Tutaj jesteś: 
Placówki
Chirurgia
Chirurgia Poznań
Centrum Medyczne Dynasplint

Centrum Medyczne Dynasplint

Chirurgia, Medycyna sportowa, Ortopedia

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Hess

  Chirurg, Lekarz Sportowy,

  • bardzo dobry

   Profesjonalne podejście do wystawienia zdolności do uprawiania sportu dla mojego dziecka. Badania dodatkowe+dokładne zbadanie i możliwość rozmowy na nurtujące pytania. A byłem wymagającym rodzicem bo też jestem lekarzem. Bezproblemowe umówienie się na wizytę też było istotne.

  • bardzo dobry

   Najlepszy ortopeda u jakiego byłam. Miałam rozwalone kolano i przesunięty kręgosłup na lewą stronę i bardzo szybko mi pomógł. Dodatkowo bardzo kontaktowy, fajnie się z nim rozmawia i nie traktuję pacjenta hurtowo.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu

 • Maciej Nowak

  Ortopeda, lek.

  • słaby

   Jestem bardzo rozczarowana. Lekarza polecił mi mój znajomy, twierdząc, że wiele osób wyleczył, bo Pan Nowak jest lekarzem kadry. Przekonało mnie to, bo dla mnie oznaczało, że jest kompetentny. Najlepszym antidotum na wszystko są według niego wkładki, które kosztują 250 zł (pewnie w hurcie kosztują 2 zł), na co naciąga każdego pacjenta. Ja też dałam się na to nabrać i nie wiem, czy przez to nie pogorszyłam swojego stanu. W międzyczasie zdarzały się kontuzje - łąkotka, zapalenie gęsiej stopki (ok, tutaj lekarz mi pomógł, ale nie jest to właściwie nic poważnego), w końcu złamanie drugiej kości śródstopia. Zalecenia - noszenie stopy w bucie ze sztywną podeszwą, wizyty częste (nie wiem jaki miały cel), zakładanie tape'ów i fala uderzeniowa - oczywiście za wszystko musiałam płacić i to sporo (chociaż fala uderzeniowa, jak się okazało, nie miała żadnego uzasadnienia przy złamaniu). W gabinecie lekarz trzyma 5 minut, gdy zadaję pytania, to mnie zbywa, nie chce wytłumaczyć, co jest nie tak, rozmawia przez telefon, jednym słowem olewa pacjenta. Może wielu osobom pomógł, u mnie mam wrażenie, że pogoroszył stan. Nie polecam!

  • bardzo słaby

   Nie jestem skora do negatywnych opinii ale w moim przypadku jest to konieczność. Trafiłam do Pana doktora z urazem kolana, które on zdiagnozował w badaniu manualnym jako naderwanie wiązadła pobocznego podejrzewając również łękotkę.Wstawił mi nogę na sztywno w ortezę i to było dobicie mojej nogi. Kolejna wizyta za tydzień i znów badanie manualne i nawet nie wspomniał o usg. Na kolejną wizytę kazał przyjść za 10 dni ale już do niego nie trafiłam bo w międzyczasie zrobiłam usg w Rehasporcie na swoją rękę, gdzie okazało się ze mam już bardzo głębokie zrosty i zwapnienie tego naderwanego wiązadła. Teraz bardzo cierpię, chodzę na rehabilitację, na siłę mam rozrywane zrosty bo w przeciwnym razie czeka mnie zabieg (kat zgięcia bogi tylko 65) która mogła by być dużo wcześniej rozpoczęta i na pewno nie w takim stopniu bolesna gdybym nie miała usztywnionej nogi na ponad 3 tygodnie. Przestrzegam, abyście prosili na wizycie o zrobienie usg, które tylko potwierdzi diagnozę lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu