Wczytuję...

Gabinety

 • 111 Szpital Wojskowy z Przychodnią - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Poznaniu

  Poznań, ul. Grunwaldzka 16/18

  Dane kontaktowe 61-8574 ... (zobacz więcej)

Opinie o lekarzach z tej placówki:

 • Neurolog

  Ewa Jowsa

  • 24 kwietnia 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Doktor Jowsa bardzo pomogla mi w leczeniu boreliozy. Poniewaz mieszkam za granica wlozylam duzo Trudu aby uczeszczac NA wizyty ale Bylo warto. Moim zdaniem bardzo dobra wykwalifikowana lekarka I z tego co Wiem specialista od boreliozy.

  • 25 marca 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Ta Pani to najlepszy neurolog u jakiego byłam ( a sporo ich "odwiedziłam" ) Nie tylko posiada ogromna i przydatną wiedzę, ale ma niesamowity dar wspierania ;) To Neurolog, a zarazem troszkę jest jak terapeuta ;) Bardzo serdecznie polecam ;)

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu

 • Psychiatra

  Witold Goździk

  • 28 maja 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Byłem dziś na kolejnej wizycie. Faktycznie dr Goździk to spokojny, wyważony lekarz. Wysłucha, porozmawia i ukierunkuje. To że w czasie wizyty odszukuje dane pacjenta w komputerze to dziś norma - narzucona lekarzom przez NFZ )chora biurokracja) więc tu z jedną z wcześniejszych opinii sie nie zgadzam. Ogólnie bardzo pozytywna jednostka i wierzę że mi pomoże. Polecam Go innym

  • 8 października 2013

   Ocena: Bardzo dobry

   Takich lekarzy jak dr Goździk brakuje.. Absolutnie nie zgadzam się z dwoma opiniami, że traktuje pacjentów rutynowo i bez większego zaangażowania. Mam zupełnie inne odczucia.. w moich najgorszych momentach otrzymałam nawet prywatny numer z zaznaczeniem, że mogę dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Uważam, że to psychiatra naprawdę z powołania i wszystkim go polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu

 • Ortopeda

  Wojciech Ratajczak

  • 12 października 2012

   Ocena: Bardzo dobry

   Doktor Wojciech Ratajczak to wspaniały, profesjonalny i kompetentny lekarz. Najlepszy, jakiego spotkałem w dotychczasowych kontaktach ze służbą zdrowia. Przy rzeczowym podejściu do pacjenta i jego schorzenia jest także życzliwym i serdecznym człowiekiem, co w sytuacji długotrwałego leczenie wyjątkowo ważne. Bardzo polecam Pana Doktora. Byłem przezeń operowany ze skutkiem wyśmienitym. Nie mam w tej chwili żadnych problemów natury ortopedycznej. Dziękuję Panie Doktorze!

  • 5 października 2012

   Ocena: Bardzo dobry

   Wspaniały lekarz, bardzo kontaktowy, wspaniały ortopeda, operował mi kolano i zrobił to bardzo dobrze. Wysokiej klasy specjalista, bezinteresowny, dziękuję bardzo za to, że wracam do zdrowia.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Chirurg

  Jacek Kubiak

  • 19 sierpnia 2013

   Ocena: Bardzo dobry

   Mój zabieg odbył się bez komplikacji i zakończył się pełnym sukcesem. Warta podkreślenia jest miła i sympatyczna aura którą roztacza Pan Doktor. Dzięki temu czułam się spokojna i bezpieczna. Naprawdę godny polecenia.

 • Ortopeda, Chirurg

  Adam Cyna

  • 18 maja 2014

   Ocena: Słaby

   Niestety Pan Doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie tylko przy pierwszej wizycie. Przyjazny i kompeyentny - wyleczył mi kolano. Na skutek biegania doszło u mnie do kontuzji obu kolan. Lekarz zalecił i serię przeswietleń za bagatela! 200 zł! Do domu odesłał bez zwolnienia lekarskiego, z poleceniem smarowania kolan końską maścią. Poszłam więc do lekarza rodzinnego. Mam zwolnienie i nie wolno mi się ruszać z domu ani łóżka! Dodatkowo zażywam leki przeciwzapalne i silne przeciwbólowe! Najbrawdopodobniej czekają mnie blokady. Pan Doktor nstomiast spokojnie chciał wysłać mnie do stojącej pracy. Jak na płatną wizytę to jestem bardzo rozczarowana!!!

  • 21 stycznia 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   lekarz przeprowadzał na moim kolanie artroskopie,bardzo miły życiowy człowiek,żeby wszyscy lekarze tacy byli....polecam gorąco! ps.jeśli Pan doktor to czyta to pozdrawiam serdecznie

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Okulista

  Magdalena Owczarek-Gaura

  • 4 lipca 2014

   Ocena: Słaby

   Pani jest skrajnie niemiła, przerywa badanie, by wychodzić na korytarz i wykłócać się z pacjentami! Byłam z 9 letnim synem, zbagatelizowała problem, badanie trwało chwilkę, diagnoza była zła. Za kilka dni jechałam z dzieckiem do kliniki okulistycznej, gdzie zrobiono właściwe rozpoznanie. W tej klinice spotkałam kilka osób, które miały kontakt z tą panią i taką samą, złą opinię. W sumie jak nie znosi pacjentów, nie musi pracować, niech leczy zwierzęta, pracuje w prosektorium itd....

Lokalizacja