Piotr Białecki, ginekolog Płock

Piotr Białecki

Poproś o włączenie kalendarza
14

Adresy

 • 5 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz niezwykle fachowy, chodź może oszczędny w wydawaniu pochopnych opinii. Bardzo ceniony wśród położnych (nie tylko z Winiar). Na bieżąco z nowościami medycznymi, dużo się szkoli. Cena - taka jak u wszystkich. Co do opinii o braku komunikatywności - Ja idę do lekarza po diagnozę i leczenie, a nie na pogaduszki. Wg mnie jest chyba najbardziej kompetentnym lekarzem w Płocku (podobnie dr Panek, tu jednak dochodzi Jego słynny luz, który przy badaniu na fotelu nie koniecznie jest komfortowy...;-)). Bardzo mi pomógł, z sukcesem doprowadził do końca zagrożoną ciążę. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 28 listopada 2011

  Ocena: Dobry

  Uważam, że to bardzo dobry lekarz. Prowadził moje dwie ciąże. Zawsze mogłam liczyć na jego pomoc, o każdej porze odbiera telefon a w razie niemożności oddzwania, nawet na urlopie. Pomiędzy ciążami też chodziłam do niego jak coś się działo nie tak i byłam zadowolona. Przy badaniu jest delikatny i dyskretny. Jest jednak pewien minus za który wystawiłam mu ocenę "dobry" a nie "bardzo dobry". Otóż w pełni zgadzam się z tym co napisała moja poprzedniczka, czyli Pan Doktor bardzo bardzo lubi pieniążki... Pamiętam jak chodziłam do niego z wynikami badań z posiewu i przepisywał tylko globulki na zamówienie, zgodnie ze wskazaniami jakie miał podane na antybiogramie, nie badał mnie za żadnym razem, wizyta trwała dosłownie 3 minuty a zawsze brał pełną kwotę za wizytę, i tak kilka razy pod rząd bo następnym razem "rosło" coś innego. Mógłby chociaż za to pomyśleć o poprawie swojego gabinetu... Jego lokalizacja i ogólny wygląd na pierwszy rzut oka może odstraszać i dopóki ktoś się nie pozna na jego fachowości może zrezygnować, ja sama na początku o tym myślałam ale ponieważ wykazał się swoją wiedzą i w odpowiednim momencie szybko i właściwie zareagował został moim lekarzem i nie zmieniłam go od kilku już lat.

  zgłoś nadużycie
 • 13 listopada 2011

  Ocena: Słaby

  Pan Doktor ma bardzo materialistyczne podejście do pacjentek. Zbywa wszelkie pytania i wątpliwości pacjentki, odpowiadając zdawkowo zniecierpliwionym tonem. Poza tym warunki do badania w gabinecie nie gwarantują poczucia intymności i bezpieczeństwa. Telefonicznie w ogóle nie udziela żadnych informacji odnośnie swoich uwag dot. wyników badań a jak ktoś przyjdzie się dowiedzieć o wyniki, to oczywiście za pełną opłatą...

  zgłoś nadużycie
 • 27 października 2010

  Ocena: Bardzo słaby

  Jak dla mnie Pan doktor najsłabszy jakiego poznałam. Straciłam dziecko i byłam w szpitalu, żaden z lekarzy nie był moim prowadzącym, więc generalnie nikt się mną nie zajmował, ale on szczególnie źle mnie potraktował. Na jego dyżurze rozpoczął się ostatni etap poronienia, strasznie bolał mnie brzuch, nie wiedziałam co się dzieje. Prosiłam żeby dano mi coś przeciwbólowego - dostałam pyralginę, pytałam czy to na pewno wystarczy, a on że nic więcej nie może dać. Nie powiedział mi co się ze mną dzieje, że właściwie rodzę mojego nieżywego dzidziusia i stąd ten ból. Poszłam do łazienki - dzidziuś urodził się do sedesu. Powiedziałam o tym lekarzowi, a on zakpił - \"czy spuściła Pani wodę\"? ...

  zgłoś nadużycie
 • 21 września 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz! zanim podejmie się leczenia zleca szereg badań, nie leczy na oko lub wg \\\"ulubionych\\\" lekarstw (czyt. hormonów). Przy badaniu delikatny i dyskretny. W razie jakichś problemów zawsze osiągalny i pomocny przez telefon. Jak dla mnie po prostu najlepszy!

  zgłoś nadużycie
 • 27 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam. Bardzo mi pomógł kiedy musiałam obserwować owulację. Codziennie przez kilka dni mogłam się umówić na usg (nawet bywało że rano i popołudniu). Nie robił żadnych utrudnień, widać było, że chce pomóc. Wcześniej próbowałam u innych lekarzy, ale nie wszystkim się chciało. Mają już tyle pieniędzy, że nie chce im się przyjechać do gabinetu w inny dzień niż w tem kiedy przyjmują pacjentki.

  zgłoś nadużycie
 • 10 maja 2010

  Ocena: Słaby

  Ja zawiodłam się na Panu Doktorze. Prowadził moją ciąże i wszystko było dobrze przez 9 miesięcy. A w szpitalu przy porodzie okazało się, że: dzidziuś urodził się z cechami hipotrofii (niska waga 2300)a doktor nie wykrył tego na usg i tego, że łożysko źle pracowało. Przyszedł termin i nie rodziłam a on chciał mnie trzymać do 2 tygodzi po :/ Ale zaczęłam rodzić sama.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  zgłoś nadużycie
 • 12 lutego 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Specjalista w każdym calu, polecany nie tylko przez inne pacjentki, ale również przez położną spoza Płocka. Jest na bieżąco z nowościami - jeśli chodzi o badania i leczenie. Szczęśliwoe poprowadził moją trudną ciążę. Nie boi się działać i nie czeka "aż samo przejdzie". Może według niektórych mało kontaktowy, ale za to rzeczowy i konkretny. Chyba nie o to chodzi, aby się przyjaźnić, tylko o to żeby pomógł.

  zgłoś nadużycie
 • 28 października 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz Prowadził moją ciążę, zawsze wysłuchał i udzielił odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. W trakcie porodu kilkakrotnie pojawił się na porodówce, po porodzie przyszedł do mnie następnego dnia aby sprawdzić mój stan. Lekarz do którego można moim zdaniem mieć całkowite zaufanie, wie co robi. Moim zdaniem najlepszy lekarz ginekolog w Płocku

  zgłoś nadużycie
 • 26 września 2009

  Ocena: Neutralny

  Po raz kolejny przekonałam się, że doktor Białecki jest super lekarzem. Wyleczył moją dolegliwośc, na którą leczyłam się od 2004 roku!!! przez ten czas w "leczenie" mnie bawiło się trzech lekarzy. Co jeden to gorszy, każdy z nich miał inną koncepcję na wyleczenie. A doktor Białecki uporał się z moim problemem w zaledwie kilka miesięcy. Mam do niego duże zaufanie. Poleciłam go kilku kobietom i jak na razie żadna nie żaliła się na niego. Jedynym minusem doktora jest to, że mógłby trochę zainwestować w gabinet, zwłaszcza w nowocześniejszy aparat USG. Aczkolwiek wiedza i doświadczenie lekarza jest bezcenne i nie wykona tego za niego żaden nowoczesny sprzęt, dlatego polecam doktora Białeckiego!!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online