108 Szpital Wojskowy Z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Ełku
108 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Ełku, Ełk - placówka medyczna

Kategoria:
chirurgia ,
interna ,
okulistyka ,
stomatologia ,
neurologia ,
dermatologia ,
pediatria ,
onkologia ,
ginekologia
więcej

108 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Ełku

Wczytuję...

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki:

 • Stomatolog

  Agnieszka Bednarczyk

  • 29 września 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Pani doktor Agnieszka jest super fachowcem ma świetne podejście do pacjentów ja i moja rodzina bardzo ją chwalimy i jesteśmy zadowoleni z leczenia.A co do opinii ełczanki to może ze strachu wydawało się jej że prosiła o znieczulenie bo ja jestem tchórzem i pani doktor o tym wie i ja nie muszę prosić za każdym razem o znieczulenie bo sama mi je robi bez pytania.Jest po prostu świetna.Pozdrawiam Panią Agnieszkę.

  • 23 stycznia 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   lepszej pani dentystki w ełku nie ma konkretna nie iwija w bawełne super podejscie do dzieci i do ludzi przy okazji pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu

 • Dermatolog

  Wojciech Jerzy Jakimyszyn

  • 19 stycznia 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Jak dla mnie to bardzo dobry lekarz, bo stara się pacjentowi pomóc i jak trzeba to kładzie do szpitala i robi dokładne badania. Dzięki niemu pozbyłem się 3 chorób w tym łupieżu. Dziękuję temu lekarzowi.

 • Chirurg

  Andrzej Sobczak

  • 26 stycznia 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Żyję już prawie 40 lat i Andrzej Sobczak to pierwszy lekarz jakiego spotkałem który wie co to przysięga Hipokratesa. REWELACYJNY lekarz, REWELACYJNY człowiek. Szkoda, że to jedyny lekarz z taką wiedzą i z takim podejściem, jakiego spotkałem. Gdyby chociaż 10% lekarzy w Polsce było takich jak Andrzej Sobczak, to służba zdrowia w Polsce wyglądałaby zupełnie inaczej.

 • Onkolog

  Marzena Puchała

  • 21 lutego 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz. Wspaniały człowiek. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Dokładnie wysłucha i podejmuje odpowiednie leczenie. Dziękuję Pani doktor i przesympatycznym paniom pielęgniarkom.Zofia N

 • Okulista

  Andrzej Adam Gierczak

  • 15 czerwca 2014

   Ocena: Bardzo słaby

   Lekarz z okropnym podejściem do dzieci. Byłam u szanownego doktora z 4 letnim dzieckiem. Badania przebiegło tak że miałam ochotę wyjść z gabinetu i żebym nie była tam z dzieckiem nie ręczyła bym za siebie.Tak mi zestresował synka że naprawdę byłam w szoku!!! Wizyta zakończyła się kompletną olewką..." a niech jeszcze nosi te okulary????" Nie posłałabym tam po raz kolejny nawet psa.

  • 11 czerwca 2014

   Ocena: Bardzo słaby

   Zgadzam się z "misiu-787". Ja byłam na wizycie z dwumiesięcznym dzieckiem, dostałam skierowanie od pediatry w celu sprawdzenia wzroku po naświetlaniu od żółtaczki. Zapuścił dziecku krople i kazał poczekać 15 minut. Po wejściu po raz kolejny do gabinetu okazało się, że chce zbadać dno oka,a żeby to zrobić musi założyć na oko zrobione z drutu klamry w celu rozwarcia powiek! Zaczęłam go dokładniej wypytywać o badanie bo miałam dylemat czy je przeprowadzać takiemu maleństwu. Usłyszałam, że jak mi się nie podoba to może wpisać w kartę, że nie wyraziłam zgody, a mu to jeszcze na rękę bo badać nie będzie musiał. Dodał jeszcze, że jak mi nie pasuje to mogę sobie to Białegostoku do DSK jechać to mi dziecko pod narkozą zbadają. Jak zapytałam ile mniej więcej trwa takie badanie to też odpowiedział, że będzie patrzył tyle ile będzie potrzebował. I to jest lekarz z powołania?!! Zamiast rozwiać moje wątpliwości, wytłumaczyć dokładnie jak takie badanie wygląda, uspokoić że dziecku nic złego się nie stanie, powiedzieć czy to boli czy nie..... cokolwiek!!!! a tu zero podejścia do pacjenta!!! Z wizyty wyszłam zalana łzami razem z moim dzieckiem. Stanowczo odradzam!!!! Szkoda nerwów!!! choćby był nawet najlepszym specjalistą to ja już do niego nigdy nie pójdę!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Ginekolog

  Maciej Kwiatkowski

  • 29 września 2014

   Ocena: Bardzo słaby

   Chociaz bylam tylko z 4 razy u tego lekarza to Nie polecam tego lekarza nikomu. Jest niemiły i nie ma podejścia do pacjentki. Jak byłam na wizycie to miałam wrażenie że wyrzuca swa złość na mnie. Zdenerwował mnie gdy nie chciał zlecić podstawowego badania w ciąży jakim jest oznaczenie grupy krwi twierdząc że jeśli to moja kolejna ciąża to muszę taki papier posiadać, że jeżeli go nie przyniose to on będzie musiał zapłacić za te badanie 150 zł chociaż dowiedzialam sie takie badanie w szpitalu wojskowym kosztuje 35 zł i płaci za to NFZ . Po drugie od poczatku ciąży mam codziennie mdłości, wymioty, bóle żołądka ,częste wzdęcia a lekarz ten nie chciał wystawic zwolnienia z pracy gdzie pracuje fizycznie i muszę zapierdzielac jak samochodzik. Nie pójdę nigdy więcej do niego. Jestem rozczarowana takim zachowaniem u lekarza. Znieczulica

Lokalizacja