Orto-Aidi Poradnia Stomatologiczna
Orto-Aidi Poradnia Stomatologiczna, Poznań - placówka medyczna

Kategoria:
stomatologia,
ortodoncja

Orto-Aidi Poradnia Stomatologiczna

Wczytuję...

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki:

 • Stomatolog

  Adrian Fijas

  • 20 czerwca 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Barbara F. Bardzo profesjonalny lekarz.Zakładałam u niego korony.Muszę powiedzieć,że byłam pełna obaw, jednak już po pierwszej wizycie wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Efekt wyszedł znakomity.Szkoda, że nie można załączyć zdjęć, bo teraz mój uśmiech wygląda obłędnie.Z tego miejsca chciałabym podziękować za tak znakomity uśmiech:)) Godny polecenia lekarz!

  • 15 stycznia 2013

   Ocena: Bardzo dobry

   Dzieki panu Adrianowi mam teraz piekne, proste zęby, naklonil mnie na leczenie, choc po kilku nieudanych probach nie chcialam sie poddac kolejnemu...ale upor, wiedza i podejscie lekarza, dobrego lekarza potrafia wplynac na pacjenta..zatem dziekuje, Mirona

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Stomatolog, Ortodonta

  Nedal Aidi

  • 6 czerwca 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz. Ustalony termin noszenia aparatu: 2 lata, nosiłem: 1.5 roku. Zęby pięknie skorygowanie, często słyszę pytanie u kogo prostowałem zęby ponieważ jest to robota idealna. Doktor bardzo miły, ciągle żartuje i wykonuje swoją pracę bardzo profesjonalnie. POLECAM!

  • 26 czerwca 2013

   Ocena: Bardzo dobry

   Po wielu latach wizyt u różnych ortodontów (8 lat leczenia aparatami ruchomymi i 4 podejścia do założenia aparatau stałego) w końcu miałam szczęście trafić na dr Nedala. Miałam do czynienia z różnymi ortodontami, wielu było z polecenia, ale żaden nie dorównuje nawet w najmniejszym stopniu doktorowi Aidi. To perfekcjonista w każdym calu. Jako JEDYNY zauważył że nieprawidłowo łykam i muszę ćwiczyć łykanie. Jako JEDYNY nie kazał mi wyrywać 8 (!) zębów (dziwił się że inni kazali mi to zrobić), a udało mu się pięknie wyprostować moje zęby w 2 lata i 1 miesiąc (inni mówili o minimum 3 latach). Jestem pół roku po zdjęciu aparatu, efekt jest stabilny, nic się nie dzieje i jestem naprawdę zadowolona. Miejsce (zresztą świetnie wyposażona klinika) i dr Nedal uchodzą za drogie, natomiast ostatnio porównałam koszty jakie wydałam na całe leczenie z kosztami koleżanki, która poszła do taniego ortodonty i u mnie wyszło taniej (mimo iż miałam aparat krystaliczny, a ona zwykły), dodatkowo koleżanka nosi aparat już ponad 4 rok na dolnych zębach, na górnych zdjęła rok temu i wszystko się u niej "rozjeżdża", nie dość że kosztuje ją to wiele łez i stresu, nie ma efektu, to jeszcze wszystko wyszło drożej, no i nadal sprawa nie jest skończona (w przyszłym miesiącu idzie na konsultację "ratunkową" do doktora Nedala) Polecam iść chociażby na konsultację do dr Nedala, ja od razu zdecydowałam się na założenie u niego aparatu. Dodam tylko, że doktor Nedal ma specyficzne poczucie humoru :), które na początku może trochę razić, ale po jakimś czasie można go naprawdę bardzo polubić. Polecam całym sercem leczenie u niego!

Lokalizacja