dr n. med.

Monika Cendrowska-Pinkosz

Alergolog, Pediatra

41 opinii +dodaj

Umów wizytę 39 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalista pediatrii 1 i 2 stopnia , oraz specjalista alergolog. Członek Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego , Pol... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalista pediatrii 1 i 2 stopnia , oraz specjalista alergolog. Członek Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego , Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Polskiego Towarzystwa Anatomicznego. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Lublinie

Zdjęcia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobra i sympatyczna osoba z dużym doświadczeniem. Mojemu synkowi pomogła i będziemy dalej kontynuować leczenie u Pani Moniki.

 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo przyjemna i kompetentna w tym co robi.Byłam dopiero pierwszy raz z dzieckiem ale zrobiła pani doktor bardzo dobre wrażenie. Napewno polecam

 • dobry

  Pani Doktor zawsze szczegółowo bada dziecko, omawia jak pielęgnować skórę u dziecka, jak stosować leki oraz jaka powinna być u matki karmiącej a także jak rozszerzać dietę niemowlęcia nam dużo pomogły wskazówki P. Dr już pomalutku wychodzimy z AZS.Polecam!

 • bardzo dobry

  Jesteśmy zadowoleni z każdej wizyty u pani doktor, która oprócz tego że jest bardzo sympatyczną osobą, jest też konkretna i rzetelna (córka zachwycona)

 • bardzo dobry

  Przyjemna atmosfera wizyty! Pani doktor rozmawiając z rodzicem obserwuje zachowanie dziecka w czasie swobodnej zabawy. Jesteśmy bardzo zadowoleni :)

 • bardzo dobry

  Pierwsza wizyta za nami,Pani Doktor potwierdziła niestety atopię, zmieniła preparaty do stosowania. Przeprowadzony wywiad, dobry kontakt i dobre podejście do dziecka. Na efekty trzeba niestety poczekać.

 • bardzo dobry

  Pierwsza wizyta zaliczona, wrażenia bardzo pozytywne, pani doktor bardzo miła, rzeczowa, wszystko tłumaczy, poczekamy na efekt leczenia.

 • bardzo dobry

  Pierwsza wizyta. Szybka diagnoza. Bardzo profesjonalna lekarka. Pani dr. ma świetne podejście do dzieci nawet nastolatków. Wizyta odpowiednio długa. Wszystko klarownie wyjaśnione.

 • bardzo dobry

  Witam! Niedawno byliśmy z synkiem na wizycie u Pani doktor i muszę przyznać, że po pierwsze weszliśmy punktualnie- co mnie pozytywnie zaskoczyło. Po drugie bardzo podobało mi się łagodne i wesołe podejście do dziecka co ułatwiło przebieg wizyty. Muszę przyznać, że Pani doktor przeprowadziła z nami rzeczową rozmowę, osłuchała dziecko, zbadała uszy i grdło. Propozycja leczenia też wydaje mi się rozsądna bo byliśmy u kilku lekarzy i przynajmniej raz ktoś szuka przyczyny choroby i nie przepisuje od razu dziesięciu syropów po których i tak nie ma poprawy. Nie narzuca chorób tylko drogą dedukcji stara się odnaleźć przyczynę. Tłumaczy krótko i na temat, po dwóch tygodniach od wizyty stosujemy się do zaleceń i narazie jest dobrze. W październiku kolejna wizyta a narazie leczymy i obserwujemy nasze dzieciątko czy dobrze reaguje na przypisane lekarstwo. Pozdrawiamy!

 • bardzo dobry

  witam jestem po pierwszej wizycie z 3,5letnią córką,lekarz godny polecenia,podejście do dzieci super,nawet podczas testów moja córka nie zapłakała gdy doktor znaczyła skalpelem skórę dziecka.Od razu gdy Pani doktor spojrzała na skórę dziecka wiedziała że to alergia a nie jak inni lekarze kazali tylko nawilżać przy atopowym zapaleniu skóry. Na efekty nie trzeba było długo czekać. pozdrewia