. To polski dr. House i nie ma w tym żadnej przesady. Jeśli ma z czymś kłopot, chętnie konsultuje się z innymi specjalistami, poszukuje alternatywnych źródeł wiedzy. Nie uważa się za "wszechwiedzącego" jak spora część polskich lekarzy. Wciąż pogłębia i poszerza swoją wiedzę, a przekłada się to wprost proporcjonalnie na jego umiejętności. Z czystym sumieniem polecam go pacjentom kardiologicznym i angiologicznym. W obu dziedzinach jest wspaniały. Jestem jego pacjentem i bardzo się cieszę, że do niego trafiłem. Lepiej trafić nie mogłem. Dziękuję, Panie Doktorze.