Paweł Baranowicz, chirurg Kielce
ChirurgStomatolog lek. dent.

Paweł Baranowicz

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

16

Adresy

 • 26 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Super fachowiec i do tego bardzo ciepły człowiek z super podejściem do pacjenta. Miałam ostatnio usuwaną szóstkę i mimo moich wielkich obaw i ogromnego strachu, Pan Doktor usunął ją bardzo szybciutko, nic nie bolało podczas zabiegu ani po usunięciu, opuchlizny też nie było. Z cierpliwością odpowiadał na moje pytania a miałam i sporo ;-) POLECAM DOKTORA PAWŁA BARANOWICZA !!!

  zgłoś nadużycie
 • 20 listopada 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Świetny specjalista, jeden z najlepszych w południowej części Polski, dlatego pacjenci przyjeżdżają nawet z Warszawy do niego. Polecam. Zabieg pierwsza klasa, ekskluzywne wnętrze gabinetu i kultura a pzede wszystkim fachowość . Polecam .

  zgłoś nadużycie
 • 27 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Usuwanie ósemek, przebiegło bezproblemowo, szybko i sprawnie. Pan dr. bardzo miły, bardzo mila atmosfera, polecam serdecznie wszystkim :)

  zgłoś nadużycie
 • 17 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec, wstawienie trzech implantów poszło mu bardzo sprawnie, a brak bólu i opuchlizny po zabiegu zadziwił jego samego. Dodatkowy niezaprzeczalny plus jako osoby, kocha BMW i prędkość:)

  zgłoś nadużycie
 • 23 października 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Zabieg usunięcia dwóch ósemek był błyskawiczny i bezbolesny. Po zabiegu ból był zaskakująco mały, obyło się bez szwów, a rany bardzo szybko i bezproblemowo się zagoiły. Pewnie to kwestia organizmu, ale niewątpliwie przyczynił się do tego profesjonalizm lekarza. Do tego miły i przystojny;) Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 4 lipca 2012

  Ocena: bardzo słaby

  Zapisałam sie do dr Baranowicza. Czekałam na termin kilka miesięcy. a gdy się zjawiłam? Zero tłumaczenia, zero uwagi a zęba zlecono młodemu chirurgowi, którego nazwiska nawet mi nie podano. Oczywiście komplikacje po usunięciu zęba . Nie wiadomo kogo winić. Czy tak się traktuje ludzi? Jak nic nie rozumiejące chodzące robaki? Nigdy więcej.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 4 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Rewelacyjny chirurg i profesjonalna obsluga. Wielu prywatnych stomatologow niedorasta Mu do piet:) Z czystym sumieniem polecam

  zgłoś nadużycie
 • 2 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Doskonały chirurg, lekarz z powołania. Dr Baranowicz wykonuje zabiegi profesjonalnie, bardzo sprawnie i bezboleśnie, jest przemiły i bardzo cierpliwy, dba o najwyższą jakość usług i przyjazną atmosferę w EkstraDencie, tak że pacjent czuje się tam zawsze bardzo dobrze. Mam do niego 100% zaufania. Bardzo polecam jego gabinet.

  zgłoś nadużycie
 • 16 stycznia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Jeszcze nie leczyliśmy sie u niego, ale 2 miesiące temu wybrałam tego chirurga dla syna ( z zasłyszanych opinii), gdyż syn miał b.trudny przypadek z zębem - dolna ósemka urosła w dziąśle zupełnie płasko, skierowana na siódemkę. Dentystka do której chodzi (p.dr Ewa Milewska, na Ogrodowej) już na początku zleciła wykonać prześwietlenie całego uzębienia, następnie oglądając zdjęcie powiedziała że tu będzie raczej konieczność skomplikowanego usuwania tej ósemki i trzeba nam znaleźć DOBREGO chirurga-dentystę (naprawdę jestem jej b.wdzięczna za poważne podejście do problemu). Natomiast w przychodni u dr Pawła Baranowicza też zanim doszło do zabiegu najpierw było przygotowanie antybiotykiem (parę dni wcześniej), następnie konsultacja dwóch chirurgów: dr Baranowicza oraz dr Lesława Meneta - jak postąpić w tym trudnym przypadku. Ostatecznie lekarze... zrezygnowali z zabiegu i zapoznali mnie i syna z mogącymi nastąpić komplikacjami. Okazało się że skoro te 2 zęby nie bolą, to mimo że sąsiadują ze sobą nienaturalnie, nie ma potrzeby ingerować. Jestem BARDZO WDZIĘCZNA wszystkim tym lekarzom za pomoc i za to, że syn mógł uniknąć niepotrzebnego bólu, a może i nieodwracalnych powikłań.. (np. uszkodzenia szczęki -to też brali pod uwagę).

  zgłoś nadużycie
 • 23 listopada 2011

  Ocena: bardzo dobry

  suuuuuuuuuuuuuper!!!! polecam każdemu kto się boi!!!! mistrz :)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online