Tutaj jesteś: 
Placówki
Stomatologia
Stomatologia Poznań
Orto-Aidi Poradnia Stomatologiczna

Orto-Aidi Poradnia Stomatologiczna

Stomatologia, Ortodoncja

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Nedal Aidi

  Stomatolog, Ortodonta,

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz. Ustalony termin noszenia aparatu: 2 lata, nosiłem: 1.5 roku. Zęby pięknie skorygowanie, często słyszę pytanie u kogo prostowałem zęby ponieważ jest to robota idealna. Doktor bardzo miły, ciągle żartuje i wykonuje swoją pracę bardzo profesjonalnie. POLECAM!

  • bardzo dobry

   Po wielu latach wizyt u różnych ortodontów (8 lat leczenia aparatami ruchomymi i 4 podejścia do założenia aparatau stałego) w końcu miałam szczęście trafić na dr Nedala. Miałam do czynienia z różnymi ortodontami, wielu było z polecenia, ale żaden nie dorównuje nawet w najmniejszym stopniu doktorowi Aidi. To perfekcjonista w każdym calu. Jako JEDYNY zauważył że nieprawidłowo łykam i muszę ćwiczyć łykanie. Jako JEDYNY nie kazał mi wyrywać 8 (!) zębów (dziwił się że inni kazali mi to zrobić), a udało mu się pięknie wyprostować moje zęby w 2 lata i 1 miesiąc (inni mówili o minimum 3 latach). Jestem pół roku po zdjęciu aparatu, efekt jest stabilny, nic się nie dzieje i jestem naprawdę zadowolona. Miejsce (zresztą świetnie wyposażona klinika) i dr Nedal uchodzą za drogie, natomiast ostatnio porównałam koszty jakie wydałam na całe leczenie z kosztami koleżanki, która poszła do taniego ortodonty i u mnie wyszło taniej (mimo iż miałam aparat krystaliczny, a ona zwykły), dodatkowo koleżanka nosi aparat już ponad 4 rok na dolnych zębach, na górnych zdjęła rok temu i wszystko się u niej "rozjeżdża", nie dość że kosztuje ją to wiele łez i stresu, nie ma efektu, to jeszcze wszystko wyszło drożej, no i nadal sprawa nie jest skończona (w przyszłym miesiącu idzie na konsultację "ratunkową" do doktora Nedala) Polecam iść chociażby na konsultację do dr Nedala, ja od razu zdecydowałam się na założenie u niego aparatu. Dodam tylko, że doktor Nedal ma specyficzne poczucie humoru :), które na początku może trochę razić, ale po jakimś czasie można go naprawdę bardzo polubić. Polecam całym sercem leczenie u niego!

 • Adrian Fijas

  Stomatolog, lek. dent.

  • bardzo dobry

   Takiego lekarza jeszcze nie spotkałam Przede wszystkim profesjonalista, pełen empatii i zrozumienia. Mój ząb był "bardzo trudnym" przypadkiem, do którego leczenia podchodziłam już po raz drugi, gdzie pierwszy stomatolog odmówił pomocy. Doktor doskonale sobie z nim poradził i uratował go, za co jestem mu niezmiernie wdzięczna. Doktor potrafi zrobić bezboleśnie znieczulenie, co jest ogromną sztuką. Wizyta w jego gabinecie to czysta przyjemność, za każdym razem wychodzę z gabinetu z uśmiechem:)) bo wizyty u Dr. Adriana są rewelacyjne:)

  • bardzo dobry

   Najlepszy specjalista w Poznaniu, albo nawet w Polsce! Indywidualne i maksymalnie profesjonalne podejście do każdego problemu. Niesamowity fachowiec. Leczy się u niego niemal cała moja rodzina, każdy jest bardzo zadowolony i pozytywnie zaskoczony jakością usług i świetnym efektem jego pracy. Do tego bardzo delikatny, miły, uprzejmy, zawsze z uśmiechem. Już teraz nie wyobrażam sobie wizyty u innego stomatologa!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu