Praktyka Lekarska Twój Lekarz B. Siuda, J. Szwajor, I. Nestorowicz, B. Obacz
Praktyka Lekarska Twój Lekarz B. Siuda, J. Szwajor, I. Nestorowicz, B. Obacz, Lubań - placówka medyczna

Kategoria:
interna ,
ginekologia ,
dermatologia ,
medycyna pracy ,
pediatria
więcej

Praktyka Lekarska Twój Lekarz B. Siuda, J. Szwajor, I. Nestorowicz, B. Obacz

Wczytuję...

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki:

 • Ginekolog, Położna, Położnik

  Zbigniew Jastrzębski

  • 3 października 2014

   Ocena: Bardzo słaby

   Stanowczo odradzam Tego lekarza, niejednokrotnie i celowo wprowadza pacjentów w błąd. W celu naciągnięcia na "dość" kosztowne badania. Usłyszałem od pana doktora ze widzi u mojej partnerki podejrzenie zespołu Downa naszego dziecka. Według niego kość nosowa dziecka była zbyt krótka 4 mm, adnotacja ze sprzętu pana doktora 5 mm. "Delikatnie" zalecał aminopuncje wartość 2,5 tyś. zł.... Po konsultacji u innego lekarza sytacja sie uspokoiła . To nie ludzkie straszyć tak pacjentów i narażać na niepotrzebny stres. Tylko i wyłącznie po to by wyciągnąć kase. BrAK Mi sŁOW !!!

  • 26 czerwca 2014

   Ocena: Słaby

   Bardzo uprzejmy, ma dobrze wyposażony gabinet, ale niestety - to tyle. Nie robiąc żadnych badań, stwierdził, że mam policystyczne jajniki, po czym namawiał na tabletki antykoncepcyjne. Tymi podobno policystycznymi jajnikami kazał się nie przejmować... Dopiero po wizycie u innego lekarza dowiedziałam się, co mi naprawdę dolega.

  Zobacz wszystkie opinie (53) o tym lekarzu

 • Lekarz Medycyny Pracy

  Barbara Stopkowicz-Mejer

  • 4 stycznia 2012

   Ocena: Neutralny

   Byłam badana przez dr Mejer /w ramach badań okresowych/ słuchawkami zawieszonymi we włosach a nie w uszach. Osłuchiwanie odbyło się błyskawicznie. Tylko nie wiem czy to była kpina ze mnie czy z płatnika /mój pracodawca/

  • 6 listopada 2009

   Ocena: Bardzo słaby

   Byłam u Pani doktor dwa razy. Za pierwszym razem potrzebowałam zaświadczenia na studia - badania ograniczyły się do opowieści Pani dr na temat czyjejśtam córki, która chodziła do tego samego liceum. Zaświadczenie było pokreślone, bo lekarka pomyliła nazwisko. Później byłam na okresowych "badaniach" do pracy - zaczęły się i skończyły na pytaniu czy nie mam grzybicy. Tamtym razem to Pani doktor źle adres wpisała.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Dermatolog

  Bożena Kawecka-Kowalik

  • 21 grudnia 2012

   Ocena: Bardzo słaby

   Z poważniejszymi problemami lepiej nie chodzić do tej Pani. Na twarz do długotrwałego stosowania przepisuje sterydy, po których dopadł mnie trądzik posterydowy i cudem uniknęłam uszkodzenia skóry.Lepiej omijać z daleka.

  • 10 kwietnia 2012

   Ocena: Bardzo słaby

   Pani doktor wszystkie przypadki ogląda zza biurka, jakby się bała podejść do pacjenta i nie używa rękawiczek.Szczerze odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

Lokalizacja