dr n. med.

Paweł Szymanowski

Ginekolog

Umów wizytę 12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończył studia na niemieckiej Akademii Medycznej w Hanowerze. Specjalizacja z zakresu ginekologii i położnictwa w szpitalu klinicznym Charité w Neuruppinie oraz w szpitalu klinicz... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Ukończył studia na niemieckiej Akademii Medycznej w Hanowerze. Specjalizacja z zakresu ginekologii i położnictwa w szpitalu klinicznym Charité w Neuruppinie oraz w szpitalu klinicznym Uniwersytetu Drezdeńskiego w Görlitz. Były ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego w Greiz. Aktualnie pracuje w w Centrum Zdrowia Kobiety Gyneka oraz jako ordynator oddziału ginekologii w szpitalu św. Rafała w Krakowie. Jest także konsultantem w szpitalu klinicznym Uniwersytetu Frankfurt nad Menem w Hanau w Niemczech. Posiada szczególne doświadczenie w zakresie ginekologii operacyjnej, onkologii ginekologicznej, uroginekologii, operacji laparoskopowych oraz diagnostyki i leczenia niepłodności. Członek Berufsverbandes der Frauenärzte e.V., Deutsche Kontinenzgesellschaft, Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego i ESHRE (European Society for Humman Reproduction and Embryology).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Hanowerze

Publikacje

 • "Ekspresja monocytarnych antygenów powierzchniowych CD11B, CD14, CD16B, CD64 w zależności od zaawansowania choroby, zróżnicowania komórkowego oraz typu histopatologicznego guza w raku jajnika". Międzynarodowy Kongres Rak Jajnika, Kraków
 • "Budowa i czynność dna miednicy u kobiet- uaktualniony przegląd z podkreśleniem wpływu porodu drogami natury". Developmental Period Medicine, 2013

Znajomość języków

 • niemiecki
 • angielski

Zdjęcia

Lekarze polecają tego specjalistę

4

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Halina (07-09-2019) Dr. Szymanowski rzeczowy,kontakt bardzo dobry nie czulam skrepowania,wszystko wytlumaczyl choc trudny dla mnie,zaufalam doktorowi i na pierwszej wizycie ustalilismy termin zabiegu .Jestem dobrej mysli ze pozbede sie problemu. Drogie Panie nie dajcie sie namowic na laserowe leczenie nitrzymania moczu bo to sciema.

 • bardzo dobry

  Bardzo ciepły i niekrępujący lekarz, słuchający pacjenta i tworzący atmosferę profesjonalizmu, przejawiającego się w przebiegu wizyty i podejściu do pacjenta. Polecam.

 • bardzo dobry

  Trafiłam do doktora zupełnie przypadkiem i nie mogę uwierzyć w swoje szczęście. Doktor po kilkuminutowym badaniu wiedział dużo więcej niz 7 wcześniejszych lekarzy po 2godzinnych dywagacjach. Szybka diagnoza i leczenie pomogły mi uratować z pewnością zdrowie, a kto wie, czy i nie więcej. Wielka torbiel, którą miałam została mi usunięta laparoskopowo. Wczesniejsi lekarze mówili, że nie będzie szans tego w ten sposób usunąć, doktor Szymanowski udowodnił , że jest nieocenionym fachowcem i jak mało kto zna się na tym, co robi. Dziś jestem po wizytach kontrolnych po zabiegu u innych lekarzy i wszyscy byli pod wielkim wrażeniem tego, jak niewiele zostało śladu po zabiegu i jak profesjonalnie został on wykonany. Gorąco polecam!

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, o ogromnej kulturze i wielkiej wiedzy. Udziela wyczerpujących informacji, rzeczowy i do tego niezwykle taktowny.

 • bardzo dobry

  Lekarz rozładowuje wszelki stres, przeprowadza dokładny wywiad. Odpowiada na nurtujące pytania. Gabinet bardzo profesjonalnie wyposażony a cena za wizytę przystępna. Poleca również fizjoterapów w okolicach zamieszkania pacjentek, o których inni lekarze nie słyszeli.

 • bardzo dobry

  Wiele razy zmieniałam ginekologów, ale u Pana Pawła leczę się najdłużej i nie mam zamiaru szukać kogoś innego. Szczery, kompetentny, ma ogromną wiedzę, poza tym jest ciepły i do pacjenta podchodzi indywidualnie. Zdecydowanie polecam :)

 • bardzo dobry

  Bardzo miły , ciepły człowiek. Nie cierpię wizyt u ginekologa. Atmosfera panująca podczas rozmowy, wywiadu sprawiła że nie czułam skrepowania. Poza tym wykluczył choroby, które zdiagnozował u mnie poprzedni lekarz. Pani Ela położna cudowna dziewczyna, bardzo delikatna podczas badania . Jeśli macie problemy i wątpliwości ginekologiczne bardzo polecam ten gabinet.

 • bardzo dobry

  Byłam u Pana doktora pierwszy raz.Poleciła mi go sąsiadka która miała problem z nietrzymaniem moczu jest po zabiegu 5 lat.Zabieg robił osobiście pan doktor.Od tamtej pory zniknął problem sasiadce jest bardzo zadowolona.Ja z wizyty jestem bardzo zadowolona i wstępnie jestem umówione na Zabieg po Nowym Roku.Pan doktor wszystko mi wytłumaczył na czym to polega.Wiedza Pana doktora jest niesamowita umie przekonać pacjenta do podjęcia decyzji.Fachowo i szczerze rozmawia,delikatny w badaniu.Jeszcze nie spotkałam tak wspaniałego lekarza polecam wszystkim pacjentkom nie bójcie się chodzić do lekarza z problemem bo choroba nietrzymania moczu się szybko rozwija.Oceniam bardzo wysoko Pana doktora.

 • bardzo dobry

  Bardzo "życiowy", elokwentny i uprzejmy lekarz. Jest się w dobrych rękach! Z pewnością nieraz do niego wrócę.

 • bardzo dobry

  Jestem po tygodniu od zabiegu wyłuszczania cyst jajników, metodą laparoskopową. Zabieg prowadził dr Szymanowski. Serdecznie polecam wszystkim kobietom wahającym się lub nie wiedzącym w "czyje ręce oddać swój los". Przede wszystkim to kompetentny, bardzo dobry fachowiec a przy tym życzliwy, informujący o każdym za i przeciw lekarz. Bardzo polecam i cieszę się, że mogłam być pod jego opieką.