Tutaj jesteś: 
Centrum Medyczne Dynasplint

Centrum Medyczne Dynasplint

Ortopedia

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Hess

  Ortopeda,

  • bardzo dobry

   Najlepszy ortopeda u jakiego byłam. Miałam rozwalone kolano i przesunięty kręgosłup na lewą stronę i bardzo szybko mi pomógł. Dodatkowo bardzo kontaktowy, fajnie się z nim rozmawia i nie traktuję pacjenta hurtowo.

  • bardzo dobry

   Może nie mogę się wypowiedzieć na temat leczenia,ponieważ mój kontakt z Panem Maciejem był krótki ale dziękuje za wysłuchanie i poradę. Dobry lekarz to taki który nie traktuje z góry i przekreśla pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu

 • Maciej Nowak

  Ortopeda, lek.

  • bardzo dobry

   Czytam te komentarze i wydaje mi się ze ludzie zapominaja jakie są realia w Polsce jeśli chodzi o medyczne . Ja zapłaciłam za pierwszą wizytę 100zł tak jak wszędzie. Kolejny krok to było wypisanie zabiegów zastrzyków oraz wkładek. Problem z kolanem mam od4lat i dopiero u tego lekarza zaczynam mieć nadzieję że będzie lepiej. Jestem bardzo zadowolona nigdy nie spotkałam tak kompetentnego lekarza. To że rozmawia uśmiecha się to dobrze chociaż nie wprowadza drentwej atmosfery. Ja wszystkim serdecznie polecam tego specjalistę. Ale nie jest on tani ponieważ to dobry lekarz który zajmuje się siatkarzami i piłkarzami wiec musi mieć wiedzę ;-)

  • dobry

   bylem dzis u dr Macieja, postawil diagnoze, rozpoczol leczenie, bede na bieżąco opisywal progres, zobaczymy dodam ze trafilem do dra Nowak a z polecenia jako człowiek mily, rzeczowy - OCENE JAKO SPECJALISTY WTSTAWIE POST FACTUM

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu