Tutaj jesteś: 
Szpital Specjalistyczny Matopat - W Toruniu

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Tafelski

  Neurochirurg, dr n. med.

  • słaby

   Witam owszem pan doktor mnie zbadał i dał skierowanie na rezonans który kosztuje z kontrastem 600zł. ale nawet nie otrzymałam recepty na leki przeciw bólowe ,to nie tego oczekiwałam od specjalisty o zwolnieniu lekarskim nawet już nie wspomnę że trzeba by było się zapytać pacjenta jak potrzebuje bo ja pracuję fizycznie a nie jak pan doktor na krześle chociaż wiem że siedzenie na krześle to nic dobrego nie polecam bo płaci się za wizytę 200zł i tak naprawę nic nie pomoże nawet brak recepty na leki przeciw bólowe to największy dla mnie błąd .

  • bardzo słaby

   Na wizytę musiałam dojechać 75km. Wizyta trwała 10min - koszt 200zł. Za tą cenę oczekiwałam od lekarza przeanalizowania wcześniejszych wyników badań, obejrzał tylko ostatnią płytę z rezonansu. Dostałam skierowanie na kolejny rezonans i rtg. Z tymi skierowaniami udałam się do Grudziądza, żeby się zarejestrować - kolejne 50 km w jedną stronę, a tam Pani w okienku poinformowała mnie, że muszę zapłacić za badania. Wydaje mi się, że lekarz powinien poinformować mnie, że będę musiała zapłacić za te badania lub informacja powinna być w samej przychodni, że ORTUS MED nie ma umowy z NFZ i wszelkie zlecone badania przez lekarzy należy wykonać na własny koszt. Nie stać mnie na takie leczenie. Wcześniej jak byłam prywatnie u lekarza to jak już zapłaciłam za wizytę to choć badania mogłam wykonać na koszt NFZ. Uniemożliwia to dalsze moje leczenie. 17 lat cierpię na kręgosłup, pozostaje się z tym pogodzić w tym chorym kraju, w którym rządzi pieniądz.

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu

 • Piotr Kowalczyk

  Internista, lek.

  • bardzo dobry

   Każda wizyta to szczegółowe badanie dr szybko mnie wyprowadził z niedoczynnosci tarczycy w ciazy dzieki fachowej pomocy mam zdrowa córeczkę :) polecam

  • bardzo dobry

   Świetny specjalista, przy tym bardzo dokładny. Na każdej wizycie bada szczegółowo, mimo że jest to kontynuacja leczenia i zapewne inny lekarz wypisałby tylko receptę. Miły, kulturalny, kieruje na wszystkie niezbędne badania. Godny polecenia i zaufania!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Magdalena Talkowska

  Gastrolog, Pediatra,

  • bardzo dobry

   Pani doktor to wspaniały fachowiec w swojej dziedzinie. Posiada ogromną wiedzę, którą przekazuje w przystępny sposób pacjentowi. Jest kompetentna, miła i życzliwa. Pani doktor postawiła u mnie trafna diagnozę, wytłumaczyła na czym polega moja choroba i co mam robić aby zmniejszać dolegliwości. Szczerze polecam

  • bardzo dobry

   Cudowna Pani doktor, lekarz z powołania, fantastyczne podejście do dzieci. Chodzę po lekarzach z dzieckiem od 2 lat i Pani doktor jest pierwsza która mnie wysłuchała, dziecko dokładnie zbadała i postawiła diagnozę. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu

 • Michał Szymański

  Seksuolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Rewelacyjny lekarz. Prowadził moją ciążę, która była obarczona ryzykiem komplikacji, wszystko skończyło się bardzo dobrze - urodziłam zdrową córeczkę. Bardzo delikatny, taktowny, dokładny, wszystko wyjaśni, nie spieszy się podczas wykonywania badania, dzięki czemu jest w stanie zauważyć ewentualne nieprawidłowości. Polecam każdej kobiecie.

  • dobry

   Skorzystałam z porady seksuologicznej- bardzo delikatny, bardzo miły, spokojny doktor, aczkolwiek jeśli problem nie leży w sferze fizycznej, tylko psychicznej, to bez pomocy psychologa, bądź psychiatry się nie obędzie :/

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu

 • Małgorzata Walentowicz

  Ginekolog, Położna, Położnik, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Byłam u pani doktor na pierwszym w życiu badaniu. Wspaniała osoba - zadbała o to żebym się nie stresowała, odpowiadała na wszystkie pytania, sama dużo mówiła na temat moich dolegliwości. Poza standardową cytologią wykonała mi też USG oraz badanie piersi. Nauczyła mnie też jak sama mogę się badać, co jest istotne w każdym wieku. Pani doktor jest naprawdę osobą godną polecenia. Gdyby nie bardzo wysokie ceny w toruńskim matopacie, to chciałabym aby była moim lekarzem na długie lata.

  • bardzo dobry

   Świetna specjalistka i cudowny człowiek! Miła, ciepła, uprzejma, a przy okazji znająca się na swojej pracy, z dobrym podejściem do pacjenta. Zawsze wszystko wytłumaczy i odpowie na wszystkie pytania. Poza tym chętna do pomocy, nawet jeśli nie jest to pomoc związana z problemami ginekologicznymi. Każdemu życzę takiego wspaniałego lekarza. :)

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu

 • Izabela Dziekońska - Marciniak

  Ginekolog, Położna, Położnik, lek.

  • bardzo dobry

   Jak jeszcze nie miałam 18 lat i byłam u Pani doktor w poradni ginekologicznej dla dzieci na Bielanach z powodu bardzo bolesnych i obfitych miesiączek, to Pani po zrobieniu mi USG stwierdziła, że to przez tyłozgięcie macicy i najlepsze wyjście branie tabletek antykoncepcyjnych. Jako, że byłam nieletnia musiała zapytać o zgodę rodziców a akurat był ze mną tata. Pani doktor zapytała się więc czy tata wie, że już nie jestem dziewicą i co ma mu powiedzieć. ;) Byłam mile zaskoczona dyskrecją Pani Doktor i tym, że wszystko dokładnie wytłumaczyła co i jak. ;)

  • bardzo dobry

   Z Panią doktor miałam kilkuminutowy kontakt podczas kilkugodzinnego porodu. Podczas kontroli, gdy położna sugerowała, że powinnam dalej próbować rodzić drogami natury (mimo 2h bezskutecznego parcia), Pani Doktor kategorycznie się sprzeciwiła i zdecydowała o natychmiastowym cesarskim cięciu - córka urodziła się zdrowa, z 10 punktami w skali apagar. Zawsze będę jej wdzięczna za tą decyzję.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu

 • Piotr Wojtynek

  Ginekolog, Położna, Położnik, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Doktor Wojtynek to najlepszy i najbardziej kompletny ginekolog u jakiego byłam. Polecam ! Warto od czasu do czasu zapłacić więcej za wizytę i badania, ale można być pewnym że zrobi to dobrze i dokładnie. ;) Super atmosfera ;)

  • bardzo dobry

   Najbardziej kompetentny ginekolog w Toruniu, bardzo taktowny, cierpliwy i bardzo delikatny podczas prowadzenia ciąży, jedyny ginekolog któremu wzbudził moje zaufanie. Ma ogromną wiedzę jeśli chodzi o leczenie niepłodności, mi udało się zajść w ciążę po 5 latach starań, gdzie inni lekarze postawili na mnie krzyżyk, warto walczyć.

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu

 • Piotr Pawłowski

  Ortopeda,

  • bardzo dobry

   *ZŁOTE RĘCE*tak krótko opisałabym cenionego Fachowca jakim jest dr Piotr Pawłowski.Dzięki Panu Doktorowi mogę sama dobrze chodzić .Znam wiele osób zadowolonych,które korzystają z porad tego Ortopedy-rzeczowego ,konkretnego,profesjonalnego .Polecam!

  • bardzo słaby

   Jestem po ciężkim wypadku, w wyniku którego straciłam jedną nogę a drugą mam zrekonstruowaną /brak stawu skokowego i achillesa/ i cudem uratowaną. Wybrałam doktora Pawłowskiego mając nadzieję, że otrzymam skierowanie na rehabilitację z wyznaczeniem konkretnych zabiegów oraz wniosek do NFZ w celu refundacji nasady protezowej. Trzeba ją wymienić z powodu chudnięcia kikuta i dużego luzu w protezie.Usłyszałam, że to mi się nie należy ale po długich przepychankach i dyskusjach co mówią przepisy oraz osoba wykonująca protezę/ pan doktor nazwał ja sklepikarzem/ jednak doktor sprawdził, że mi się należy ta konkretna refundacja co roku i wniosek wypisał. Co do rehabilitacji /mam I grupę inwalidzką i ciągle korzystam z rehabilitacji - niestety prywatnej - dzięki czemu w ogóle chodzę/ powiedział po pobieżnym obejrzeniu nogi i dokumentów szpitalnych, że tu się nic nie da zrobić i to on decyduje czy da mi skierowanie na rehabilitację. Ponieważ nie jest łatwo mnie zniechęcić i poprosiłam o to na piśmie powiedział, że on nie wie jakie zabiegi powinnam mieć i zdziwiony był, że nie na staw skokowy /a ja nie mam stawu skokowego/ .Kiedy zapytałam dlaczego inny lekarz w tym samym gabinecie przydzielił konkretne zabiegi mojemu mężowi po tym samym wypadu - więc się znał...dał mi skierowanie do lekarza rehabilitanta. Rezultat jest taki, że muszę odczekać pół roku by się tam dostać..Płacę na ubezpieczenie zdrowotne a korzystam ze wszystkiego prywatnie. Ten problem też Pan doktor obśmiał bo przecież muszę płacić podatek...Ja też zmarnowałam czas i skierowanie a wiem, że tylko dzięki rehabilitacji mogę ponownie chodzić. Byłam pasażerką Polskiego busa i w żaden sposób /chyba tylko w ten, że wsiadłam do tego pojazdu/ nie przyczyniłam się do wypadku/. Nie dość, że jestem tak pokiereszowana i ciągle walczę z bólem to jeszcze trafiam na lekarza, który dołuje psychicznie. Ostrzegam bo taki brak szacunku i ignorancja powinny Pana doktora dyskwalifikować do pracy z ludźmi. Specjalistą też jest chyba kiepskim skoro nie wiedział jakie zabiegi mogą usprawnić moją nogę. Póki co kazał mi- mało stabilnej obecnie -jeździć na rowerze. Ha, Ha..............

  Zobacz wszystkie opinie (51) o tym lekarzu

 • Janusz Stankiewicz

  Ginekolog,

  • bardzo dobry

   W zeszłym tygodniu miałam zabieg usunięcia trzonu macicy metodą laparoskopową, operował doktor Stankiewicz w szpitalu Matopat. Macica była duża, duży mięśniak 7 cm, ostatni moment na laparoskopię, w publicznym szpitalu lekarze nie chcieli mi jej zrobić. Zabieg się udał, wyszłam ze szpitala na trzeci dzień po zabiegu, 2 pierwsze doby po zabiegu bolał brzuch, ale dałam radę pójść do łazienki czy zrobić sobie herbatę, w czwartej dobie po zabiegu mogłam już normalnie chodzić bez bólu i wyprostowana. Dobrze się czuję. Zaufałam doktorowi, ponieważ wszystkie moje znajome leczyły się u niego lub prowadził ich ciążę i były zadowolone, nie zawiodłam się, uważam, że doktor jest najlepszym specjalistą w Toruniu od zabiegów ginekologicznych.

  • bardzo dobry

   Dr Stankiewicz jest moim lekarzem od 12 lat,otwarcie mogę powiedzieć,że uratował mi życie! Mam do Niego 100% zaufania! O bardzo wysokiej kulturze osobistej i wielkiej wiedzy! POLECAM!!! i DZIĘKUJĘ DOKTORZE!

  Zobacz wszystkie opinie (69) o tym lekarzu