Tutaj jesteś: 
Alergologia Plus-Ośrodek Diagnostyki I Terapii Uczuleń

Alergologia Plus-Ośrodek Diagnostyki i Terapii Uczuleń

Pediatria, Alergologia, Pulmonologia, Interna, Stomatologia, Laryngologia, Dermatologia więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Sokołowska-Ziętek

  Pulmonolog, Pediatra,

  • bardzo dobry

   Moja roczna córeczka jest pod skrzydłami Pani Ziętek od urodzenia. Nie wyobrażam sobie by był to ktoś inny, trafia w samo sedno z chorobami. Oczywiscie nie zawsze za pierwszym razem da sie stwierdzić czy ta wysypka jest od tego czy od tego, ale jestesmy tylko ludźmi i nie oczekujmy, ze po pierwszej wizycie zawsze bedzie super. My metrodą prób i błedów pozbylismy sie wielu nieprzyjemnych sytuacji z Panią Anną, za co jej dziękujemy. Moje drugie dziecko również oddam pod skrzydła Pani Ziętek. Pozdrawiam i polecam gorąco!

  • bardzo dobry

   Pani Doktor od ponad 5 lat leczy mojego syna. To świetny lekarz, któremu zawsze udaje się wyprowadzić synka z najgorszych stanów astmowo-alergicznych. Wiem, że mogę zawsze się z nią skontaktować - daje mi to nieocenione poczucie spokoju. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu

 • Iwona Pawłowska

  Dermatolog, lek.

  • bardzo dobry

   Jako jedyny lekarz poradziła sobie z moim trądzikem po wielu latach zmagania się z nim i fortunie wydanej na leki i kosmetyki. A skuteczność leczenia jest najważniejsza! Odpowiada na każde pytanie, jest kompetentna i rzeczowa. Poza tym bardzo sympatyczna. Polecam:-)

  • dobry

   Bardzo miła, rzeczowa, zna się na rzeczy, stawia trafne diagnozy.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Izabella Pawlik

  Alergolog, Internista,

  • bardzo słaby

   Popieram negatywne opinie. Byłam w przychodni na Galla Anonima. Doktor spóźnia się, jest ogólnikowa i każda wizyta trwa 5 minut. Gdy testy potwierdziły moje uczulenia usłyszałam: ok to przyjdź na testy pokarmowe, wtedy uzgodnimy co i jak. A termin to 21 STYCZNIA !!!! Mam 3 miesiące czekać wiedząc,że mam uczulenie na pyłki i kurz ?! Nie dowiedziałam się nawet jak postępować! Może mam to w internecie wyczytać ???!! KPINY ..... brakuje słów.

  • bardzo dobry

   Bardzo polecam!!! Jestem bardzo zadowolona z Pani dr, jest swietnym lekarzem o duzej wiedzy, bardzo mi pomogła, za co jestem bardzo wdzięczna! :)

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu

 • Krzysztof Godek

  Alergolog, Pediatra,

  • bardzo dobry

   Chodzę do pana Doktora w Alergologii Plus. Przeszłam już kilku lekarzy, bo leczę się na alergię od kilkunastu lat. Pan Doktor: 1) przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, który zajął spokojnie z pół godziny (co mnie mocno zdziwiło, bo przywykłam do "masowego" podejścia do pacjentów nawet w prywatnych gabinetach), 2) zlecił spirometrię (pierwszy raz w życiu dmuchałam!), testy skórne i testy krwi (tak, tak, na to także nie wpadł nikt wcześniej), 3) zalecił mi leki, które naprawdę nie zmulają (w tym krople do nosa, co do których byłam sceptyczna, bo wcześniej zawsze miałam krwawienia z nosa - pan Doktor przezornie przeszkolił mnie z techniki kropienia - i DZIAŁAJĄ!!!). Teraz pierwszy sezon odczulam się u Pana Doktora, ale serdecznie go polecam - każda wizyta to pełna koncentracja na zdrowiu pacjenta. Czuję się prawidłowo zaopiekowana i bardzo się cieszę, że przypadkiem do pana Godka trafiłam.

  • bardzo dobry

   To naprawdę świetny fachowiec-lekarz, dusza człowiek. Pan Doktor poświęca tyle czasu ile wymaga choroba. Jestem zadowolona z podejścia do dziecka, nasz synek nigdy nie płakał i nie był zaniepokojony podczas wizyty. Leczę dziecko już od ponad 2 lat i jestem bardzo, bardzo zadowolona, ponieważ jest znaczna poprawa w stanie zdrowia dziecka. Przy każdej kolejnej wizycie Pan Doktor zawsze zbiera informacje i analizuje ten okres chorób i stan zdrowia dziecko trwający między spotkaniami w celu postawienia odpowiedniej diagnozy, dobrania leków itp.. Również przyznam, że cena jest adekwatna co do tego jakie korzyści otrzymujemy. A jest to przede wszystkim zdrowie naszych dzieci.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu

 • Małgorzata Rzymkowska

  Pulmonolog, Internista,

  • bardzo dobry

   Lekarz który nie zbywa pacjentów, jest miły, uprzejmy, cierpliwie tłumaczy sens badań i ordynowanych leków jest w dniu dzisiejszym rzadkością. Pani doktor przeprowadza dokładny wywiad, nie czuje się pośpiechu. Po pierwszej wizycie wdrożyła mi leczenie na astmę, dość zaawansowaną a nierozpoznaną wcześniej, i jest znacząca poprawa. Polecam!

  • bardzo dobry

   Wspaniała lekarka-człowiek,doskonały fachowiec,polecam wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu