Piotr Rutkowski, onkolog Warszawa
OnkologChirurg dr hab. n. med.

Piotr Rutkowski

Poproś o włączenie kalendarza
49

Adresy

 • 23 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem byłą pacjentką, wyleczoną, z przyjemnością potwierdzam dobre opinie. Potężna wiedza, pełna kultura i pozytywna energia, nawet nie mam pojęcia skąd ją bierze. Jednakże cieszę się, że są jeszcze tacy ludzie.

  zgłoś nadużycie
 • 17 października 2014

  Ocena: Słaby

  Ciężko patrzeć mi na prof. Rutkowskiego obiektywnie, gdyż cała otoczka leczenia, jak i myśl o kolejnych wizytach, przyprawiała o dreszcze. Lekarz z ogromną wiedzą, ale i z ogromem pacjentów. Co następuje: ogromne kolejki przed gabinetem (widziałem nawet śpiwory..), typowe "odbębnianie" wizyt (te oscylowały zazwyczaj w okolicach jednej(!) minuty, nawet w momencie, gdy miałem kilka pytań), opis schorzeń językiem typowo lekarskim, który nam - przeciętnym zjadaczom chleba - niewiele mówi, zwieńczenie tąż szybkim "do widzenia, następny". Z jednej strony rozumiem natłok pracy, z drugiej natomiast boli mnie traktowanie ludzi jak śmieci (nie bójmy się tego określenia). Leczenie miało być zakończone w Instytucie Onkologii biopsją i wycięciem guza, a okazało się, że nic wycinane nie było i wędruj Pan do jakiegoś ontopedy, my swoje zrobiliśmy. Szczerze? Liczyłem na dużo więcej.

  zgłoś nadużycie
 • 27 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały ciepły dobry człowiek.Pan Profesor jest świetnym specjalista. Posiada niebywała wiedzę i umiejętności. Oby więcej takich lekarzy z powołania. Będę mu wdzięczna do końca życia.

  zgłoś nadużycie
 • 1 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Do Pana Profesora trafiliśmy nietypowo. Po kilku konsultacjach tak w Krakowie jak i w naszej rodzinnej trzydziestotysięcznej miejscowości ,kiedy wszystko niemiłosiernie przeciągając się w czasie zmierzało do radykalnej amputacji nogi na której umiejscowił się mięsak, pozwoliłam sobie na wysłanie maila do Profesora z prośbą o konsultację. Na telefon od Profesora czekaliśmy około 10 minut.Krótka, konkretna rozmowa z terminem wizyty w COI.Obecnie mąż jest po leczeniu i błyskawicznie, fachowo przeprowadzonej operacji.Profesor Rutkowski przywrócił nam wiarę w lekarzy. Nigdy nie mieliśmy kontaktu z tak wysokiej klasy profesjonalistą. Dziękujemy Profesorze!

  zgłoś nadużycie
 • 27 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Ocenę pana profesora Piotra Rutkowskiego zacznę nietypowo, od przypowieści:" Przybiera rzeka i woda podchodzi pod schody pewnego domu. Gospodarz klęczy i modli się: Panie Boże wyratuj mnie, bo ginę. Po chwili podjeżdża amfibia i kierujący woła: Wskakuj. Ale gospodarz odmawia mówiąc: Zabierzcie kogoś innego, mnie wyratuje Pan Bóg. Ja w Niego wierzę. Woda podchodzi coraz wyżej. Parter domu jest już pod wodą. Gospodarz klęczy na piętrze i dalej modli się do Pana Boga, z prośbą o ratunek. Podpływa łódka. Sternik woła: Wskakuj. Ale tak jak poprzednio gospodarz odmawia. Żywioł przybiera na sile. Gospodarz wyszedł na dach i dalej modli się. Nadlatuje helikopter, który spuszcza krzesełko. Sytuacja powtarza się. W końcu gospodarz tonie i staje przed Panem Bogiem z wyrzutem: Panie Boże ja tak gorąco się modliłem, tak w Ciebie wierzyłem, że uratujesz moje życie, a Ty pozwoliłeś mi umrzeć. A na to Pan Bóg odezwał się: Przecież postawiłem ci na drodze amfibię, łódkę i helikopter." Przepraszam za ten przydługi wstęp, ale gdy ciężko chorzy na nowotwór tkanek miękkich błagamy Pana Boga o ratunek, Pan Bóg stawia nam na drodze Pana Profesora Piotra Rutkowskiego, cudownego człowieka, wspaniałego lekarza, który przywraca nam zdrowie, siły, życie i wiarę w medycynę. Pan Profesor jest cudotwórcą w leczeniu mięsaków i czerniaków. Jadąc do Warszawy zastanawiałam się jakie mam szanse, teraz po wizycie u Pana Profesora wiem, że wszystko będzie dobrze. Każdy powinien trafić do takiego lekarza. Na pierwszą wizytę w Instytucie Onkologii w Warszawie czekałam tylko trzy tygodnie, to bardzo krótko, gdyż Pan Profesor przyjmuje tylko w poniedziałki. Każdemu, kto choruje na czerniaka lub mięsaka gorąco polecam wizytę u Pana Profesora.

  zgłoś nadużycie
 • 28 czerwca 2014

  Ocena: Neutralny

  Niestety moje wrazenia po spotkaniach z profesorem dalekie sa od nazwania go wspanialym, cieplym itd... Dla nas byl wyniosly, zarozumialy i niesympatyczny. Przykro mi.

  zgłoś nadużycie
 • 13 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Anioł nie człowiek . Oby wszyscy lekarze tacy byli. Od Pana Profesora wprost ,,bije'' pozytywna energia. Krótko, ale rzeczowo i na temat. Alicja Niemirowska

  zgłoś nadużycie
 • 5 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Kapitalny lekarz, świetny fachowiec a przede wszystkim ludzki. Dzięki Panu Profesorowi nie utraciłem wiary w lekarzy. Aby Pan Bóg dał mu zdrowie i siłę do leczenia ludzi. Powiedziałbym ewenement wśród lekarzy. Kiedy żona trafiła do niego po operacji GIST-a nadzieja była tylko w NIM i spełniła się. Aby Pan Bóg stawiał w chorobie takich lekarzy. Zdzisław

  zgłoś nadużycie
 • 9 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały człowiek,mimo że jest konkretny i rzeczowy,wie co mówi i nie owija w bawełnę.Świetny specjalista-szacunek.Aby nasza kadra medyczna miała coraz więcej takich specjalistów!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 20 sierpnia 2013

  Ocena: Neutralny

  mojemu synowi poświęcił 3 minuty pytając się po co przyjechaliśmy i że on nie ma czytać historii choroby po czym odesłał nas do innego lekarza twierdząc, że i tak już nic nie da się zrobić, może gdyby była to prywatna wizyta poświęcił by 5 minut, lekarze mając przed sobą ciężkie przypadki umywają ręce i nic nie robią, nie polecam

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja