Tutaj jesteś: 
Centrum Medyczne Dynasplint

Centrum Medyczne Dynasplint

Chirurgia, Medycyna sportowa, Ortopedia

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Hess

  Chirurg, Lekarz Sportowy,

  • bardzo dobry

   Profesjonalne podejście do wystawienia zdolności do uprawiania sportu dla mojego dziecka. Badania dodatkowe+dokładne zbadanie i możliwość rozmowy na nurtujące pytania. A byłem wymagającym rodzicem bo też jestem lekarzem. Bezproblemowe umówienie się na wizytę też było istotne.

  • bardzo dobry

   Najlepszy ortopeda u jakiego byłam. Miałam rozwalone kolano i przesunięty kręgosłup na lewą stronę i bardzo szybko mi pomógł. Dodatkowo bardzo kontaktowy, fajnie się z nim rozmawia i nie traktuję pacjenta hurtowo.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu

 • Maciej Nowak

  Ortopeda, lek.

  • bardzo słaby

   Nie jestem skora do negatywnych opinii ale w moim przypadku jest to konieczność. Trafiłam do Pana doktora z urazem kolana, które on zdiagnozował w badaniu manualnym jako naderwanie wiązadła pobocznego podejrzewając również łękotkę.Wstawił mi nogę na sztywno w ortezę i to było dobicie mojej nogi. Kolejna wizyta za tydzień i znów badanie manualne i nawet nie wspomniał o usg. Na kolejną wizytę kazał przyjść za 10 dni ale już do niego nie trafiłam bo w międzyczasie zrobiłam usg w Rehasporcie na swoją rękę, gdzie okazało się ze mam już bardzo głębokie zrosty i zwapnienie tego naderwanego wiązadła. Teraz bardzo cierpię, chodzę na rehabilitację, na siłę mam rozrywane zrosty bo w przeciwnym razie czeka mnie zabieg (kat zgięcia bogi tylko 65) która mogła by być dużo wcześniej rozpoczęta i na pewno nie w takim stopniu bolesna gdybym nie miała usztywnionej nogi na ponad 3 tygodnie. Przestrzegam, abyście prosili na wizycie o zrobienie usg, które tylko potwierdzi diagnozę lekarza.

  • bardzo dobry

   Polecam wszystkim z problemami ortopedycznymi! Wybitny specjalista w zakresie medycyny sportowej :) Od dziecka leczyłem u doktora płaskostopię i problemy z kolanami. 10 lat poźniej mogę powiedzieć, że wszystko "działa" jak trzeba.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu