Tutaj jesteś: 
Placówki
Ginekologia
Ginekologia Oświęcim
Gremed Ewa Gut, Grzegorz Gut

Gremed Ewa Gut, Grzegorz Gut

Ginekologia, Stomatologia

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

 • Gremed Ewa Gut, Grzegorz Gut

  Zaborska 48 A

  32-600, Oświęcim, małopolskie

  Dane kontaktowe +48 33 ...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrzej Korfanty

  Ginekolog,

  • słaby

   Lekarz wszystkowiedzący, w jego mniemaniu, nie słucha pacjentki, sprawia wrazenie jakby mu przeszkadzała, a przecież wyzyta kosztuje jak w dużym miescie wizyta u profesora. Ogólnie złe wrażenie, niesympatyczny, chyba nie ma wyczucia w położnictwie, byłam dwukrotnie ale sie rozczarowałam, wizyty pobieżne, chaotyczne, za wszystko płaci sie osobno, w zasadzie nigdy nie jest sie pewnym ile się zapłaci. Pan doktor nie ma zdolności słuchania, nie czuje sie tej empatii, jak np. u Dr. Bieli

  • bardzo słaby

   Nie polecam tego lekarza! Byłam u Pana Andrzeja na wizycie, ponieważ miałam pewne dolegliwości. Mianowicie była to miesiączka która zaczęła mi się tydzień po poprzedniej. Pan doktor stwierdził, że było to plamienie na wskutek owulacji. Po wykonaniu usg stwierdził, że wszystko jest w porządku. Kilka dni później miałam wizytę u urologa, który wykrył mi 5cio centymetrowego torbiela na jajniku! Czego Pan Korfanty nie zauważył! co jest niemożliwe bo torbiele nie pojawiają się z dnia na dzień. Gdyby nie urolog do dziś żyłabym z niewiedzą o torbielach. Co lepsze na następny dzień umówiłam się do ginekologa w Katowicach, który po wykonaniu usg wykrył torbiele nawet na dwóch jajnikach! Obecnie biorę lekarstwa, ale bez laparoskopii się nie obejdzie.. ehh nie wiem jak można było tego nie zauważyć, zwłaszcza że Pan doktor tak długo się im przyglądał.. Przykro mi to mówić, ale była to moja pierwsza i ostatnia wizyta u niego..

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Grzegorz Gut

  Ginekolog,

  • bardzo dobry

   Chodziłam do doktora na fundusz na Zasolu z ciążą. Dr Gut podczas wizyt poświęcał tyle czasu, ile pacjent potrzebował; szczegółowo odpowiadał na pytania, zlecał potrzebne badania - odpowiednio dobierał leczenie. Ponieważ to moja pierwsza ciąża - pełna obaw - zapewniał, że wszystko będzie dobrze, był cierpliwy i życzliwy. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. L4 wystawia tylko w razie problemów z ciążą i złego samopoczucia; jeśli wszystko jest w porządku zaleca ruch i pracę. Ze wzgl na "słaby" sprzęt w przychodni - informuje o swoim gabinecie prywatnym, gdzie można dokładnie obejrzeć dzidziusia. Byłam w 12-tym tygodniu za cenę 100,00zł. - sprzęt rzeczywiście wysokiej jakości.

  • bardzo dobry

   Lekarza poznałam w zeszłym roku przyjmuję na nfz w ośrodku na zasolu, pierwsze wrażenie niezbyt dobre wkurzał mnie:) ale postanowiłam mu w tym roku dać szansę żeby prowadził moją ciążę puki co jestem bardzo zadowolona, poświęca pacjentce dużo czasu rozwieje wątpliwości i przekażę cenne informacje,jeżeli chcę się zrobić usg prywatnie absolutnie nie przekonuje że tylko u niego daje wybór mimo wszystko skusiłam się na usg w jego prywatnym gabinecie miała okazję zobaczyć dzidzię (takiej okazji nie miałam w pierwszej ciąży wogóle:() powiem tak jestem narazie bardzo zadowolona lekarz rzetelny:)) mam nadzieję że, tak już zostanie:)

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu