dr hab. n. med.

Piotr Jankowski

Kardiolog, Internista

Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Fachowo, miło, wszystko jak najbardziej ok:) Dużo pytań i duże zainteresowanie ze strony pana Doktora.

 • bardzo dobry

  Wizyta i wywiad przeprowadzony bardzo solidnie i profesjonalnie. Pan Dr. jest lekarzem poświęcającym dużo uwagi pacjentowi i stara się bardzo pomóc. Bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Już na pierwszej wizycie u prof. P. Jankowskiego odniosłem wrażenie, że znalazłem się w dobrych rękach. Profesor jest niezwykle sympatyczny, konkretny w swych działaniach, emanuje z niego wiedza i doświadczenie. Swoją postawą wzbudza zaufanie u pacjenta. Lekarz godny polecenia!

 • bardzo dobry

  Znakomity lekarz.Symatyczny ,kompetentny i rzeczowy,odpowiada na pytania i watpliwości,godny polecenia

 • bardzo dobry

  Znakomity kardiolog, profesjonalista w 100%. Od pierwszej wizyty pacjent czuje że jest w dobrych rękach. Jest lekarzem na którego każdy pacjent może liczyć. W dziedzinie chorób serca jest najlepszy. Polecam każdemu kto ma kłopot z układem krążenia i sercem.

 • bardzo dobry

  Znakomity kardiolog z powołaniem. Miałem bardzo duży problem z sercem. Wielu specjalistów z Krakowa głowiło się i wymyślało naróżniejsze postępowanie. Jak trafiłem do dr Jankowskiego zdiagnozował mój problem w 100 % celnie. Zaproponował skuteczne leczenie. Teraz czuję się naprawdę dobrze. To fachowiec. Z całą pewnością mogę polecić Pana Doktora.

 • neutralny

  Pan docent Jankowski odmówił zrobienia mi angioplastyki w klinice przy ulicy Kopernika w Krakowie w czerwcu 2011r chociaż miał rozpisany mój zabieg. Po prostu nie przyszedł do pracowni hemodynamiki na umówioną godzinę. Zabieg wykonał mi młody lekarz. Po prostu nie byłem prywatnym pacjentem doc. Jankowskiego z kliniki na Kazimierza Wielkiego i nie byłem upchany przez niego do Kliniki przy Kopernika. No cóż biednemu zawsze wiatr w oczy.

 • bardzo dobry

  Pan Docent leczy mnie od kilku lat. Czuje sie jakbym urodzila sie na nowo. Jest najlepszym kardiologiem z wszystkich ktorych spotkalam. Mozna mu zaufac.

 • bardzo dobry

  W 1996 roku leżałam na oddziale kardiologii kliniki - Pan Doktor już wówczas wykazywał ogromne zainteresowanie pacjentem, choć wówczas był młodym - zapowiadającym się specjaalistą w dziedzinie kardiologii. Dziękuję za opiekę i zainteresowanie. Życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej Panie Doktorze. Agata

 • bardzo dobry

  To wspaniały lekarz! Najlepszy! Z ogromnym SERCEM! Konkretny, rzeczowy a przede wszystkim wielki profesjonalista. Ma niezachwianą pewność działania i wiarę w powodzenie nawet trudnego zabiegu co jest bardzo ważne dla każdego pacjenta. Docent Jankowski dwukrotnie wykonywał u mnie angioplastykę z implantacją stentów, i za każdym razem podziwiałem jego biegłość i mistrzostwo oraz życzliwy kontakt z pacjentem. Jestem mu bardzo wdzięczny. Jeśli ktoś szuka lekarza, któremu mógłby powierzyć swoje życie to doc. Piotr Jankowski jest jak najbardziej właściwą osobą. Bardzo dziękuję.