Paweł Grynda, seksuolog Kielce

Paweł Grynda

Poproś o włączenie kalendarza
8

Adresy

O mnie

 • Od 1996r. prowadzę prywatny specjalistyczny gabinet lekarski w zakresie psychiatrii i seksuologii w Kielcach.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Wielokrotnie byłem uczestnikiem polskich i międzynarodowych konferencji naukowych z zakresu psychiatrii i seksuologii (m.in. w Argentynie, Brazylii, RPA, Australii, Hiszpanii, Szwecji, Pradze, Dani).
 • 25 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Przychodząc na wizytę z problemem dysfunkcji seksualnych dostałem od Pana doktora lek na depresje (SSRI), który jeszcze bardziej zdegradował moje libido i odczuwanie bodźców seksualnych, co w skutku wpędziło mnie jeszcze bardziej w błędne koło oraz depresję. Aktualnie leczę się u innego doktora, który uznał podanie mi SSRI przez doktora Grynde za niedopuszczalne.

  zgłoś nadużycie
 • 12 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Nie wiedziałem jak dobrac słowa mowiac o moim wstydliwym problemie. Doktor Grynda chyba wyczytal wszystko pomiędzy zdaniami bo trafil w samo sedno. Czuje się swietnie i szczerze nie mogę doczekać się następnej wizyty żeby Doktor zobaczyl jakie czynie postempy.

  zgłoś nadużycie
 • 29 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam!!! Byłem leczony w szpitalu w Morawicy, niestety nie miałem przyjemności być pod opieka tego lekarza. Slyszalem jednak same pozytywne opinie na jego temat dlatego po wyjściu ze szpitala zaczalem leczenie u dr Gryndy w prywatnym gabinecie. Leki dzialaja, od kilku lat nie byłem w szpitalu choć wcześniej zdarzalo się nawet i 3 razy w roku. Konkretny i profesjonalny a jednocześnie mily lekarz. Bóg mi go zeslal. Dziekuje panie doktorze. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 6 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  trafiłem do tego lekarza przypadkiem,nie dawałem już sobie rady z z życiem,dzięki temu lekarzowi zyje, polecam

  zgłoś nadużycie
 • 21 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo kompetentny lekarz. Przez kilka lat lekarze "specjalisci"leczyli mnie na chyba wszystkie mozliwe zaburzenia psychiczne co oczywiscie nie nawalo zadnych efektow. Na szczescie przyjaciel,ktoremu odwazylam sie powiedziec o swoich problemach,polecil mi dr Grynde. Dopiero pan dr Grynda prawidlowo mnie zdiagnozowal i dzieki niemu moglam wrocic do zycia. Ciesze sie kazdym dniem choc myslalam ze to juz nigdy nie nastapi. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 22 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny, doświadczony specjalista ale przede wszystkim CZŁOWIEK! Bardzo skuteczna, natychmiastowa pomoc w przypadku beznadziejnym (z punktu widzenia rodziny...). Doskonały kontakt telefonuiczny i wsparcie. Gorąco polecam i raz jeszcze z serca dziekuje!

  zgłoś nadużycie
 • 4 lutego 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam. Pan doktor jest nie tylko dobrym specjalistą, ale również bardzo dobrym cżłowiekiem z indywidualnym podejściem do pacjenta. Jeżeli jest potrzeba to nawet w wigilie o 22.00 odbiera telefony i udziela pomocy. Sama niestety kilkakrotnie musialam niepokoic Pana doktora Grynda po godzinach jego pracy. Nigdy nie odmowil mi pomocy. Lekarz z klasa, bardzo polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 14 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  dr Grynda jest wspaniałym lekarzem. Uratował nie tylko życie mojego męża wyciągając go z głębokiej depresji ale także moje małżeństwo. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora, podpierając się także opiniami moich znajomych. Nasze życie dzięki dr Grynda odmieniło się o 180 stopni. Jestem dozgonnie wdzięczna

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Zobacz podobnych specjalistów: Paweł Grynda - seksuolog