http://www.artclinic.com.pl/ Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 1996 roku, specjalista II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii, doktor nauk medycznych w dziedzinie chorób alergicz... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja lekarska 100 zł
Testy skórne na związki chemiczne - zestaw standardowy 180 zł
Badanie histopatologiczne skóry 180 zł
Badanie na Demodex folliculorum (nużeniec) -skóra i rzęsy 100 zł
Badanie krwi na boreliozę - oznaczenie przeciwciał 170 zł
Badanie krwi na obecność wirusa HIV 110 zł
Badanie przeciwciał anty HBs 80 zł
Badanie przeciwciał przeciwjądrowych (ANA) 160 zł
Fototerapia - naświetlanie w kabinie - jeden zabieg 20 zł
Próba świetlna 60 zł
Zabiegi elektrokoagulacji
Zabiegi terapii fotodynamicznej
Testy skórne (pyłki roślin, zwierzęta, pokarmy) -jeden alergen 5 zł
Testy skórne na związki chemiczne - zestaw dziecięcy 120 zł
Badanie mikologiczne - na grzyby (skóra, paznokcie) 150 zł
Badanie odczynu ASO (odczyn antystreptolizynowy) 80 zł
Badanie krwi na kiłę - zestaw odczynów serologicznych 290 zł
Badanie antygenu WZW typu B (HBs Ag) 80 zł
Badanie WZW typu C (przeciwciał anty HCV) 80 zł
Testy alergiczne we krwi -jeden alergen -rośliny, pokarmy itp 120 zł
Fototerapia - naświetlanie punktowe, płyta - jeden zabieg 30 zł
Komputerowe badanie znamion barwnikowych 100 zł
Zabiegi kriochirugii - zamrażania płynnym azotem
Laserowe usuwanie zmian skórnych
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

http://www.artclinic.com.pl/ Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 1996 roku, specjalista II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii, doktor nauk medycznych w dziedzinie chorób alergicznych skóry, członek Sekcji Alergologicznej i Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, autor lub współautor publikacji krajowych i zagranicznych o tematyce alergologicznej i dermatologicznej, obecnie kierownik Wielkopolskiego Centrum Alergologii i Dermatologii Estetycznej Art Clinic w Poznaniu.
W swojej ofercie proponuję szereg badań diagnostycznych i zabiegów poprawiających kondycję i wygląd skóry. Ceny zabiegów dermatologicznych uzależnione są od rozległości i nasilenia zmian skórnych, a ich wartość jak i rodzaj proponowanego zabiegu ustalana jest podczas spotkania lekarza z pacjentem, kiedy istnieje dokładna możliwość oceny zmian na skórze.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Trafna diagnoza, profesjonalne podejście do pacjenta, miły, uprzejmy i kompetentny lekarz godny polecenia.

 • dobry

  szybko, sprawnie, Pan doktor zapisał mi masci, polecił jak dbać o skórę efekt taki, że wysypka i świad zniknęły a niestety dość długo zmagalam się z zapaleniem mieszków włosowych. POLECAM. Gabiet czysty i sterylny co jest dla mnie również ważne,

 • bardzo słaby

  Nie polecam Pana doktora, na pierwszym spotkaniu wykluczył u dziecka jedną chorobą, i kazał zrobić testy skórne, gdy wyszły negatywnie, powiedział, że wracamy do wcześniejszej diagnozy. Nie odpowiadał rzeczowo na pytania. Po wizycie wiedziałam tyle samo co przed.

 • bardzo dobry

  Szybka i kompetentna ocena schorzenia, po zastosowaniu proponowanego leku nastąpiła szybka i znacząca poprawa.

 • dobry

  Wizyta u lekarza z powodu przebarwienia pod skórą. Popatrzył, podumał, przepisał maść i kazał obserwować. Jakiś podobno niegroźny naciek podskórny, który z czasem zniknie. Dodam, że takie same kroki poczynił poprzedni /inny/ dermatolog, a więc takie samo rozpoznanie. Czy w trafne? Mija pół roku i przebarwienie nie zmienia się, nie powiększa, nie zmienia koloru. Czas pokaże co dalej...

 • bardzo dobry

  Pojawiły się u mnie grudki w okolicy bikini. Wizyta u dr przebiegała sprawnie i z miłą atmosferą, oczywiście wszystko także wyleczone. Sądzę, że doktor godny polecenia.

 • dobry

  Zostałam o wszystkim poinformowana, jak chciałam, nie obiecywał szybkiej poprawy, kazał zachować cierpliwość. przekazał mi dużo informacji i wiedzy, na co choruję i kiedy mogą być pierwsze efekty.

 • bardzo słaby

  Byłam na wizycie u lekarza z dzieckiem u którego występowała od 4 tygodni wysypka na twarzy i tułowiu. Lekarz kompletnie nie wiedział co to może być, no bo wcale dziecka nie obejrzał. Sugerował się jedenie moimi wypowiedziami na temat objawów u ziecka. Okazał się bardzo niekompetentny w swojej dziedzinie. Potafił tylko wypisać recepty na maści ze sterydami. Oczywiście zbagatelizowałam jego wypowiedzi i udałam się do innego lekarza, którego diagnoza była trafna i obyło się bez sterydów. dzisiaj dziecko ma piękną skórę. Odradzam tego lekarza bynajmniej do dzieci.

 • bardzo dobry

  Jestem po leczeniu klykcin, atmosfera i sam zabieg bez zarzutow, na ostateczne efekty trzeba z pewnoscia poczekac ale juz widze poprawe i dobre gojenie po mrozeniu.Wazne ze nic nowego nie wychodzi.

 • bardzo dobry

  Na wszystkie moje pytania otrzymałam wyczerpujące wyjaśnienia.Dziękuję.Gdy moi znajomi będą potrzebować pomocy lekarskiej, polęcę pana doktora . Pozdrawiam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę