dr n. med.

Monika Cendrowska-Pinkosz

Alergolog, Pediatra

Umów wizytę 38 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalista pediatrii 1 i 2 stopnia , oraz specjalista alergolog. Członek Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego , Polskiego Towarzystwa A... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta
Odczulanie
Alergiczne kontaktowe zapalenie skóry
Testy alergiczne
Astma

Informacje o lekarzu

O mnie

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalista pediatrii 1 i 2 stopnia , oraz specjalista alergolog. Członek Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego , Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Polskiego Towarzystwa Anatomicznego. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo sympatyczna, podejście do małych pacjentów super.Co do diagnozy musimy poczekać, ale wszystko wskazuje na to, że pani doktor się nie myliła :-).

 • bardzo dobry

  Pani Doktor na świetny kontakt z małymi pacjentami,budzi zaufanie rodziców, jesteśmy na początku drogi diagnostycznej, więc o efektach leczenia trudno pisać.

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm, dociekliwość i bardzo miłe podejście. Gdyby wszyscy lekarze tak traktowali swój zawód, mielibyśmy perfekcyjną służbę zdrowia ;) Szczerze polecam!

 • dobry

  Więcej gwiazdek dam po kolejnej wizycie, gdyż na efekty trzeba zaczekać. Podejście do pacjenta super. Myślałam że syn ma azs, a dwa dobre balsamy po tygodniu zmieniły jego skórę. Polecam Lipikar AP+ który zaleciła Pani Doktor.

 • dobry

  Bardzo miła, uprzejma pani doktor z doskonałym podejściem do dzieci. Przeprowadza dokładny wywiad. Polecam.

 • bardzo dobry

  Przemiła kobieta, bardzo konkretna, wyczerpująco odpowiada na pytania. Zobaczymy jak trafiła z lekami. W każdym razie jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • bardzo dobry

  Jestem po pierwszej wizycie z dzieckiem i na razie moje wrażenie jest pozytywne. Pani doktor kompetentnie i rzetelnie udzieliła mi informacji, rozpisała sposób postępowania w konkretnych sytuacjach - kaszel, katar. Poza tym wydaje mi się, że nie przesadza i nie wymyśla chorób, podejście do dziecka i kontakt z nim super, jak stwierdziła moja córka: taka milutka.

 • bardzo dobry

  lekarz godny polecenia;) byłam z 3,5 letnim synkiem, p. doktor ma świetny kontakt, indywidualnie podchodzi do dziecka, dzięki dobrze dobranym lekom pierwsza jesień bez chorób!

 • bardzo dobry

  numer jeden dla mnie !!!!!! polecam matką panikarom i które kazdą rzecz wyolbrzymiają, to lekarz dla takich matek ,precyzyjnie i z mistrzowskim doświadczeniem rozwiewa kazdą wątpliwosc a diagnoza zawsze bywa trafiona !!!!

 • bardzo dobry

  Naprawde wyjatkowa osoba, doskonaly lekarz, dociekliwy i jak do tej pory nieomylny a w dodatku przemila osoba z doskonalym podejsciem do dzieci. Szczerze polecam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę