Tutaj jesteś: 
Placówki
Interna
Interna Bydgoszcz
Szpital Uniwersytecki Nr 2 Im. Dr. Jana Biziela W Bydgoszczy

Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy

Interna, Anestezjologia, Chirurgia, Ginekologia, Kardiologia, Urologia, Reumatologia, Alergologia, Położnictwo, Laryngologia, Diabetologia, Gastrologia, Medycyna rodzinna, Fizjoterapia, Andrologia, Chirurgia naczyniowa, Neurochirurgia, Chirurgia dziecięca, Onkologia, Pediatria, Stomatologia więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Piotr Jarzemski

  Urolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Byłem pacjentem oddziału urologicznego. Bardzo dobra, miła i profesjonalna opieka. Zarówno lekarze i pielęgniarki na najwyższym poziomie.

  • bardzo dobry

   Chciałbym złożyć serdeczne podziękowanie Panu Doktorowi Piotrowi Jarzemskiemu, za Fachową i celną diagnozę. Jestem już po operacji, którą Pan Doktor przeprowadził wraz z Zespołem w bydgoskim szpitalu im. J. Biziela. Cały zabieg przebiegł pomyślnie, tak jak przewidywał Pan Doktor. To świetny, kompetentny i komunikatywny lekarz.Konkretnie informuje o stanie zdrowia pacjenta, ma doskonały, ludzki kontakt z chorymi. Jest najlepszym fachowcem. Dziękuję też, przy tej okazji, całemu personelowi Oddziały Urologicznemu Szpitala im. J. Biziela w Bydgoszczy - za pełną poświęcenia i normalnego podejścia do chorych, pracę. Zostałem tam potraktowany jak człowiek. Chory- ale człowiek! Co jest niestety rzadkością w dzisiejszym świecie, w realiach polskiej służby zdrowia.Dlatego z całą odpowiedzialnością polecam Urologię w szpitalu im. J. Biziela a w szczególności Pana Ordynatora Doktora Piotra Jarzemskiego Wdzięczny pacjent

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu

 • Maciej W. Socha

  Ginekolog, Onkolog, Androlog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Panowie ,śmiało do dr. Sochy można iść. Facet merytorycznie, rzeczowo ale z tzw "jajem" wytłumaczy co jest grane :) . Po kilku wizytach u różnych bydgoskich znachorów trafiłem na niego i jestem z wizyty bardzo zadowolony. Profesjonalista w każdym calu a dodatkowo wizyta przebiega w sympatyczniej atmosferze , lekarz odpowiada na wszystkie zadawane pytania , nie robi z wizyty audiencji ... Potrafi sensownie doradzić i podbudować człowieka .

  • bardzo dobry

   Do dr. Macieja Sochy trafiłam przypadkiem,z problemami andrologicznymi mojego męża,a okazał się najlepszym na świecie ginekologiem dla mnie. Po niepowodzeniach jakie mnie w życiu spotkały dr Maciej potrafił wziąć sprawy w swoje ręce i z zaangażowaniem oraz poświęceniem zająć się moją osobą mimo że inni lekarze nie zamierzali zawracać sobie głowy moim przypadkiem.To dzięki niemu mogę dzisiaj przytulać swojego upragnionego tygodniowego synka za co jestem mu niesamowicie wdzięczna.Nie da się tego opisać słowami.Moim zdaniem dr.Socha po prostu lubi wyzwania i doskonale się w nich spełnia daje z siebie 100% i jak by mógł dał by jeszcze więcej. Moje koleżanki również skorzystały z fachowości dr.Sochy i są bardzo zadowolone z pomocy oraz szybkiej diagnozy jaką otrzymały. Dla mnie jest to najlepszy i najbardziej konkretnym lekarz w Bydgoszczy potrafił mi pomóc nie tylko w sprawach ginekologicznych ale również doradził badania i wizyty u innych specjalistów za co jestem również im wdzięczna za pomoc.Gorąco polecam wszystkim,bo ja nie wyobrażam sobie innego lekarza od damsko męskich spraw :-) Jest numerem jeden wśród Bydgoskich ginekologów przynajmniej dla mnie.

  Zobacz wszystkie opinie (78) o tym lekarzu

 • Renata Bijata-Bronisz

  Alergolog, Internista,

  • bardzo dobry

   Witam trafiliśmy z naszym pięciolatkiem do Dr.B gdy był bardzo chory od pięciu miesięcy (taj jak do Niej chodzimy) nie choruje .Polecam wszystkim rodzicom.Gdy chodziliśmy do przychodni to były ciągle te same historie ciągle to samo co dwa miesiące lub częściej byliśmy z wizytą w przychodni,nie mówię że już nigdy nie pójdę do przychodni bo być może że będzie taka potrzeba (oby nie) .Dr Bijata wspaniała , miła osoba .....bardzo dobry lekarz....

  • bardzo dobry

   Wyśmienita specjalistka w chorobach alergicznych. Od kilku lat leczymy naszą starszą pociechę, rezultaty wspaniałe teraz jest odczulana. Z młodszą ledwie ponad roczną także co problem, porada. Za każdym razem pełne trafienie z diagnozą. Czy zapalenie pieluszkowe, czy skaza białkowa same sukcesy w diagnozach. Z pełnym przekonaniem polecamy tą Panią w chorobach alergicznych.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu

 • Wiesława Kuczma

  Położna,

  • bardzo dobry

   Gorąco polecam Panią Wiesię! We wrześniu urodziłam z jej pomocą zdrowego, pięknego synka :) Poród trwał krótko, wystarczyło stosować się do jej poleceń. Cały czas czułam się otoczona najwyższej jakości opieką!

  • bardzo dobry

   bardzo polecam Panią Wiesię!rodziłam 4 lata temu. z natury jestem straszną panikarą i myślę że byłam bardzo trudną pacjętką ale mimo to pani Wiesia potrafiła mnie uspokoić i zadbała żebym jak najkrócej się męczyłą. Badania owszem, nie należały do przyjemności ale trzeba to przeżyć. teraz znów jestem w ciąży i nie wyobrażam sobie porodu bez nieocenionej Pani Wiesi ;-)

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu

 • Marek Ciecierski

  Chirurg,

  • bardzo dobry

   Dusza człowiek, bardzo wszechstronna wiedza ale w tematyce naczyniowej mistrz,uratował w rodzinie nie jedna noge czy skierowal na badania tetnic szyji dzieki czemu tutaj jest komu pisac, Polecam serdecznie! leczylem sie i operacyjnie w szpitalu Bydgoszczy jak i prywatnym gabinecie w Gdansku,zawsze pelen profesjonalizm!

  • bardzo dobry

   Polecam serdecznie pana doktora. Przemiły człowiek, atmosfera panująca w gabinecie super. Leczenie bezbolesne:)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Marek Bułatowicz

  Ginekolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Bardzo sympatyczny człowiek. Mam 64 lata, od pięciu lat chodzę do niego i muszę przyznać że idę bez żadnej nieśmiałosci. Jest może małomówny ale na wszystkie pytania odpowie.Dokładnie i delikatnie bada. Na pewno nie zmienię ginekologa.A muszę przyznać że w moim długim życiu to dopiero drugi ginekolog, mimo że mam dzieci i się regularnie badałam.Po prostu przywiązuję się do lekarzy.

  • bardzo dobry

   Tylko do tego lekarza mam zaufanie już od ponad 9 lat .Prowadził moje dwie ciąże pełen profesjonalizm dziwię się że ktoś może tu inaczej pisać . Czułam się jak pod opieką rodzica a nie lekarza na każdy telefon odpowiada zawsze doradzi mogła bym tu pisać bez końca . BRAKUJE MI SŁÓW JAKIMI MOŻNA BYŁOBY OPISAĆ TAKIEGO LEKARZA MOGĘ PODZIĘKOWAĆ ZA DWIE CUDOWNE CÓRKI I ZA TAK WSPANIAŁĄ OPIEKĘ KTÓRA TRWA JUŻ TYLE LAT I TRWA NADAL :) ANNA Z BORÓW TUCHOLSKICH

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu

 • Bogusław Godek

  Anestezjolog,

  • bardzo dobry

   Nie wiem,czy gdzieś znalazłby ktoś lepszego lekarza.Jego fachowość,stosunek do pacjenta przerasta nasze wszystkie wyobrażenia o naszej publicznej służbie zdrowia.Jestem poinformowany o wszystkim co robi,dlaczego,co może sie zdzarzyć.Dla mnie poprostu szok i tyle.

  • bardzo dobry

   Ludzki,wrażliwy,przesympatyczny,uczynny,nigdy nie patrzący na zegarek. Dla mnie wzór lekarza.Wdzięczna pacjentka z Płocka.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Krzysztof Pałgan

  Alergolog,

  • bardzo dobry

   Po raz pierwszy skorzystałam z pomocy dr n.med.Krzysztofa Pałgana 13 lat temu, kiedy byłam w ciąży i bałam się spożycia lekarstw, które mogłyby zaszkodzić mojemu dziecku. Z dużą ostrożnością szukałam właściwego lekarza. Polecono mi doktora jako najlepszego specjalistę. Skorzystałam z udzielonej mi rady i dzisiaj wiem, że lepiej nie mogłam trafić. Obecnie cała moja rodzina korzysta z pomocy dr Pałgana, którego darzymy wielkim zaufaniem i szczególnie cenimy za fachowość, empatię i konsekwencję. Wielokrotnie słyszałam podobne opinie od innych osób. Uważam, że jest to najlepszy specjalista. Życzę wszystkiego dobrego i dziękuję.

  • dobry

   Znowu skorzystałem i nie zawiodłem się. Nie idzie na pewniaka, ale cierpliwie drąży i analizuje - w efekcie rezultat - właściwe rozpoznanie (po latach). Polecam. Leo

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu

 • Sławomir Jeka

  Reumatolog, lek.

  • bardzo dobry

   Wspanialy lekarz .Po 2 latach zmagan w postawieniu diagnozy a Anglii ,pojechalam do Bydgoszczy z nadzieja na diagnoze.Bylam pod wrazeniem ,ze doktor postawil diagnoze w tak szybkim czasie .Mam fibromialgie ,ktora nikt w Anglii nie potrafil zdiagnowac!! Bardzo dziekuje za okazala mi pomoc i ze szczerym sercem polecam wlasnie tego cudownego specjaliste!!! Malgorzata

  • bardzo dobry

   Brakuje słów. Jest świetnym lekarzem i człowiekiem przede wszystkim. Jestem dumny, że mamy takich medyków i że mam możliwość leczenia się na jego oddziale. Również słowa wielkiej wdzięczności dla całego personelu m.in: dr Mykowska, dr Kolosa i świetne pielęgniarki jak Pani Ania i Pani Grażyna z gabinetu zabiegowego. Mimo ciężkiej pracy uśmiechnięte i z poczuciem humoru. Pełen profesjonalizm! Polecam. Pacjent ZZSK.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu

 • Małgorzata Dudek

  Położna,

  • bardzo dobry

   Profesjonalna oraz z niezwykłymi kompetencjami. Każdego pacjenta traktuje bardzo poważnie, z olbrzymim oddaniem oraz poświęceniem. Jednocześnie wprowadza pozytywne nastawienie i ogromną dozę uśmiechu. Dzięki Pani Gosi nie tylko poród (który pomimo tego, iż nie był zbyt długi, jednak dość intensywny), ale również dalszy pobyt w szpitalu i powrót do domu okazały się niezwykle przyjemną podróżą w gąszcz nowych ułatwionych i cudownych obowiązków. Dziękujemy

  • bardzo dobry

   Bardzo fachowa położna. Super! Dzięki tej Pani poród był wspaniałym wydarzeniem, bez niepotrzebnych nerwów, stresu etc. Jeszcze raz wielkie, wielkie dzięki.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu