Tutaj jesteś: 
Przychodnia Specjalistyczna Centrum Medyczne Józefów

Przychodnia Specjalistyczna Centrum Medyczne Józefów

Ginekologia, Położnictwo, Homeopatia, Rehabilitacja medyczna, Ortopedia, Pediatria, Onkologia, Medycyna rodzinna, Fizjoterapia więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bogumił Leszczyński

  Ortopeda,

  • bardzo dobry

   Rzeczowy, konkretny lekarz, z bardzo dużą wiedza i doświadczeniem, jako jedyny stwierdził i poprawnie zdiagnozował moją chorobę stawu, tylko dzieki niemu mam sprawna rekę pozdrawiam i polecam tego specjalistę

  • bardzo dobry

   Dr B. Leszczyński prowadził mnie w trakcie złamania ręki w 2009 r. (w szpitalu i w ramach prywatnych konsultacji) Sympatyczny, cierpliwy, bardzo profesojalny lekarz. Polecam Pana Dokotra. Olga Dębińska-Morzy, Warszawa (l. 25)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Katarzyna Pinkas

  Ginekolog, Położna, Położnik,

  • bardzo słaby

   Nie polecam tego lekarza szczególnie przy zagrożonej ciąży jak w moim przypadku. Wizyta z USG kosztuje batatela 320 zł! Przed planowaną wizytą u dr Pinkas trafiłam do szpitala z krwawieniem. Po kilku dniach wyszłam z zaleceniem bezwzgędnego leżenia i przyjmowania leków. Na wizytę do ginekologa miałam zgłosić się za 2 tygodnie. Zadzwoniłam do pani doktor, a ona odparła, że może mnie przyjąć za 3 tygodnie, bo ona wyjeżdża. Zbagatelizowała zagrożoną ciążę i to, że kończyły mi się leki. Umówiłam się do innego lekarza, który był zdziwiony postawą pani ginekolog i przepisał leki. Niestety nie uchroniło mnie to przed stratą dziecka... Na pewno nigdy do niej nie wrócę i nikomu nie polecam!

  • bardzo dobry

   Jestem pacjentką pani doktor od wielu lat i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Wnikliwa, kompetentna, miła, empatyczna. Mam do pani doktor ogromne zaufanie i jak dotąd, nie zawiodłam się. Osoba nastawiona na pacjenta, a nie na kasę. Gabinet nowoczesny i wszystkie badania na miejscu, ogromny plus. Przyjmuje niestety tylko dwa razy w tygodniu, a więc ma wtedy wiele chętnych i czasem trzeba dłużej poczekac. Sądzę jednak, że warto. Przeczytałam wszystkie komentarze, oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania. Uważam jednak, że zanim skrzywdzi się kogoś złą opinią, warto dobrze się zastanowic.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu