Tutaj jesteś: 
Placówki
Medycyna Sportowa
Medycyna Sportowa Poznań
Centrum Medyczne Dynasplint

Centrum Medyczne Dynasplint

Medycyna sportowa, Chirurgia

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Hess

  Chirurg, Lekarz Sportowy,

  • bardzo dobry

   Profesjonalne podejście do wystawienia zdolności do uprawiania sportu dla mojego dziecka. Badania dodatkowe+dokładne zbadanie i możliwość rozmowy na nurtujące pytania. A byłem wymagającym rodzicem bo też jestem lekarzem. Bezproblemowe umówienie się na wizytę też było istotne.

  • bardzo dobry

   Najlepszy ortopeda u jakiego byłam. Miałam rozwalone kolano i przesunięty kręgosłup na lewą stronę i bardzo szybko mi pomógł. Dodatkowo bardzo kontaktowy, fajnie się z nim rozmawia i nie traktuję pacjenta hurtowo.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu

 • Maciej Nowak

  Lekarz Sportowy, lek.

  • bardzo dobry

   Dr Nowak to lekarz z powołania i pacjenci są dla niego najwaźniejsi- to tak zwany pracocholik, uwielbiający swoją pracę. Chociaż pracuje do 17.30 to często gdy nie było już miejsca w ciągu dnia to przyjmował mnie po godzinach swojej pracy. Co do cen to 100 zł to całkowicie normalna cena za wizytę,co do wkładek - są one transportowane z Nowej Zelandii więc nie myśle, że są one super tanie nawet w hurcie. Doktor pracuje w Dynasplint- ma tam świetną ekipę fizjoterapeutów (niedosyć, że kompetentni to zawsze uśmiechnięci i chętni do pomocy) i przemiłe dziewczyny w recepcji:) Serdecznie polecam !!!

  • słaby

   Jestem bardzo rozczarowana. Lekarza polecił mi mój znajomy, twierdząc, że wiele osób wyleczył, bo Pan Nowak jest lekarzem kadry. Przekonało mnie to, bo dla mnie oznaczało, że jest kompetentny. Najlepszym antidotum na wszystko są według niego wkładki, które kosztują 250 zł (pewnie w hurcie kosztują 2 zł), na co naciąga każdego pacjenta. Ja też dałam się na to nabrać i nie wiem, czy przez to nie pogorszyłam swojego stanu. W międzyczasie zdarzały się kontuzje - łąkotka, zapalenie gęsiej stopki (ok, tutaj lekarz mi pomógł, ale nie jest to właściwie nic poważnego), w końcu złamanie drugiej kości śródstopia. Zalecenia - noszenie stopy w bucie ze sztywną podeszwą, wizyty częste (nie wiem jaki miały cel), zakładanie tape'ów i fala uderzeniowa - oczywiście za wszystko musiałam płacić i to sporo (chociaż fala uderzeniowa, jak się okazało, nie miała żadnego uzasadnienia przy złamaniu). W gabinecie lekarz trzyma 5 minut, gdy zadaję pytania, to mnie zbywa, nie chce wytłumaczyć, co jest nie tak, rozmawia przez telefon, jednym słowem olewa pacjenta. Może wielu osobom pomógł, u mnie mam wrażenie, że pogoroszył stan. Nie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu