Tutaj jesteś: 
Placówki
Interna
Interna Toruń
Szpital Specjalistyczny Matopat - W Toruniu

Szpital Specjalistyczny Matopat - w Toruniu

Interna, Chirurgia, Okulistyka, Ginekologia, Kardiologia, Ortopedia, Radiologia, Stomatologia, Diagnostyka, Dermatologia, Urologia, Neurologia, Gastrologia, Anestezjologia, Alergologia, Rehabilitacja medyczna, Pediatria, Diabetologia, Reumatologia, Onkologia, Neurochirurgia, Medycyna rodzinna, Psychiatria, Seksuologia więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Tafelski

  Neurochirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Rzeczowy, potrafi wyjaśnić przyczyny, objawy, analizuje, zrozumiale definiuje i wskazuje związki z chorobą.

  • bardzo dobry

   Bardzo dogłębna analiza dolegliwości, szczegółowe badanie, pełen profesjonalizm !!!! Polecam wszystkim!!

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu

 • Mariusz Śniegowski

  Ortopeda, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Już dawno nie spotkałem takiego lekarza, a właściwie należałoby napisać lekarza przez duże L. Rzeczowo i zrozumiale tłumaczy na czym polega problem, a jest przy tym jest po prostu (przynajmniej na mnie takie wrażenie zrobił) fajnym człowiekiem i dobrym fachowcem. Szczerze polecam !.

  • bardzo dobry

   Typ lekarza z "Leśnej Góry" :) Polecam ponieważ szczegółowo wytłumaczył mi mój problem. Bez tzw. patrzenia na zegarek. Zgrzeszyłbym gdybym miał się do czegoś przyczepić.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Anna Bilkiewicz-Pawelec

  Okulista,

  • bardzo dobry

   Szkoda, że dr ma tak mało opinii, bo zasługuje na jak najlepsze. Miła, spokojna, konkretna. Widać, że zna się w swoim fachu. U okulisty byłam pierwszy raz więc nie mam porównania. Jednak właśnie tego oczekiwałam od lekarza. Fachowej pomocy. Bardzo dobry nowoczesny sprzęt diagnostyczny. POLECAM!

  • bardzo dobry

   Okulista bardzo blisko pacjenta, starannie tlumaczy problem zdrowotny, komunikatywny. Nie traktuje pacjenta przedmiotowo, wizyta nie trwa tylko 15 minut.

 • Stanisław Kęsy

  Chirurg, Urolog,

 • Roman Stankiewicz

  Internista,

  • bardzo dobry

   Byłem ostatnio u Pana Dr.-a. Bardzo dobry specjalista. Zdiagnozował od razu moją chorobę i dzięki temu jest już wszystko w porządku z moim zdrowiem. Już jest 3 lata po zabiegu i czuję się bardzo dobrze dzięki szybkiej i profesjonalnej diagnozie jaką mi postawił podczas wizyty lekarskiej. Jeszcze raz dziękuję bardzo Panie Doktorze. Polecam i pozdrawiam.

  • bardzo słaby

   odradzam ,leczy pacjentów tak aby skierować na dializy -nie kieruje na pszeszczepy ODRADZAM ZDECYDOWANIE

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Krzysztof Szachta

  Chirurg,

  • bardzo dobry

   Zostałam zoperowana przez pana doktora Szachtę w 2006 - usunięcie pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową, Dzień po zabiegu wyszłam do domu. Przeprowadzony zabieg bardzo profesjonalnie i wskazówki w jaki sposób mam postępować po zabiegu dały mi taki komfort, że po powrocie do domu nie musiałam brać żadnych środków przeciwbólowych i bardzo szybko funkcjonowałam normalnie, Mam porównanie, ponieważ rok wcześniej mąż miał taki zabieg w innym szpitalu i wiem jak długo był na lekach p.bólowych i nie mógł jeść wielu potraw. Polecam

 • Małgorzata Walentowicz

  Ginekolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Byłam u pani doktor na pierwszym w życiu badaniu. Wspaniała osoba - zadbała o to żebym się nie stresowała, odpowiadała na wszystkie pytania, sama dużo mówiła na temat moich dolegliwości. Poza standardową cytologią wykonała mi też USG oraz badanie piersi. Nauczyła mnie też jak sama mogę się badać, co jest istotne w każdym wieku. Pani doktor jest naprawdę osobą godną polecenia. Gdyby nie bardzo wysokie ceny w toruńskim matopacie, to chciałabym aby była moim lekarzem na długie lata.

  • bardzo dobry

   Świetna specjalistka i cudowny człowiek! Miła, ciepła, uprzejma, a przy okazji znająca się na swojej pracy, z dobrym podejściem do pacjenta. Zawsze wszystko wytłumaczy i odpowie na wszystkie pytania. Poza tym chętna do pomocy, nawet jeśli nie jest to pomoc związana z problemami ginekologicznymi. Każdemu życzę takiego wspaniałego lekarza. :)

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu

 • Justyna Ewa Siejka-Jurenczyk

  Neurolog,

  • bardzo dobry

   Pani doktor DOKŁADNIE postawiła diagnozę, dzięki niej w szybkim czasie trafiłam do szpitala z ogromną pzepuklina krążka międzykręgowego, którą zafundowałam sobie w pracy...Pani doktor Bardzo dokładna w badaniu pacjenta,szczegółowo czyta dokumentację choroby,tłumaczy wyniki rezonansu lepiej niż neurochirurg,troskliwa, życzliwa,czułam się w dobrych rękach, dlatego powróciłam do niej po zabiegu operacyjnym, zaproponowała rehabilitację, doradziła zabiegi i ćwiczenia.Jeśli szukacie lekarza z pasją i empatią do pacjenta to polecam całym sercem Panią Justynę Siejkę! Dodam, że trafiłam do niej do Kliniki Pod Tężniami w Ciechocinku całkiem przypadkiem, głownie przez internet, szukałam pomocy na forach gdzie polecano Klinikę ze względu na fachowców od terapii manualnych,PRZYPADKIEM zarejestrowano mnie własnie do niej, cierpiałam bardzo z powodu rwy kulszowej,przy okazji chciałam Pani podziękować Pani JUSTYNO,ZA TO ŻE SĄ JESZCZE TACY LEKARZE,DZIĘKUJĘ! Dagmara Marszałkowska z Torunia

 • Piotr Kowalczyk

  Internista, lek.

  • bardzo dobry

   Każda wizyta to szczegółowe badanie dr szybko mnie wyprowadził z niedoczynnosci tarczycy w ciazy dzieki fachowej pomocy mam zdrowa córeczkę :) polecam

  • bardzo dobry

   Świetny specjalista, przy tym bardzo dokładny. Na każdej wizycie bada szczegółowo, mimo że jest to kontynuacja leczenia i zapewne inny lekarz wypisałby tylko receptę. Miły, kulturalny, kieruje na wszystkie niezbędne badania. Godny polecenia i zaufania!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu