Tutaj jesteś: 
Placówki
Pediatria
Pediatria Poznań
Alergologia Plus-Ośrodek Diagnostyki I Terapii Uczuleń

Alergologia Plus-Ośrodek Diagnostyki i Terapii Uczuleń

Pediatria, Alergologia, Pulmonologia, Interna, Laryngologia, Dermatologia, Stomatologia więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marta Bukowska

  Stomatolog,

  • bardzo słaby

   ta kobieta ROZGRZEBAŁA mi zęba, policzyla sobie za to krocie a po tygodniu plomba i tak wypadla. partacka robota, NIE POLECAM NIKOMU!!

 • Ewa Springer

  Alergolog, Pediatra, dr n. med.

  • słaby

   Zdecydowanie odradzam!!! Pani doktor kazała nam czekać na siebie prawie 1,5 h. Zaznaczam, że nikogo nie było przed nami i nikogo nie było w gabinecie! Generalnie pani doktor siedziała piętro niżej i rozmawiała przez telefon z koleżanką ( słychać było o czym rozmawiają). Miłe dziewczyny z recepcji kilkakrotnie schodziły do niej, by ją ponaglić... niestety bezskutecznie. Nie była to wizyta "na skierowanie" tylko prywatna, zostawiłam mnóstwo pieniędzy, a moje dziecko płakało prawie cały czas. Polecam jednak centrum jako całość (są tam też inni lekarze!), fajnie robią testy nawet małym dzieciakom.

  • bardzo dobry

   Polecam. Pani dr. potrafi patrzeć szeroko nadany problem, nawet jak to w moim przypadku okzał sie nie natury alergologicznej ale pulmonologicznej, zlecila badania, wytłumaczyła nawet lepiej niż niejeden pulomonolog. Szybka, trafna diagnoza, nawet bo wykluczeniu alergii przez kilka wizyt 'obserwowala' co sie dzieje, aby być pewną, a potem prze,ierowala mnie do pulomonologa. Także dokładnośc, profesjonalizim i wyrozumiałośc. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Małgorzata Rzymkowska

  Pulmonolog, Internista,

  • bardzo dobry

   Lekarz który nie zbywa pacjentów, jest miły, uprzejmy, cierpliwie tłumaczy sens badań i ordynowanych leków jest w dniu dzisiejszym rzadkością. Pani doktor przeprowadza dokładny wywiad, nie czuje się pośpiechu. Po pierwszej wizycie wdrożyła mi leczenie na astmę, dość zaawansowaną a nierozpoznaną wcześniej, i jest znacząca poprawa. Polecam!

  • bardzo dobry

   Wspaniała lekarka-człowiek,doskonały fachowiec,polecam wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Krzysztof Godek

  Alergolog, Pediatra,

  • bardzo dobry

   Chodzę do pana Doktora w Alergologii Plus. Przeszłam już kilku lekarzy, bo leczę się na alergię od kilkunastu lat. Pan Doktor: 1) przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, który zajął spokojnie z pół godziny (co mnie mocno zdziwiło, bo przywykłam do "masowego" podejścia do pacjentów nawet w prywatnych gabinetach), 2) zlecił spirometrię (pierwszy raz w życiu dmuchałam!), testy skórne i testy krwi (tak, tak, na to także nie wpadł nikt wcześniej), 3) zalecił mi leki, które naprawdę nie zmulają (w tym krople do nosa, co do których byłam sceptyczna, bo wcześniej zawsze miałam krwawienia z nosa - pan Doktor przezornie przeszkolił mnie z techniki kropienia - i DZIAŁAJĄ!!!). Teraz pierwszy sezon odczulam się u Pana Doktora, ale serdecznie go polecam - każda wizyta to pełna koncentracja na zdrowiu pacjenta. Czuję się prawidłowo zaopiekowana i bardzo się cieszę, że przypadkiem do pana Godka trafiłam.

  • bardzo dobry

   To naprawdę świetny fachowiec-lekarz, dusza człowiek. Pan Doktor poświęca tyle czasu ile wymaga choroba. Jestem zadowolona z podejścia do dziecka, nasz synek nigdy nie płakał i nie był zaniepokojony podczas wizyty. Leczę dziecko już od ponad 2 lat i jestem bardzo, bardzo zadowolona, ponieważ jest znaczna poprawa w stanie zdrowia dziecka. Przy każdej kolejnej wizycie Pan Doktor zawsze zbiera informacje i analizuje ten okres chorób i stan zdrowia dziecko trwający między spotkaniami w celu postawienia odpowiedniej diagnozy, dobrania leków itp.. Również przyznam, że cena jest adekwatna co do tego jakie korzyści otrzymujemy. A jest to przede wszystkim zdrowie naszych dzieci.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu

 • Anna Sokołowska-Ziętek

  Pulmonolog, Pediatra,

  • bardzo dobry

   Moja roczna córeczka jest pod skrzydłami Pani Ziętek od urodzenia. Nie wyobrażam sobie by był to ktoś inny, trafia w samo sedno z chorobami. Oczywiscie nie zawsze za pierwszym razem da sie stwierdzić czy ta wysypka jest od tego czy od tego, ale jestesmy tylko ludźmi i nie oczekujmy, ze po pierwszej wizycie zawsze bedzie super. My metrodą prób i błedów pozbylismy sie wielu nieprzyjemnych sytuacji z Panią Anną, za co jej dziękujemy. Moje drugie dziecko również oddam pod skrzydła Pani Ziętek. Pozdrawiam i polecam gorąco!

  • bardzo dobry

   Pani Doktor od ponad 5 lat leczy mojego syna. To świetny lekarz, któremu zawsze udaje się wyprowadzić synka z najgorszych stanów astmowo-alergicznych. Wiem, że mogę zawsze się z nią skontaktować - daje mi to nieocenione poczucie spokoju. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu

 • Izabella Pawlik

  Alergolog, Internista,

  • bardzo słaby

   Zarzucam absolutny brak kompetencji i brak potraktowania mojego przypadku poważnie. Od 3/4 lat zmagam sie z ciągłymi ostrymi, nawracającymi się wypryskami na skórze w okolicach rąk. Przez ten czas odwiedziłam 6 dermatologów (4 prywatnie) - każda wizyta zakończyła się receptą na maści sterydowe z zaleceniem wykonania testów alergicznych. Tak też uczyniłam. Wdg. Procedur wykonane były pierwsze testy w maju, drugie w czerwcu, trzecie najbardziej dla mnie istotne czyli płatkowe - w połowie listopada. Podczas drugiej wizyty Pani doktor oznajmiła, ze testy nie wykryły alergii, tym samy kończąc wizytę, zostawiając mnie bez diagnozy ani zaleceń jak postępować dalej. Zapytałam zatem co z testami płatkowymi? Odpowiedz brzmiała: "nie ma takiej potrzeby, nic Pani nie wyjdzie, należy szukać gdzie indziej". Przysługiwał mi ten test wiec mimo wszystko zapisałam sie w recepcji na ich wykonanie. Testy wykryły silną alergię na nikiel (+++!) na kobalt i 2 inne substancje. Pech chciał, że zawodowo jestem w ciągłym kontakcie z niklem - o czym również informowałam panią doktor na 1 wizycie. Na koniec zarzuciłam iż niesłusznie odwodziła mnie od testów skórnych, a pani doktor na to TAK, ale dziś jest Pani 7 osoba i tylko Pani wyszedł dodatni test. Średnio adekwatny komentarz do zaistniałej sytuacji. Podsumowując: NIE POLECAM, osoba niekompetentna, traktująca pacjenta bardzo pobieżnie, nieprzyjemna i wyniosła. Nie chciałabym u takich lekarzy się leczyć.

  • bardzo słaby

   Popieram negatywne opinie. Byłam w przychodni na Galla Anonima. Doktor spóźnia się, jest ogólnikowa i każda wizyta trwa 5 minut. Gdy testy potwierdziły moje uczulenia usłyszałam: ok to przyjdź na testy pokarmowe, wtedy uzgodnimy co i jak. A termin to 21 STYCZNIA !!!! Mam 3 miesiące czekać wiedząc,że mam uczulenie na pyłki i kurz ?! Nie dowiedziałam się nawet jak postępować! Może mam to w internecie wyczytać ???!! KPINY ..... brakuje słów.

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu

 • Iwona Pawłowska

  Dermatolog, lek.

  • bardzo dobry

   Poszłam do Pani doktor z moimi znamionami, było ich sporo do usunięcia. Pani doktor każde zbadała, powiedziała, które lepiej wyciąć, i uspokoiła że żadne z nich nie jest niebezpieczne. Na pewno do niej wrócę! pozdrawiam.

  • bardzo dobry

   Jako jedyny lekarz poradziła sobie z moim trądzikem po wielu latach zmagania się z nim i fortunie wydanej na leki i kosmetyki. A skuteczność leczenia jest najważniejsza! Odpowiada na każde pytanie, jest kompetentna i rzeczowa. Poza tym bardzo sympatyczna. Polecam:-)

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu