Tutaj jesteś: 
Placówki
Interna
Interna Łódź
Medycyna Grabieniec

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Pakuła

  Internista, lek.

  • bardzo dobry

   Świetny lekarz, kilkadziesiąt osób chodzi wciąż po tym świecie, tylko dlatego że Pani Doktor nie pozwoliła im wyjść z poradni do domu... tylko wezwała od razu karetkę do szpitala. Gdzie przewidywania zagrażającej życiu diagnozy potwierdziły się, ale skuteczne leczenie dało efekty. W czasie wizyty profesjonalizm w każdym calu - i motto salus aegroti suprema lex - zdrowie pacjenta najwyższym prawem

  • bardzo słaby

   oho!!! opinia dla poprawy samopoczucia i wizażu pani doktor . he he ta na pewno już uwierzyłem w cudowną przemianę

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Oktawian Walenda

  Internista,

  • bardzo dobry

   Zupełnie nie zgadzam się z opinią poniżej. Wielokrotnie nie udało mi się do Doktora wyciągnąć karty i zawsze, gdy tego potrzebowałam zostałam przyjęta. Na wpełni profesjonalną poradę zawsze można liczyć. Pozdrawiam serdecznie.

  • bardzo słaby

   Nie chce poświęcić ani chwili pacjentowi, który nie był zapisany, pomimo że w poczekalni nie ma do niego ani jednej osoby!!!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Joanna Piskorska

  Internista, Nefrolog, lek.

  • bardzo dobry

   Pamiętam ją z pobytu na oddziale nefrologii, niestety nie była moim lekarzem prowadzącym. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ordynator podczas obchodu chciał mnie już wypisać do domu twierdząc że nic specjalnego mi nie dolega, a Pani doktor jako jedyna spośród kilku lekarzy obecnych na obchodzie(mój lekarz prowadzący również był wtedy obecny), sprzeciwiła sie temu twierdząc że wymagam pogłebionej diagnostyki i biopsji. Co prawda odstąpiono od biopsji ale przynajmniej mniej więcej wiem jak się przedstawia sprawa mojej choroby i jestem pod opieką poradni nefrologicznej. A tak pewnie był wyszła ze szpitala z niczym.

  • bardzo dobry

   Miałem do czynienia z Panią Doktor ponieważ parę razy była moim lekarzem prowadzącym. Pani Doktor jest dobrym lekarzem. Jako lekarz zawsze miała czas porozmawiać z pacjentem wiele rzeczy wytłumaczyć i rozwiać wiele wątpliwości. Nie była obojętna na prośby pacjentów. Jak na lekarza była bardzo uczuciowa. Obserwując ją miałem wrażenie że gdy by mogła to by powiedziała znacznie więcej, ale musiała się liczyć z innymi lekarzami bo to mogło by zaważyć na jej karierze. Gdy pacjent odmawiał zrobienia sobie jakiegoś badania lub zabiegu ( a nie wykonanie takiej czynności mogło zaważyć negatywnie na jego zdrowiu ) Pani Doktor bardzo się denerwowała nie mal płakała. Tak było gdy pacjent odmówił wykonania pierwszej koniecznej dializy bo się bał że maszyna dializacyjna wypompuje mu krew i zanim ją wtłoczy po oczyszczeniu to on umrze. Pani doktor musiała wtedy wzywać rodzinę pacjenta i wspólnie z nią i innymi pacjentami udało się przekonać tego pacjenta i zgodził się na zabieg. Z mojego pobytu w szpitalu bardzo mile Ją wspominam. To ona jedna nie mówiła mi o tym bym się przygotowywał do dializ. Pocieszała mnie że na to mam jeszcze czas. Ze z takimi wynikami nie zostanę na nie skierowany - tak jak by chciała powiedzieć mi o możliwości przeszczepu ale nie mogła. To ona znacznie wcześniej przyjmując mnie w przychodni nefrologicznej była bardo rozczarowana że inni lekarze nefrolodzy lecząc mnie w tej przychodni nie dali mi nigdy skierowania na USG nerek a powinni to robić co jakiś czas i zaraz to zrobiła. Przy następnej wizycie już przyjmował inny lekarz. To są moje odczucia a opinię pozostawiam innym.

 • Joanna Stachurska-Tomaszewska

  Internista,

  • bardzo dobry

   U Pani doktor byłam raz przypadkiem. Mile się zaskoczyłam. wysłuchała o moich dolegliwościach, dopytywała, zadawała szczegółowe pytania. Zbadała mój brzuch opowiedziała co mi dolega, wyjaśniła dlaczego tak się dzieje, nawet ręką odwzorowywała układ narządów wewnętrznych żebym lepiej mogła zrozumieć to co mi dolega i przyczynę. To był pierwszy lekarz internista od wielu wielu lat, którego nie musiałam "ciągnąc za język". Bardzo polecam:)

 • Kamilla Tymińska

  Pulmonolog, Internista, dr n. med.

  • neutralny

   wspaniala pani doktor ,ktora ma czas zeby pacjentowi pomoc iciesze sie ze nareszcie trafilam na lekarza , ktorego obchodzi los zwyklego czlowieka

  • bardzo dobry

   Bardzo dobra lekarka, zyczliwa, usmiechnieta. Duza wiedza i fachowosc. Polecam wszystkim !

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Anna Markiewicz-Piotrowska

  Pulmonolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   OGROMNY FACHOWIEC W PULMONOLOGII I NIE TYLKO,LEKARZ Z POWOŁANIA I DO TEGO CUDOWNY CZŁOWIEK O OGROMNYM SERDUSZKU!!!POLECAM

  • bardzo dobry

   Kilka lat temu trafiłem do gabinetu Pani Anna Markiewicz-Piotrowska przez przypadek.Po prostu lekarz u której się leczyłem była chora.Nie ujmując nikomu to jednak od tej pory zabiegam o wizyty już tylko u tej pulmonolog. Anna Markiewicz-Piotrowska posiada doskonałą znajomość swojego fachu,jest też świetnym diagnostykiem i posiada dar komunikowania się ze swoimi pacjentami.

 • Anna Urbańczyk

  Psychiatra,

  • neutralny

   Mam mieszane odczucia. Moja wizyta u pani doktor trwała w porywach 15 minut i wyszłam z niej mocno zdezorientowana. Na samym wstępie przeprowadzony został wywiad, całkiem dokładny - i to moim zdaniem plus. Później zostałam zapytana z jakim problemem przychodzę i już na wstępie podkreśliłam, że przyszłam po skierowanie do psychologa w związku ze swoimi problemami. Pani doktor od razu po rozmowie zaproponowała mi jakieś lekkie leki, ale od razu powiedziałam, że nie będę ich brać, bo nie czuje by było to konieczne. Skierowanie dostałam. Problem polega na tym, że gdyby nie to, że mam to skierowanie, to nie wiedziałabym w ogóle co mi dolega, ponieważ żadna diagnoza nie została mi postawiona. Żadnej rozmowy ani komentarza na temat tego co powiedziałam, tylko leki + skierowanie i tyle. Na skierowaniu widnieje jeszcze zapis, że uzasadnieniem wystawienia go jest "terapia na prośbę pacjentki". Czyli wynika z tego, że sama sobie wymyśliłam problem, a mimo wszystko miałam w związku z tym dostawać tabletki na szczęście? Wystawiam ocenę neutralną, gdyż może przy dłuższej wizycie zmieniłabym zdanie.

  • bardzo dobry

   Wiem że to wspaniały człowiek-lekarz miałam przyjemność pracowac z Panią dr.zawsze pogodna nawet jak zmeczona zainteresowana pacjentem...pamiętała jednostki chorobowe i wiazała bez wertowania historii z pacjentem...dobry specjalista..słucha ludzi....BRAWO!!!!!! Tak trzymac!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu

 • Ryszard Urbański

  Internista,

 • Renata Obrębska

  Laryngolog,

 • Elżbieta Leńska

  Pulmonolog,

  • bardzo dobry

   Dla mnie jest to prawdziwy lekarz z powołania.Zawsze ma dla pacjenta uśmiech,dobre słowo i rzeczowe informacje medyczne.Nigdy nie odmawia pomocy,jest bardzo cierpliwa,ciepła i życzliwa dla ludzi.Już sama rozmowa z Panią Doktor sprawia,że człowiek poczuje się lepiej.Z wizyty wychodzi się nie tylko z receptami ale też z dużą dozą optymizmu i wiarą w szybkie polepszenie samopoczucia.Bardzo gorąco polecam-pacjentka A.A.

  • bardzo dobry

   Polecam P.doktor. Życzliwa pacjetom,zawsze uśmiechnięta.Doradzi również w innych sprawach, nie tylko w swojej specjalności.Wytłumaczy dokładnie jak postępować w swojej chorobie,nie spieszy się-aby tylko przyjąć pacj.W nagłej sytuacji przyjmie nawet bez zapisu.A to wszystko świadczy ,że większość pacj,przeniosła się za Nią jak zmieniła pracę -dla zainteresowanych przyjmuje obecnie państwowo w NZOZ Grabieniec i w prywatnym gabinecie na ul.Snycerska3. GORĄCO POLECAM.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu