Alergologia Plus-Ośrodek Diagnostyki I Terapii Uczuleń

Kategoria:
alergologia ,
pulmonologia ,
pediatria ,
dermatologia ,
stomatologia ,
laryngologia
więcej

Alergologia Plus-Ośrodek Diagnostyki i Terapii Uczuleń

Wczytuję...

Gabinety

Informacje o placówce

O nas

Opinie o lekarzach z tej placówki:

 • Pulmonolog, Internista

  Małgorzata Rzymkowska

  • 14 lutego 2013

   Ocena: Bardzo dobry

   Lekarz który nie zbywa pacjentów, jest miły, uprzejmy, cierpliwie tłumaczy sens badań i ordynowanych leków jest w dniu dzisiejszym rzadkością. Pani doktor przeprowadza dokładny wywiad, nie czuje się pośpiechu. Po pierwszej wizycie wdrożyła mi leczenie na astmę, dość zaawansowaną a nierozpoznaną wcześniej, i jest znacząca poprawa. Polecam!

  • 31 marca 2012

   Ocena: Bardzo dobry

   Wspaniała lekarka-człowiek,doskonały fachowiec,polecam wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Alergolog, Pediatra

  Ewa Springer

  • 16 października 2009

   Ocena: Słaby

   Zdecydowanie odradzam!!! Pani doktor kazała nam czekać na siebie prawie 1,5 h. Zaznaczam, że nikogo nie było przed nami i nikogo nie było w gabinecie! Generalnie pani doktor siedziała piętro niżej i rozmawiała przez telefon z koleżanką ( słychać było o czym rozmawiają). Miłe dziewczyny z recepcji kilkakrotnie schodziły do niej, by ją ponaglić... niestety bezskutecznie. Nie była to wizyta "na skierowanie" tylko prywatna, zostawiłam mnóstwo pieniędzy, a moje dziecko płakało prawie cały czas. Polecam jednak centrum jako całość (są tam też inni lekarze!), fajnie robią testy nawet małym dzieciakom.

  • 26 czerwca 2009

   Ocena: Bardzo dobry

   Polecam. Pani dr. potrafi patrzeć szeroko nadany problem, nawet jak to w moim przypadku okzał sie nie natury alergologicznej ale pulmonologicznej, zlecila badania, wytłumaczyła nawet lepiej niż niejeden pulomonolog. Szybka, trafna diagnoza, nawet bo wykluczeniu alergii przez kilka wizyt 'obserwowala' co sie dzieje, aby być pewną, a potem prze,ierowala mnie do pulomonologa. Także dokładnośc, profesjonalizim i wyrozumiałośc. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Alergolog, Internista

  Izabella Pawlik

  • 15 kwietnia 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Bardzo polecam!!! Jestem bardzo zadowolona z Pani dr, jest swietnym lekarzem o duzej wiedzy, bardzo mi pomogła, za co jestem bardzo wdzięczna! :)

  • 17 marca 2014

   Ocena: Bardzo słaby

   Potwierdzam porzednie negatywne opinie. Niemiła i wyniosła. Praca szybka i z przymusu. Takich lekarzy radze omijac.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu

 • Pulmonolog, Pediatra

  Anna Sokołowska-Ziętek

  • 20 października 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Moja roczna córeczka jest pod skrzydłami Pani Ziętek od urodzenia. Nie wyobrażam sobie by był to ktoś inny, trafia w samo sedno z chorobami. Oczywiscie nie zawsze za pierwszym razem da sie stwierdzić czy ta wysypka jest od tego czy od tego, ale jestesmy tylko ludźmi i nie oczekujmy, ze po pierwszej wizycie zawsze bedzie super. My metrodą prób i błedów pozbylismy sie wielu nieprzyjemnych sytuacji z Panią Anną, za co jej dziękujemy. Moje drugie dziecko również oddam pod skrzydła Pani Ziętek. Pozdrawiam i polecam gorąco!

  • 27 grudnia 2012

   Ocena: Bardzo dobry

   Pani Doktor od ponad 5 lat leczy mojego syna. To świetny lekarz, któremu zawsze udaje się wyprowadzić synka z najgorszych stanów astmowo-alergicznych. Wiem, że mogę zawsze się z nią skontaktować - daje mi to nieocenione poczucie spokoju. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu

 • Alergolog, Pediatra

  Krzysztof Godek

  • 31 maja 2013

   Ocena: Bardzo dobry

   Chodzę do pana Doktora w Alergologii Plus. Przeszłam już kilku lekarzy, bo leczę się na alergię od kilkunastu lat. Pan Doktor: 1) przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, który zajął spokojnie z pół godziny (co mnie mocno zdziwiło, bo przywykłam do "masowego" podejścia do pacjentów nawet w prywatnych gabinetach), 2) zlecił spirometrię (pierwszy raz w życiu dmuchałam!), testy skórne i testy krwi (tak, tak, na to także nie wpadł nikt wcześniej), 3) zalecił mi leki, które naprawdę nie zmulają (w tym krople do nosa, co do których byłam sceptyczna, bo wcześniej zawsze miałam krwawienia z nosa - pan Doktor przezornie przeszkolił mnie z techniki kropienia - i DZIAŁAJĄ!!!). Teraz pierwszy sezon odczulam się u Pana Doktora, ale serdecznie go polecam - każda wizyta to pełna koncentracja na zdrowiu pacjenta. Czuję się prawidłowo zaopiekowana i bardzo się cieszę, że przypadkiem do pana Godka trafiłam.

  • 3 stycznia 2013

   Ocena: Bardzo dobry

   To naprawdę świetny fachowiec-lekarz, dusza człowiek. Pan Doktor poświęca tyle czasu ile wymaga choroba. Jestem zadowolona z podejścia do dziecka, nasz synek nigdy nie płakał i nie był zaniepokojony podczas wizyty. Leczę dziecko już od ponad 2 lat i jestem bardzo, bardzo zadowolona, ponieważ jest znaczna poprawa w stanie zdrowia dziecka. Przy każdej kolejnej wizycie Pan Doktor zawsze zbiera informacje i analizuje ten okres chorób i stan zdrowia dziecko trwający między spotkaniami w celu postawienia odpowiedniej diagnozy, dobrania leków itp.. Również przyznam, że cena jest adekwatna co do tego jakie korzyści otrzymujemy. A jest to przede wszystkim zdrowie naszych dzieci.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu

 • Dermatolog

  Iwona Pawłowska

  • 16 lutego 2012

   Ocena: Bardzo dobry

   Jako jedyny lekarz poradziła sobie z moim trądzikem po wielu latach zmagania się z nim i fortunie wydanej na leki i kosmetyki. A skuteczność leczenia jest najważniejsza! Odpowiada na każde pytanie, jest kompetentna i rzeczowa. Poza tym bardzo sympatyczna. Polecam:-)

  • 5 września 2010

   Ocena: Dobry

   Bardzo miła, rzeczowa, zna się na rzeczy, stawia trafne diagnozy.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Stomatolog

  Marta Bukowska

  • 15 lipca 2012

   Ocena: Bardzo słaby

   ta kobieta ROZGRZEBAŁA mi zęba, policzyla sobie za to krocie a po tygodniu plomba i tak wypadla. partacka robota, NIE POLECAM NIKOMU!!

Lokalizacja