Polmed Radom
Polmed Radom, Radom - placówka medyczna

Kategoria:
ortopedia,
medycyna rodzinna,
chirurgia,
pediatria,
chirurgia plastyczna,
endokrynologia,
psychiatria,
onkologia,
alergologia,
rehabilitacja medyczna,
położnictwo,
laryngologia
więcej

Polmed Radom

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Wczytuję...

Gabinety

 • Polmed Radom

  Radom, Domagalskiego 7

  Dane kontaktowe 48-365-...

Opinie o lekarzach z tej placówki:

 • Chirurg, Onkolog, Chirurg Plastyczny

  Michał Lewandowicz

  • 9 listopada 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Wspaniały lekarz, bardzo zaangażowany w sprawy pacjentów. Indywidualnie podchodzi w sprawy pacjentów. Posiada fachową wiedzę , szczegółowo objaśnia pacjentowi na czym będzie polegać badania i leczenie. Zna się na swojej pracy , polecam.

  • 1 października 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Człowiek - Lekarz, ale przy tym Lekarz, który jest Człowiekiem. Trafiłam do Pana Doktora jako - rzadki przypadek, ciężki do zdiagnozowania (wgłobienie jelita cienkiego w obręb kątnicy). Nastąpiła decyzja o operacji. Potem już dzięki ogromnej kompetencji, wiedzy i doświadczeniu Pana Doktora było tylko lepiej... Olbrzymie wsparcie psychiczne, cierpliwe wyjaśnienie diagnozy i ciepłe słowo otuchy. Oby każdy z Nas miał szansę trafić do takiego Profesjonalisty jak to miało miejsce w moim przypadku . Mając możliwość wyboru… dokonujmy go świadomie i przemyślanie - Ja jak najbardziej POLECAM.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu

 • Chirurg, Ortopeda

  Grzegorz Izbicki

  • 18 czerwca 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Doktor bardzo miły i sympatyczny, kulturalny, fachowo podchodzi do problemu, konkretny w działaniu. POLECAM !

  • 4 sierpnia 2011

   Ocena: bardzo dobry

   Jestem właśnie po zabiegu artroskopii kolana.Uważam,że dr.Izbicki to człowiek,który zna się na tym,co robi!Wyjaśnia,nawet totalnie obrazkowo,na róznych modelach częsci układu chrzęstno-kostnego.Jest przy tym miły,ze sporym poczuciem humoru,ludzki i nieco zakręcony latawiec-wszystko robi w biegu :) Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Pediatra, Endokrynolog

  Elżbieta Grabiec

  • 1 października 2014

   Ocena: bardzo słaby

   ... pomimo, że było pusto na korytarzu, nie chciała przyjąc mojego chorego dziecka wcześniej tylko kazała czekać 2 godziny.... nakrzyczała na mnie, że nie mam prawa wejść wcześniej, wysnuła jakieś oszczerstwa, poczułam sie okropnie, jeszcze nikt mnie tak nie potraktował jak ta pani która pracuje z dziećmi. Krzyczała na mnie przy moim dziecku, wyszłam z płaczem, a dziecko które było najważniejsze nie zostało zbadane.... porażka

  • 7 listopada 2011

   Ocena: bardzo słaby

   No niestety mam same niepimłe doświadczenia z tą Pania jak rónież z całą przychodnią na Michałowie. Odradzam!! A Pani doktor wiecznie ma minę bardzo zmęczona, jest nieprzyjemna i do tego traktuje wszystkich z wyższością. Nie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Pediatra, Alergolog

  Teresa Pawlik

  • 1 kwietnia 2011

   Ocena: neutralny

   a ja mam mieszane uczucia, z jednej strony sprawia wrażenie bardzo kompetentnej, jest miła i delikatna, dziecko się jej nie boi, robi to, co ma robić i nie przesadza z lekami i nadwrażliwością, z drugiej niezwykle zraziła mnie jedna rzecz - dość nachalne wciskanie każdej płatnej szczepionki dla dziecka, to chyba niemożliwe, żeby absolutnie każda szczepionka miała sens?

  • 21 listopada 2009

   Ocena: bardzo dobry

   Super lekarz , ma podejście do dzieci i przed postawieniem diagnozy bada zawsze bardzo dokładnie, chętnie odpowiada na zadane pytanie polecam. Szkoda tylko , że nie przyjmuje prywatnie bo w przychodni pracuje na zmiany .

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Chirurg, Ortopeda

  Hubert Kazubiński

  • 12 grudnia 2013

   Ocena: bardzo dobry

   Jest lekarzem kompetentnym..! rzeczowo informuje a na dodatek bardzo sympatyczny i pozytywny...!!!!!

  • 15 marca 2012

   Ocena: bardzo dobry

   Profesjonalne podejście, duża wiedza i co najważniejsze dokładnie wytłumaczony problem.

 • Lekarz Rodzinny

  Izbela Mocarska

  • 9 kwietnia 2012

   Ocena: słaby

   nie zgadzam się. Pani doktor mocno zmanierowana. Nie ma możliwości wejśc do gabinetu o czasie, a w przypadku kiedy widzi młoda osobę całkowicie ją zlewa. Tak właśnie zostałam zlana, wypuszczono mnie bez badań. Zmieniłam lekarza, dostałam skierowanie na badania i do tej pory przyjmuje leki i będe przyjmować je juz zawsze. Jeśli o mnie chodzi Pani Mocarska nie jest dobrym lekarzem.

 • Położna, Położnik

  Elżbieta Jakubowska-Woźniak

  • 8 maja 2012

   Ocena: dobry

   Sympatyczna, rzeczowa. Bardzo doświadczona. Godna polecenia ginekolog.

 • Ortopeda

  Rafał Robert Niemiec

  • 18 lipca 2013

   Ocena: bardzo dobry

   Wspaniały lekarz. Polecam. Dzięki niemu jestem już po operacji kręgosłupa. Inni lekarze zwlekali ze skierowaniem mnie na rezonans, dawali mi ciągle leki przeciwbólowe a pan doktor Niemiec skierował mnie od razu na badanie i okazało się , że jest przepuklina w lędźwiowym i trzeba szybko operować. Jestem już rok po operacji i zawsze chodzę na kontrole do "mojego" ortopedy. Jest nie tylko wspaniałym specjalistą ale też cudownym człowiekiem, który potrafi uszanować pacjenta, wysłuchać go cierpliwie i właściwie ocenić.

 • Ortopeda

  Marek Andrzej Kwaczyński

  • 17 lutego 2014

   Ocena: bardzo słaby

   Na wstępie zaznaczam, że nie oceniam kwalifikacji medycznych Pana doktora Marka Kwaczyńskiego, bo nie miałam możliwości ich poznania ... Oceniam natomiast Jego etykę lekarską i kulturę osobistą, która moim zdaniem pozostawia bardzo wiele do życzenia ...Podczas zaplanowanej wizyty w poradni ortopedycznej wszystko było OK. do momentu, kiedy należało zrealizować wypisaną przez ww. lekarza receptę i wykonania zastrzyku w okolicę kolana (taki zabieg wykonuje osobiście lekarz). Nieświadoma byłam niestety późniejszej reakcji lekarza, która nastąpiła wkrótce po realizacji recepty w aptece. Pragnę zaznaczyć, że z powodu braku tego konkretnego leku leku kierownik apteki zaproponowała zamiennik (lekarz nie zaznaczył na recepcie, że nie wolno zastosować zamiennika), który doręczyłam lekarzowi. Na jego widok lekarz się zdenerwował, odmówił dalszego leczenia, w taki sposób, że poczułam się poniżona..Ta sytuacja miała miejsce na korytarzu pełnym pacjentów, więc nic dziwnego, że sposób potraktowania mnie przez lekarza wzbudził zainteresowanie.... W konsekwencji zostałam z bolącym stawem, lekami o wartości 600 złotych i goryczą poniżenia doznaną od lekarza. Wielka szkoda, że w przypadku opisanego lekarza, liczba liter przed nazwiskiem niestety nie idzie w parze z KULTURĄ ...

 • Chirurg, Chirurg Plastyczny

  Edward Lewandowicz

  • 9 kwietnia 2014

   Ocena: dobry

   Robiłam plastykę powiek, mam inną twarz,rewelacja!!!!! Panie doktorze DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!! Pozdrawiam!!!!!!!!

Lokalizacja