Piotr Rutkowski, onkolog Warszawa
OnkologChirurg dr hab. n. med.

Piotr Rutkowski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

48

Adresy

 • 23 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem byłą pacjentką, wyleczoną, z przyjemnością potwierdzam dobre opinie. Potężna wiedza, pełna kultura i pozytywna energia, nawet nie mam pojęcia skąd ją bierze. Jednakże cieszę się, że są jeszcze tacy ludzie.

  zgłoś nadużycie
 • 27 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały ciepły dobry człowiek.Pan Profesor jest świetnym specjalista. Posiada niebywała wiedzę i umiejętności. Oby więcej takich lekarzy z powołania. Będę mu wdzięczna do końca życia.

  zgłoś nadużycie
 • 1 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Do Pana Profesora trafiliśmy nietypowo. Po kilku konsultacjach tak w Krakowie jak i w naszej rodzinnej trzydziestotysięcznej miejscowości ,kiedy wszystko niemiłosiernie przeciągając się w czasie zmierzało do radykalnej amputacji nogi na której umiejscowił się mięsak, pozwoliłam sobie na wysłanie maila do Profesora z prośbą o konsultację. Na telefon od Profesora czekaliśmy około 10 minut.Krótka, konkretna rozmowa z terminem wizyty w COI.Obecnie mąż jest po leczeniu i błyskawicznie, fachowo przeprowadzonej operacji.Profesor Rutkowski przywrócił nam wiarę w lekarzy. Nigdy nie mieliśmy kontaktu z tak wysokiej klasy profesjonalistą. Dziękujemy Profesorze!

  zgłoś nadużycie
 • 27 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Ocenę pana profesora Piotra Rutkowskiego zacznę nietypowo, od przypowieści:" Przybiera rzeka i woda podchodzi pod schody pewnego domu. Gospodarz klęczy i modli się: Panie Boże wyratuj mnie, bo ginę. Po chwili podjeżdża amfibia i kierujący woła: Wskakuj. Ale gospodarz odmawia mówiąc: Zabierzcie kogoś innego, mnie wyratuje Pan Bóg. Ja w Niego wierzę. Woda podchodzi coraz wyżej. Parter domu jest już pod wodą. Gospodarz klęczy na piętrze i dalej modli się do Pana Boga, z prośbą o ratunek. Podpływa łódka. Sternik woła: Wskakuj. Ale tak jak poprzednio gospodarz odmawia. Żywioł przybiera na sile. Gospodarz wyszedł na dach i dalej modli się. Nadlatuje helikopter, który spuszcza krzesełko. Sytuacja powtarza się. W końcu gospodarz tonie i staje przed Panem Bogiem z wyrzutem: Panie Boże ja tak gorąco się modliłem, tak w Ciebie wierzyłem, że uratujesz moje życie, a Ty pozwoliłeś mi umrzeć. A na to Pan Bóg odezwał się: Przecież postawiłem ci na drodze amfibię, łódkę i helikopter." Przepraszam za ten przydługi wstęp, ale gdy ciężko chorzy na nowotwór tkanek miękkich błagamy Pana Boga o ratunek, Pan Bóg stawia nam na drodze Pana Profesora Piotra Rutkowskiego, cudownego człowieka, wspaniałego lekarza, który przywraca nam zdrowie, siły, życie i wiarę w medycynę. Pan Profesor jest cudotwórcą w leczeniu mięsaków i czerniaków. Jadąc do Warszawy zastanawiałam się jakie mam szanse, teraz po wizycie u Pana Profesora wiem, że wszystko będzie dobrze. Każdy powinien trafić do takiego lekarza. Na pierwszą wizytę w Instytucie Onkologii w Warszawie czekałam tylko trzy tygodnie, to bardzo krótko, gdyż Pan Profesor przyjmuje tylko w poniedziałki. Każdemu, kto choruje na czerniaka lub mięsaka gorąco polecam wizytę u Pana Profesora.

  zgłoś nadużycie
 • 28 czerwca 2014

  Ocena: Neutralny

  Niestety moje wrazenia po spotkaniach z profesorem dalekie sa od nazwania go wspanialym, cieplym itd... Dla nas byl wyniosly, zarozumialy i niesympatyczny. Przykro mi.

  zgłoś nadużycie
 • 13 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Anioł nie człowiek . Oby wszyscy lekarze tacy byli. Od Pana Profesora wprost ,,bije'' pozytywna energia. Krótko, ale rzeczowo i na temat. Alicja Niemirowska

  zgłoś nadużycie
 • 5 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Kapitalny lekarz, świetny fachowiec a przede wszystkim ludzki. Dzięki Panu Profesorowi nie utraciłem wiary w lekarzy. Aby Pan Bóg dał mu zdrowie i siłę do leczenia ludzi. Powiedziałbym ewenement wśród lekarzy. Kiedy żona trafiła do niego po operacji GIST-a nadzieja była tylko w NIM i spełniła się. Aby Pan Bóg stawiał w chorobie takich lekarzy. Zdzisław

  zgłoś nadużycie
 • 9 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały człowiek,mimo że jest konkretny i rzeczowy,wie co mówi i nie owija w bawełnę.Świetny specjalista-szacunek.Aby nasza kadra medyczna miała coraz więcej takich specjalistów!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 20 sierpnia 2013

  Ocena: Neutralny

  mojemu synowi poświęcił 3 minuty pytając się po co przyjechaliśmy i że on nie ma czytać historii choroby po czym odesłał nas do innego lekarza twierdząc, że i tak już nic nie da się zrobić, może gdyby była to prywatna wizyta poświęcił by 5 minut, lekarze mając przed sobą ciężkie przypadki umywają ręce i nic nie robią, nie polecam

  zgłoś nadużycie
 • 27 lutego 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dzięki Panu Profesorowi mam nogę. Opinie, ze 100 pacjentów i narzekania na godziny spędzone pod gabinetem, on cóż nie tylko te osoby maja raka w tym wypadku miesaka. Do pana profesora przyjeżdżają ludzie z całej Polski, bo jest świetny, a ze ma mało czasu, cóż ale wszystkich swoich pacjentów pamięta. Pamiętajmy, ze nie tylko my jesteśmy chorzy, Ci wszyscy ludzie pod gabinetem przyjechali po zdrowie a to świadczy o skuteczności . Dla tych co myślą tylko, ze im sie należy nie polecam bo bedą psioczyc, ze za dużo ludzi pod gabinetem, ze mało czasu. Dla tych co chcą być wyleczeni Pan Profesor jest właśnie ta osoba.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online