dr n. med.

Paweł Kołodziejski

Ortopeda

Chirurg stopy, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu Adiunkt w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Członek Europejskiego Towarzystwa Stopy i Stawu S... więcej

Adresy

Usługi

Korekcje palców młotkowatych 3 000 zł
Korekcje płaskostopia poprzecznego 4 000 zł
Korekcje płaskostopia podłużnego 5 000 zł
Rekonstrukcje więzadeł bocznych w niestabilności stawu skokowego 4 500 zł
Operacje nerwiaka Mortona 4 500 zł
Endoprotezoplastyka stawu skokowego 15 000 zł
Usztywnienia (artrodezy) w zakresie stopy i stawu skokowego 5 500 zł
Endoprotezoplastyka stawów śródstopno-paliczkowych II-IV
Operacja palucha koślawego (różne metody operacyjne) 4 500 zł
Korekcje długości palców stopy 3 500 zł
Operacje naprawcze w przypadku palucha sztywnego 4 500 zł
Operacje złamań w zakresie stopy i stawu skokowego 5 000 zł
Operacje rekonstrukcyjne ścięgna Achillesa 4 500 zł
Artroskopia stawu skokowego i stawu podskokowego 5 000 zł
Endoprotezoplastyka stawu śródstopno-paliczkowego I 6 500 zł
Operacje neuropatii kończyny dolnej
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Chirurg stopy, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Adiunkt w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Członek Europejskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego (EFAS)
Instruktor i współtwórca Centrum Szkoleniowego z chirurgii stopy na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią

Wiedzę i doświadczenie zawodowe w zakresie chirurgii stopy i stawu skokowego zdobywał podczas wielu staży i kursów zagranicznych m.in. we Francji (Bordeaux, Nancy, Essey Les Nancy oraz Lyon), Holandii (Nijmegen), Szwajcarii (Liestal oraz Zurych i Genewa), Hiszpanii (Malaga), Włoszech (Neapol). Autor i współautor wielu publikacji o tematyce ortopedycznej oraz wystąpień na konferencjach naukowych w Polsce i za granicą.
Współtwórca Poradni Chorób Stopy w Warszawie – pierwszego w centralnej Polsce ośrodka zajmującego się leczeniem wyłącznie chorób oraz urazów stawu skokowego i stopy.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Choroby

 • paluch koślawy
 • płaskostopie
 • Paluch sztywny
 • Palce młotkowate
 • Palce młoteczkowate
 • nadmierna długość palców stopy
 • nerwiak Mortona
 • zerwanie ścięgna Achillesa
 • zapalenie ścięgna Achillesa
 • złamanie kostek goleni
 • złamanie kości piętowej
 • złamanie kości skokowej
 • uszkodzenie stawu Lisfranca
 • złamanie kości śródstopia
 • metatarsalgia
 • choroba Haglunda
 • choroba zwyrodnienieniowa stawu skokowego
 • choroba zwyrodnieniowa stawów stępu
 • niestabilność stawu skokowego
 • ostrogi piętowe (zapalenie przyczepu rozcięgna podeszwowego)
 • złamania zmęczeniowe stopy
 • neuropatie nerwów stopy
więcej

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Nareszcie młody profesjonalista. Po pierwszych słowach widać, że najlepszy w swoim fachu. Warto jechać z końca świata, a nie pozwolić się ciąć przez niedouków na miejscu. Podziwiam i gratuluję talentu i cierpliwości. Jeszcze tylko drobiazg w postaci operacji. Obym mogła potwierdzić te słowa. Ewa

 • bardzo dobry

  Nie ma słów żeby opisać profesionalizm Pana Pawła, jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie jak i pozytywnym człowiekiem. Zszywane scięgno achillesa pracuje lepiej niż nowe :). Sylwester

 • bardzo dobry

  Profesjonalny, kontaktowy i bardzo miły człowiek. Świetnie zna się na rzeczy. Zarówno on jak i cały zespół Poradni Chorób Stóp. Wykonywałam u nich powtórną operacje usunięcia halluxa (pierwsza w 2011 w państwowym szpitalu niestety się nie udała). Teraz noga wygląda bardzo dobrze i przede wszystkim nie boli! Gorąco polecam i dziękuję za wszystko! :)

 • bardzo dobry

  Witam 2.05 operowane mi obie nogi. Miałam straszne halluksy. Wiadomo że obejrzałam dużo klinik i przeczytałam masę opinie na temat dobrych lekarzy, ale zdecydowałam się pójść do doktora Pawła Kołodziejskiego i nie żałuję, to prawdziwy ortopeda od stopy, zna się na halluksach Życzę Panu Pawłowi dużo zdrówka i wiełkie dla niego podziękowanie Olga Przybyła

 • bardzo dobry

  Genialny specjalista, ortopeda stopy. Warto udać się do jego kliniki. Jest w 100 % profesjonalistą. Ponadto w klinice Pana doktora pracują świetni specjaliści od rechabilitacji. Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Zacznę od tego, że Pan dr Paweł Kołodziejski oraz wszyscy pracownicy, przywracają człowiekowi wiarę w to że są jeszcze niesamowici specjaliści, którzy lubią swoją pracę, wykonują ją jak najlepiej potrafią i z wielkim zaangażowaniem i ukierunkowaniem na dobro pacjenta! Pierwszy raz podczas wizyty lekarz skupiał się w 100% na problemie z jakim przyszłam, a nie na wypełnianiu tysiąca papierków. Zbadał moją stopę na wszelkie możliwe sposoby, wytłumaczył wszystko bardzo dokładnie i bez najmniejszej nuty zniecierpliwienia odpowiadał na wszystkie pytania. Wizyta trwała 45 minut, a ja po wyjściu z gabinetu nie miałam żadnych wątpliwości co do operacji i dalszego leczenia. Obecnie jestem w końcowej fazie rehabilitacji gdzie pracują równie niesamowite, profesjonalne i zawsze uśmiechnięte dziewczyny. Pozdrawiam serdecznie szczególnie Panią Madzię :). Pan dr Kołodziejski jest miłym, kompetentnym i dobrze wykształconym specjalistą, podobnie jak cała ekipa Poradni Chorób Stopy! Pozdrawiam i Dziękuję!

 • bardzo dobry

  Na tego ortopedę trafiłam z polecenia - matce mojej koleżanki operował haluksa, płaskostopie i palce młotowate - i to za jednym razem :). Uważam, że był to udany wybór. Doktor jest dobrym specjalistą, który zna się na rzeczy, dokładnie bada i widać że ma doświadczenie w stopach, a o takiego ortopedę trudno. Dziękuję za poświęcony czas i wszystkim polecam.

 • bardzo dobry

  Niezwykły, unikalny specjalista od stopy, widać że zajmujący się tym na poważnie. Tą i tylko tą częścią ciała, ale za to jak.... Dlaczego tak uważam? 1) wizyta trwa dość długo (z tego, co wiem pacjenci zapisywania są co pół godziny) 2) bada stopę, a nie tylko patrzy na zdjęcia 3) tłumaczy istotę sprawy, odpowiada na pytania, w tym także dotyczące samego zabiegu 4) planuje całe leczenie, a nie tylko "odbębnia" wizyty - mnie powiedział gdzie zrobić dobre zdjęcie w obciążeniu, jakie badania wykonać przed operacją, powiedział że rezonans nie jest potrzebny - czym zaoszczędził moje kilkaset zł 5) rzeczowo tłumaczy okres pooperacyjny, mówi ile czasu zajmie leczenie (mam takie stanowisko, że muszę precyzyjnie ustalić czas nieobecności w pracy i nie chcę czarowania) Ja byłam z haluksem, płaskostopiem i palcem młotowatym i polecam !!!

 • bardzo dobry

  Dzięki temu ze trafiłam do Poradni Stopy w której przyjmują wykształceni i kompetentni lekarze tacy jak dr Paweł Kołodziejski i dr Krzysztof Bryłka mogę cieszyć się życiem i chodzeniem bez bólu. Operację artrodezy stawu skokowo piętowego i skokowo łódkowego oraz wydłużenie ścięgna Achillesa którą wspólnie przeprowadzili była trudna, ponieważ wczesniej lekarz z mojego miasta przeprowadził operacje nie tylko nieudaną, ale po prostu nie posiadał takiej wiedzy i zamiast mi pomóc zaszkodził. Przez rok nie mogłam chodzić i cierpiałam z bólu.Jestem bardzo wdzięczna i życzę wszystkim pacjentom, żeby ze swoimi schorzeniami trafili od razu do kompetentnych lekarzy, a jeżeli chodzi o choroby stopy to tylko do dr Pawła Kołodziejskiego i dr Krzysztofa Bryłki. Oprócz fachowej wiedzy są ludźmi o wysokiej kulturze, mają czas dla pacjenta i lubią swoją pracę. Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam cały personel Poradni Stop. Anna P

 • bardzo dobry

  Takich lekarzy nam potrzeba! Dojechałem do poradni z Łodzi.Znajomi się trochę się dziwili i żartowali ,że jadę do Warszawy jakby w Łodzi nie było dobrych ortopedów.Pojechałem z pękniętą miesiąc wcześniej piętą.Po dwóch prywatnych wizytach w swoim mieście było mocno zawiedziony podejściem lekarza do pacjenta.Wizyty trwały do 10 min, kontrola wzrokowa,nie obejrzano zdjęć z badań, całkowity brak zaangażowania i wyczuwalny pośpiech.Tutaj wręcz odwrotnie.Wizyta trwała około 40 min, opisałem spokojnie cały dotychczasowy przebieg leczenia, lekarz zbadał manualnie stopę, wszystko rzeczowo i dokładnie wyjaśnił używając szkieletu stopy.Jak na pierwszą wizytę jestem bardzo zadowolony.Podczas pierwszej rozmowy tel. gdy umawiałem się na wizytę odczułem zainteresowanie pacjentem.Myślę ,że to dobry specjalista i każdy pacjent po tak przebiegającej wizycie będzie zadowolony.Miło i fachowo.