dr hab. n. med.

Piotr Rutkowski

Onkolog, Chirurg

Poproś o włączenie kalendarza

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem byłą pacjentką, wyleczoną, z przyjemnością potwierdzam dobre opinie. Potężna wiedza, pełna kultura i pozytywna energia, nawet nie mam pojęcia skąd ją bierze. Jednakże cieszę się, że są jeszcze tacy ludzie.

 • bardzo dobry

  Gdy dowiedzieliśmy się, że prawdopodobnie żona choruje na czerniaka zacząłem szukać właściwego lekarza.Odbywało to się poprzez internet.Tak trafiłem na profesora Piotra Rutkowskiego z Centrum Onkologii w Warszawie.Jesteśmy wdzięczni losowi,że trafiliśmy na takiego lekarza . Wspaniały, bezinteresowny lekarz i wspaniały człowiek.Pełen profesjonalizm, pełne zrozumienia i serdeczności podejście do chorego.Dziękujemy Panie Profesorze.

 • słaby

  Ciężko patrzeć mi na prof. Rutkowskiego obiektywnie, gdyż cała otoczka leczenia, jak i myśl o kolejnych wizytach, przyprawiała o dreszcze. Lekarz z ogromną wiedzą, ale i z ogromem pacjentów. Co następuje: ogromne kolejki przed gabinetem (widziałem nawet śpiwory..), typowe "odbębnianie" wizyt (te oscylowały zazwyczaj w okolicach jednej(!) minuty, nawet w momencie, gdy miałem kilka pytań), opis schorzeń językiem typowo lekarskim, który nam - przeciętnym zjadaczom chleba - niewiele mówi, zwieńczenie tąż szybkim "do widzenia, następny". Z jednej strony rozumiem natłok pracy, z drugiej natomiast boli mnie traktowanie ludzi jak śmieci (nie bójmy się tego określenia). Leczenie miało być zakończone w Instytucie Onkologii biopsją i wycięciem guza, a okazało się, że nic wycinane nie było i wędruj Pan do jakiegoś ontopedy, my swoje zrobiliśmy. Szczerze? Liczyłem na dużo więcej.

 • bardzo dobry

  Wspaniały ciepły dobry człowiek.Pan Profesor jest świetnym specjalista. Posiada niebywała wiedzę i umiejętności. Oby więcej takich lekarzy z powołania. Będę mu wdzięczna do końca życia.

 • bardzo dobry

  Do Pana Profesora trafiliśmy nietypowo. Po kilku konsultacjach tak w Krakowie jak i w naszej rodzinnej trzydziestotysięcznej miejscowości ,kiedy wszystko niemiłosiernie przeciągając się w czasie zmierzało do radykalnej amputacji nogi na której umiejscowił się mięsak, pozwoliłam sobie na wysłanie maila do Profesora z prośbą o konsultację. Na telefon od Profesora czekaliśmy około 10 minut.Krótka, konkretna rozmowa z terminem wizyty w COI.Obecnie mąż jest po leczeniu i błyskawicznie, fachowo przeprowadzonej operacji.Profesor Rutkowski przywrócił nam wiarę w lekarzy. Nigdy nie mieliśmy kontaktu z tak wysokiej klasy profesjonalistą. Dziękujemy Profesorze!

 • bardzo dobry

  Ocenę pana profesora Piotra Rutkowskiego zacznę nietypowo, od przypowieści:" Przybiera rzeka i woda podchodzi pod schody pewnego domu. Gospodarz klęczy i modli się: Panie Boże wyratuj mnie, bo ginę. Po chwili podjeżdża amfibia i kierujący woła: Wskakuj. Ale gospodarz odmawia mówiąc: Zabierzcie kogoś innego, mnie wyratuje Pan Bóg. Ja w Niego wierzę. Woda podchodzi coraz wyżej. Parter domu jest już pod wodą. Gospodarz klęczy na piętrze i dalej modli się do Pana Boga, z prośbą o ratunek. Podpływa łódka. Sternik woła: Wskakuj. Ale tak jak poprzednio gospodarz odmawia. Żywioł przybiera na sile. Gospodarz wyszedł na dach i dalej modli się. Nadlatuje helikopter, który spuszcza krzesełko. Sytuacja powtarza się. W końcu gospodarz tonie i staje przed Panem Bogiem z wyrzutem: Panie Boże ja tak gorąco się modliłem, tak w Ciebie wierzyłem, że uratujesz moje życie, a Ty pozwoliłeś mi umrzeć. A na to Pan Bóg odezwał się: Przecież postawiłem ci na drodze amfibię, łódkę i helikopter." Przepraszam za ten przydługi wstęp, ale gdy ciężko chorzy na nowotwór tkanek miękkich błagamy Pana Boga o ratunek, Pan Bóg stawia nam na drodze Pana Profesora Piotra Rutkowskiego, cudownego człowieka, wspaniałego lekarza, który przywraca nam zdrowie, siły, życie i wiarę w medycynę. Pan Profesor jest cudotwórcą w leczeniu mięsaków i czerniaków. Jadąc do Warszawy zastanawiałam się jakie mam szanse, teraz po wizycie u Pana Profesora wiem, że wszystko będzie dobrze. Każdy powinien trafić do takiego lekarza. Na pierwszą wizytę w Instytucie Onkologii w Warszawie czekałam tylko trzy tygodnie, to bardzo krótko, gdyż Pan Profesor przyjmuje tylko w poniedziałki. Każdemu, kto choruje na czerniaka lub mięsaka gorąco polecam wizytę u Pana Profesora.

 • neutralny

  Niestety moje wrazenia po spotkaniach z profesorem dalekie sa od nazwania go wspanialym, cieplym itd... Dla nas byl wyniosly, zarozumialy i niesympatyczny. Przykro mi.

 • bardzo dobry

  Anioł nie człowiek . Oby wszyscy lekarze tacy byli. Od Pana Profesora wprost ,,bije'' pozytywna energia. Krótko, ale rzeczowo i na temat. Alicja Niemirowska

 • bardzo dobry

  Kapitalny lekarz, świetny fachowiec a przede wszystkim ludzki. Dzięki Panu Profesorowi nie utraciłem wiary w lekarzy. Aby Pan Bóg dał mu zdrowie i siłę do leczenia ludzi. Powiedziałbym ewenement wśród lekarzy. Kiedy żona trafiła do niego po operacji GIST-a nadzieja była tylko w NIM i spełniła się. Aby Pan Bóg stawiał w chorobie takich lekarzy. Zdzisław

 • bardzo dobry

  Wspaniały człowiek,mimo że jest konkretny i rzeczowy,wie co mówi i nie owija w bawełnę.Świetny specjalista-szacunek.Aby nasza kadra medyczna miała coraz więcej takich specjalistów!!!!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Tadeusz Denisso - onkolog, Sławomir Falkowski - onkolog, Robert Chmielewski - onkolog, Jacek Skibiński - onkolog, Agnieszka Jagiełło - Gruszfeld - onkolog, Jacek Zwoliński - onkolog, Ewa Flis - Szombara - onkolog, Renata Duchnowska - onkolog, Marek Wierzchowski - onkolog, Katarzyna Dyttus- Cebulok - onkolog, Maciej Głogowski - onkolog, Andrzej Józef Kawecki - onkolog, Tomasz Sharma - onkolog, Wirginiusz Dziewirski - onkolog, Karol Nietupski - onkolog, Jolanta Kleszczewska - onkolog, Jacek Zaborowski - onkolog, Marek Zbigniew Podolski - onkolog, Dr N. Wet. Jacek Micuń - onkolog, Anna Nowak-Dement - onkolog
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online