Tutaj jesteś: 
Polmed Radom

Polmed Radom

Ortopedia, Medycyna rodzinna, Chirurgia, Pediatria, Chirurgia plastyczna, Laryngologia, Endokrynologia, Psychiatria, Onkologia, Alergologia, Rehabilitacja medyczna, Położnictwo więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Michał Lewandowicz

  Chirurg, Onkolog, Chirurg Plastyczny, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Cudowny człowiek. Z powołaniem i sercem dla pacjenta. Kiedyś ktoś z podobnymi doświadczeniami powiedział - nie szukaj wybitnych nazwisk, szukaj lekarza o którym krążą najlepsze opinie. W ten sposób znalazłam doktora Lewandowicza. Bardzo polecam.

  • bardzo dobry

   Człowiek obdarzony naturalną charyzmą i wrodzoną pasją medyczną, dzięki której nieustannie rozwija swoje kwalifikacje przez co jest coraz lepszym a wręcz doskonałym chirurgiem. Pana doktora poznałam chwile przed planowanym zabiegiem. Bałam się, jednak nie trzeba było. Badanie i krótka, ale pełna ciepła rozmowa przed, sprawiła iż ze spokojem i zaufaniem udałam się na zabieg. Pan doktor z jubilerską precyzją wyciął złośliwego intruza. Dziś nie ma po nim znaku. Cieszę się, że trafiłam w złote rączki dr Lewandowicza (w ramach NFZ). Łódź jest dumna z tak zdolnego specjalisty zawsze godnego polecenia profesjonalisty. Dużo zdrówka życzy wdzięczna pacjentka. M.S.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu

 • Grzegorz Izbicki

  Chirurg, Ortopeda,

  • bardzo dobry

   Doktor bardzo miły i sympatyczny, kulturalny, fachowo podchodzi do problemu, konkretny w działaniu. POLECAM !

  • bardzo dobry

   Jestem właśnie po zabiegu artroskopii kolana.Uważam,że dr.Izbicki to człowiek,który zna się na tym,co robi!Wyjaśnia,nawet totalnie obrazkowo,na róznych modelach częsci układu chrzęstno-kostnego.Jest przy tym miły,ze sporym poczuciem humoru,ludzki i nieco zakręcony latawiec-wszystko robi w biegu :) Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu